User
Pass
2FA
 
 

In atentia Ownerilor

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message981
d0wNN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2013 17:48)
Joined: 18 Oct 2012
Posts: 124, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 92.3
Votes: 7

Post Posted: 27-05-2013, 09:41:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick :d0wNN
Data: 27.05.2013
Ora: 10:38
Harta: de_westwood
Motivul: De cand joc cs nu am vazut un asemene server sa ti se dea gag ca deranjezi playerii -) problema e ca deaia e facut chatu sa vorbesti sa sa scrii ce vrei atata timp cat nu faci spam si nu injuri asta e problema mea ce scriu si o asemenea regula cred ca e absurda sa vina un admin sa imi dea gag ca scriu pe chat si ca il deranjeaza pe el -)) prima data ganditi-va cand puneti o regula pentru ca chatu deaia e facut sa vorbesti am mai primit gag uneori ca glumeam cu alti playeri si primeam gag -) uitati-va si voi pe alte servere unde se glumeste se si injura unii playeri (cunoscuti ) intre ei si nu se sufera sa li se dea gag repede -) dar daca aici asta e o "regula" .. o alta data am primit ca gag pentru cuvantul "latrii" - daca si pentru niste simple glume dati gag e clar atunci -)) . Nu am facut reclamatie la nimeni am facut sa vada ownerii ce "Admini " aveti -)) pe acest server minunat:)))).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AloNE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-02-2017 21:23)
Joined: 13 Feb 2007
Posts: 425, Topics: 7
Location: Bucuresti

Reputation: 490.2
Votes: 13

 
Post Posted: 27-05-2013, 09:44:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://forum.wow-freakz.com/Regulament-war3.freakz.ro-Update-12.04.2013-t9085.html

7. Deranjarea adminilor poate atrage dupa sine kick/ban pe o perioada stabilita de adminul in cauza

mai citeste odata regulamentu , cred iti fusese atrasa atentia sa te potolesti de cateva ori chiar ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dRAk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-06-2013 06:51)
Joined: 25 May 2013
Posts: 75, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 14.6
Votes: 9

Post Posted: 27-05-2013, 09:46:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu cu holy si dnrwow am facut pariu ca faci reclamatie - -
A procedat corect pazuzu.
Tu suferai incontinuu pe chat ca de ce sta holy cu awp in fund ( - ) si ti-a zis de vreo 3 ori sa incetezi ..
Tu zici de toata lumea ca sa cred zei dar tu esti cel care se crede. Dute-n pgl.


Alzheimer, capra canceroasa si nuda ! - -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
devoNN

[Nebunu' Sudului]



Status: Offline
(since 13-06-2013 18:46)
Joined: 25 May 2013
Posts: 42, Topics: 12
Location: Hawaii

Reputation: 62.3
Votes: 5

Post Posted: 27-05-2013, 09:49:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

d0wNN. Chat-ul este intradevar facut pentru a discuta cu playerii dar nu a discuta despre ce ai mancat , ce ai gatit si alte bazaconii , chat-ul este facut pentru discutii despre counter-strike in general pentru a anunta sau mai stiu eu ce...
Tu in primul esti incapatanat si te bagi la 1 vs 100 , nu vezi ca tu suferi la fiecare playeri care te omoara ?
Iti dau si exemple : HoLy te omoara cu awp-ul , tu repede uite si la asta sta in "cur" cu awp-ul .
Eu dau rush in casa iti amintesti ? te omor , tu repede uite si la asta el este devoNN .
Exemplele pot continua .
Si inca ceva daca nu iti place serverul , staful , adminii esti liber sa pleci ma frate te tine cineva legat pe freakz ?
Sper sa iti fi fost de folos .
Salut




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mSx

[Account disabled]



Status: Offline
(since 06-01-2015 09:02)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 4286, Topics: 201
Location: In spatele tau

Reputation: 31.1
Votes: 286

 
Post Posted: 27-05-2013, 09:51:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Deranjarea adminilor poate atrage dupa sine kick/ban pe o perioada stabilita de adminul in cauza
Incercati sa faceti in asa fel incat prin felul in care va purtati/jucati pe server, sa nu lezati dispozitia celorlalti playeri


Regulile 7 si 8 - si u comentezi asa la toti playerii/adminii si mereu. Nu dai dovada ca ai acei 20 de ani, incearca sa fi mai calm si intelegator ca nu vei face nimic cu atitudinea asta.

P.S. Alone mi'ai luat'o inainte -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaZuZu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-05-2016 21:18)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 9334, Topics: 60
Location: Cotton field

Reputation: 174.5
Votes: 359

     
Post Posted: 27-05-2013, 10:20:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
*DEAD* d0wNN : ce sa`i ceri..
*DEAD* HoLy : und stateam ma asa -
*DEAD* d0wNN : tura trecuta cum erai?
*DEAD* d0wNN : in baza?
*DEAD* HoLy : in picioare ca se vede
*DEAD* d0wNN : da asai
HoLy : orikm sti ca esti fanu meu
*DEAD* d0wNN : ti-am zis
*DEAD* d0wNN : invata sa joci prima data
*DEAD* HoLy : -
*DEAD* d0wNN : apoi vorbeste de fani
*DEAD* HoLy : hai k esti simpatic
*DEAD* d0wNN : tu mereu razi
*DEAD* Pazuzu : liniste in sala
*DEAD* d0wNN : auzi ca il distrez
*DEAD* d0wNN : ahahahaha
*DEAD* devoNN : d0wNN ajunge
*DEAD* d0wNN : nu ma mira ca sta si la polar in cur
*DEAD* d0wNN : -))
*DEAD* d0wNN : si se crede zeu
*DEAD* Pazuzu : down inceteaza te rog
*DEAD* d0wNN : ce ma injur?
Pazuzu : te`am avertizat
d0wNN : dar cine se crede ma?
d0wNN : auzi ca fanu lui
d0wNN : si el copilu da din cur cu polaru
*DEAD* dREAM : da e ilegal sa stai ctrl ? -
ADMIN Pazuzu: gag d0wNN (5 minutes)

(Admin) d0wNN: nam voie sa vorbesc pe chat ma?
(Admin) d0wNN: de c ee facut chatu ?
(Admin) d0wNN: zi ma?
(Admin) d0wNN: am injurat?
(Admin) d0wNN: veziti de joc acolo cand injur atunci da gag
(Admin) d0wNN: ok?
Pazuzu : inceteaza sau iei ban
Pazuzu : atat iti spun
(Admin) d0wNN: zi motivu ?
Pazuzu : te`am avertizat
(Admin) d0wNN: e chat vb cat vreau
(Admin) d0wNN: nu fac spam nu injur
Pazuzu : da?
(Admin) d0wNN: la ce dai gag?
*DEAD* Pazuzu : tu chiar ai probleme
(Admin) d0wNN: tu cred ca ai probleme
(Admin) d0wNN: tiam zis nu fac spam nu injur
*DEAD* Pazuzu : am si eu, dar nu mi le expun
(Admin) d0wNN: dc dai gag?
(Admin) d0wNN: pot sa scriu cat vreau pe chat
(Admin) d0wNN: deaia e chatu
*DEAD* Pazuzu : deranjezi playerii
*DEAD* Pazuzu : simple as that
(Admin) d0wNN: auzi ahahahaha
(Admin) d0wNN: numa la voi e regula asta

(Admin) d0wNN: -))

] amx_ban d0wn 120 chill
[AMXX] Client "d0wNN" banned

*DEAD* Pazuzu : hai la revedere

] amx_banid STEAM_0:1:21179298 120

ADMIN Pazuzu: ban d0wNN for 120 minutes (Reason: chill)

*** d0wNN (gagged) s-a deconnectat (79.118.42.95)

ADMIN Pazuzu: ban STEAM_0:1:21179298 for 120 minutes



Repet si in reclamatia asta, daca s-a inventat persoana care sa ma traga la raspundere, acela e ownerul, nu tu.
Tot timpul gasesti nod in papura fiecarui jucator, ca joaca nu stiu cum, ca te ia cu nu mai stiu cu ce arma, ca sta jos si asa mai departe. Te-am rugat sa incetezi, m-ai luat peste picior, nu am nervi de otel sa imi bat capul cu orice badaran de genul tau.
Iti spun inca de pe acum, in fata tuturor userilor si ownerilor, data viitoare cand vei avea tupeul sa ma deranjezi si sa ma tragi la raspundere pentru actiunile mele, ai ban permanent fara nicio discutie.
Ai ban pe IP si pe STEAMID 120 min.
La revedere.


Nu sparge geamul altuia dacã nu e bicicleta ta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
d0wNN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2013 17:48)
Joined: 18 Oct 2012
Posts: 124, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 92.3
Votes: 7

Post Posted: 27-05-2013, 12:12:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai frate cu texte dinastea de copii auzi ca regula Deranjarea adiminilor - v-am zis eu bine ca doar aici pe server e regula asta:)) si vad ca toti ii pupati in cur pe admini ca cine sunt ei si ca mereu fac bine:)))) aia chiar e o regula penala si o sa ramana o regula penala mai intrati si voi pe alte servere cum am mai zis apoi invatati sa puneti reguli -) puneti regula ca "Deranjarea adminilor" de ce nu puneti care scrie pe chat ia gag/kick/ban cum scrie la regula:)) pe voi v-a deranjeaza chatu dar cand strigati in gura mare "BOMBA BOMBA sau DEFUSE DEFUSE " si nu dati unu slay ? asta nu ar trebuii sa fie regula? -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Waynee

[BasedTontoVeli]



Status: Offline
(since 21-01-2023 08:21)
Joined: 14 Dec 2009
Posts: 24138, Topics: 407
Location: BasedTontoVeLI

Reputation: 1611.6
Votes: 187

 
Post Posted: 27-05-2013, 14:18:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand ma uit cum scrie asta ma dor ingrozitor ochii. Gag-ul si banul ti-a fost dat pe merit si daca nu-ti plac regulile d-aici dispari pe alt server sa plictisesti si acolo jucatorii/adminii zeule. Arfe de jucator penibil.


Years tragic:
94: Birth of Bieber
95: Eazy's Death
96: 2Pac's Death
97: Biggie's Death
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SiLe, 29 May 2013 12:31



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 27-04-2024, 11:41:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x