User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie, Ban, Admin Abuzeaza de Cont
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1520
Prietena.Lui.Petrica.Hrib

[Account disabled]



Status: Offline
(since 29-07-2013 08:04)
Joined: 16 Jul 2013
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 25.7
Votes: 3

Post Posted: 16-07-2013, 18:55:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Prietena.Lui.Petrica
Numele adminului reclamat : Pill
Harta, ora si data faptei reclamate :de_zook, 19:50, 16.17.2013
Motivul / Regula incalcata : alt.nick
Dovada, un screenshot sau un fragment din consola :
din consola: Informatii despre ban:

Nume: Prietena.Lui.Petrica
IP: 89.43.157.102
Motiv: alt.nick
Durata banului: 5 minute.
Admin: Pill
Ora si data: 19:39:08, 16 July 2013
Harta:de_zook


Nu inteleg de ce am luat ban, am explicat ca sunt prietena lui petrica hrib si nu am treaba cu aragorn, ca el a sarit repede ca il cheama petrica, de unde sa stiu eu ca nici nu il cunosc. Si din cate am vazut nu exista regula cum ca nu poti juca cu numele prietenului tau. Sper sa se ia masuri!
Multumesc, O zi faina, sunteti niste draguti!----

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ryker

[NarsiL]



Status: Offline
(since 25-04-2019 12:45)
Joined: 29 Jun 2010
Posts: 2191, Topics: 223
Location: Brasov

Reputation: 554.8
Votes: 143

Post Posted: 16-07-2013, 19:04:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crezi ca aici merge cu "draguti" si alte chestii?
ai intrat de 2 zile pe server si deja deranjezi adminii, dar mai ales jucatorii
daca vrei sa mai joci pe aici eu zic sa termini cu comportamentul asta de 2 lei..


https://www.youtube.com/watch?v=eO8AqtNBNaA
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Prietena.Lui.Petrica.Hrib

[Account disabled]



Status: Offline
(since 29-07-2013 08:04)
Joined: 16 Jul 2013
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 25.7
Votes: 3

Post Posted: 16-07-2013, 19:14:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca tot acuzi, de ce nu aduci dovezi, ce daca joc de 2 zile, nu inteleg, ca sa pot juca trebuia sa joc de mai mult timp,.
Nu inteleg care e abuzul, cica numele: Prietena.Lui.Petrica. daca intru pe war3, pe war5, nu imi zice nimic cu numele, dar daca intru aici gata, astea sunt motive, de fapt e prieten cu aragorn si de asta, macar sa zica asa sa fim sinceri.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ryker

[NarsiL]



Status: Offline
(since 25-04-2019 12:45)
Joined: 29 Jun 2010
Posts: 2191, Topics: 223
Location: Brasov

Reputation: 554.8
Votes: 143

Post Posted: 16-07-2013, 19:19:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*DEAD* Prietena.Lui.ARACORN : da lam schimat

*DEAD* Prietena.Lui.ARACORN : e aRACORN

dupa ce adminul te-a rugat sa iti schimbi numele,ai continuat asa...

"alt nick te rog changed name to Prietena.Lui.******N"

si dupa asta in acelasi stil ti-ai schimbat numele(facand referire la mine)


https://www.youtube.com/watch?v=eO8AqtNBNaA
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Prietena.Lui.Petrica.Hrib

[Account disabled]



Status: Offline
(since 29-07-2013 08:04)
Joined: 16 Jul 2013
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 25.7
Votes: 3

Post Posted: 16-07-2013, 19:25:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ryker wrote:
*DEAD* Prietena.Lui.ARACORN : da lam schimat

*DEAD* Prietena.Lui.ARACORN : e aRACORN

dupa ce adminul te-a rugat sa iti schimbi numele,ai continuat asa...

"alt nick te rog changed name to Prietena.Lui.******N"

si dupa asta in acelasi stil ti-ai schimbat numele(facand referire la mine)



Pai stai asa ca l-am schimbat in petrica, CORECT SAU Nu e corect, DE UNDE SA STIU EU CA TE NUMESTI PETRICA, pe prietenul meu il cheama PETRICA, daca te numesti tu nu mai este voie sa joace omul cu numele tau? Si nu inteleg cum asta Prietena.Lui.******N, indica numele tau? Explica?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ryker

[NarsiL]



Status: Offline
(since 25-04-2019 12:45)
Joined: 29 Jun 2010
Posts: 2191, Topics: 223
Location: Brasov

Reputation: 554.8
Votes: 143

Post Posted: 16-07-2013, 19:34:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

unde apar stelute ai dat de inteles ca vrei sa ma jignesti...ca aici

*DEAD* Alt nick sau ban : ARACORN

*DEAD* Alt nick sau ban : DUTE LA GHEBE

gata...crede-ma, stiu ca ai pus numele ala intentionat..
asta e ultimul meu topic aici..nu ma mai cobor la nivelul tau...bafta


https://www.youtube.com/watch?v=eO8AqtNBNaA
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Prietena.Lui.Petrica.Hrib

[Account disabled]



Status: Offline
(since 29-07-2013 08:04)
Joined: 16 Jul 2013
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 25.7
Votes: 3

Post Posted: 16-07-2013, 19:38:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ryker wrote:
unde apar stelute ai dat de inteles ca vrei sa ma jignesti...ca aici

*DEAD* Alt nick sau ban : ARACORN

*DEAD* Alt nick sau ban : DUTE LA GHEBE

gata...crede-ma, stiu ca ai pus numele ala intentionat..
asta e ultimul meu topic aici..nu ma mai cobor la nivelul tau...bafta


Iar jignesti ''nu ma cobor la nivelul tau'' ca si pe server , adica ma faci indirect PROASTA. Ce sa mai zic nu e foarte clar, am zis daca esti la ghebe ca iti scriam de 10 minute, vroiam sa iti cer scuze si sa iti dau link pe facebookul prietenului meu. Nu am stiut ca a fi la ghebe e o jignire.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pill

[[Mentally Unstable]]



Status: Offline
(since 23-06-2014 16:58)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 453, Topics: 35
Location: La farmacie

Reputation: 151.2
Votes: 7

Post Posted: 16-07-2013, 19:39:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pe scurt, tipa a inceput sa se tot ia de aragorn cu mistouri ca e prietena lui, ca sa se combine si i-am lasat in pace, pana cand aragorn a inceput sa se simta ofensat de chestia asta. ti-am dat ban 5 minute cu motivu alt.nick pentru ca tot incepusei cu nume: prietana.lui.aragorn, prietena.lui.aracorn si in final cu o penalitate de gluma de copil de 5 ani: prietena.lui.petrica si cand geo84 ti-l schimba tu tot puneai prietena.lui , stiind ca il cheama petrica ptr ca se vorbise cu o harta in urma, poate in alea 5 minute iti gaseai bunul simt. in concluzie din partea mea: ori te potolesti si iti vezi de joc, ori dispari.
Rog un owner sa ia o decizie.






Last edited by Pill on 16-07-2013, 19:42:23; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Prietena.Lui.Petrica.Hrib

[Account disabled]



Status: Offline
(since 29-07-2013 08:04)
Joined: 16 Jul 2013
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 25.7
Votes: 3

Post Posted: 16-07-2013, 19:41:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pill wrote:
pe scurt, tipa a inceput sa se tot ia de aragorn cu mistouri ca e prietena lui, ca sa se combine si i-am lasat in pace, pana cand aragorn a inceput sa se simta ofensat de chestia asta. ti-am dat ban 5 minute cu motivu alt.nick pentru ca tot incepusei cu nume: prietana.lui.aragorn, prietena.lui.aracorn si in final cu o penalitate de gluma de copil de 5 ani: prietena.lui.petrica , stiind ca il cheama petrica ptr ca se vorbise cu o harta in urma. in concluzie din partea mea: ori te potolesti si iti vezi de joc, ori dispari.
Rog un owner sa ia o decizie.


Unde s-a vorbit pe server, ca il chema Petrica, de ce minti, nu s-a vorbit nicaieri, acuma incercati sa va scoateti

Ryker wrote:
unde apar stelute ai dat de inteles ca vrei sa ma jignesti...ca aici

*DEAD* Alt nick sau ban : ARACORN

*DEAD* Alt nick sau ban : DUTE LA GHEBE

gata...crede-ma, stiu ca ai pus numele ala intentionat..
asta e ultimul meu topic aici..nu ma mai cobor la nivelul tau...bafta



Si totusi nu inteleg cu ce team jignit, PETRICA Inseamna jignire, sau PRIETENA LUI, daca intradevar te numesti Petrica.



Last edited by Prietena.Lui.Petrica.Hrib on 16-07-2013, 19:44:43; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pill

[[Mentally Unstable]]



Status: Offline
(since 23-06-2014 16:58)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 453, Topics: 35
Location: La farmacie

Reputation: 151.2
Votes: 7

Post Posted: 16-07-2013, 19:44:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

se poate scoate un log? mai exact cand polonicul zice ca id-u lui e ptryka_cs sau ceva de genu. umblii cu perverse. din nou, un owner sa ia o decizie, cum crede mai bine de cuviinta.

Nu e ideea ca e jignitor numele, ci faptu ca aragorn a fost deranajat. Da, e un jucator vechi, dar daca oricine imi zicea nick-ul lui xulescu ma deranjeaza, nick-ul fiind la adresa reclamantului, procedam la fel.
Vinde gogosi in alta parte.






Last edited by Pill on 16-07-2013, 19:50:20; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Prietena.Lui.Petrica.Hrib

[Account disabled]



Status: Offline
(since 29-07-2013 08:04)
Joined: 16 Jul 2013
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 25.7
Votes: 3

Post Posted: 16-07-2013, 19:48:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pill wrote:
se poate scoate un log? mai exact cand polonicul zice ca id-u lui e ptryka_cs sau ceva de genu. umblii cu perverse. din nou, un owner sa ia o decizie, cum crede mai bine de cuviinta.


Sa se scoata ce zici, dar sa se vada daca sunt pe server, ca daca ati vorbit voi nu stiu cand de PTRYK_CS ca id, in primul rand PTRYK nu e PETRICA si chiar daca ar fi PETRYK tot nu e egal cu PETRICA, daca aveam sa ii copiez numele daca vedeam id scriam Prietena.Lui.PTRYK, plus daca pun numele Prietena.Lui.Ion, imi iau iar ban, sau prietena lui Vasile, pt ca se poate ca pe un jucator de pe server sa se numeasca asa. Si unde tia zis aragorn, ca se simte ofensat, pe mess ca sunteti prieteni asai? Eu daca iti zic ca ma simt ofensata ca POLONICUL imi zice SHEMALE SHEMALE, ii dai ban, iti spun eu ca nu, ca eu nu sunt prietena cu tine si nu vorbim pe mess. Abuzezi si stii bine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pill

[[Mentally Unstable]]



Status: Offline
(since 23-06-2014 16:58)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 453, Topics: 35
Location: La farmacie

Reputation: 151.2
Votes: 7

Post Posted: 16-07-2013, 19:55:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da mi-ai spus ca iti zice shemale?poate nu am vazut, pe langa asta tu cu polonicul va vorbiti la per tu deci nu stiu ce relatie dubioasa aveti voi, dar stai linistita ca data viitoare va banez pe amandoi 120 si va trimit pe MIRC la seciunea matrimoniale. ii dadeam gag, daca nu inceta ban 120. sa iti spuna chiar aragorn unde mi-a zis ca e deranjat. Crede-ma ca nu fac niciun favor pe server pentru nimeni, daca se dovedeste ca am abuzat de admin stai tu linistita ca o sa primesc "rasplata". Acuzi aiurea si te rog sa incetezi.
Apropo, banul lui geo dat pe merit, deja stresezi si adminii, nu numai playerii.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Prietena.Lui.Petrica.Hrib

[Account disabled]



Status: Offline
(since 29-07-2013 08:04)
Joined: 16 Jul 2013
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 25.7
Votes: 3

Post Posted: 16-07-2013, 20:00:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pill wrote:
da mi-ai spus ca iti zice shemale?poate nu am vazut, pe langa asta tu cu polonicul va vorbiti la per tu deci nu stiu ce relatie dubioasa aveti voi, dar stai linistita ca data viitoare va banez pe amandoi 120 si va trimit pe MIRC la seciunea matrimoniale. ii dadeam gag, daca nu inceta ban 120. sa iti spuna chiar aragorn unde mi-a zis ca e deranjat. Crede-ma ca nu fac niciun favor pe server pentru nimeni, daca se dovedeste ca am abuzat de admin stai tu linistita ca o sa primesc "rasplata". Acuzi aiurea si te rog sa incetezi.
Apropo, banul lui geo dat pe merit, deja stresezi si adminii, nu numai playerii.


Am zis pe server ca imi zice SHEMALE, de multe ori si pot sa dovedesc daca vrei, si nu ia dat nimeni ban, nadya cred ca ia dat un gag, dupa ce m-am rugat de ea 20 de minute, deabia atunci, minti si tu ca sa te scoti acuma.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InGeRaSh_FaRa_ArIpIi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-08-2013 21:03)
Joined: 15 Nov 2012
Posts: 382, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 99.2
Votes: 7

Post Posted: 16-07-2013, 20:07:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu de ce am impresia ca te stiu de undeva, daca esti persoana de care cred eu sincer chiar nu ai mai fost de mult in centrul atentiei (GIRLS SUPREME) ceva de genul asta parca aveai numele inainte daca esti tu bineinteles dar dupa felul cum te comporti pe servar si plus dupa felul cum ai inceput cu reclamatiile am o presimtire ca nu ma insel in privinta ca esti GIRLS. In legatura cu reclamatia nu ai luat ban degeaba nici alea 5 min nici cele 120 min, si ca sa stii si tu prieteni ne sunt toti dar regulamentul este regulament si il respectam, eu unu il respect indiferent ca trebuie sa banez un prieten un frate o sora mama sau tata etc. Deci te rog frumos sa incetez cu reclamatiile si cu comportamentul acela care il ai pe servar.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pill

[[Mentally Unstable]]



Status: Offline
(since 23-06-2014 16:58)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 453, Topics: 35
Location: La farmacie

Reputation: 151.2
Votes: 7

Post Posted: 16-07-2013, 20:10:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tocmai daia ti-a dat gag, ca a vazut. Eu unu nu am vazut, da stai linistita ca si polonicul isi ia multe gaguri ptr ca vorbete mult si deseori prost.
Quote:
deabia atunci, minti si tu ca sa te scoti acuma.
normal, asta fac de cand m-am nascut, mint ca sa ma scot, mi-e frica de mor ca pierd accesul!
Atata timp cat ai avut numele Blonda.De.La.Constructii nu am vazut sa-ti reproseze lumea ceva sau sa deranjezi.
PS: si mie imi seamana a girls...




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zookey, 19 July 2013 17:50



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 05-06-2024, 21:51:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password