User
Pass
2FA
 
 

reclamatie Domnului creck

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message426
ducadam
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2013 10:23)
Joined: 21 Nov 2012
Posts: 1100, Topics: 46
Location: Romania

Reputation: -81.8
Votes: 61

Post Posted: 12-06-2013, 15:44:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele dumneavoastra : Drogatul -
Numele adminului reclamat : Creck
Data si ora : acu 3 min
Motiv reclamatie : destroy pe un admin
Dovada (se accepta doar print la consola/demo) :http://imageshack.us/f/689/jailassault0000l.png/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CrecK

[Creep]



Status: Offline
(since 06-06-2016 20:47)
Joined: 20 Aug 2012
Posts: 623, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 157.5
Votes: 26

Post Posted: 12-06-2013, 18:34:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca tot ai facut reclamatia asta avertizez si restul adminilor.
Cat timp aveti admin pe serverul asta jucati aici,nu aveti ce cauta pe alt server,din cauza voastra pentru ca nu ganditi serverul are probleme si sunt mereu persoane care sa intre pe adminele voastre.
Daca aveti admin nu inseamna ca sunteti smecheri fata de alti admini,in special PLAYERI,tu ai primit ban pentru ca nu ai stiut sa vorbesti,vorbesti asa cu cine iti permite nu cu mine: ,si alte injurii si smecherii spuse la microfon.
Stii care este coincidenta?Imediat dupa ce ai primit tu ban au aparut problemele pe server,au intrat "altii" cu adminele de pe jbx si au dat kick,ban si destroy la toti,inclusiv de pe adminul tau!Din pacate pentru mine am ramas singur si stateam sa dau destroy si ban la 2 chiar 3 persoane deodata+unban persoanelor care tot primeau ban.
CONCLUZIE:Nu aveti ce cauta pe alte servere cat timp aveti admin aici,daca vreti sa o faceti ramaneti fara admin aici si jucati ca player pe ce server doriti voi,inclusiv asta,din cauza voastra serverul are incontinuu probleme.
Excluzand cele spuse lui drogatul am vorbit la GENERAL pentru toti ADMINII!
P.S:Daca continui cu atitudinea asta fata de mine vei primii in continuare ban.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ambient

[Metal!]



Status: Offline
(since 25-03-2024 10:55)
Joined: 21 May 2013
Posts: 1668, Topics: 40
Location: Iaºi

Reputation: 80.9
Votes: 13

           
Post Posted: 12-06-2013, 18:47:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1CrecK
Eu m-am saturat.
Bafta! -




Pagina de fb a war-urilor
Canal youtube Freakz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CrecK

[Creep]



Status: Offline
(since 06-06-2016 20:47)
Joined: 20 Aug 2012
Posts: 623, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 157.5
Votes: 26

Post Posted: 12-06-2013, 18:54:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ambient wrote:
+1CrecK
Eu m-am saturat.
Bafta! -

Ia-l de mana pe drogatul,tu si cu el si cu lovitura s-a intamplat ca exact la voi(excluzandu-l pe lovitura pentru ca are un frate mic)ati intrat pe serverul lui crizatu si in plus ati stat si pe skype cu el si faceati misto si radeati cand se dadea banuri si destroy,IN PLUS stateai de vorba cu mine si ma provocai pana cand ai ajuns la concluzia sa dai ban si destroy la playeri,ce doresti mai mult?O sa discut special sa se rezolve cu voi 2,poate chiar si cu restul adminilor!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ambient

[Metal!]



Status: Offline
(since 25-03-2024 10:55)
Joined: 21 May 2013
Posts: 1668, Topics: 40
Location: Iaºi

Reputation: 80.9
Votes: 13

           
Post Posted: 12-06-2013, 19:09:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma iei pe mine cu vorbe d'alea de macho,da cine esti ma?
Ai tu mare grad.Bravo!
Atata timp cat esti [...] n'ai ce comenta.




Pagina de fb a war-urilor
Canal youtube Freakz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ducadam
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2013 10:23)
Joined: 21 Nov 2012
Posts: 1100, Topics: 46
Location: Romania

Reputation: -81.8
Votes: 61

Post Posted: 12-06-2013, 20:22:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CrecK wrote:
Ambient wrote:
+1CrecK
Eu m-am saturat.
Bafta! -

Ia-l de mana pe drogatul,tu si cu el si cu lovitura s-a intamplat ca exact la voi(excluzandu-l pe lovitura pentru ca are un frate mic)ati intrat pe serverul lui crizatu si in plus ati stat si pe skype cu el si faceati misto si radeati cand se dadea banuri si destroy,IN PLUS stateai de vorba cu mine si ma provocai pana cand ai ajuns la concluzia sa dai ban si destroy la playeri,ce doresti mai mult?O sa discut special sa se rezolve cu voi 2,poate chiar si cu restul adminilor!


ma creck cand o sa intelegi ca noua nu ne pasa ce ai tu de cand si + ca meriti 2 av ca toti ceilalti si daca nu se dau astea 2 av vor pleca playeri si la 5 iei remove/dawn

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zbang !!

[Account disabled]



Status: Offline
(since 10-12-2015 12:33)
Joined: 20 Sep 2011
Posts: 1412, Topics: 251
Location: precis

Reputation: 96.4
Votes: 66

 
Post Posted: 12-06-2013, 21:38:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ducadam wrote:
CrecK wrote:
Ambient wrote:
+1CrecK
Eu m-am saturat.
Bafta! -

Ia-l de mana pe drogatul,tu si cu el si cu lovitura s-a intamplat ca exact la voi(excluzandu-l pe lovitura pentru ca are un frate mic)ati intrat pe serverul lui crizatu si in plus ati stat si pe skype cu el si faceati misto si radeati cand se dadea banuri si destroy,IN PLUS stateai de vorba cu mine si ma provocai pana cand ai ajuns la concluzia sa dai ban si destroy la playeri,ce doresti mai mult?O sa discut special sa se rezolve cu voi 2,poate chiar si cu restul adminilor!


ma creck cand o sa intelegi ca noua nu ne pasa ce ai tu de cand si + ca meriti 2 av ca toti ceilalti si daca nu se dau astea 2 av vor pleca playeri si la 5 iei remove/dawn

Mie-mi pasa.

//@Ambient: Cat este ce? Cat este major, cu capul pe umeri si altele?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ducadam
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2013 10:23)
Joined: 21 Nov 2012
Posts: 1100, Topics: 46
Location: Romania

Reputation: -81.8
Votes: 61

Post Posted: 12-06-2013, 21:40:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zbang !! wrote:
ducadam wrote:
CrecK wrote:
Ambient wrote:
+1CrecK
Eu m-am saturat.
Bafta! -

Ia-l de mana pe drogatul,tu si cu el si cu lovitura s-a intamplat ca exact la voi(excluzandu-l pe lovitura pentru ca are un frate mic)ati intrat pe serverul lui crizatu si in plus ati stat si pe skype cu el si faceati misto si radeati cand se dadea banuri si destroy,IN PLUS stateai de vorba cu mine si ma provocai pana cand ai ajuns la concluzia sa dai ban si destroy la playeri,ce doresti mai mult?O sa discut special sa se rezolve cu voi 2,poate chiar si cu restul adminilor!


ma creck cand o sa intelegi ca noua nu ne pasa ce ai tu de cand si + ca meriti 2 av ca toti ceilalti si daca nu se dau astea 2 av vor pleca playeri si la 5 iei remove/dawn

Mie-mi pasa.


ce iti place? sa pierzi playeri? sa vad ce ii dai

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zbang !!

[Account disabled]



Status: Offline
(since 10-12-2015 12:33)
Joined: 20 Sep 2011
Posts: 1412, Topics: 251
Location: precis

Reputation: 96.4
Votes: 66

 
Post Posted: 12-06-2013, 21:44:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu-i dau nimic, decat TOPIC CLOSED , deoarece a procedat TOTAL corect.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by zbang !!, 12 June 2013 19:44



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 01-07-2024, 12:00:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x