User
Pass
2FA
 
 

RECRUTARI PVE
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message41760
ISREAL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2017 19:33)
Joined: 29 May 2013
Posts: 47, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 139.6
Votes: 4

 
Post Posted: 29-05-2013, 18:02:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real Life:
Nume:Zoltan
Varsta:15
Ocupatie:Scoala/Calculator
Cat timp dedici acestui joc:
2 ani si jumatata
In game:
Nume char:Greenway
Clasa:paladin
Spec char / item level:holy 390
Offspec char / item level: prot 382

Armory link (cu itemele pve):http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Greenway

Guild-uri anterioare si de ce ai ales sa pleci:
De ce vrei in guild-ul nostru?:ca e guild imba si esste acolo si prietenu Dobricul
Esti de acord cu regulile guildului?:da
Alte mentiuni

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-05-2013, 18:09:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins. Aplicatie facuta in bataie de joc.


*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
titileasca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-06-2014 08:16)
Joined: 09 Jan 2012
Posts: 50, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 4.5
Votes: 5

 
Post Posted: 29-05-2013, 19:41:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real Life:
1. Nume :alex
2, Varsta: 16
3. Spune-ne cate ceva despre tine (cu ce te ocupi, cum iti petreci timpul liber, etc): scoala,in timpu liber wow
4. Cat timp dedici acestui joc: oricat am nevoie

In game:
1. Nume char: zaharuza
2. Clasa: Dk
3. Spec char / item level: unholy/393
4. Offspec char / item level: restro/ench
5. Screenshot cu Character Info & Interfata: http://tinypic.com/r/357r61g/5
6. Experienta pe clasa (detaliat): joc de 6-7luni dk..
7. De ce ai ales clasa si specul acesta, rotatie, si ce mai crezi ca ar trebui sa ne spui (detaliat): deoarece este cea mai bun spec si clasa mia placut dk ..
8. Armory link (cu itemele pve): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zaharuza
9. Teamspeak 3: da
10. Recount DPS 3M @ Dummy (in caz de dps): http://tinypic.com/r/2rqzghs/5 fara golemblood
11. Guild-uri anterioare si de ce ai ales sa pleci: tfh,probleme...etc..etc
12. De ce vrei in guild-ul nostru?: deoarece este o guild cu oameni care pot face progres,buni,o guilda pusa la punct.
13. Esti de acord cu regulile guildului?: leam citit si da sunt de acord
14. Alte mentiuni:am calculator bun lag am doar foarte putin la 25 de la srv este asta...pot fi on oricand ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Effy

[333-[half evil]]



Status: Offline
(since 27-07-2018 22:40)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 19, Topics: 3
Location: Czech Republic

Reputation: 110.6
Votes: 4

 
Post Posted: 29-05-2013, 19:42:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tompiing wrote:

ATENTIE!
- Cautam oameni seriosi care sa isi cunoasca bine clasa si scripturile, oameni cu care putem face progres. Daca credeti ca veti intra in guild si veti fi carati la raiduri, va inselati!
- Cei care fac aplicatie aici trebuie sa respecte un ilvl decent: 390ilvl pve si sa cunoasca contentul pve actual pe freakz.
- Inainte de a completa aplicatia va rugam sa cititi Guild Info & Reguli!
- O aplicatie inadecvata sau completata necorespunzator, nu va fi luata in seama!
- Screenshot-urile sa fie direct link, sa nu incarcati topicul cu poze in format [IMG]!
- Sa aveti contul de pe forum legat de contul din wow!


Hint:
In clipa in care vreti sa postati gaditi-va la cat a durat sa completati aplicatia;Daca raspunsul este <=4 min, atunci si raspunsul pe care il veti primi va fi RESPINS.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-05-2013, 19:51:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Zaharuza

Esti DK Unholy cu off spec de "restro" si "ench" (RESTOration si ENHAncement?)

DPS destul de slab pentru ilvl-ul tau.
Ai neglijat punctul 7 in mare parte..

"deoarece este o guilda cu oameni care pot face progres,buni,o guilda pusa la punct."

Intr-adevar, suntem o guilda capabila, deci cautam oameni capabili.

Respins.



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
titileasca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-06-2014 08:16)
Joined: 09 Jan 2012
Posts: 50, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 4.5
Votes: 5

 
Post Posted: 29-05-2013, 20:52:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Srry am inceles offcarurile ce spec au si daia am zis restro si ench... dps il pot rectifica la raid nam gear ff bun ...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daudejulesc2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-04-2016 16:23)
Joined: 11 Jan 2012
Posts: 45, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 92.7
Votes: 5

 
Post Posted: 31-05-2013, 15:10:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real Life:
1. Nume: David Alexandru
2, Varsta: 16
3. Spune-ne cate ceva despre tine (cu ce te ocupi, cum iti petreci timpul liber, etc): sunt elev, clasa a 9-a (profil info-intesiv). In timpul liber nu fac mare lucru fata de marea majoritate a adolescentilor, joc un fotbal, mai pierd timpu la pc.
4. Cat timp dedici acestui joc: in timpul saptamanii sunt disponibil la orice ora intre 14-24, iar in weekend, depinde, daca nu am nimic in program de la 14-4.

In game:
1. Nume char: Igar
2. Clasa: DK
3. Spec char / item level: Unholy / 396
4. Offspec char / item level: Blood / 391
5. Screenshot cu Character Info & Interfata: http://postimg.org/image/kysv9v1i9/full/
6. Experienta pe clasa (detaliat): Joc de putina vreme DK, insa wow joc de 5-6 ani, dar consider ca imi cunosc clasa foarte bine.
7. De ce ai ales clasa si specul acesta, rotatie, si ce mai crezi ca ar trebui sa ne spui (detaliat): Unholy DK - pot spune ca este un spec foarte usor. Un prim lucru este importanta stats-urilor : STR>HIT>HASTE>MASTERY>CRIT>EXPERTISE. In ce priveste rotatia, prezenta obilgatorie a celor 3 disease-uri si pentru frost+blood runes spam de Festering Strike, pt unholy+death runes spam de Scourge Strike. La capitolul AOE neaparat Pet-ul sa fie transformat, Death and Decay in zona respectiva si spread de dots cu Pestilence. Cam atata am de spus despre Unholy DK.
8. Armory link (cu itemele pve): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Igar
9. Teamspeak 3: Da+mic.
10. Recount DPS 3M @ Dummy (in caz de dps): http://postimg.org/image/xkx9j0czf/full/
11. Guild-uri anterioare si de ce ai ales sa pleci: -
12. De ce vrei in guild-ul nostru?: Performanta
13. Esti de acord cu regulile guildului?: Da
14. Alte mentiuni:-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ashrak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2016 20:03)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 274, Topics: 30
Location: 9th Circle

Reputation: 200.5
Votes: 8

 
Post Posted: 31-05-2013, 18:51:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daudejulesc2 wrote:
Real Life:
1. Nume: David Alexandru
2, Varsta: 16
3. Spune-ne cate ceva despre tine (cu ce te ocupi, cum iti petreci timpul liber, etc): sunt elev, clasa a 9-a (profil info-intesiv). In timpul liber nu fac mare lucru fata de marea majoritate a adolescentilor, joc un fotbal, mai pierd timpu la pc.
4. Cat timp dedici acestui joc: in timpul saptamanii sunt disponibil la orice ora intre 14-24, iar in weekend, depinde, daca nu am nimic in program de la 14-4.

In game:
1. Nume char: Igar
2. Clasa: DK
3. Spec char / item level: Unholy / 396
4. Offspec char / item level: Blood / 391
5. Screenshot cu Character Info & Interfata: http://postimg.org/image/kysv9v1i9/full/
6. Experienta pe clasa (detaliat): Joc de putina vreme DK, insa wow joc de 5-6 ani, dar consider ca imi cunosc clasa foarte bine.
7. De ce ai ales clasa si specul acesta, rotatie, si ce mai crezi ca ar trebui sa ne spui (detaliat): Unholy DK - pot spune ca este un spec foarte usor. Un prim lucru este importanta stats-urilor : STR>HIT>HASTE>MASTERY>CRIT>EXPERTISE. In ce priveste rotatia, prezenta obilgatorie a celor 3 disease-uri si pentru frost+blood runes spam de Festering Strike, pt unholy+death runes spam de Scourge Strike. La capitolul AOE neaparat Pet-ul sa fie transformat, Death and Decay in zona respectiva si spread de dots cu Pestilence. Cam atata am de spus despre Unholy DK.
8. Armory link (cu itemele pve): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Igar
9. Teamspeak 3: Da+mic.
10. Recount DPS 3M @ Dummy (in caz de dps): http://postimg.org/image/xkx9j0czf/full/
11. Guild-uri anterioare si de ce ai ales sa pleci: -
12. De ce vrei in guild-ul nostru?: Performanta
13. Esti de acord cu regulile guildului?: Da
14. Alte mentiuni:-


Accepted ^^





Rosu Aprins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raikiida13

[Tree of Life 4 Ever]



Status: Offline
(since 31-10-2013 14:10)
Joined: 01 Jan 2013
Posts: 57, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 32.7
Votes: 2

 
Post Posted: 01-06-2013, 19:42:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real Life:
1. Nume Andrei
2, Varsta: 16
3. Spune-ne cate ceva despre tine (cu ce te ocupi, cum iti petreci timpul liber, etc): well... scoala, prieteni si wow
4. Cat timp dedici acestui joc: in jur de 3-4 ore in timpul saptamanii, 7-8 weekend

In game:
1. Nume char: Tourqon
2. Clasa: DK
3. Spec char / item level: Blood 397
4. Offspec char / item level: Unholy 390
5. Screenshot cu Character Info & Interfata: http://tinypic.com/r/jt9k40/5
6. Experienta pe clasa (detaliat): pai joc blood dk de pe la inceputul 4.0.6 , intre timp am facut si specul de frost pe care am jucat rar , iar pe 4.3.4 am facut unholy, am trecut prin toate specurile si toate variantele ( frost : hastefrost, masterfrost .... dual wield , 2h / blood dw , 2h ) prin urmare pot spune ca imi cunosc clasa foarte bine cu mici aspecte care imi sunt inca straine la unholy care nu il joc de multa vreme
7. De ce ai ales clasa si specul acesta, rotatie, si ce mai crezi ca ar trebui sa ne spui (detaliat): am ales blood deoarece cand am facut dkul am ales ceva simplu , tankatul , iar in timp a devenit un lucru placut si prin munca am ajuns la statutul de imba, rotatie : outbrake > 2-3 death strike > runic power dump cu rune strike > si ca burst dancing rune weapon + empowered rune weapon > 2 death strike > blood tap > 1 death strike //// aoe tanking : death and decay > outbrake > pestilance > death strike > 2-3 hearstrike > runic power dump cu rune strike /////// stats : mastery 25 momentan > parry 23 % > stamina > dodge > crit
8. Armory link (cu itemele pve): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tourqon /// e posibil ca inca sa arate itemele de pe specul de unholy
9. Teamspeak 3: da + microfon functional
10. Recount DPS 3M @ Dummy (in caz de dps): chiar daca eu vin ca tank asta e un print cu dpsu meu pe unholy : http://tinypic.com/r/2ynjrbo/5
11. Guild-uri anterioare si de ce ai ales sa pleci: perverts : inactivitate ; specii : proasta organizare ; knights of honor : proasta organizare ; HKP : era full la dk slots si fiind ultimul recrut am fost eu dat afara... not my fault ;
12. De ce vrei in guild-ul nostru?: caut seriozitate in raiding si colegialitate si corectitudine intre membrii guildei
13. Esti de acord cu regulile guildului?: da
14. Alte mentiuni:







0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-06-2013, 19:51:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi pare rau, nu mai recrutam dk. Respins.


Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ralpo50

[Firelord]



Status: Offline
(since 14-08-2020 19:36)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 441, Topics: 78
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 220.1
Votes: 15

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-06-2013, 09:48:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real Life:
1. Nume Rares
2, Varsta: 16
3. Spune-ne cate ceva despre tine (cu ce te ocupi, cum iti petreci timpul liber, etc): Scoala
4. Cat timp dedici acestui joc: 4-5h/zi

In game:
1. Nume char: Cameronqt
2. Clasa: Shaman
3. Spec char / item level: Enha / 396
4. Offspec char / item level: Resto 390
5. Screenshot cu Character Info & Interfata: nu sunt acasa momentan postez cand ajung acasa.
6. Experienta pe clasa (detaliat): Joc Shaman enha de aprox 5 ani de pe tbc , cand stiu ca daca faceai un illidan erai "boss" ;cand trebuia sa faci raidurile in ordine ca sa ai acces la urmatorul raid Kara--> grull--> ssc--> tk ---> Bt---> SWP .
7. De ce ai ales clasa si specul acesta, rotatie, si ce mai crezi ca ar trebui sa ne spui (detaliat): pentru ca , la momentul respectiv , nu era o clasa jucata , iar eu doream o clasa mai unica (nu rogue/warr etc) , iar enha pt ca imi place sa fiu melee
8. Armory link (cu itemele pve): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cameronqt
9. Teamspeak 3: Cameronqt (ts.freakz.ro)
10. Recount DPS 3M @ Dummy (in caz de dps): pot da test ingame cand ajung acasa , daca e nevoie scot in jur de 35k dps/5 mil @dummy
11. Guild-uri anterioare si de ce ai ales sa pleci: Blue World ( am fost dat afara din faptul ca am ales sa ma reapuc de retail pe 4.0.6 ,deci pe motiv de inactivitate ) True Story(am plecat eu din cauza gmu-lui)
12. De ce vrei in guild-ul nostru?: Pentru ca am mai fost in aceasta guilda , oamenii sunt prietenosi etc.
13. Esti de acord cu regulile guildului?: da
14. Alte mentiuni: Doresc in aceasta guilda si din cauza lui Roshckatul .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-06-2013, 14:59:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
daca e nevoie scot in jur de 35k dps/5 mil @dummy


M-as astepta la ceva mai mult de la tine, dar pana la urma dpsul se vede la raiduri -

Accepted. Test 2 saptamani.

Whisper Instantwipe, Icuddle, Ellenniron, Orcostasul, Jokedy, Roshkatul In-game.



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-06-2013, 11:58:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari deschise pentru:
- Warrior Arms + Offpec Prot (2)
- Warlock Destro/Demo (1)
- Hunter MM/SV (1)


Celelalte Clase vor fi recrutate in mici proportii, si numai daca sunteti cu adevarat buni.



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hunterux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2013 13:56)
Joined: 21 Dec 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 55
Votes: 2

Post Posted: 07-06-2013, 18:15:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume:Dani
Varsta: 16
Ocupatie: elev
Cat timp dedici acestui joc: 5-6 ore pe zi

In game:
Nume char: Hunterux
Clasa: hunter
Spec char / item level: Survial / 393
Offspec char / item level: -
Screenshot cu Character Info & Interfata: http://tinypic.com/r/ra9qg0/5
Experienta pe clasa (detaliat): joc hunter de cand am wow asta insemnand o experienta de 2 ani pe clasa
Armory link (cu itemele pve): http://tinypic.com/r/2r4spvo/5
Recount DPS 3M @ Dummy (in caz de dps):http://tinypic.com/r/2unwl06/5
Guild-uri anterioare si de ce ai ales sa pleci: Specii - am fost parasiti de catre guild master si guilda s-a destramat
De ce vrei in guild-ul nostru?: pentru ca am mai fost si stiu ca sunteti de treaba
Esti de acord cu regulile guildului?: DA
Alte mentiuni: la Armory link cu itemele pve am pus screen deoarece nu era facut update la armory(P.S aveam gear PVP)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 07-06-2013, 18:25:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca te-a verificat dobricul e ok

Accepted

Whisper Instantwipe, Icuddle, Ellenniron, Orcostasul, Jokedy, Roshkatul In-game.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next    


The time now is 14-05-2024, 15:02:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x