User
Pass
2FA
 
 

[REJECTED] Doua Tabard-uri cu acelasi nume

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Fixed / Closed bugs
Author Message827
Supererou

[Ace Of Spades]



Status: Offline
(since 08-10-2019 08:01)
Joined: 12 May 2011
Posts: 58, Topics: 12
Location: Bucurtesti

Reputation: 58.5
Votes: 3

     
Post Posted: 04-06-2013, 16:14:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wowhead/WoW Freakz Link: Tabard of Conquest
Descrierea bugului / Bug description: Pe site la vote points sunt tabarduri cu acelasi nume, Tabard of Conquest este unul dintre acelea. Puneti si voi macar in paranteaza ca unu este de la alianta si unu de la hoarda. Nu vreau sa revin iarasi la acest subiect.
Dovada / Proof: Dovada


Acest mesaj se va autodistruge in 30 de secunde.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Aliziea

[2 Good 4 You]



Status: Offline
(since 16-06-2017 19:44)
Joined: 17 May 2012
Posts: 1468, Topics: 89
Location: Dreamgrove - Order Hall

Reputation: 32.1
Votes: 108

Post Posted: 04-06-2013, 17:04:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Supererou wrote:
Wowhead/WoW Freakz Link: Tabard of Conquest
Descrierea bugului / Bug description: Pe site la vote points sunt tabarduri cu acelasi nume, Tabard of Conquest este unul dintre acelea. Puneti si voi macar in paranteaza ca unu este de la alianta si unu de la hoarda. Nu vreau sa revin iarasi la acest subiect.
Dovada / Proof: Dovada


Poti sa dai si tu click pe ele, o sa iti deschida alt link (tot pe siteul freakz). Click pe tabard pe siteul pe care til deschide, si o sa iti arate pe wowhead care dintre ele e.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flamestalker

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 29-07-2024 02:55)
Joined: 22 Jul 2012
Posts: 3072, Topics: 263
Location: Iasi

Reputation: 2602.8
Votes: 174

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-06-2013, 10:19:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am vrut sa imi iau eu pentru alianta si cand l-am primit prin mail era de la hoarda,pe site scrie daor tabard of conquest nu zice nimic altceva,confirm
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Supererou

[Ace Of Spades]



Status: Offline
(since 08-10-2019 08:01)
Joined: 12 May 2011
Posts: 58, Topics: 12
Location: Bucurtesti

Reputation: 58.5
Votes: 3

     
Post Posted: 05-06-2013, 21:28:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aliziea wrote:
Supererou wrote:
Wowhead/WoW Freakz Link: Tabard of Conquest
Descrierea bugului / Bug description: Pe site la vote points sunt tabarduri cu acelasi nume, Tabard of Conquest este unul dintre acelea. Puneti si voi macar in paranteaza ca unu este de la alianta si unu de la hoarda. Nu vreau sa revin iarasi la acest subiect.
Dovada / Proof: Dovada


Poti sa dai si tu click pe ele, o sa iti deschida alt link (tot pe siteul freakz). Click pe tabard pe siteul pe care til deschide, si o sa iti arate pe wowhead care dintre ele e.


Pentru noi astea mai prosti ar trebuii sa treaca in paranteza macar "Aliance" sau "Horde". Nu cred ca dureaza mai mult de 40 de sec sa treaca asta.


Acest mesaj se va autodistruge in 30 de secunde.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Pirinush, 15 October 2013 15:47



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Fixed / Closed bugs  


The time now is 05-10-2024, 23:38:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x