User
Pass
2FA
 
 

Raiduri 4.3.4 fara sens ...
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message4605
s3by2007

[The Kingslayer]



Status: Offline
(since 07-01-2022 21:35)
Joined: 25 Oct 2012
Posts: 28, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 16.5
Votes: 3

 
Post Posted: 25-06-2013, 21:21:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Macar ar trebui in Firelands, pt ca nu sunt bossi si merge DS-ul sa mai mareasca rata la reputatie pt. cei mici, deoarece i-ar ajuta putin sa isi ia mai repede vre-o 3-4 iteme din reputatii ... Pt. ca si DS-ul am observat ca se face cu pretentii mari de ilvl :)

Posturi unite automat, 25-06-2013, 22:21:57

Pentru a nu deschide un nou topic despre Firelands - rog un GM sa treaca cu o privire la ce am spus mai sus si sa dea un verdict . (UP la reputatie in FL) . Mersi !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BineHaiPa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-02-2014 14:27)
Joined: 18 Jul 2013
Posts: 86, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 42.7
Votes: 4

 
Post Posted: 19-07-2013, 15:45:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer la noi macar sa dea drumu la toate instantele de 5 oameni ar fi perfect ai mai avea ce sa faci ....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Antofel
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-10-2013 18:40)
Joined: 07 May 2013
Posts: 553, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: -100.7
Votes: 10

Post Posted: 19-07-2013, 20:14:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lolexwtf wrote:
myhay25 wrote:
s3by2007 wrote:
nu stiu ce vrei sa arati prin wall textu ala

Nici AT nu are toate bg & arene pe 3.3.5 daca nu le are pe 3.3.5 care e stabil din toate punctele de vedere, e logic ca pe 4.3.4 o sa aibe acelasi bg-uri si arene classic/tbc.
Ei nici macar nu au lansat serveru live si tu deja crezi ca o sa fie nr.1 @ pvp/pve etc.

Si nu uita cat e mo**nu de mare pe 4.0.6 a fost sub freakz atat ca scripturi pve, clase, gameplay si stiu ce vorbesc. Acum pe 4.3.4 mo**nu inca e mult in urma cu fixurile fata de freakz.


Nu e RECLAMA dar pe M****n merg mai multe instante decat pe freakz si chiar acum incep sa introduca pe rand raidurile de la 3.3.5 - 4.3.4

Stiu de la un prieten nu ma joc pe acel server



EDIT : Serverul asta care va fi lansat acum de AT si ..... celelalte o sa ajunga No.1 PvP/PvE AT isi face treaba de PvP iar celelalte 3 fac PvE care este mai greu
Mai sunt 11 zile pana la lansare

Cand o sa joci pe acel server de cacao si o sa testezi ce si cum,dupa sa vii la noi sa faci diferenta ,nu te lua dupa alti . Aia baga bossi si ii fac tank-spank. Scripturi de .... si tot asa.
Momentan freakz incearca sa multumesca pe toata lumea , dar ma gandesc ca nu prea sunt fonduri pentru developer si alte chestii.





→Fùck ў๏u I'м FαmØuS

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vaeda

[Unbreakable]



Status: Offline
(since 12-02-2019 11:15)
Joined: 20 Apr 2013
Posts: 491, Topics: 24
Location: Bucuresti

Reputation: 189.6
Votes: 24

 
Post Posted: 21-07-2013, 10:46:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca tu nu stii script la DS nu e treaba tuturor sa ne intoarcem la 4.0


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nklove

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2015 12:53)
Joined: 02 Jun 2012
Posts: 52, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 36.3
Votes: 12

 
Post Posted: 14-08-2013, 20:10:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

interesant..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Azulazag

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2014 20:35)
Joined: 09 Sep 2013
Posts: 21, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 40.6
Votes: 2

 
Post Posted: 19-09-2013, 15:20:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Antofel wrote:
lolexwtf wrote:
myhay25 wrote:
s3by2007 wrote:
nu stiu ce vrei sa arati prin wall textu ala

Nici AT nu are toate bg & arene pe 3.3.5 daca nu le are pe 3.3.5 care e stabil din toate punctele de vedere, e logic ca pe 4.3.4 o sa aibe acelasi bg-uri si arene classic/tbc.
Ei nici macar nu au lansat serveru live si tu deja crezi ca o sa fie nr.1 @ pvp/pve etc.

Si nu uita cat e mo**nu de mare pe 4.0.6 a fost sub freakz atat ca scripturi pve, clase, gameplay si stiu ce vorbesc. Acum pe 4.3.4 mo**nu inca e mult in urma cu fixurile fata de freakz.


Nu e RECLAMA dar pe M****n merg mai multe instante decat pe freakz si chiar acum incep sa introduca pe rand raidurile de la 3.3.5 - 4.3.4

Stiu de la un prieten nu ma joc pe acel server



EDIT : Serverul asta care va fi lansat acum de AT si ..... celelalte o sa ajunga No.1 PvP/PvE AT isi face treaba de PvP iar celelalte 3 fac PvE care este mai greu
Mai sunt 11 zile pana la lansare

Cand o sa joci pe acel server de cacao si o sa testezi ce si cum,dupa sa vii la noi sa faci diferenta ,nu te lua dupa alti . Aia baga bossi si ii fac tank-spank. Scripturi de .... si tot asa.
Momentan freakz incearca sa multumesca pe toata lumea , dar ma gandesc ca nu prea sunt fonduri pentru developer si alte chestii.



Din cati bani se fac din donatii s-ar putea face un staff numai ptr codare,cred ca sunt destui studenti/pasionati de c++ si de WOW care sa se implice nu pentru sume tocmai colosale,daca se vrea se poate...dar na trebuie sa faca si lumea rost de bani ptr alte stuff's

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Orgar

[Orgar nu ogar]



Status: Offline
(since 10-11-2017 12:44)
Joined: 31 Aug 2012
Posts: 367, Topics: 46
Location: Romania

Reputation: 269
Votes: 13

 
Post Posted: 23-09-2013, 21:11:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma eu as avea idei in legatura cu freakz:

1.Ajutor din partea playerilor.Da. Shockeru sa faca ceva interesant in care playerii pasionati de internet/c++ and stuff like that sa rezolve buguri,dupa anumite teste desigur.Cine joaca de ceva timp o va face gratis cu cea mai mare placere.

2.Reclama!
Exista desigur si pasionati de movie edit,photoshop si alte programe de prelucrat care pot face desigur reclama lor cat si serverului.Chestia asta nu ar avea rost sa se faca pe forum,fac pariu ca multi playeri nici nu au intrat pe forum.Youtube,deviantart, si multe alte site-uri de genu.

3.Livestream. Twitch ar fi prima idee.Dar ca un jucator de freakz sa ajunga in top la vizitatori pe twitch are nevoie de ajutor din partea noastra.Eu as fi incantat sa urmaresc un streamer. A doua idee ar fi streamurile de pe site.Tin minte demult erau pe site niste streamuri cu chat,toate chestiile.


Pe final,daca ideile mele vi se par retardate, Shockeru si toata echipa freakz ar trebui sa se gandeasca la idei care sa se bazeze si pe ajutorul playerilor.


"Father... It is over?
Yes my son, no king rules forever."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spiler

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2015 13:11)
Joined: 14 Apr 2011
Posts: 9, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 44.1
Votes: 2

Post Posted: 28-10-2013, 18:08:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu inteleg dc dungeons de 4.0.6 nu sunt introduse si fara scripturi care sa fie 100% blizzlike. Afecteaza serverul in asa masura incat sa plece toti dp el? Uite asa poate lumea sa mai piarda timpul prin ele, eventual achivements, justice etc. Mi se pare o prostie sa fie ignorate, sa fie introduse cand o sa avem full Ds si lumea o sa le faca cu 410 ilvl.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 28-09-2024, 20:12:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x