User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message18170
Naturelle

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-10-2013 19:59)
Joined: 22 May 2013
Posts: 4, Topics: None
Location: Deva

Reputation: 61.1
Votes: 2

 
Post Posted: 26-05-2013, 23:10:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Varsta: 19 ani
Nume IRL: Bogdan
Numele caracterului : Brehar( e long story cu numele)
Rasa / Clasa : Troll (imba racial pentru Balance)/ Druid
Spec Talent[Main/OFF]: Balance/Resto (daca e nevoie)
Experienta WoW: 6 ani de experienta, constand in full progres pe TBC, WOTLK, iar in cata pe 406 m-am axat pe pvp mai mult, revenind in 434 la "my old love" (PVE) .
Experienta in raiduri (GUILD PVE): Experienta vasta (spun eu) , TBC cat si WOTLK am facut parte din Gravity,Betrayers (WOTLK), avand full progres dupa cum spuneam mai sus. In legatura cu DPS-ul si rotatia avem in felul urmator : 3x Wild Mushroom-Insect Swarm-Moonfire-Starfire-Starfall-Starsurge-Starfire(pana la Solar ) -Wild Mushroom: Detonate - Wrath spam. Personal optez pentru Solar Eclipse. Ca stats Intel>Spirit(17%)>Haste(3100)>Mastery>Crit(aproape inutil la Balance). In functie de encounter adopt diverse strategii pentru a-mi mari dps-ul.
De ce vreti in aceasta guilda (rugam un raspuns mai detaliat in aceasta privinta): Doresc sa am parte de oameni demni de raiduri bine programate si puse la punct, raspunzand cu aceasi seriozitate cuvenita. Marea dorinta este pentru progres, asadar presupun ca am nimerit bine - .
In ce guilda ai mai fost, si de ce ai plecat din ea?: Am fost in mai multe guilde si presupun ca inactivitatea si-a spus cuvantul in fiecare dintre cazuri.
Profesii: Leatherworking (pentru 130 intel ) si Tailoring ( pentru ench cu intelect pe back , imba spun eu) .
Requires iLevel 390: Nu. Momentan am 387, dar contez pe faptul ca skill>gear ^^.
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Brehar
SS cu dps la 3 mil pe dummy pve: http://postimg.org/image/nqixsyfxl/
Sunteti sau nu de acord cu regulile guildei[DA/NU]: DA
P.S. Scuzati eventualele greseli gramaticale.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dyonisus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2013 18:02)
Joined: 09 Apr 2013
Posts: 5, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 53.2
Votes: 2

 
Post Posted: 27-05-2013, 12:38:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Varsta: 18
Nume IRL: Robert
Numele caracterului : Dyonisus
Rasa / Clasa : Blood elf paladin
Spec Talent[Main/OFF]: Main spec holy off spec cum e mai comod pentru guilda....am protection acum dar am doar cateva iteme...
Experienta WoW: joc wow de la wotlk 3.35
Experienta in raiduri (GUILD PVE): wotlk full progress cataclysm 4.3 ds primi 2 bosi bh primi 2
De ce vreti in aceasta guilda (rugam un raspuns mai detaliat in aceasta privinta): Deci am vazut niste membri prin ogrimar si am avut o impresie foarte buna,de mult caut o guilda serioasa si buna la pve sper sa ma gasesc bine(daca o sa intru -
In ce guilda ai mai fost, si de ce ai plecat din ea?: keeper somethings am avuto o problema si nu am putut intra toata saptamana toata guilda avea cd la raiduri am vrut sa fac macari joi un bh 10/25 si mau amentintat de kik sa fim clari eu nu fac raid cu globalu dar cand toata guilda are cd si nu se poate face cu guilda macar un bh nu pot sa fac...
Profesii: Mining 525 jewelcafting 525 am si un druid off char acum se joaca un prieten cu el am anceput sa fac alchemy si herbalism
Requires iLevel 390: 386 nu este 390 dar daca unu stie sa se joace cu calsa de la 386 la 390 nu se schimba mult
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dyonisus
Sunteti sau nu de acord cu regulile guildei[DA/NU]: DA

ADAUG O CHESTIE:Eu sunt italian si nu stiu sa scriu foarte bine romana ori cum pe ts sau sakype depinde une stam an raid vorbesc detul de clar :)si ami cer scuse daac am scris prostii an apply xD - -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Quatrozilla

[Web Dev]



Status: Offline
(since 09-09-2018 19:06)
Joined: 08 May 2013
Posts: 919, Topics: 22
Location: Transilvania

Reputation: 157
Votes: 22

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-05-2013, 12:45:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Naturelle wrote:
Varsta: 19 ani
Nume IRL: Bogdan
Numele caracterului : Brehar( e long story cu numele)
Rasa / Clasa : Troll (imba racial pentru Balance)/ Druid
Spec Talent[Main/OFF]: Balance/Resto (daca e nevoie)
Experienta WoW: 6 ani de experienta, constand in full progres pe TBC, WOTLK, iar in cata pe 406 m-am axat pe pvp mai mult, revenind in 434 la "my old love" (PVE) .
Experienta in raiduri (GUILD PVE): Experienta vasta (spun eu) , TBC cat si WOTLK am facut parte din Gravity,Betrayers (WOTLK), avand full progres dupa cum spuneam mai sus. In legatura cu DPS-ul si rotatia avem in felul urmator : 3x Wild Mushroom-Insect Swarm-Moonfire-Starfire-Starfall-Starsurge-Starfire(pana la Solar ) -Wild Mushroom: Detonate - Wrath spam. Personal optez pentru Solar Eclipse. Ca stats Intel>Spirit(17%)>Haste(3100)>Mastery>Crit(aproape inutil la Balance). In functie de encounter adopt diverse strategii pentru a-mi mari dps-ul.
De ce vreti in aceasta guilda (rugam un raspuns mai detaliat in aceasta privinta): Doresc sa am parte de oameni demni de raiduri bine programate si puse la punct, raspunzand cu aceasi seriozitate cuvenita. Marea dorinta este pentru progres, asadar presupun ca am nimerit bine - .
In ce guilda ai mai fost, si de ce ai plecat din ea?: Am fost in mai multe guilde si presupun ca inactivitatea si-a spus cuvantul in fiecare dintre cazuri.
Profesii: Leatherworking (pentru 130 intel ) si Tailoring ( pentru ench cu intelect pe back , imba spun eu) .
Requires iLevel 390: Nu. Momentan am 387, dar contez pe faptul ca skill>gear ^^.
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Brehar
SS cu dps la 3 mil pe dummy pve: http://postimg.org/image/nqixsyfxl/
Sunteti sau nu de acord cu regulile guildei[DA/NU]: DA
P.S. Scuzati eventualele greseli gramaticale.


Accepted!/w Quatroskillz/Hee/Maddeadly/Classbaws ingame.

Posturi unite automat, 27-05-2013, 13:45:28

dyonisus wrote:
Varsta: 18
Nume IRL: Robert
Numele caracterului : Dyonisus
Rasa / Clasa : Blood elf paladin
Spec Talent[Main/OFF]: Main spec holy off spec cum e mai comod pentru guilda....am protection acum dar am doar cateva iteme...
Experienta WoW: joc wow de la wotlk 3.35
Experienta in raiduri (GUILD PVE): wotlk full progress cataclysm 4.3 ds primi 2 bosi bh primi 2
De ce vreti in aceasta guilda (rugam un raspuns mai detaliat in aceasta privinta): Deci am vazut niste membri prin ogrimar si am avut o impresie foarte buna,de mult caut o guilda serioasa si buna la pve sper sa ma gasesc bine(daca o sa intru -
In ce guilda ai mai fost, si de ce ai plecat din ea?: keeper somethings am avuto o problema si nu am putut intra toata saptamana toata guilda avea cd la raiduri am vrut sa fac macari joi un bh 10/25 si mau amentintat de kik sa fim clari eu nu fac raid cu globalu dar cand toata guilda are cd si nu se poate face cu guilda macar un bh nu pot sa fac...
Profesii: Mining 525 jewelcafting 525 am si un druid off char acum se joaca un prieten cu el am anceput sa fac alchemy si herbalism
Requires iLevel 390: 386 nu este 390 dar daca unu stie sa se joace cu calsa de la 386 la 390 nu se schimba mult
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dyonisus
Sunteti sau nu de acord cu regulile guildei[DA/NU]: DA

ADAUG O CHESTIE:Eu sunt italian si nu stiu sa scriu foarte bine romana ori cum pe ts sau sakype depinde une stam an raid vorbesc detul de clar :)si ami cer scuse daac am scris prostii an apply xD - -


Rejected! e full la hpala.Maybe nxt time GL.



https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mumba

[Creep]



Status: Offline
(since 22-07-2021 07:07)
Joined: 15 Jan 2011
Posts: 508, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 587.3
Votes: 18

 
Post Posted: 27-05-2013, 16:52:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari deschise pentru urmatoarele clase:


1x Druid Balance /1x Druid Feral

1x Mage Fier

1X Rogue

2X Shaman Elemental

2x Warlock


Cerintele ce trebue respectate sunt
    - Ilvl minim de 395
    - DPS la dumy de minim 30k
    - 2x achiv pe hc
    - Bun simt
    - Contul de forum sa fie legat


Model de cerere:
Quote:
Varsta:
Numele caracterului :
Rasa / Clasa :
Spec Talent[Main/OFF]:
Experienta WoW:
Experienta in raiduri (GUILD PVE/link achiv de pe armory):
De ce vreti in aceasta guilda (rugam un raspuns mai detaliat in aceasta privinta):
In ce guilda ai mai fost, si de ce ai plecat din ea?:
Profesii:
Requires iLevel 395[DA/NU]:
Armory link:
SS cu dps la 3 mil pe dummy pve:
Sunteti sau nu de acord cu regulile guildei[DA/NU]:




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vizuina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-09-2013 23:30)
Joined: 27 Jan 2013
Posts: 22, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 31.9
Votes: 3

 
Post Posted: 27-05-2013, 21:41:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Varsta: 17
Nume IRL: Catalin
Numele caracterului : Vizuina
Rasa / Clasa : Troll/Hunter
Spec Talent[Main/OFF]: MM/survival
Experienta WoW: 4-5luni hunter
Experienta in raiduri (GUILD PVE): Haagara 25H a fost ultimu boss picat de mine
De ce vreti in aceasta guilda (rugam un raspuns mai detaliat in aceasta privinta): Pentru a face progres
In ce guilda ai mai fost, si de ce ai plecat din ea?:INL ALL Star Random Bad Commpany
Profesii: Tailor/Inscri
Requires iLevel 390: 398
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Vizuina
Sunteti sau nu de acord cu regulile guildei[DA/NU]:100% De Accord si pentru respectarea lor !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Quatrozilla

[Web Dev]



Status: Offline
(since 09-09-2018 19:06)
Joined: 08 May 2013
Posts: 919, Topics: 22
Location: Transilvania

Reputation: 157
Votes: 22

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-05-2013, 10:45:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vizuina wrote:
Varsta: 17
Nume IRL: Catalin
Numele caracterului : Vizuina
Rasa / Clasa : Troll/Hunter
Spec Talent[Main/OFF]: MM/survival
Experienta WoW: 4-5luni hunter
Experienta in raiduri (GUILD PVE): Haagara 25H a fost ultimu boss picat de mine
De ce vreti in aceasta guilda (rugam un raspuns mai detaliat in aceasta privinta): Pentru a face progres
In ce guilda ai mai fost, si de ce ai plecat din ea?:INL ALL Star Random Bad Commpany
Profesii: Tailor/Inscri
Requires iLevel 390: 398
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Vizuina
Sunteti sau nu de acord cu regulile guildei[DA/NU]:100% De Accord si pentru respectarea lor !


Accepted!/w Quatroskillz ingame for testing.



https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Graid

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2014 16:41)
Joined: 06 Jan 2013
Posts: 12, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 90.4
Votes: 2

 
Post Posted: 28-05-2013, 12:55:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Varsta: 23
Nume IRL: Denis
Numele caracterului : GraiD
Rasa / Clasa : Rogue
Spec Talent[Main/OFF]: Main-Subtlety (pt. pvp) / Secondary-Combat (pt. pve)
Experienta WoW: joc de la TBC incoace, eu sunt mai mult cu pvp-ul insa acuma am zis ca sa ma apuc si de pve. Am facut deocamdata 10n pana la Hagara si pe 25 pana la yor.
Experienta in raiduri (GUILD PVE): Sincer sa fiu mai multe raid-uri am facut cu globalu, decat in guild insa is foarte perceptiv legat de ceea ce se intampla intr-o instanta
De ce vreti in aceasta guilda (rugam un raspuns mai detaliat in aceasta privinta): Program flexibil pt raid-uri, am observat ca pe la 8 se incep raid-urile, ceea ce pentru mine ar fi in principiu ok. Pentru ca sunt membri capabili de un raid (dus de la inceput pana la sfarsit)
In ce guilda ai mai fost, si de ce ai plecat din ea?: Shadows of faith / Pica tot mai mult in fiecare zi lumea a iesit gm-ul offline de peste 3 luni de zile, nu mai avea rost.
Profesii:
Requires iLevel 390: Am fix 390 ilvl (mai jos o sa vedeti gearul de pve ce il detin) pentru ca nu tin totdeauna acelasi gear pe mine. Poza cu itemele ce le folosesc in pve: http://img594.imageshack.us/img594/6825/gearcopyg.jpg
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Graid
Sunteti sau nu de acord cu regulile guildei[DA/NU]: Da



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Quatrozilla

[Web Dev]



Status: Offline
(since 09-09-2018 19:06)
Joined: 08 May 2013
Posts: 919, Topics: 22
Location: Transilvania

Reputation: 157
Votes: 22

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-05-2013, 13:11:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Graid wrote:
Varsta: 23
Nume IRL: Denis
Numele caracterului : GraiD
Rasa / Clasa : Rogue
Spec Talent[Main/OFF]: Main-Subtlety (pt. pvp) / Secondary-Combat (pt. pve)
Experienta WoW: joc de la TBC incoace, eu sunt mai mult cu pvp-ul insa acuma am zis ca sa ma apuc si de pve. Am facut deocamdata 10n pana la Hagara si pe 25 pana la yor.
Experienta in raiduri (GUILD PVE): Sincer sa fiu mai multe raid-uri am facut cu globalu, decat in guild insa is foarte perceptiv legat de ceea ce se intampla intr-o instanta
De ce vreti in aceasta guilda (rugam un raspuns mai detaliat in aceasta privinta): Program flexibil pt raid-uri, am observat ca pe la 8 se incep raid-urile, ceea ce pentru mine ar fi in principiu ok. Pentru ca sunt membri capabili de un raid (dus de la inceput pana la sfarsit)
In ce guilda ai mai fost, si de ce ai plecat din ea?: Shadows of faith / Pica tot mai mult in fiecare zi lumea a iesit gm-ul offline de peste 3 luni de zile, nu mai avea rost.
Profesii:
Requires iLevel 390: Am fix 390 ilvl (mai jos o sa vedeti gearul de pve ce il detin) pentru ca nu tin totdeauna acelasi gear pe mine. Poza cu itemele ce le folosesc in pve: http://img594.imageshack.us/img594/6825/gearcopyg.jpg
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Graid
Sunteti sau nu de acord cu regulile guildei[DA/NU]: Da


SS cu dps la 3mil pe dummy.Refa cererea.



https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AnDrEiRoBeRt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-06-2013 04:52)
Joined: 02 Feb 2013
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 60.3
Votes: 2

 
Post Posted: 30-05-2013, 09:34:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Varsta: 18
Nume IRL: Andrei
Numele caracterului : Andrutzza
Rasa / Clasa : Blood Elf Female - Paladin
Spec Talent[Main/OFF]: Holy/Retri/Prot
Experienta WoW: De prin 2004 si pana in ziua de azi , am incercat toate caracterele dar ma impac doar cu 3-4 dintre ele .
Experienta in raiduri (GUILD PVE): Pot spune ca mi-a placut sa fac raiduri inca de pe vanilla ( classic wow ) si am avut si experiente placute si neplacute , datorita playerilor care habar nu aveau ce trebuia sa faca in acel raid s.a.m.d . Ce pot spune , am jucat pe blizz pana pe patchu 4.3.4 , evident am jucat in parelel cu Freakz datorita bugetului redus si nu imi puteam permite tot timpu gamecard si pot spune ca sunt destul de familiarizat cu scripturile si imi cunosc clasa .
De ce vreti in aceasta guilda (rugam un raspuns mai detaliat in aceasta privinta): De ce as vrea sa intru in guilda ? Simplu .. 1. Nu am si 2 .Ma atrage faptul ca aveti full progres pe 10/25 HC , ceea ce ma incanta enorm . Faptul ca exista 3-4 + raiduri de 10 asta este un lucru destul de mare si pare sa fie o guilda sociabila cu care poti schimba 2-3 vorbe si iti poti face prieteni noi -
In ce guilda ai mai fost, si de ce ai plecat din ea?: The Betrayers , The Divinity , Gm's and Donor's ( Allstar Randoms ), InspiratioN , Specii , Ligt of Dawn , Xpress , One Fast Killer si probabil si altele , dar nu mai tin minte exact . De ce am iesit ? nervi multi facuti la raid , wipeuri peste wipeuri si nu ma refer la raidul de progress , ci la un pur si simplu raid si lipsa comunicarii in anumite guilde -
Profesii: Inscription + Blacksmith
Requires iLevel 390: iLvL 402 (lipsesc 3 iteme ) holy , 391 Rerti , tank =?? inca nu am toate itemele stranse
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Andrutzza
Sunteti sau nu de acord cu regulile guildei[DA/NU]: DA

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lory100

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2016 23:13)
Joined: 16 May 2013
Posts: 20, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 37.8
Votes: 2

 
Post Posted: 30-05-2013, 10:20:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Varsta: 19
Nume IRL: Lorand
Numele caracterului : Emix
Rasa / Clasa : Goblin/Rogue
Spec Talent[Main/OFF]: Combat
Experienta WoW: aproximativ 3 ani
Experienta in raiduri (GUILD PVE): scripturi 100%
De ce vreti in aceasta guilda (rugam un raspuns mai detaliat in aceasta privinta): caut o guilda buna deoarece nu vreau sa iau wipe de 3x la morch si de 5x la yor
In ce guilda ai mai fost, si de ce ai plecat din ea?: Bad Company (Am fost dat afara temporar deoarece nu aveam inca dps 25k avand doar 20+ cu aproximativ 380 ilvl), ParadoOx ( vreau sa ies pentru ca e o guilda mult prea slaba, abea reusim 1 boss HC... nu eu, ci restu:)) )
Profesii: Engeneering(in crestere)/Herbalism (Acest caracter) off char> Enchanting/Alchemy. Fac engeneering pe rogue pt rocket boots si am facut herbalism pe acest caracter pentru Lifeblood ( Haste rating )
Requires iLevel 390: 389 si in curand voi achizitiona daggerul din Conquest, inca nu am trecut de acel total season earned
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Emix
Sunteti sau nu de acord cu regulile guildei[DA/NU] DA

DPS>

Uploaded with ImageShack.us

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Quatrozilla

[Web Dev]



Status: Offline
(since 09-09-2018 19:06)
Joined: 08 May 2013
Posts: 919, Topics: 22
Location: Transilvania

Reputation: 157
Votes: 22

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 30-05-2013, 11:30:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lory100 wrote:
Varsta: 19
Nume IRL: Lorand
Numele caracterului : Emix
Rasa / Clasa : Goblin/Rogue
Spec Talent[Main/OFF]: Combat
Experienta WoW: aproximativ 3 ani
Experienta in raiduri (GUILD PVE): scripturi 100%
De ce vreti in aceasta guilda (rugam un raspuns mai detaliat in aceasta privinta): caut o guilda buna deoarece nu vreau sa iau wipe de 3x la morch si de 5x la yor
In ce guilda ai mai fost, si de ce ai plecat din ea?: Bad Company (Am fost dat afara temporar deoarece nu aveam inca dps 25k avand doar 20+ cu aproximativ 380 ilvl), ParadoOx ( vreau sa ies pentru ca e o guilda mult prea slaba, abea reusim 1 boss HC... nu eu, ci restu:)) )
Profesii: Engeneering(in crestere)/Herbalism (Acest caracter) off char> Enchanting/Alchemy. Fac engeneering pe rogue pt rocket boots si am facut herbalism pe acest caracter pentru Lifeblood ( Haste rating )
Requires iLevel 390: 389 si in curand voi achizitiona daggerul din Conquest, inca nu am trecut de acel total season earned
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Emix
Sunteti sau nu de acord cu regulile guildei[DA/NU] DA

DPS>

Uploaded with ImageShack.us


Rejected!



https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Quatrozilla

[Web Dev]



Status: Offline
(since 09-09-2018 19:06)
Joined: 08 May 2013
Posts: 919, Topics: 22
Location: Transilvania

Reputation: 157
Votes: 22

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 30-05-2013, 15:41:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AnDrEiRoBeRt wrote:
Varsta: 18
Nume IRL: Andrei
Numele caracterului : Andrutzza
Rasa / Clasa : Blood Elf Female - Paladin
Spec Talent[Main/OFF]: Holy/Retri/Prot
Experienta WoW: De prin 2004 si pana in ziua de azi , am incercat toate caracterele dar ma impac doar cu 3-4 dintre ele .
Experienta in raiduri (GUILD PVE): Pot spune ca mi-a placut sa fac raiduri inca de pe vanilla ( classic wow ) si am avut si experiente placute si neplacute , datorita playerilor care habar nu aveau ce trebuia sa faca in acel raid s.a.m.d . Ce pot spune , am jucat pe blizz pana pe patchu 4.3.4 , evident am jucat in parelel cu Freakz datorita bugetului redus si nu imi puteam permite tot timpu gamecard si pot spune ca sunt destul de familiarizat cu scripturile si imi cunosc clasa .
De ce vreti in aceasta guilda (rugam un raspuns mai detaliat in aceasta privinta): De ce as vrea sa intru in guilda ? Simplu .. 1. Nu am si 2 .Ma atrage faptul ca aveti full progres pe 10/25 HC , ceea ce ma incanta enorm . Faptul ca exista 3-4 + raiduri de 10 asta este un lucru destul de mare si pare sa fie o guilda sociabila cu care poti schimba 2-3 vorbe si iti poti face prieteni noi -
In ce guilda ai mai fost, si de ce ai plecat din ea?: The Betrayers , The Divinity , Gm's and Donor's ( Allstar Randoms ), InspiratioN , Specii , Ligt of Dawn , Xpress , One Fast Killer si probabil si altele , dar nu mai tin minte exact . De ce am iesit ? nervi multi facuti la raid , wipeuri peste wipeuri si nu ma refer la raidul de progress , ci la un pur si simplu raid si lipsa comunicarii in anumite guilde -
Profesii: Inscription + Blacksmith
Requires iLevel 390: iLvL 402 (lipsesc 3 iteme ) holy , 391 Rerti , tank =?? inca nu am toate itemele stranse
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Andrutzza
Sunteti sau nu de acord cu regulile guildei[DA/NU]: DA


Accepted! /w Quatroskillz/Hee/Maddeadly/Classbaws ingame



https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mumba

[Creep]



Status: Offline
(since 22-07-2021 07:07)
Joined: 15 Jan 2011
Posts: 508, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 587.3
Votes: 18

 
Post Posted: 30-05-2013, 16:19:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari deschise pentru urmatoarele clase:


1x Druid Balance /1x Druid Feral

1X Rogue

2X Shaman Elemental

2x Warlock


Cerintele ce trebue respectate sunt
    - Ilvl minim de 395
    - DPS la dumy de minim 30k
    - 2x achiv pe hc
    - Bun simt
    - Contul de forum sa fie legat


Model de cerere:
Quote:
Varsta:
Numele caracterului :
Rasa / Clasa :
Spec Talent[Main/OFF]:
Experienta WoW:
Experienta in raiduri (GUILD PVE/link achiv de pe armory):
De ce vreti in aceasta guilda (rugam un raspuns mai detaliat in aceasta privinta):
In ce guilda ai mai fost, si de ce ai plecat din ea?:
Profesii:
Requires iLevel 395[DA/NU]:
Armory link:
SS cu dps la 3 mil pe dummy pve:
Sunteti sau nu de acord cu regulile guildei[DA/NU]:




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
curpitsa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-12-2020 05:59)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 38, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 64.3
Votes: 2

 
Post Posted: 05-06-2013, 00:08:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Varsta:20
Nume IRL: andrey
Numele caracterului : pubdown
Rasa / Clasa : troll druid
Spec Talent[Main/OFF]: resto si off spec feral
Experienta WoW: 3-4 ani cu pauza am 2-3 saptamani maxim pe 4.3 aici
Experienta in raiduri (GUILD PVE):
De ce vreti in aceasta guilda (rugam un raspuns mai detaliat in aceasta privinta): progress
In ce guilda ai mai fost, si de ce ai plecat din ea?: am fost in true story si am luat kick de la gm ( magefreakz ) pentru ca am avut nesimtirea sa ma dus la baie 1min cand noi eram la trash in 10hc
Profesii: tailor si leather
Requires iLevel 390:
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pubdown
Sunteti sau nu de acord cu regulile guildei -A

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Quatrozilla

[Web Dev]



Status: Offline
(since 09-09-2018 19:06)
Joined: 08 May 2013
Posts: 919, Topics: 22
Location: Transilvania

Reputation: 157
Votes: 22

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-06-2013, 11:48:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

curpitsa wrote:
Varsta:20
Nume IRL: andrey
Numele caracterului : pubdown
Rasa / Clasa : troll druid
Spec Talent[Main/OFF]: resto si off spec feral
Experienta WoW: 3-4 ani cu pauza am 2-3 saptamani maxim pe 4.3 aici
Experienta in raiduri (GUILD PVE):
De ce vreti in aceasta guilda (rugam un raspuns mai detaliat in aceasta privinta): progress
In ce guilda ai mai fost, si de ce ai plecat din ea?: am fost in true story si am luat kick de la gm ( magefreakz ) pentru ca am avut nesimtirea sa ma dus la baie 1min cand noi eram la trash in 10hc
Profesii: tailor si leather
Requires iLevel 390:
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pubdown
Sunteti sau nu de acord cu regulile guildei -A


Accepted! /w Quatroskillz ingame.



https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    


The time now is 06-07-2024, 12:58:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x