User
Pass
2FA
 
 

RECLAMATIE 4FF
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message1948
TragSlow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2013 10:43)
Joined: 09 May 2013
Posts: 43, Topics: 7
Location: Craiova

Reputation: 52.6
Votes: 2

Post Posted: 26-05-2013, 22:08:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Tragslow
Numele adminului: 4FF
Harta, ora, data: de_tuscan, 22:55, 26.05.2013
Motivul: Mi-a dat gag pentru ca am folosit cuvantul "bolovanilor" pe chat.
Fragment din consola: [Precizez ca a fost si alt admin pe server in afara de 4FF la acea ora si anume Gunplay]
Code:
*DEAD* TragSlow :  Ba bolovanilor tineti x u nu va mai plimbati pe harta...
Freakz * Gunplay killed IBoNe with m4a1
ADMIN 4FF: gag TragSlow (5 minutes)
cpp1 killed k|A with awp
mdaBAROS killed Freakz * Gunplay with ak47
*** Retry in timpul gagului -> Ban temporar
*DEAD* KiFFER :  amra ****
ADMIN 4FF: gag KiFFER (5 minutes)
mdaBAROS killed cpp1 with ak47
** War3 ** Scrieti /livescore pe chat pentru a vedea scoruri live
Strike killed mdaBAROS with sg550
*DEAD* GuSs :  mai jucatorule, invata sa scrii corect, apoi vino cu argumente :))
*DEAD* Ciudatu :  ma secat asta sa mor
*DEAD*(Counter-Terrorist) Freakz * Gunplay :  /hp
*DEAD* YZTF :  bolovan esti u ca stai intrun loc ,,,,
*DEAD* Freakz * Gunplay :  6hp
*DEAD* Adevaratu' :  =))
ADMIN 4FF: gag YZTF (5 minutes)
*DEAD* Baubau :  ok
Adevaratu' :  bolovan esti tu ca ii zici ca e bolovan
*** TheGhost killed Adevaratu' with a headshot from ak47 ***
(Jucator) TragSlow: de ce gag? :)) ca bolovan ce e vreo jignire?
MariJuana killed Strike with awp
DYANA:x:x:x:x :  /lm

Nu cer sa-l sanctionati pe 4FF dar mi se pare ca face abuzuri de comenzi cand chiar nu e cazul. Cred ca sa-i spui unui strain pe un server de cs ca e bolovan nu e cine stie ce sau mare lucru. Inteleg sa dai gag la aia de injura cu adevarat sau care iti zic citez: "Prostule!" dar nu cuiva care te face bolovan. Pana la urma si nepotul meu vorbeste cu bolovane si are 5 ani. Sper sa luati in considerare reclamatia mea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
4FF

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-06-2013 09:40)
Joined: 24 May 2013
Posts: 72, Topics: 18
Location: TriunghiulBermudelor

Reputation: 32
Votes: 4

Post Posted: 27-05-2013, 06:56:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intradevar ti-am dat gag pentru ca i-ai facut pe playeri bolnavi,ti se pare ca ai face pe plyeri "bolnavi" este o lauda? Daca gag-ul a fost pe nedrept eu imi cer scuze.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kawabata

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2013 18:28)
Joined: 13 Jan 2013
Posts: 183, Topics: 32
Location: Pe aici, pe acolo

Reputation: 28.9
Votes: 6

Post Posted: 27-05-2013, 08:33:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu era neaparata
nevoie de reclamatie pt 5 minute, e o pierdere de timp, nu toate
deciziile luate de admini sunt corecte ( la fel ca arbitrii la
fotbal - ).

Nimeni nu-i perfect!-


Knowledge is the power!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 27-05-2013, 08:59:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scoate-ti adminul va rog. 4FF cum ai putut sa faci asa ceva ? Adica i-ai dat omului gag si i s-au blocat armele, daca nu scrie ceva in chat nu mai poate face fraguri.

TragSlow get a life ca asta este o penalitate de reclamatie care nu s-ar fii intamplat daca te-ai concentra mai mult sa te joci si mai putin sa vorbesti. Si mai penal e dusmania cu care asteptati orice admin la colt sa ii faceti reclamatie ca in capul vostru probabil nivelul de materie cenusie nu functioneaza decat cam la 15% capacitate, si faptul ca x sau y nu ar mai avea admin, personajelor ca tine le-ar creste increderea in ei si le-ar trece frustrarea de 12 ani jumate care o au. Jenant!

Eu probabil iti dadeam quit daca ma faceai bolovan

Code:
Nu cer sa-l sanctionati pe 4FF


Si atunci de ce ai facut topicul ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 27-05-2013, 09:20:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu dau si ban pt jignire daca e grav.. In cazul de fata nu e grav dar tot jignire se cheama.. asa e pe war3.. Vorbeste frumos si nu mai iei gag..


Looking back..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TragSlow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2013 10:43)
Joined: 09 May 2013
Posts: 43, Topics: 7
Location: Craiova

Reputation: 52.6
Votes: 2

Post Posted: 27-05-2013, 20:26:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand i-am facut bolovani nu bolnavi, eu zic 4FF sa fii mai atent. Uitati-va in log. Eu nu am facut reclamatie ca sa-l sanctionati eu am vrut sa luati la cunostinta voi adminii mai mari in rang sau chiar ownerii ca sunt si unii care fac abuz de comenzi. 4FF pare ca nici nu stie sa citeasca avand in vedere ca are 14 ani. Daca ar fi sa ne respectam hai sa ne respectam. Nu se prea tine cont de treaba asta cand vine vorba de varsta.
In schimb ati sarit toti in apararea unui admin si inteleg complet comportamentul asta insa nu permit eu, ca jucator pe server, sa fiu abuzat de un admin chiar si printr-un gag avand in vedere ca nu am facut nimic gresit.
Apropo definitia in sens figurat a cuvantului "bolovan" are mare legatura cu sensul propriu al cuvantului. Atunci cand pe coechipierii mei i-am facut bolovani m-am referit la faptul ca nu se miscau deloc, exact ca un bolovan.
Va salut si respect pe cei care isi folosesc adminul cu seriozitate!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
manutza_

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2014 19:23)
Joined: 21 Nov 2012
Posts: 34, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: -23.6
Votes: 6

Post Posted: 27-05-2013, 20:31:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba frate da cine mai este si 4FF asta,apar adminii astia ca ciupercile dupa ploaie,mai sunt si nesimtiti!

 
Staff message (LAPD):
 
1 warn , insulte.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TragSlow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2013 10:43)
Joined: 09 May 2013
Posts: 43, Topics: 7
Location: Craiova

Reputation: 52.6
Votes: 2

Post Posted: 27-05-2013, 20:44:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dire: Eu zic sa nu comentezi in necunostinta de cauza cu varsta mea da? Posibil daca ai fi gandit inainte sa postezi ar fi trebuit sa iei in considerare ca nu toti playeri de pe server au 12 ani si sunt frustrati cum zici tu. Tu pari un om cu capul pe umeri si cu siguranta ai peste 20 de ani, asemeni si eu asa ca nu cred ca merit eu jignirile tale. Pana la urma nu ti-am zis tie nimic asa ca nu vad de ce folosesti asa limbaj.
Mi se da mie gag si adminii nu-si pot controla nervozitatea nici prin posturi pe forum (vezi cazul Dire de mai sus) care ma mai si ameninta ca el mi-ar fi dat si quit. Si de ce nu mi-ai dat.
Majoritatea se vad cu adminul si gata si-o iau in cap.
Apropo Dire eu nu am scris postul asta ca sa intru in polemici cu tine. Vezi-ti de treaba ta si nu mai arunca cu acuzatii in toti. Daca tu ai ura pe playerii care nu au rang si tu consideri ca ei cauta tot timpul motiv sa reclame admini inseamna ca iti e frica de ei sau cum, ai patit asta de prea multe ori si acum incerci sa te razbuni prin vorbe si injurii la adresa un player care a considerat ca are dreptul de a face reclamatie. Nu crezi tu cumva ca incalci chiar tu regulamentul pe care consider ca mai ales ADMINII ar trebui sa-l indeplineasca chiar si pe forum?








Din punctul meu de vedere oricum nu facusem reclamatia sa obtin ceva in schimb nici macar sanctionarea lui 4FF pentru ca stiu cat inseamna sa muncesti si sa ajungi admin pe un server de asa calibru. Si stiu ca un gag de 5 minute nu te omoara dar mi se pare in continuare un abuz prin faptul ca "a fi bolovan" nu apare in nici un dictionar de specialitate ca fiind o jignire. Nu mai are rost sa dau exemple de expresii: "dorm ca bolovanu" = nemiscat.

Va salut!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 28-05-2013, 01:53:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Niciodata nu am luat mai mult de gag pe un server de cs, de ce ?? Pentru ca stiu sa vorbesc si stiu ca atunci cand ma joc si chiar vreau sa ma joc las dracu tasta Y si imi vad de joaca.

Din 10 reclamatii de aici ... 7-8 sunt pe motive stupide din cauza ca jucatorii intra pe un server de cs si se apuc de povesti ca pe mess ... fa schimb de iduri si povesteste ore intregi cu toata lumea, dar sunt multi jucatori (si aici vorbim de cei care stiu juca) nu ii vezi sa spuna mai mult de 3-4 replici in 2-3 harti ... De ce ?? Pentru ca intra la joaca nu la chat.


Si cu asta am terminat discutia asta inutila ca nu ajugem nicaieri, poate eventual doar la warnuri si de o parte si de alta.
Bafta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TragSlow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2013 10:43)
Joined: 09 May 2013
Posts: 43, Topics: 7
Location: Craiova

Reputation: 52.6
Votes: 2

Post Posted: 28-05-2013, 08:02:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dire inteleg ca esti avocatul lui 4FF. Daca nu-ti convine discutia asta si ti se pare inutila de ce ai mai postat de la bun inceput? Tot ce faci tu este sa te contrazici acum. Eu nu am nimic cu tine. Serverul nu este vreunul de war sau de pgl ca sa nu putem folosii chatul.

Rog un moderator sa inchida topicul. Cred ca m-am facut inteles chiar daca toti sunt impotriva acestei reclamatii.

Va salut!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
VriLLoN

[BAD ASS]



Status: Offline
(since 28-11-2015 13:51)
Joined: 01 May 2012
Posts: 331, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 240.4
Votes: 9

Post Posted: 28-05-2013, 13:10:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gag meritat, eu zic sa te abtii de la astfel de iesiri, unii poate se simt jigniti pentru ca te-ai referit la general, nu doar la un singur jucator si clar nu a fost in spirit de gluma. Oricum n-ai mai vorbit pe chat 5 min, eu cand sunt concentrat la joc nu vorbesc cateva minute bune, chiar si ore, deci nu vad cu ce te-a suparat atat de tare incat sa faci reclamatie.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TragSlow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2013 10:43)
Joined: 09 May 2013
Posts: 43, Topics: 7
Location: Craiova

Reputation: 52.6
Votes: 2

Post Posted: 28-05-2013, 16:06:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vrillon dar dupa tine cuvantul bolovan e o jignire? Nu inteleg de ce sunt jigniri cuvinte care reprezinta niste obiecte care nu au viata in primul rand. Daca ziceam ca stati ca niste "boi" asta era cu totul altceva dar din moment ce nu e o jignire cu ce te deranjeaza. E doar o vorba totusi, spusa de un strain pe care nu l-ai vazut niciodata, si nu inteleg de ce te-ai simtii jignit? Oricum daca nu-ti convine ca niste oameni vorbesc pe chat poti pur si simplu sa dai disable la chat. Nu te obliga nimeni sa citesti pana la urma.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 28-05-2013, 16:07:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TragSlow wrote:
Vrillon dar dupa tine cuvantul bolovan e o jignire? Nu inteleg de ce sunt jigniri cuvinte care reprezinta niste obiecte care nu au viata in primul rand. Daca ziceam ca stati ca niste "boi" asta era cu totul altceva dar din moment ce nu e o jignire cu ce te deranjeaza. E doar o vorba totusi, spusa de un strain pe care nu l-ai vazut niciodata, si nu inteleg de ce te-ai simtii jignit? Oricum daca nu-ti convine ca niste oameni vorbesc pe chat poti pur si simplu sa dai disable la chat. Nu te obliga nimeni sa citesti pana la urma.

Tocmai ti-ai dat un raspuns.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TragSlow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2013 10:43)
Joined: 09 May 2013
Posts: 43, Topics: 7
Location: Craiova

Reputation: 52.6
Votes: 2

Post Posted: 28-05-2013, 16:33:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paragon esti o piatra!
Te simti jignit?

Era spus in spirit de gluma nu era spus cu ura, ca doar nu joc pe bani ca sa zic ca as fi pierdut ceva din cauza ca nu s-au miscat din baza.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 28-05-2013, 16:37:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TragSlow wrote:
Paragon esti o piatra!
Te simti jignit?

Era spus in spirit de gluma nu era spus cu ura, ca doar nu joc pe bani ca sa zic ca as fi pierdut ceva din cauza ca nu s-au miscat din baza.

Mi-ai frant inima de piatra cu acea jignire....te voi cauta si te voi ucide. Eu nu m-am simtit jignit, doar am zis, ca POATE unii s-au simtit jigniti, cine stie, poate unii nu au simtul umorului asa ridicat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SiLe, 29 May 2013 12:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 30-09-2024, 01:27:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x