User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Darklord

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message897
vyrus|2009

[Șeful ]



Status: Offline
(since 17-04-2019 23:03)
Joined: 18 Mar 2010
Posts: 3486, Topics: 292
Location: Cartierul de valorosi $$$

Reputation: 53.5
Votes: 261

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-06-2013, 20:26:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau: VyRuS
Nick-ul adminului reclamat: xDarkLord sau cum o fii ...
Ora incidentului: 21:05 , 05.iunie.2013
Motivul reclamatiei: Eu cred ca mi-a dat kick deoarece i-am "impuscat" un tovaras...
Dovada (poze/demo): 1. http://imageshack.us/photo/my-images/585/darkl.png/
2. http://imageshack.us/photo/my-images/33/dark2u.png/
3. http://imageshack.us/photo/my-images/197/dark3.bmp/
4. Shockuletz , astept topicul tau cu dovada ca dark mi-a dat kick , multumesc .

Sper ca nu incepi cu povesti dalea cu camp sau alte chestii idioate fara o dovada ceva .. Se vede clar in poze ca te-am intrebat de ce slay si nu am primit nici un raspuns .. eu inteleg ca ai owner .. da totusi exista un regulament pentru toata lumea ..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Flavyss

[Sk3z0R]



Status: Offline
(since 17-07-2015 14:26)
Joined: 24 Mar 2012
Posts: 94, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 24.3
Votes: 5

     
Post Posted: 05-06-2013, 20:36:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca de obicei se gaseste un "ADMINEL" care are grad mare si isi permita sa faca el "LEGEA"... Nu e frumos.
1) Incepem cu dovada ca tu i-ai dat kick lu Tovarasu VyRuS ! --> http://i43.tinypic.com/2z598d0.jpg
2) Continuam cu nesimtirea , vad ca daca pun eu sau VyRuS un Frost pe "Trip Laser" primim kick pe motiv de CAMP.. dar voi cand stati baza si campati cu 10 Frost-uri pe jos pe "Motion Senzor" nu mai v-a dati kick intre voi ca sunteti admini nu ?

.. Foarte frumos procedat ..

Ne bucuram sa fim inconjurati de asa oameni . GG



Last edited by Flavyss on 05-06-2013, 23:04:58; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sp1dd1

[ Street Workout! ]



Status: Offline
(since 12-11-2017 06:57)
Joined: 19 Jan 2013
Posts: 10303, Topics: 170
Location: Bucureºti.

Reputation: 906
Votes: 114

           
Post Posted: 05-06-2013, 21:11:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce copilasi ipocriti...
Vyrus ai primit slay de 3ori dupa te-am avertizat sa nu ami stai cu frostul in baza.Doavada ca ai campat nu am pentru ca nu scrie nicaieri ca trebuie sa fac demo la campul tau..
Se vede clar in poza ca nu ai facut print la toata conversatia si dupa ce ai pus intrebarea "de ce kick" n-ai mai facut poza si mai jos ca sa vedem si raspunsul..ci ai facut poza atunci cand am iesit eu -
Al doilea tip care a postat(nu stiu cum il cheama) Florentin este un coleg de clasa ce-i drept,nu neg asta,dar eu nu stau sa ma uit cand moare el si sa ii dau slay/kick/ban/extermiante sau altceva celui care l-a omorat..asta ar fi un cretinism.Adu o dovada in care sa apar eu cu 10 frosturi in baaz campand..nu stiu daca campez de doua ori pe zi..campez si eu si am curaj sa recunosc dar nu campez cu nesimtire asa cum faceti voi profitand de frost
Flavyss daca incepi cu ironii no sa-i fie nimanui mila de tine...psihologia nu merge pe aici din cate am vazut.
Nu se face reclamatie pentru slay/kick/gag.
Daca mai aveti nelamuriri astept
Sall.




Profil | PlayList

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JoMo

[ToO GooD for You !]



Status: Offline
(since 26-04-2014 14:09)
Joined: 12 Aug 2011
Posts: 852, Topics: 21
Location: Somewhere here , on Earth

Reputation: 65.3
Votes: 27

Post Posted: 05-06-2013, 21:33:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Parerea mea: Reclamatie inutila!!! Invatati sa nu mai faceti cam... daca te misti intr-o zone... ala DA, este CAMP.
+ XDark a spus bine: NU se fac reclamatii pt kick/slay/gag.
Copilas veniti mai repede pe forum... NU mai scrieti cu culori. DOAR STAFF-UL FORUMULUI ARE VOIE!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vyrus|2009

[Șeful ]



Status: Offline
(since 17-04-2019 23:03)
Joined: 18 Mar 2010
Posts: 3486, Topics: 292
Location: Cartierul de valorosi $$$

Reputation: 53.5
Votes: 261

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-06-2013, 22:34:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am pus akl ora , se poate verifica in consola ca nu ai raspuns la intreabarea "de ce kick " lasa vrajeala ca nu tine joc furien de mult timp si stiu regulamentul , Slay de 3 ori la fel pe degeaba asa oricine poate da slay si zice camp .. daca faceam camp imi dadeau si ceilalti admin slay , da tu fiind owner te vezi mai smecher fata de restu .. Lasam decizia lui bmw nu am chef sa ma cert cu tine pe forum .

Code:
Nu se face reclamatie pentru slay/kick/gag.


Da inteleg ca nu se fac reclamatii pt slay/kick/gag , dar se fac pe cele date degeaba -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Flavyss

[Sk3z0R]



Status: Offline
(since 17-07-2015 14:26)
Joined: 24 Mar 2012
Posts: 94, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 24.3
Votes: 5

     
Post Posted: 05-06-2013, 23:11:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

JoMo wrote:
Parerea mea: Reclamatie inutila!!! Invatati sa nu mai faceti cam... daca te misti intr-o zone... ala DA, este CAMP.
+ XDark a spus bine: NU se fac reclamatii pt kick/slay/gag.
Copilas veniti mai repede pe forum... NU mai scrieti cu culori. DOAR STAFF-UL FORUMULUI ARE VOIE!!!


Code:
Nu folositi foarte des tasta "CAPS LOCK" si emoticon-urile, nu scrieti cu text avand dimensiuni foarte mari si fiind foarte colorat.


-> Cred ca stiu mult mai bine decat voi toti la un loc regulamentu de pe comunitatea asta fiind in ea de 4-5 ani de zile... Nu stiu de ce va bagati in seama daca nu va priveste acest subiect ... Vreti + 1 post ? , Mergeti la SPAM ZONE ! ...
-> Pentru a evidentia un cuvant sau o fraza , culoarea specifica in exemplu , culoarea rosie nu cred ca este atat de "Exagerata" cum spuneti voi ... Pana nu raspunde BMW , va rog eu nu mai vorbiti aiurea fara cunostinta de cauza ... Nu am nevoie de mila nimanui , eu tin cu adevaru si mereu voi tine , Deci cu mine nu merg fitele astea de admini cu grad .. Sunt trecut prin multe ..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BmW750i

[FURIEN.FREAKZ.RO]



Status: Offline
(since 16-02-2015 21:04)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 3772, Topics: 75
Location: Galati

Reputation: 1216.6
Votes: 126

 
Post Posted: 06-06-2013, 01:27:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reclamatie inutila . Am zis clar ca nu se face pentru asta reclamatie , orice om campeaza , cand te prinde adminul , te arde , e normal . Continui , primesti kick .
T/C

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by BmW750i, 05 June 2013 23:28



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 21-09-2024, 16:15:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x