User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Serios!?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message780
Damon S.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-03-2014 21:55)
Joined: 18 Jun 2013
Posts: 6, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 37.2
Votes: 1

Post Posted: 18-06-2013, 13:14:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nume player : Damon
ip player : a fost voteban
nume admin :Serios!?
motiv/dovada/argument :am luat gag imediat ce am intrat pe server si dak nu puteam sa vb pe "y" normal ca am cerut explicatii pe "u@" si imi zice sa tac ,eu doar intrasem habar nu aveam ce sa intamplat,dupa mi se schimba numele in f0rt ,incerc iar sa cer explicatii tot pe "u@" ca eram uimit de ce,el imediat ca zbor dupa server eu tot nu intelegeam de ce,atunci a gasit motiv ca vb pe "u@"era logik sa cer explicatii dak eu nu am facut nmk doar ce intrasem si ma trezesc cu gag 10 minute...dupa da voteban si ma scoate,chiar vreau sa stiu motivu pt gag ....si ban....din moment ce eu doar ce intrasem pe server sa ma joc linistit.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Voila

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2014 13:41)
Joined: 30 Jan 2011
Posts: 359, Topics: 45
Location: Romania

Reputation: 261.6
Votes: 6

Post Posted: 18-06-2013, 13:22:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asadar . Hai sa iti spun de ce am procedat asa - In primul rand ai intrat prima data cu numele f0rt ceva de genu - In primul rand te-am facut si apoi m-ai injurat ! Dovada e aici : f0rt1.bmp - 2.3 Mb . Ti-am dat gag iar tu ai iesit dupa cateva minute si ai intrat cu numele de Damon . Ai intrebat de ce ai gag iar eu am crezut ca este un bug si ti-am scos gag`ul . Apoi ti-ai schimbat numele in f0rt si apoi mi-am dat seama ca tu esti acela care m-a facut "jegos" si ti-am dat inapoi gag . Dovada : f0rt2.bmp - 2.3 Mb . Dupa aceasta ai inceput sa ceri explicatii pe u@ ceea ce nu este voie . Un jucator nu are voie sa vorbeasca pe u@ . Ti-am spus frumos sa termini si sa astepti sa iti expire gag`ul dar tu tot ma stresai pe u@ . Si ti-am spus sa nu mai vorbesti acolo sau te zbor . Am dat voteban din aceasta cauza . Dovada :f0rt3.bmp - 2.3 Mb . Multumesc de reclamatie dar nu cred ca am procedat gresit ! A fost si SuperstaR pe server si poate confirma tot ce s-a intamplat . O zi buna iti doresc ! Ownerii decid ceea ce se intampla in continuare !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Damon S.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-03-2014 21:55)
Joined: 18 Jun 2013
Posts: 6, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 37.2
Votes: 1

Post Posted: 18-06-2013, 13:42:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Serios!? esti nou ca admin pe server nu stiu de cand joci pe sv si pot sa ti zic serveru asta mai are nijte dificultati cu schimbarea numelui nu stiu de ce din cauza lagului sau e o eroare in server sunt multi admini care stiu ce spun acum ca eu nu joc de ieri pe sv asta am ceva timp de cand joc si cunosc treburile cat de cat,ok hai sa revenim la ale noastre ....bun tu zici ca mi am schimbat numele tu ca admin nu iei asa dupa vederea ta ,iei dupa ip si mai ales ca eu mai jos am scris ca mi s-a schimbat numele in f0rt deci dupa mintea ta ar trebui sa deduci ca eu habar nu aveam de ce mi s-a schimbat numele.acum revenim la "u@" punete in situatia mea sa intri pe server sa te trezesti cu gag 10 min cand ai gag nu poti vb pe"y" asta o stiu toti normal ca dak nu stiam ce se intampla am cerut explicatii pe "u@" si stiu ca e interzis dar inca odata punete in situatia mea.EU zic sa se verifice la ip si nu dupa nume pt ca sunt sigur ca e din cauza sv.si app de superstar nu l baga pt ca oriunde in lume e bn sa te dai bn pe lg cnv ca sa ti mearga bn asa ca problema e intre noi 2.Multumesc!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Voila

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2014 13:41)
Joined: 30 Jan 2011
Posts: 359, Topics: 45
Location: Romania

Reputation: 261.6
Votes: 6

Post Posted: 18-06-2013, 13:52:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene nu sunt "nou" pe server . Joc de dinaintea ta cu mult pe serveru asta , stiu care e treaba aici . Ti-am explicat destul de frumos de ce am procedat asa ! Asteapta decizia unui owner ! O zi buna
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-[Rq]-@L|N

[Mr.Almighty]



Status: Offline
(since 20-12-2013 21:05)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 540, Topics: 9
Location: San Severin

Reputation: 147.2
Votes: 13

Post Posted: 18-06-2013, 15:20:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Toata credibilitatea la robert...are dreptate, eu zic TC oricum a fost 120 de minute, nu stiu ce vrea omul asta sa demonstreze dar e neimportant, va dati mana si beti o bere, poate va prinde briza asta de vara.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Voila

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2014 13:41)
Joined: 30 Jan 2011
Posts: 359, Topics: 45
Location: Romania

Reputation: 261.6
Votes: 6

Post Posted: 18-06-2013, 15:38:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aaa , Aline sa nu se inteleaga gresit . Nu am nimic cu el doar i-am raspuns la reclamatie . -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rKoSiCk

[ SicK My DucK]



Status: Offline
(since 12-07-2014 18:47)
Joined: 28 Jul 2009
Posts: 258, Topics: 3
Location: rKo.FreaKz.Ro

Reputation: 240.3
Votes: 10

 
Post Posted: 18-06-2013, 17:26:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Comunicarea rezolva totul.. invatati sa comunicati cand stiti ca nu ati gresit .. este mai simplu sa-i explici sau sa astepti sa iti explice ceva.. e vb de bug`ul ala de la gag. este valabil si pt playeri.. Have fun .. not war ! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by h1n1, 19 June 2013 05:06



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 30-06-2024, 14:51:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password