User
Pass
2FA
 
 

Spam Zone "Again and again and again..."
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 93, 94, 95  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message168275
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2013, 21:03:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

That's bull shit, daca vroiai binele guild-ului existau solutii mai bune.


Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ashrak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2016 20:03)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 274, Topics: 30
Location: 9th Circle

Reputation: 200.5
Votes: 8

 
Post Posted: 24-06-2013, 21:07:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tompiing wrote:
That's bull shit, daca vroiai binele guild-ului existau solutii mai bune.


Da ai perfecta dreptate , sa nu te accept inapoi si sa nu am incredere in tine ca prostul de atatea ori. Am stricat guilda? Serios citeste putin mesajele in care apari ca te doare'n pla de oameni si ca dai -dkp oricate si oricand vrei. Daca tu consideri ca te ajuta cu ceva modul tau , felicitari , inseamna ca am fost extrem de noob si nu am ajutat cu nimic. Nu uita ce cred TOTI membrii despre tine , ti'am aparat imaginea de atatea ori , oare de ce.





Rosu Aprins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2013, 21:15:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ashrak wrote:
tompiing wrote:
That's bull shit, daca vroiai binele guild-ului existau solutii mai bune.


Da ai perfecta dreptate , sa nu te accept inapoi si sa nu am incredere in tine ca prostul de atatea ori. Am stricat guilda? Serios citeste putin mesajele in care apari ca te doare'n pla de oameni si ca dai -dkp oricate si oricand vrei. Daca tu consideri ca te ajuta cu ceva modul tau , felicitari , inseamna ca am fost extrem de noob si nu am ajutat cu nimic. Nu uita ce cred TOTI membrii despre tine , ti'am aparat imaginea de atatea ori , oare de ce.



Vai dar vad ca acum va dati drumul la gura, azi mai devreme cand vroiam sa vorbesc frumos cu voi, toti vati facut afk, culmea era ca jucati dota nu bwd 10h - dar nu e problema... Haide, intrebati-ma tot ce vreti sa stiti, va voi spune cu mare drag.
Sunt un ratat la raiduri? Da, cel mai.
Va dau -dkp no reason? Bineinteles, dau -dkp in sus si in jos cand am chef.
Va injur? Sunt un cretin si injur cei mai capabili oameni din guild.
Va contestez deciziile? Normal, cum sa fiu un gm rau daca va las sa faceti lucruri bune in guild.
Sunt sarcastic? Nici vorba...



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2013, 21:17:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

neffy wrote:
sincer scuze ca ma bag .. nu tin partea nimanui .. dar discutiile astea le puteti avea pe ts si / sau pe /w / pm etc nu sa afle toata lumea problemele voastre .. unii se amuza.. aveti putina demnitate


scuze ca te deranjez neff (da sigur, numa de tine ma doare acu - -)

Dar cred ca este mult mai usor ca toti din guilda sa vada de ce a iesit, si de ce nu mai are rost sa continuam cu guilda cat timp wipe e GM Raised eyebrow

Si da.. pana la urma, nu a fost vina ta wipe, ca acum guilda se duce pe ****.. A fost icuddle prea dragut, si a mai vrut sa iti mai dea o sansa dandu-ti guild masteru inapoi. Mare greseala, asta e..



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2013, 21:19:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Heil!


Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ashrak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2016 20:03)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 274, Topics: 30
Location: 9th Circle

Reputation: 200.5
Votes: 8

 
Post Posted: 24-06-2013, 21:37:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tompiing wrote:
Vai dar vad ca acum va dati drumul la gura, azi mai devreme cand vroiam sa vorbesc frumos cu voi, toti vati facut afk, culmea era ca jucati dota nu bwd 10h :


iCuddle Citeste recent activity , am facut BWD apoi am zis ca dau dota , nu stiu ce faceai tu.

Iar in legatura cu multe ... Stiu ca nu ai ascultat ce ti'am zis chiar stiu ... Dar daca ai lasa putin de la tine ti'ai da seama ca in momentul de fata tu esti cel mai mare inamic al BW. Daca tu consideri ca au plecat toti Ofiterii degeaba pt ca ni s'a sculat noua...
Imi dau drumul la gura? Sa auda toti daca tu nu vrei sa auzi!

/I'm Right here.... Skeiiith!/

Posturi unite automat, 24-06-2013, 22:37:40

neffy wrote:
sincer scuze ca ma bag .. nu tin partea nimanui .. dar discutiile astea le puteti avea pe ts si / sau pe /w / pm etc nu sa afle toata lumea problemele voastre .. unii se amuza.. aveti putina demnitate

Neffy am zis de n ori sa purtam discutiile pe TS/whisper orice , dar atata timp cat se ajunge aici ... Noi am facut tot posibilul sa vada si lumea de ce s'a ajuns aici , sa se amuze!... M'am plictisit de toata drama , nu vreau riduri la 22 ani.





Rosu Aprins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2013, 21:38:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Officerii au plecat, pentru ca odata ce au avut atata libertate, si i-am lasat, le-am permis sa faca prea multe, si-au luat-o in cap. Acum, cand "Mai taie din ei da-i dreq" toti sar in sus. Pai hoo bai? Adica cum? Roshk a fost officer datorita mie, Orc la fel, Icuddle.... De la tine ma asteptam cel mai putin sa faci asta. Adica, oricat as fi eu de ratat in joc, sau ca GuildMaster, sunt GuildMaster si voi trebuie sa respectati asta, fie ca e bine sau nu!


Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2013, 21:41:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

No sh1t, am fost officer datorita tie.. din cauza ca tu ai avut dreptu sa dai promote..

Am fost in guilda asta de peste 1 an, si nu ti-as fi intors spatele daca nu as fi avut un motiv.. Ai fost retardat, ai stricat guilda, au fost 2 motive suficiente pentru mine



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Wocsi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2017 18:15)
Joined: 21 Feb 2013
Posts: 46, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 201.1
Votes: 9

 
Post Posted: 24-06-2013, 21:43:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am adus popcorunul, cine a adus sucul si ochelarii 3D?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2013, 21:43:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Roshkatul wrote:
No sh1t, am fost officer datorita tie.. din cauza ca tu ai avut dreptu sa dai promote..

Am fost in guilda asta de peste 1 an, si nu ti-as fi intors spatele daca nu as fi avut un motiv.. Ai fost retardat, ai stricat guilda, au fost 2 motive suficiente pentru mine


Zise cel care comenteaza deciziile guild master-ului, si care isi permite sa dea -dkp, ca doar el are rank ce dracu? Cel care incearca sa ma bage in pamant! Tu ma? Mie rusine sa spun ca ai fost in guild cu mine!



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2013, 21:47:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu ai zis, regulile se aplica la toti. Ai fost cel mai slab din raid, am luat 2 wipeuri din cauza ta => -20 dkp, nu vad cu ce am gresit..

And again, grupele pe care le-a facut icuddle se respecta in continuare, whisp me/orc/icuddle pe forum sau in-game pt detalii.



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2013, 21:49:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Roshkatul wrote:
Tu ai zis, regulile se aplica la toti. Ai fost cel mai slab din raid, am luat 2 wipeuri din cauza ta => -20 dkp, nu vad cu ce am gresit..

And again, grupele pe care le-a facut icuddle se respecta in continuare, whisp me/orc/icuddle pe forum sau in-game pt detalii.


Incerci din rasputeri sa iei toti oamenii la voi? - Nu ma doare frate. Tot ce se intampla acum, eu voi rezolva. E a 3-a oara cand refac guild-ul din nimic, dar de data asta nu voi mai face greseala sa te iau pe tine inapoi.

Rog, ca voi cei ce ati parasit guild-ul sa nu mai postati aici. Aveti ceva de vorbit cu mine? ma gasiti pe ts. Va trebuie oameni din guild? /w in game



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 24-06-2013, 22:01:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wocsi wrote:
Eu am adus popcorunul, cine a adus sucul si ochelarii 3D?


https://youtube.com/watch?v=h3uzrvpdJqE:




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ashrak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2016 20:03)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 274, Topics: 30
Location: 9th Circle

Reputation: 200.5
Votes: 8

 
Post Posted: 24-06-2013, 22:09:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tompiing wrote:
Officerii au plecat, pentru ca odata ce au avut atata libertate, si i-am lasat, le-am permis sa faca prea multe, si-au luat-o in cap. Acum, cand "Mai taie din ei da-i dreq" toti sar in sus. Pai hoo bai? Adica cum? Roshk a fost officer datorita mie, Orc la fel, Icuddle.... De la tine ma asteptam cel mai putin sa faci asta. Adica, oricat as fi eu de ratat in joc, sau ca GuildMaster, sunt GuildMaster si voi trebuie sa respectati asta, fie ca e bine sau nu!

Respect? Doresti respect? nu il iei cu forta , il primesti! Respecta si.... Stii continuarea. Membrii au decis si au ales nu te urasc pt ca eu le'am facut asta. Esti GM? trebuie sa te respect? Sa fim seriosi au fost GMi in WPN care erau ratati si nu i'am respectat niciodata fie ca stiau sa joace fie ca nu , atata timp cat omul este de kkt , tu l'ai respecta? pt ca te jigneste si te face sa te simti ca cel mai nesimnificativ kkt cand ESTI IN WOW.
Uiti scopul jocului!
Raster wrote:
N-am nici o treaba cu asta, dar simt ca trebuie sa va spun ca daca participati doar pentru rewards sunteti niste oameni cu capul infipt bine de tot in partea posterioara care nu ar mai trebui sa joace acest joc pentru ca a depasit de mult stadiul de lucru pe care il faci in timpul liber ca sa te distrezi.

Multumesc @Raster si imi cer scuze pt ca ti'am activat casuta.

Plus ca altii au voie sa posteze noi de ce nu am avea?Nu am venit sa facem flame .





Rosu Aprins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Feris

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2013 16:01)
Joined: 09 Feb 2011
Posts: 169, Topics: 8
Location: Litter Box

Reputation: 34.1
Votes: 6

 
Post Posted: 24-06-2013, 22:14:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiti cum se zice "Iubito stai jos" in note muzicale ? LA SOL FA, nu va mai toti dati toti mari cocosi ca nu rezolvati nimic, ba mai mult ii amuzati pe altii


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 93, 94, 95  Next    


The time now is 02-10-2024, 08:25:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x