User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message2046
Prietena.Lui.Petrica.Hrib

[Account disabled]



Status: Offline
(since 29-07-2013 08:04)
Joined: 16 Jul 2013
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 25.7
Votes: 3

Post Posted: 16-07-2013, 19:11:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii despre ban
Nume: TACI.taci.
IP: 89.43.157.102
Motiv: calmeaza-te
Durata banului: 120 minute.
Admin: geo84
Ora si data: 19:58:32, 16 July 2013
Harta: ka_xtreme

Geo imi spune sa ma calmez, sa aduca dovezi daca am spus ceva urat, sau altceva ce ar putea deranja, imi da ban pentru ca e prieten cu aragorn, si asa ii spune ala si pentru ca am spus ca am facut reclamatie, ca nu le convine, POLONICUL alt player de pe server poate sa vorbeasca urat sa jigneasca pe oricine ca nu ea gag, ca e prieteni cu adminii, eu credeam ca regulile se aplica la toti la fel.
Trebuie luate masuri ca serverul sa se mentina in viata, unii admini abuzeaza si asta nu e bine.


Multumesc de intelegere, V-am pupat:*

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 16-07-2013, 19:24:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu era nevoie sa faci 2 topicuri
Puteai sa dai EDIT la primul topic si sa pui si aceasta reclamatie,care zic eu ca e fara motiv,deoarece ai primit ban 120 minute,deoarece erai prea agitat
Si iti zic eu sa te potolesti si sa nu mai zici sa aduca dovezi,ca ai injurat
Ban nu se da doar pentru injurat,daca spamezi si deranjezi playerii de pe server,deoarece vorbesti prea mult,primesti ban
Scrie clar in regulamentul war4,pe care tu nu l-ai citit

Deci daca vrei sa joci in continuare pe server si sa fii respectat,trebuie sa-i respecti pe ceilalti ....

Ps. Iti spun asta din propria experienta...
Nici eu nu mi-am putut tine gura si 1 an de zile aproape,am avut ban

Bafta



Casuta vocala: DangeR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Prietena.Lui.Petrica.Hrib

[Account disabled]



Status: Offline
(since 29-07-2013 08:04)
Joined: 16 Jul 2013
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 25.7
Votes: 3

Post Posted: 16-07-2013, 19:27:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

D a n g e R wrote:
Nu era nevoie sa faci 2 topicuri
Puteai sa dai EDIT la primul topic si sa pui si aceasta reclamatie,care zic eu ca e fara motiv,deoarece ai primit ban 120 minute,deoarece erai prea agitat
Si iti zic eu sa te potolesti si sa nu mai zici sa aduca dovezi,ca ai injurat
Ban nu se da doar pentru injurat,daca spamezi si deranjezi playerii de pe server,deoarece vorbesti prea mult,primesti ban
Scrie clar in regulamentul war4,pe care tu nu l-ai citit

Deci daca vrei sa joci in continuare pe server si sa fii respectat,trebuie sa-i respecti pe ceilalti ....

Ps. Iti spun asta din propria experienta...
Nici eu nu mi-am putut tine gura si 1 an de zile aproape,am avut ban

Bafta


Pai POLONIC de ce nu is ia ban ca numai el vorbeste acolo, eu am macar ii anuntam ca au reclamatie, dar regulile se aplica numaii la unii playeri, care nu sunt prieteni cu adminii.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InGeRaSh_FaRa_ArIpIi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-08-2013 21:03)
Joined: 15 Nov 2012
Posts: 382, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 99.2
Votes: 7

Post Posted: 16-07-2013, 19:54:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand legat de polonic: el nu isi schimba numele in asa fel in cat sa deranjeze un jucator asa cum ai facut tu de ti-ai pus numele Prietena.lui.aragorn, in al doilea rand aragorn nu a permis sa iti pui numele Prietena.lui.aragorn si ma rugat sa ti-l schimb ceea ce am si facut, polonic vorbeste mult si chiar si-a luat gag azi de la mn pt injuratura si nu a comentat nimic, banul ti l-am dat pentru ca toata lumea era revoltata pe tine. Ti-am zis de 2 ori sa incetezi, ti-am zis de cateva ori sa schimbi numele, ti-am schimbat numele de 4 ori, tu chiar crezi ca iti bati joc de noi? tu chiar crezi ca banul acela l-ai luat pe nedrept? te inseli si iti garantez eu ca daca nu eram eu pe servar aveai ban mai devreme de cand ti-am dat eu si nu aveai ban 120 min asa ca daca as fi in locul tau as tacea si nu as face reclamatie. Chiar rog un owner sa verifice din ce cauza ai luat ban, sa verifice toata discutia de de pe harta de_zook.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Prietena.Lui.Petrica.Hrib

[Account disabled]



Status: Offline
(since 29-07-2013 08:04)
Joined: 16 Jul 2013
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 25.7
Votes: 3

Post Posted: 16-07-2013, 19:58:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

InGeRaSh_FaRa_ArIpIi wrote:
In primul rand legat de polonic: el nu isi schimba numele in asa fel in cat sa deranjeze un jucator asa cum ai facut tu de ti-ai pus numele Prietena.lui.aragorn, in al doilea rand aragorn nu a permis sa iti pui numele Prietena.lui.aragorn si ma rugat sa ti-l schimb ceea ce am si facut, polonic vorbeste mult si chiar si-a luat gag azi de la mn pt injuratura si nu a comentat nimic, banul ti l-am dat pentru ca toata lumea era revoltata pe tine. Ti-am zis de 2 ori sa incetezi, ti-am zis de cateva ori sa schimbi numele, ti-am schimbat numele de 4 ori, tu chiar crezi ca iti bati joc de noi? tu chiar crezi ca banul acela l-ai luat pe nedrept? te inseli si iti garantez eu ca daca nu eram eu pe servar aveai ban mai devreme de cand ti-am dat eu si nu aveai ban 120 min asa ca daca as fi in locul tau as tacea si nu as face reclamatie. Chiar rog un owner sa verifice din ce cauza ai luat ban, sa verifice toata discutia de de pe harta de_zook.


Sa verifice ca minti la greu, care toata lumea tia zis ca deranjez, sa arati ca toata lumea ti-a zis ca deranjez, de ce minti, mai bine ai recunoaste ca minti, Si in plus pentru banul de 120 de minute aveam ca nume Prietena lui ARAGORN, pentru asta mi-am luat un ban daca e asa, sau se dau 2 de acuma, acuma mi-am luat ca am zis ca am facut reclamatie si esti prieten cu aragorn. Sa se aduca dovezi ca MINTI, nu incerca sa te scoti acuma.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InGeRaSh_FaRa_ArIpIi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-08-2013 21:03)
Joined: 15 Nov 2012
Posts: 382, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 99.2
Votes: 7

Post Posted: 16-07-2013, 20:17:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca ai avea varsta mea as mai zice , cum a zis si aragorn: nu ma cobor la nivelul tau, am 29 de ani copile tu crezi ca as avea vrun interes sa mint? o sa ai si dovezi, chiar rog un owner sa posteze nemultumirile jucatorilor plus cele ale colegilor mei, sa stii si tu de la mine eu intodeauna am urat minciuna si o urasc in continuare tocmai de aceea rog un owner sa posteze ca sa iti demonstram ca nu mint si sa iti demonstram ca faci reclamatie degeaba plus ca ai un comportament necivilizat. Asteptam postarile unui owner cu ceea ce s-a intamplat pe servar si cu decizia lui.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DhaAlekz

[Brain Damaged]



Status: Offline
(since 10-09-2018 19:28)
Joined: 03 Apr 2013
Posts: 2445, Topics: 107
Location: Pe net

Reputation: 78.9
Votes: 82

         
Post Posted: 17-07-2013, 00:24:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

InGeRaSh_FaRa_ArIpIi wrote:
Daca ai avea varsta mea as mai zice , cum a zis si aragorn: nu ma cobor la nivelul tau, am 29 de ani copile tu crezi ca as avea vrun interes sa mint? o sa ai si dovezi, chiar rog un owner sa posteze nemultumirile jucatorilor plus cele ale colegilor mei, sa stii si tu de la mine eu intodeauna am urat minciuna si o urasc in continuare tocmai de aceea rog un owner sa posteze ca sa iti demonstram ca nu mint si sa iti demonstram ca faci reclamatie degeaba plus ca ai un comportament necivilizat. Asteptam postarile unui owner cu ceea ce s-a intamplat pe servar si cu decizia lui.


+1

Au fost mai multi jucatori pe server care ziceau sa termini + ca ni s-a cerut si pe u@ sa-ti dam gag pentru ca deranjai tot serverul. Si vezi ca harta nu era ka_extreme ci de_zook daca imi aduc eu bine aminte.


Best War3FT server: war7.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Prietena.Lui.Petrica.Hrib

[Account disabled]



Status: Offline
(since 29-07-2013 08:04)
Joined: 16 Jul 2013
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 25.7
Votes: 3

Post Posted: 17-07-2013, 07:51:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DhaAlekz wrote:
InGeRaSh_FaRa_ArIpIi wrote:
Daca ai avea varsta mea as mai zice , cum a zis si aragorn: nu ma cobor la nivelul tau, am 29 de ani copile tu crezi ca as avea vrun interes sa mint? o sa ai si dovezi, chiar rog un owner sa posteze nemultumirile jucatorilor plus cele ale colegilor mei, sa stii si tu de la mine eu intodeauna am urat minciuna si o urasc in continuare tocmai de aceea rog un owner sa posteze ca sa iti demonstram ca nu mint si sa iti demonstram ca faci reclamatie degeaba plus ca ai un comportament necivilizat. Asteptam postarile unui owner cu ceea ce s-a intamplat pe servar si cu decizia lui.


+1

Au fost mai multi jucatori pe server care ziceau sa termini + ca ni s-a cerut si pe u@ sa-ti dam gag pentru ca deranjai tot serverul. Si vezi ca harta nu era ka_extreme ci de_zook daca imi aduc eu bine aminte.


Harta era Ka_extreme, e copiat din consola, acuma si consola minte, am inteles, toti ati sarit acuma, na prietenii trebuie sa se ajute. Lasa-ma ca vi s-a cerut sa dati gag, daca asa de ce nu s-a dat gag si s-a dat ban? Si eu cer sa se dea gag si nimeni nu se deranjeaza, pentru ca nu sunt prieten cu voi, ca sa vb pe mess, SI PENTRU DERANJAREA LUI PETRICA MI_AM LUAT PRIMUL BAN, al doilea de ce nu se spune ca l-am luat PENTRU CA AM ANUNTAT CA AM FACUT RECLAMATIE! Numai sa mintiti stiti, ati spus ca aduceti dovezi, tot astept, dar bineninteles ca nu o sa apara pentru ca nu s-a intamplat cum spuneti voi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DhaAlekz

[Brain Damaged]



Status: Offline
(since 10-09-2018 19:28)
Joined: 03 Apr 2013
Posts: 2445, Topics: 107
Location: Pe net

Reputation: 78.9
Votes: 82

         
Post Posted: 17-07-2013, 10:14:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai ma rabdare. Nu toti au timpul tau liber. Eu nu-mi aduc aminte sa se fi intamplat ceva pe ka_xtremejumping (oricum aveam hud_saytext 0) si termina cu fazele ca suntem prieteni si ne ajutam ok? Te rog frumos sa ai rabdare pana intra panacas sau zookey sau veritas sau oricine altcineva care are acces la loguri si sa aduca dovada. Rabdare -

Best War3FT server: war7.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Co.Star

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 22-10-2013 12:01)
Joined: 24 Nov 2012
Posts: 2104, Topics: 89
Location: Romania

Reputation: 70.4
Votes: 12

Post Posted: 17-07-2013, 11:49:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acu daca va luati de fata sa o luam si invers eu nu tin cu nimeni nici cu ea nici cu polo de tine nu m-am luat pe server blondo ?
Decate ori intra blonda polonicu incepe sa faca misto sa zica "shamele" sa zica pe u@ ba asta zice ca are 20 acu zice ca are 16 ( u@ e doar pentru codatii ) tot felu si chiar rog un owner sa verifice ca eu am dreptate ce zic , eu am facut misto odata de blonda ca ma enervat si m-am luat dupa polonic , blonda cand vede ca face misto polo ea ce sa zica a ? sa taca ar fi o varianta daca el tot continua si continua te enervezi pana la urma cum ar fi intru eu pe srv nu ca un player intra si panacas ca alt player ( nu ca admin ) si eu incep sa fac misto de el ca e "drogat" si continui asa el ce sa faca daca nu are admin nu are nimic se enerveaza , eu cand ma enervez dau cu ceva de pamant in camera cu mousu ca e langa mine dau cu pumni in tastatura - asa deci in concluzie banu de la geo e pe merit ca asta era alta faza si esti si tu devina si polonicu.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariymaryus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-05-2017 19:48)
Joined: 14 Feb 2011
Posts: 136, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 175.9
Votes: 7

 
Post Posted: 17-07-2013, 12:57:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

''Ps. Iti spun asta din propria experienta...
Nici eu nu mi-am putut tine gura si 1 an de zile aproape,am avut ban''
Citez din ceea ce ai spus tu.. Din ce cauza ai luat ban? E vina mea ca esti un complexat care joci pe multiple account? Cat despre respectul tau fata de admini lasa de dorit...tu crezi ca daca esti o asa zisa fata toata lumea are respect fata de tine? Cum ai inceput azi cu take it,ti'a dat slay pe motiv de abuse bug si tu incepusei cu '' daca nu iti ceri scuze ....'' apoi l'ai injurat ,bineinteles ai luat gag.. Nu stau sa imi pierd timpul cu tine... Te incurci singur in minciuni 16 ani/24 ani/18 ani.. srsly? Vezi'ti de treaba ta si o sa fie OK... Cat despre nick-ul tau,doar povesti.. ai facut asta pentru Aragorn ,doar ca sa pari mai ''interesant'' ... Nu iesi deloc in evidenta. Tu intrii pe server si crezi ca site de matrimoniale cand incepi cu '' Buna scumpule,vrei sa ne lntalni:***' mi se face sila... nu stau acum sa enumar toate tampeniile spuse de tine,imi pierd timpul degeaba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Co.Star

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 22-10-2013 12:01)
Joined: 24 Nov 2012
Posts: 2104, Topics: 89
Location: Romania

Reputation: 70.4
Votes: 12

Post Posted: 17-07-2013, 13:00:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prapad -

Are dreptate ca intra pe srv si zice daca vrea sa fie cu noi pana ia dat polo replica : nu esti genu meu -

Eu am zis nu tin cu nimeni va spun exact cum sa intamplat ca sa nu aveti indoieli .




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InGeRaSh_FaRa_ArIpIi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-08-2013 21:03)
Joined: 15 Nov 2012
Posts: 382, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 99.2
Votes: 7

Post Posted: 17-07-2013, 13:14:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blonda/u tin sa iti reamintesc ca totul sa intamplat pe harta de_zook asa ca te rog frumos asa cum te-am rugat si pe servar sa incetezi si te-am rugat frumos sa schimbi numele si nu ai avut nici o greata de ceea ce am zis eu asa te rog si acum sa incetezi cu minciunile ca deja te incurci in ele, exact cum au zis si colegi mei pana sa iti schimbi numele nu a avut nimeni nimic cu tine chiar ati glumit foarte mult si nu ai luat nici gag nimic, cred ca din cauza ca ai vazut ca esti in centrul atentiei pe servar ce te-ai gandit "stai sa fac eu putin misto de ei ca nu imi fac nimic" , te inseli in privinta asta, respecta si vei fi respectat/a. O zi buna.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zookey, 19 July 2013 17:52



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 05-06-2024, 17:04:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password