User
Pass
2FA
 
 

Discutii Europa League / Champions League
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 158, 159, 160  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Football
Author Message200548
mzq-
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-05-2017 20:42)
Joined: 13 Nov 2009
Posts: 5921, Topics: 222
Location: Sweden

Reputation: 1018.9
Votes: 230

 
Post Posted: 12-06-2013, 22:06:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SickFish wrote:
mzq- wrote:
SickFish wrote:
BonJovi4EveR wrote:
^ In orice caz, impresarii jucatorilor de la Steaua nu dorm pe capete, au inceput deja sa le caute echipe, asta in cazul unui raspuns negativ din partea celor de la UEFA, Reghecampf avuse o oferta de la Kuban Krasnodar, dar a refuzat-o, de aceea a preluat Dorinel Munteanu echipa rusa.


impresaru de la majoritatea echipei Steaua Bucuresti este Ana Maria Prodat. Mai exact 14 jucatori sau 15


da dar are numai jucatori neimportanti. majoritatea titularilor sunt ai fratilor becali

AceRuL wrote:
daca UEFA zice ca nu joaca, pai nu joaca. Sa speram ca asa va fi.


+1


ba chiar te contrazic... Tatarusanu , Chiriches , Latovlevici , Tanase , Tatu , Machado , Rusescu , Pintili , Parvulescu , Bourceanu Chipciu Popa si mai erau . da nu imi vin acu

Te poti interesa. e o informatie adevarata. nu spun baliverne numa sa fac 1 post


Daca Steaua pierde locu de UCL si merge Pandurii o sa fie multe imprumuturi de la Steaua. Pandurii o sa joace pe scheletu Stelei . Asa a declarat patronul celor de la Pandurii acu o saptamana la Fanatic show


Cine e cu Ana
Andrei Prepeliþã
Mihai Pintilii
Alexandru Bourceanu
Adi Popa
Lukasz Szukala

Cornel Râpã
Doru Bratu
Iulian Roºu
Paul Pârvulescu
Lucian Filip
Ionuþ Nãstãsie
Adi Rocha
Valeriu Lupu

sursa: http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/detine-70-din-jucatorii-stelei-inca-o-lovitura-data-de-anamaria-prodan-a-pus-mana-si-pe-omul-adus-de-becali-in-ghencea-10800750

aia subliniati sunt jucatorii importanti, asta ca sa vezi ca stiu ce vorbesc



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SickFish

[A.k.A WanderWise]



Status: Offline
(since 24-04-2020 09:12)
Joined: 03 Mar 2011
Posts: 5533, Topics: 631
Location: Siberia Romaniei

Reputation: 570.6
Votes: 371

     
Post Posted: 12-06-2013, 22:19:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mzq- wrote:
SickFish wrote:
mzq- wrote:
SickFish wrote:
BonJovi4EveR wrote:
^ In orice caz, impresarii jucatorilor de la Steaua nu dorm pe capete, au inceput deja sa le caute echipe, asta in cazul unui raspuns negativ din partea celor de la UEFA, Reghecampf avuse o oferta de la Kuban Krasnodar, dar a refuzat-o, de aceea a preluat Dorinel Munteanu echipa rusa.


impresaru de la majoritatea echipei Steaua Bucuresti este Ana Maria Prodat. Mai exact 14 jucatori sau 15


da dar are numai jucatori neimportanti. majoritatea titularilor sunt ai fratilor becali

AceRuL wrote:
daca UEFA zice ca nu joaca, pai nu joaca. Sa speram ca asa va fi.


+1


ba chiar te contrazic... Tatarusanu , Chiriches , Latovlevici , Tanase , Tatu , Machado , Rusescu , Pintili , Parvulescu , Bourceanu Chipciu Popa si mai erau . da nu imi vin acu

Te poti interesa. e o informatie adevarata. nu spun baliverne numa sa fac 1 post


Daca Steaua pierde locu de UCL si merge Pandurii o sa fie multe imprumuturi de la Steaua. Pandurii o sa joace pe scheletu Stelei . Asa a declarat patronul celor de la Pandurii acu o saptamana la Fanatic show


Cine e cu Ana
Andrei Prepeliþã
Mihai Pintilii
Alexandru Bourceanu
Adi Popa
Lukasz Szukala

Cornel Râpã
Doru Bratu
Iulian Roºu
Paul Pârvulescu
Lucian Filip
Ionuþ Nãstãsie
Adi Rocha
Valeriu Lupu

sursa: http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/detine-70-din-jucatorii-stelei-inca-o-lovitura-data-de-anamaria-prodan-a-pus-mana-si-pe-omul-adus-de-becali-in-ghencea-10800750

aia subliniati sunt jucatorii importanti, asta ca sa vezi ca stiu ce vorbesc


cauta in istoria fanatic show cand a intrat in direct si a fost intrebata si a anuntat ca 8 jucatori din scheletu de baza a stelei si in total 14 sau 15 jucatori.

La prosport nu sunt anuntati toti . Eu am scris ce a declarat ia ca impresariaza.

Posturi unite automat, 12-06-2013, 23:19:17

ai aici uitete cand zice mai sunt multi



Castigi Reputatie !


Code:
^AvioanE^: Salut, sunt ***, multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mzq-
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-05-2017 20:42)
Joined: 13 Nov 2009
Posts: 5921, Topics: 222
Location: Sweden

Reputation: 1018.9
Votes: 230

 
Post Posted: 12-06-2013, 22:41:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si vezi tu vreunu in plus acolo fata de ce am zis eu? - in fine, prea multe discutii pentru un subiect atat de neimportant.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 13-06-2013, 02:40:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai nou se dezafileaza Steaua. FCM Bacau s-a trezit sa invarta cutitu in rana, mi-ar place sa le dea peste nas si sa nu joace in UCL dar dezafilierea e deja alta poveste si naspa cum e echipa Steaua Bucuresti ar fii urat un campionat fara ea cu toate ca le-ar prinde bine un an, doi la matineu poate li se termina fumurile.



Sursa sport.ro
http://www.sport.ro/liga-1/scenariu-de-cosmar-pentru-stelisti-bacaul-cere-dezafilierea-stelei-dupa-un-scandal-urias-in-care-a-fost.html

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ra7za

[Poliþist]



Status: Offline
(since 23-09-2014 10:23)
Joined: 30 May 2013
Posts: 283, Topics: 64
Location: Romania

Reputation: 34.7
Votes: 30

Post Posted: 13-06-2013, 13:12:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca va luati dupa ce se spune pe la sport.ro, digisport sau alte surse e clar -.
Poate o sa primiti toti anti-stelisti peste nas in 24, cand o sa auziti ca Steaua poate juca in UCL.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BonJovi4EveR
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-04-2016 19:39)
Joined: 17 Feb 2012
Posts: 18171, Topics: 590
Location: United States

Reputation: 195.3
Votes: 196

Post Posted: 13-06-2013, 13:15:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ra7za wrote:
daca va luati dupa ce se spune pe la sport.ro, digisport sau alte surse e clar -.
Poate o sa primiti toti anti-stelisti peste nas in 24, cand o sa auziti ca Steaua poate juca in UCL.


Desi mi-as dori asta, e putin probabil sa se intample asa, deoarece intotdeauna cazurile judecate de UEFA au un verdict naucitor, adica foarte rare cazurile alea in care sa scapi chiar atat de usor. Daca si turcii cu pilele lor nu au reusit sa faca ceva, ma indoiesc ca va fi o decizie favorabila pentru Steaua.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZeNN-
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-10-2013 21:06)
Joined: 29 May 2013
Posts: 152, Topics: 12
Location: Unde pot si eu !

Reputation: -25.3
Votes: 21

Post Posted: 25-06-2013, 11:45:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Totuși când se da verdictul?
Nu mai suport sa aștept.
Din ce am auzit eu pe la știri sunt slabe șanse sa o scoatã pe steaua!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GugaL
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 07-08-2013 09:28)
Joined: 03 Jun 2013
Posts: 2541, Topics: 143
Location: Deva

Reputation: -107.2
Votes: 69

 
Post Posted: 25-06-2013, 12:23:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ZeNN- wrote:
Totuși când se da verdictul?
Nu mai suport sa aștept.
Din ce am auzit eu pe la știri sunt slabe șanse sa o scoatã pe steaua!
Ai auzit/vazut gresit , sunt sanse mari sa ii dea suspendare mai mult de 1 an + o poate si retrograda.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Reyes

[Assasin]



Status: Offline
(since 26-01-2021 06:34)
Joined: 03 Apr 2007
Posts: 4994, Topics: 443
Location: wAr3.FreaKz.ro

Reputation: 929.9
Votes: 80

     
Post Posted: 25-06-2013, 18:37:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se pare ca Steaua a scapat si va juca in UCL -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BonJovi4EveR
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-04-2016 19:39)
Joined: 17 Feb 2012
Posts: 18171, Topics: 590
Location: United States

Reputation: 195.3
Votes: 196

Post Posted: 29-06-2013, 14:46:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Articol. Chiar ar fi un pas urias in investitii pentru echipa, intotdeauna atragerea clientelei straine naste noi investitii si nu numai pentru un club ci pentru intregul ciclu sportiv. La fel , ar fi frumos si pentru restul echipelor ce vor participa anul acesta in Europa sa obtina finantari cat mai multe.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 29-08-2013, 00:19:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Naa astia care zic ca sunt hater, Steaua nu a facut nimic in Champions League dupa anul 2000 -
A facut 7 puncte in 3 sezoane de liga, Unirea si CFR au facut mai mult doar prin o prezenta, CFR are mai mult decat dublu punctaj fata de ce a facut Steaua.


Oricum eu sper la o grupa "usoara" pentru Steaua:
Barcelona
Juventus
Manchester City


Asa ar fii numa bine.

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ryker

[NarsiL]



Status: Offline
(since 25-04-2019 12:45)
Joined: 29 Jun 2010
Posts: 2191, Topics: 223
Location: Brasov

Reputation: 554.8
Votes: 143

Post Posted: 29-08-2013, 07:18:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dire wrote:
Naa astia care zic ca sunt hater, Steaua nu a facut nimic in Champions League dupa anul 2000 -
A facut 7 puncte in 3 sezoane de liga, Unirea si CFR au facut mai mult doar prin o prezenta, CFR are mai mult decat dublu punctaj fata de ce a facut Steaua.


Oricum eu sper la o grupa "usoara" pentru Steaua:
Barcelona
Juventus
Manchester City


Asa ar fii numa bine.

si care e problema ca au facut mai multe puncte? unirea nu mai e, cfr se bate la retrogradare{degeaba au facut puncte..}
grupa aia nu ar fi perfecta...pune dortmund in loc de man city
oricum au iesit multi bani, vor mai iesi din bilete, daca vin asa echipe mari, deci? nu va mai luati atat de steaua care face "reclama" la tara asta+creste nivelul fotbalului din romania


https://www.youtube.com/watch?v=eO8AqtNBNaA
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BonJovi4EveR
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-04-2016 19:39)
Joined: 17 Feb 2012
Posts: 18171, Topics: 590
Location: United States

Reputation: 195.3
Votes: 196

Post Posted: 29-08-2013, 09:19:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^^ Nu ai ce sa ii faci, e dinamovist si toata viata lui va avea o "simpatie" fata de Steaua, nu l-am vazut odata, sa zica: "Ba ma bucur ca a adus si Steaua cateva puncte, oricat ar fi fost ele de putine, pentru coeficientul Romaniei in Europa.", nu pentru ca e Steaua ci pentru faptul ca intr-un anumit fel reprezinta si tara noastra, dar sincer, anul acesta, era mai bine pentru Steaua, cu lotul pe care-l au acuma sa nu se fi calificat in UCL, aveau sanse mult mai mari sa aduca puncte din EL decat din UCL, pentru ca la cat de zgarcit e Becali nu stiu daca va aduce jucatori de milioane de euro. Dar pana la urma, asta e miza oricarei echipe ce se califica in UCL: money! Totul se rezuma la bani, aceasi dorinta au avut-o si celelalte echipe romanesti care au participat in UCL, pentru ca performanta cu bani putini nu vei face niciodata.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 29-08-2013, 11:01:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Toata tara uraste Steaua dintr-un singur motiv, lauda si prostia de acolo.
Lumea s-a saturat ca cei de acolo zic ca doar ei duc greul, cand de fapt nu fac mare lucru, asta ma deranjeaza, nu simpatia care ziceti ca o am ... Steaua este si va fii o echipa de nimic, nu conteaza suporter carei echipe sunt eu sau altii.

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
BojaN

[sefu' la valoare]



Status: Offline
(since 30-01-2019 09:54)
Joined: 23 Jul 2009
Posts: 5420, Topics: 286
Location: Giurgiu, RO.

Reputation: 754.3
Votes: 132

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  sinnerzqrr 
Post Posted: 29-08-2013, 16:34:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BonJovi4EveR wrote:
^^ Nu ai ce sa ii faci, e dinamovist si toata viata lui va avea o "simpatie" fata de Steaua, nu l-am vazut odata, sa zica: "Ba ma bucur ca a adus si Steaua cateva puncte, oricat ar fi fost ele de putine, pentru coeficientul Romaniei in Europa.", nu pentru ca e Steaua ci pentru faptul ca intr-un anumit fel reprezinta si tara noastra, dar sincer, anul acesta, era mai bine pentru Steaua, cu lotul pe care-l au acuma sa nu se fi calificat in UCL, aveau sanse mult mai mari sa aduca puncte din EL decat din UCL, pentru ca la cat de zgarcit e Becali nu stiu daca va aduce jucatori de milioane de euro. Dar pana la urma, asta e miza oricarei echipe ce se califica in UCL: money! Totul se rezuma la bani, aceasi dorinta au avut-o si celelalte echipe romanesti care au participat in UCL, pentru ca performanta cu bani putini nu vei face niciodata.


Pãi este logic cã nu se bucurã cã face cineva puncte pentru coeficient, pentru cã echipa lui favoritã de urlãtori la lunã nu are nevoie de așa ceva, pentru cã ei oricum nu sunt în stare sã se califice într-o competiție europeanã. Mai mult, face de râs țara prin înfrângeri cu echipe precum: 17 Nentori Tirana, NEC Nijmegen, Elfsborg, Vorskla Poltava, FF Jaro, Knattspyrnufelag si Hajduk Split.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Football  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 158, 159, 160  Next    


The time now is 27-10-2024, 16:33:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x