User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 376, 377, 378 ... 666, 667, 668  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message984937
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 07-07-2013, 20:26:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-



Fixes will be live only after a server restart !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Fough

[Nutella Lover]



Status: Offline
(since 13-12-2019 11:16)
Joined: 12 Dec 2012
Posts: 1046, Topics: 193
Location: Gotham

Reputation: 393.9
Votes: 153

   
Post Posted: 08-07-2013, 14:43:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

acest post este doar ca sa-i trollez pe cei care n-au vazut noul episod din True Blood...Ben e Warlow si episodul este best so far -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Imbalanced

[Just for fun!]



Status: Offline
(since 15-02-2021 17:35)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 726, Topics: 62
Location: Romania

Reputation: 130.3
Votes: 74

 
Post Posted: 08-07-2013, 20:51:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fatty, uite o piesa pentru tine -

https://youtube.com/watch?v=-weOXYqWmr8:




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
frostnova

[Il Professore]



Status: Offline
(since 31-07-2013 21:36)
Joined: 02 May 2012
Posts: 55, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 36.4
Votes: 7

Post Posted: 08-07-2013, 22:40:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De la: os1891
Cãtre: frostnova
Trimis: 06-07-2013, 00:33:38
Subiect: Salut tarfa mica Comenteazã mesajul
Crede-ma,sentimentul e cat se poate de reciproc.Doar ca al meu nu e bazat pe supozitii.Daca in trecut nu ti-am dat destula ****,hai ca-ti dau acum ca tot ma simt darnic.Tu manelar,cocalar imputit nu ai dreptul sa ma critici pe mine sau sa-mi critici actiunile ma simti?Nu suntem nici din greseala la acelasi nivel ca sa poti sa faci asta.Tu esti o ***** cu ata legata strans de clitoris.Imi spuneai de Opus Dei.Eu am iesit din Opus Dei.Nu mi-am luat kick de la Yssera si nu sunt pe blacklist-ul lor cum esti tu.Baietii din Madness nu te cunosc,eu te stiu.Am vazut "party time-ul" pus de tine la postul meu.Daca te face fericit:da tu,pyrin si alti cativa sunteti motivul pentru care am iesit.De ce?Repet:Nu am fost binevenit asa ca am ales sa plec.Pe mine oamenii ma urasc(aici vorbesc si despre cei din viata reala) fiindca le-am bagat **** in gat atunci cand am simtit ca-s luat peste picior,ca-s jignit.Pe tine in schimb oamenii nu te urasc,dar in general simt nevoia sa-si bata **** de tine fiindca le dai motive.Esti o caterinca ambulanta si stii asta.Cat despre Madness:eu mi-am facut datoria acolo,nu am dat 30 de wipe-uri la hagara cu ajutorul skillului meu ca raid leader.Nu esti o persoana pe care o respect,total contrariul.De ce?Fiindca esti o boarfa falsa.Pe team speak m-am abtinut cu greu sa nu-ti bag **** in gura,erau si alti oameni acolo.Dar cu toate astea ti-am spus ca esti un cocalar incult.De ce nu m-ai injurat atunci cum ai facut pe guild chat?iti spun eu de ce,fiindca repet:esti o tarfa mica cu vocea unui tigan subnutrit cu o broasca bagata adanc in gat.Acum:ca sa nu fiu fals si sa-ti spun "ba mult noroc".NU.Mori.Fa-ma fericit te rog.Si gandeste-te ca daca te sinucizi o sa faci lumea mult mai buna decat e.Sigur ca sunteti ca furnicile,dar un cocalar infect in minus e intotdeauna binevenit.Te pup tarfa mica.



Din colectia "muritori de foame in real life, smecheri in fata monitorului"...- Prietene te-ai chinuit sa scrii 50 de randuri pe care nu le-am citit, iti dai seama ca esti un inapt mintal daca te consumi atat pentru ca am schimbat noi 2 vorbe in contradictoriu pe gchat ....
Nu stiu de pyrin si altii, dar sincer mie mi se rupe pl de tine , presupun ca si lui...gata, m-ai injurat esti un smecher - acum du-te si invata pt capacitate/bac

Posturi unite automat, 08-07-2013, 23:40:06

si a propos cred k in viata reala esti un copil burdusit de bataie de la parinti si de la cei la care comentezi


 
Staff message (koltzu):
 
Warn - Limbaj. Data viitoare nu mai posta asa rahaturi.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 08-07-2013, 22:58:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Motivul pentru care a plecat Osgiliath din guilda, GG frate, om fi noi in aceasi guilda dar nu iti permit sa vorbesti asa pe global, indiferent de cine esti.



http://forum.wow-freakz.com/view-post-3045171.html?highlight=osgiliath#3045171




Fixes will be live only after a server restart !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Imbalanced

[Just for fun!]



Status: Offline
(since 15-02-2021 17:35)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 726, Topics: 62
Location: Romania

Reputation: 130.3
Votes: 74

 
Post Posted: 08-07-2013, 23:00:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred ca era nevoie sa arati la toti divergentele dintre voi doi, cel putin nu aratand doar mesajul lui, ca presupun ca nici al tau nu arata asa de frumos. Rog pe Piryn sa stearga postul sau sterge-l chiar tu te rog. Cu postul asta nu faci decat sa aduci mai multa cearta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
frostnova

[Il Professore]



Status: Offline
(since 31-07-2013 21:36)
Joined: 02 May 2012
Posts: 55, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 36.4
Votes: 7

Post Posted: 08-07-2013, 23:06:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred ca am vazut in jocul asta pe cineva mai prost de gura ca asta....si caterinca pe care o fac eu legata de manele nu ma face cocalar prietenul meu pinguin, am ani de scoala mai multi decat ai tu de somn...nu ma dau cu gel si nu injur playerii cu 50 de randuri de spurcaciuni prin mesaje private...mergi la psihiatru ca esti traumatizat ma' frend

Posturi unite automat, 09-07-2013, 00:06:31

Imbalanced wrote:
Nu cred ca era nevoie sa arati la toti divergentele dintre voi doi, cel putin nu aratand doar mesajul lui, ca presupun ca nici al tau nu arata asa de frumos. Rog pe Piryn sa stearga postul sau sterge-l chiar tu te rog. Cu postul asta nu faci decat sa aduci mai multa cearta.


nu i-am dat ba niciun mesaj....- i-am zis pe gchat intr-o seara ca joaca slab pvp si ca se lauda degeaba...si omu' asa a reactionat...omul e nebun, trebuie sa faca tratament....lasa postul sa vada si altii pe cine vor aduce in guilda



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
casandra

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-07-2015 21:58)
Joined: 09 Jun 2012
Posts: 173, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 87.8
Votes: 8

 
Post Posted: 09-07-2013, 00:44:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baaiiiii ce e tambalau' asta aici:))))? Lasati explicatiile pt mai tarziu pt ca: AM LUAT BACUUUU bah!!!!!:-----


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andruda

[Zing]



Status: Offline
(since 02-06-2014 00:54)
Joined: 23 Feb 2012
Posts: 373, Topics: 9
Location: United Kingdom

Reputation: 95.5
Votes: 34

 
Post Posted: 09-07-2013, 02:55:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

casandra wrote:
Baaiiiii ce e tambalau' asta aici:))))? Lasati explicatiile pt mai tarziu pt ca: AM LUAT BACUUUU bah!!!!!:-----




Felicitariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...e clar...BEM!!!!! Felicitari grasuleeeee...!!!!


Dream on...you'll never catch me!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sirmario

[Hakuna Matata!!!]



Status: Offline
(since 05-09-2018 18:11)
Joined: 26 Jan 2011
Posts: 277, Topics: 9
Location: Ipswich

Reputation: 95.5
Votes: 16

 
Post Posted: 09-07-2013, 03:54:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

casandra wrote:
Baaiiiii ce e tambalau' asta aici:))))? Lasati explicatiile pt mai tarziu pt ca: AM LUAT BACUUUU bah!!!!!:-----


felicitari!!!



big feelings, lots of emotion, great music, all of them are part of us!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hr9102

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2013 14:45)
Joined: 29 Dec 2012
Posts: 19, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -38
Votes: 6

Post Posted: 09-07-2013, 04:52:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pirinush wrote:
Motivul pentru care a plecat Osgiliath din guilda, GG frate, om fi noi in aceasi guilda dar nu iti permit sa vorbesti asa pe global, indiferent de cine esti.



http://forum.wow-freakz.com/view-post-3045171.html?highlight=osgiliath#3045171

Domnule Game Master,Suprem Intemnitator de suflete nemerituoase...daca eu ti-as spune:"ba pyrine,pai ba eu o sa-ti violez sora baaaa,se stie",tu cum p**a mea ai raspunde ma?Sau trebuia sa-i fi spus:"adar apreciez faptul ca vrei sa-mi violezi sora,chiar ma simt mai bine acum.si uite:ca nu cumva sa-l supar pe maestrul pyrin hai ca te si aplaud ca mi-ai spus asta".Prietene,nu e chestia daca am injurat sau nu.Ideea e ca eram in aceeasi guilda si lucrurile astea nu se fac.Tu ai fost primul care ai sarit cu mute.Eu,NU AS FI F***T NICIODATA PE NIMENI DIN GUILDA".Nici macar pe Frostnova,aceasta printesa cu ifosele unei tiriste.Dar cred ca aici vorbim deja de caracter.Nu am plecat din guilda din cauza TA si a lui Frostnova.Da,esti unul dintre motive.Dar nu e cazul sa te simti flatat.

Posturi unite automat, 09-07-2013, 05:52:30

Din respect pentru cei din guilda, pe tine Frostnova nu m-am pus sa te injur dupa ce s-a incheiat asa zisa disputa verbala.Te-am injurat dupa ce ai pus "party time" la mesajul meu cu:am plecat din guild.Exact asta face o p***a.Intai o sa te provoace si apoi cand o injuri incepe sa victimizeze.Cat despre "iei bataie zilnic,esti praf in viata reala".Ar trebui sa ma cunosti,sa vezi cat de "maltratat si traumatizat" sunt.Mi-a placut treaba cu "smecher in fata calculatorului".-.Aici chiar am ras:)).Cat despre "eu sunt la facultate baaaa".Tot un cocalar,respectiv manelar imputit ramai.Cu sau fara studii.Sfatul meu,cat se poate de prietenesc ar fi sa nu-mi mai pui numele pe public chat,forum etc etc.Ca n-o sa-ti placa.Aaa Pyrine cand dai warn,vezi sa-i dai si guildacului tau ca doar jignim toti.Ok?Nu am vrut sa se ajunga aici,am iesit cu vorba buna,dar daca se mai continua va garantez ca va umplu forumul de tot felul de anecdote.Ca lucrez.Am luat ban pe forum,ma duc si mi-l scot prin donatie.Mult noroc guildei Madness,nu intregii guilde.Sper ca discutia sa se incheie aici.Bafta!


 
Staff message (koltzu):
 
2 warn-uri.

Hai, fa-te si tu rembo, umple forumul cu rahaturi, sa vezi ce smecher esti.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drave

[Forsaken]



Status: Offline
(since 12-06-2015 13:30)
Joined: 04 May 2013
Posts: 1044, Topics: 1
Location: Anata no yumenouchi

Reputation: 235.4
Votes: 27

 
Post Posted: 09-07-2013, 10:30:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=-k9qDxyxS3s:




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fough

[Nutella Lover]



Status: Offline
(since 13-12-2019 11:16)
Joined: 12 Dec 2012
Posts: 1046, Topics: 193
Location: Gotham

Reputation: 393.9
Votes: 153

   
Post Posted: 09-07-2013, 12:46:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Andruda wrote:
casandra wrote:
Baaiiiii ce e tambalau' asta aici:))))? Lasati explicatiile pt mai tarziu pt ca: AM LUAT BACUUUU bah!!!!!:-----




Felicitariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...e clar...BEM!!!!! Felicitari grasuleeeee...!!!!

hey...heeeeeey.....eu eram grasul -....acum ce sunt -?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andruda

[Zing]



Status: Offline
(since 02-06-2014 00:54)
Joined: 23 Feb 2012
Posts: 373, Topics: 9
Location: United Kingdom

Reputation: 95.5
Votes: 34

 
Post Posted: 09-07-2013, 13:30:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fough wrote:
Andruda wrote:
casandra wrote:
Baaiiiii ce e tambalau' asta aici:))))? Lasati explicatiile pt mai tarziu pt ca: AM LUAT BACUUUU bah!!!!!:-----




Felicitariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...e clar...BEM!!!!! Felicitari grasuleeeee...!!!!

hey...heeeeeey.....eu eram grasul -....acum ce sunt -?




Tu esti grasu` meu suprem - - Not Worthy


Dream on...you'll never catch me!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 09-07-2013, 15:35:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fough wrote:
Andruda wrote:
casandra wrote:
Baaiiiii ce e tambalau' asta aici:))))? Lasati explicatiile pt mai tarziu pt ca: AM LUAT BACUUUU bah!!!!!:-----




Felicitariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...e clar...BEM!!!!! Felicitari grasuleeeee...!!!!

hey...heeeeeey.....eu eram grasul -....acum ce sunt -?


Hmmm...... tu esti umflatu' acuma -




Fixes will be live only after a server restart !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 376, 377, 378 ... 666, 667, 668  Next    


The time now is 08-05-2024, 21:52:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x