User
Pass
2FA
 
 

Spam Zone "Again and again and again..."
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 93, 94, 95  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message168264
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2013, 23:14:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu siguranta ca esti mandru, ai obtinut ce ai vrut.

Nu exista explicatie mai buna pentru ce ati facut voi, acelasi motiv pentru care eu sunt asa.

Nu ai atata barbatie sa vorbesti pe ts ca un om normal, tot faci flame aici, si dai /w la oameni in wow (nu ma refer strict la tine). V-am spus ca va astept de 2 ore, dar nah, hai sa ne crestem numarul de post-uri, nu? Si hai sa facem aici tot felu de povesti, sa rada restul de noi!



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ashrak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2016 20:03)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 274, Topics: 30
Location: 9th Circle

Reputation: 200.5
Votes: 8

 
Post Posted: 24-06-2013, 23:20:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tompiing wrote:
Cu siguranta ca esti mandru, ai obtinut ce ai vrut.

Nu exista explicatie mai buna pentru ce ati facut voi, acelasi motiv pentru care eu sunt asa.

Nu ai atata barbatie sa vorbesti pe ts ca un om normal, tot faci flame aici, si dai /w la oameni in wow (nu ma refer strict la tine). V-am spus ca va astept de 2 ore, dar nah, hai sa ne crestem numarul de post-uri, nu? Si hai sa facem aici tot felu de povesti, sa rada restul de noi!


EU nu sunt barbat destul? Ne'ai dat ignore ingame , pe ts si pe skype... ne'ai sters de pe steam si ne'ai dat block , dar da eu nu sunt barbat destul. Sunt pe skype , ma suni te bag pe conf jucam un Legion TD...





Rosu Aprins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2013, 23:40:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce pot sa zic, e vina mea ca nu ai stiut sa organizezi un raid.. noi neam oferit ajutorul la organizarea sa, ai dat minus dkp deoarece nu ai stiut sa organizezi raidul.. multi oameni sau enervat atunci. Vad ca deja ai facut grupele.. imi pare rau de tine, sunt cel putin 6 oameni in lista care au zis de la inceput ca pleaca.

Istoria zilei de azi nu a fost cum ai zis tu.
1. a intrat eleni, a intrat in discutie cu tine, a vazut ca te comporti ciudat, ne'a intrebat ce sa intamplat cu tine.
2. ai iesit ca un las, fugind de discutie, elenni cu jokedy neau invitat intrun grup si am inceput sa vorbim despre cum sa^ajungem la un compromis cu tine
3. ne'am strans mai multi si a zis elenni ca vrea sa mai discute o data cu tine, si daca nu rezolva nimic, va iesi din guilda.
4. ne'am gandit ce facem in cazul in care tu vei continua cu porcariile tale, am ajuns la un compromis ca ne putem duce sa refacem wpnul, dar nu am stat prea mult sa ne gandim la asta fiindca nu credeam ca se va ajunge la asa ceva.
5. am facut un bwd, in care toti au ras, toti sau distrat, inclusiv elenni, si am trait putin atmosfera din guilda de acum cateva luni.. eu am plecat insa devreme deoarece aveam ceva de facut.. nu stiu mai departe, cand m'am intors nu mai erati decat vreo 4 pe ts, si am iesit si eu.

te'ai trezit din senin sa zici ca strici absolut tot ce am facut la grupe, pe forum, zicand ca te doare in **** de noi. icuddle sa enervat, a dat gquit, lam chemat pe elenni in wow, am discutat putin cu tine, cand am vazut ca nu avem ce discuta, eu, orc, si restul am dat gquit.

sper sa fii multumit deoarece stii ce s'a intamplat in 'underground' astazi.



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 25-06-2013, 01:27:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baieti nu are rost sa faceti drame asa mari , eu personal am trecut prin aceeasi chestie de x ori ( prin ce treceti voi) prima daca am fost in specii , am iesit dupa multe scandaluri de genul (in mintea mea conducerea era varza , reguli ampulea etc) am dat leave .. Mi-am facut guildul meu Haters format din 10 oameni din specii + global dupa 6 luni aceeasi poveste un second gm a venit cu pretentii si reguli diferite de ceea ce vroiam eu , ia dat kick instant - pentru ca daca nu i-as fi dat kick - eu ca GM as fi fost 0 in fara playerilor mei ... acelasi lucru a facut si wipe cu rosk si a procedat bine .

Ca si GM esti oarecum avatarul guildului tu esti peste toti , toti fac cum spui tu -asta e regula ca tu conduci .si daca dai gres tu esti luat in pla . O data ce wipe a considerat ca rosk trebuie sa plece , asta era decizia lui si trebuia respectata . Icuddle invitandu-l inapoi etc i-a aratat la wipe ca e un 0 in guild , Voi cum ati fi reactionat ( sa fi dat la o parte ca GM al guildului care ... tu esti primu player in guild ?)


Icuddle ai zis ca nu trebuia sa -i dai gmu inapoi ? dar nu era al tau - asta e un gest de tigan

SIngura si cea mai mare greseala a lui wipe a fost ca sa lasat slab in fata voastra a tuturor si a incercat sa fie prieten cu voi atat , in rest regulile el le impune cum vrea el . el e GM .. daca el la Hagara iti spune sa stai in kktu ala de Ice din ice phaze , chiar daca mori . stai acolo pentru ca:


Reguli BLue WOrld - o data ce ati intrat in guild , v-ati dat acordul la asta -
- Oricarui membru indiferent de rank, ii este interzis sa acuze, sa conteste, sa traga la raspuns sau sa se planga de orice lucru pe care il face Guild Master-ul.

Guild Master-ul are dreptul de a va sanctiona oricand si pentru orice motiv, fara a va anunta (desi voi anunta de obicei la Member Punishment)!

Sau nici nu ati citit astea inainte sa intrati in guild .

Nu tin apararea nimanui pentru ca am fost in ambele situatii (in specii eu am fost cel care a dat leave si in guildu meu eu am fost "the big Baws"...dar parerea mea e ca ar trebui sa va vedeti de treaba fiecare.

Fiind guildu lui are dreptul sa faca ce vrea , daca nu va convenea ieseati si gata , fara drame etc.

Nu am venit sa fac flame sau ceva , este o parere personala , din experienta oarecum la care daca o cititi v-as ruga sa nu dati replayeri etc pentru ca nu-mi pasa...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ashrak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2016 20:03)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 274, Topics: 30
Location: 9th Circle

Reputation: 200.5
Votes: 8

 
Post Posted: 25-06-2013, 01:40:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

neffy wrote:

Ca si GM esti oarecum avatarul guildului tu esti peste toti , toti fac cum spui tu -asta e regula ca tu conduci .si daca dai gres tu esti luat in pla . O data ce wipe a considerat ca rosk trebuie sa plece , asta era decizia lui si trebuia respectata . Icuddle invitandu-l inapoi etc i-a aratat la wipe ca e un 0 in guild , Voi cum ati fi reactionat ( sa fi dat la o parte ca GM al guildului care ... tu esti primu player in guild ?)

In guild nu esti singur , nu cred ca exista offiteri degeaba , consider ca este rolul lor DE A DISCUTA cu gm-ul si a'i sugera lucruri , atata timp cat ai offiteri pt simplul fapt sa fie acolo , de ce mai exista rank-ul ??

neffy wrote:
Icuddle ai zis ca nu trebuia sa -i dai gmu inapoi ? dar nu era al tau - asta e un gest de tigan

Nu era al meu? Imi cer scuze dar a iesit de atatea ori. De cate ori pot spune membrii ca am tras de Wipe sa revina , de fiecare data am dat GM-ul inapoi , observand cum o parte din munca sa, a mea ,a fiecarui membru se distruge incetul cu incetul.
Cand a iesit a intrat in HKP am considerat ca a parasit /g si a cedat locul mai departe.

neffy wrote:
SIngura si cea mai mare greseala a lui wipe a fost ca sa lasat slab in fata voastra a tuturor si a incercat sa fie prieten cu voi atat.

Imi pare rau daca nu ai avut ocazia sa vezi vreun GM care sa fie si prieten si bun Raid Leader... Chiar imi pare rau ... Dar exista si GMi care sunt prieteni cu membrii Guildei. Fie ca aceasta este PvP, PvE sau RP

Imi spui ca nu iti pasa , daca nu iti pasa nu postai , sa fim seriosi.





Rosu Aprins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 25-06-2013, 01:51:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intotdeauna o sa ai un sef , fie in joc , fie in real Life asta daca nu esti tu seful - .. si in cazul asta el era nu tu .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ashrak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2016 20:03)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 274, Topics: 30
Location: 9th Circle

Reputation: 200.5
Votes: 8

 
Post Posted: 25-06-2013, 02:01:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

neffy wrote:
Intotdeauna o sa ai un sef , fie in joc , fie in real Life asta daca nu esti tu seful - .. si in cazul asta el era nu tu .


Asta asa este , dar si acel sef ajunge la un compromis pentru a ajuta (aici fiind Guild-ul). Atata timp cat noi ne'am dat interesul pt Guild , el ne considera pe noi rai , de ce nu o fac si restul membrilor? Poate chiar nu am fost asa "rai" , nici conducerea nu a fost "rea" zic eu acuma ...
Dar se pare ca nu s'a ajuns la acel compromis ... iar membrii inutil au parasit Guild-ul pentru a nu inrautati situatia zic eu acuma ... Dar desigur , neimportanti acum , ce pot sa zic.





Rosu Aprins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blackspirit

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-12-2017 18:12)
Joined: 06 Dec 2010
Posts: 22, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 51.3
Votes: 3

 
Post Posted: 25-06-2013, 06:26:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Neffy ...
Din postul tau inteleg ca nu stii nici macar jumatate din sirul de evenimente ce a dus la situatia actuala.
Daca simti nevoia sa pozezi intr-un om cu experienta ce da sfaturi (de parca experientele tale anterioare ar conta ceva pentru noi)te rog sa o faci in alta parte.
Pastreaza-ti te rog parerile personale si nu te implica atat timp cat nu cunosti circumsantele.
Mi se pare josnic sa folosesti problemele altora pentru a-ti consolida imaginea ta de player trecut prin toate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-06-2013, 08:10:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai, serios, parca stabilisem ceva azi noapte... Iar incepeti?


Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-06-2013, 12:18:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Guild-ul a ajuns in prag de faliment (de membri), iar eu nu mai am rabdare si nervi sa ma mai ocup de el. Asa ca, va doresc toate cele bune, si poate ne vom revedea cand o sa am puterea sa refac ceea ce nu va muri niciodata. Pentru fostii membri contra (sau pro) mea, Icuddle si ceilalti fosti membri s-au mutat in We Play Naked, asa ca, daca doriti mergeti acolo, sa fiti toti impreuna.

Daca cumva prin absurd, va mai ganditi si la mine? Eu voi putrezi singur in Guild-ul meu, nu voi pleca in nici o alta guilda. Probabil ma voi lasa de acest joc care mi-a mancat atata timp din viata degeaba.

Cer scuze celor care ma urasc din toata inima, sper sa ma iertati vreodata pentru tot ce v-am facut sau pentru ce nu am facut. Va doresc toate cele bune, acolo unde sunteti, poate ne vom revedea vreodata, undeva, nu neaparat in wow.

Cu sinceritate, al vostru Wipe.

Ps. imi fac clan de dota - ...glumesc



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
s3itan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2013 10:19)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 13, Topics: 1
Location: Denmark

Reputation: 58.5
Votes: 2

 
Post Posted: 25-06-2013, 16:29:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tompiing wrote:
s3itan wrote:
sa ti dai delete la cont .sa te lasi de wow.


Ssuka, tu nu ai ce sa comentezi aici. Nu ai fost niciodata un om de baza in guild. Pastreaza-ti parerile pentru tine sa nu ajungem la warn-uri.


Nu mi place sa raman dator wipe asa ca o sa ti raspund.Ai perfecta dreptate,nu am fost un om de baza in guilda pt ca am jucat foarte putin(2 raiduri daca imi aduc bine aminte) pe patch asta(4.3.4),dar pe 4.0.6 te contrazic.
Daca nu am fost om de baza de ce m-ai luat la tine in grupa?De ce ma chemai mereu in toate raidurile?Nu am fost om de baza pt ca nu am ventuze in loc de buze?Sincer nici tu chiar daca esti Guild Master nu esti om de baza in guilda.Ti au demonstrat ca se poate si fara tine.Deci trage o concluzie.Tu erai cam de decor in guilda aia,in afara faptului ca te urlai si ii faceai pe acesti copii inocenti(unii virgini) in toate felurile posibile nu prea faceai nimic altceva.Ii multumesc lui Astelas pt ca mi a dat invite in guilda.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skyleader
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 23:09)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 202, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 64.1
Votes: 6

 
Post Posted: 25-06-2013, 17:08:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cum iai convins ba sa intre toti inapoi ?-))


Last edited by skyleader on 25-06-2013, 18:40:55; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-06-2013, 17:36:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am vrut doar sa scapam de tine -

Posturi unite automat, 25-06-2013, 18:36:21

s3itan wrote:
Nu mi place sa raman dator wipe asa ca o sa ti raspund.Ai perfecta dreptate,nu am fost un om de baza in guilda pt ca am jucat foarte putin(2 raiduri daca imi aduc bine aminte) pe patch asta(4.3.4),dar pe 4.0.6 te contrazic.
Daca nu am fost om de baza de ce m-ai luat la tine in grupa?De ce ma chemai mereu in toate raidurile?Nu am fost om de baza pt ca nu am ventuze in loc de buze?Sincer nici tu chiar daca esti Guild Master nu esti om de baza in guilda.Ti au demonstrat ca se poate si fara tine.Deci trage o concluzie.Tu erai cam de decor in guilda aia,in afara faptului ca te urlai si ii faceai pe acesti copii inocenti(unii virgini) in toate felurile posibile nu prea faceai nimic altceva.Ii multumesc lui Astelas pt ca mi a dat invite in guilda.


Bai frate, era vorba de 4.3.4 nu de altceva pentru ca tu te-ai gasit sa comentezi, cand defapt nu aveai loc in discutie.



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
s3itan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2013 10:19)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 13, Topics: 1
Location: Denmark

Reputation: 58.5
Votes: 2

 
Post Posted: 25-06-2013, 17:41:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine ca mi ai zis.De acu merg in fiecare zi la biserica si aprin o lumanare pt tine -). Te las pe tine sa ghicesti unde. -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-06-2013, 17:57:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai fiind realisti, am dreptate...


Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 93, 94, 95  Next    


The time now is 02-10-2024, 04:31:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x