User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message8278
Peedyweedy

[PyroManiaK]



Status: Offline
(since 14-10-2013 12:40)
Joined: 09 Feb 2012
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33.4
Votes: 3

Post Posted: 24-07-2013, 18:44:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Catalin
2.Varsta: 18
3.Nume Ingame: Peedyweedy
4.Clasa: Mage
5.Main Spec / Offspec + ilvl: Fire 384 / Arcane 384
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Peedyweedy
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Fire este un spec pe care l-am jucat mereu si este adecvat pentru un dps bun.
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): Timpul il organizez cum vreau eu , si imi fac timp in functie de ce am de facut in acea zii.
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Am fost in Opus Dei cu fostul meu main(healer) , si acum doresc a-l face pe acesta main pentru ca imi place mai mult sa fiu dps. ( am jucat si pe blyzz in DS am 8/8 hc , pe unu dudu tank , acela a fost main-ul acolo , timp in care jucam in paralel si pe freakz cu magu , dupa care m-am lasat de blyzz ca a venit pandaria , am jucat ceva pe preist insa acum m-am cam plictisit de el)
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Pentru ca stiti ce faceti si chiar daca ar fii glume si wipeuri tampite ,jocul tot il stiti , si nu imi pierd timpul realmente alaturi de voi.
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): La calculator nu-s pasionat asa mult,eu sunt mai mult cu sportul cu altele , pc-ul e facut de un prieten insa pot filma in joc si totul merge bine constant 60 fps+ , am microfon,vorbesc , glumesc, comunic.
12.Ai citit Regulile & Sistemul DKP?: DA
13.Cateva cuvinte despre tine: Amuzant , Comunicativ , imi place wow ( de alt jocuri nu am timp ) , sunt din Bucuresti , whatevar daca intereseaza pe cineva mai mult vb in personal -. (Pe magu asta am fost activ pe freakz in patchu 4.0.6 in guilda <Brootherhood> main raider si stiu juca mage , insa imi tre o sansa pt a o arata. )
14.Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :
Single (Am schimbat poza )

Aoe

consider ca mag-ul este o clasa dependenta de raid , adica acel crit de la hunter/dudu + flask si food fac o mare diferenta




Selling Blyzzard Game time Codes PM me.



Last edited by Peedyweedy on 24-07-2013, 19:41:30; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dazz1

[Falcon Punch]



Status: Offline
(since 04-01-2019 09:23)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 547, Topics: 211
Location: Romania

Reputation: 175.3
Votes: 16

 
Post Posted: 24-07-2013, 19:02:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Peedyweedy wrote:
1.Prenume IRL: Catalin
2.Varsta: 18
3.Nume Ingame: Peedyweedy
4.Clasa: Mage
5.Main Spec / Offspec + ilvl: Fire 384 / Arcane 384
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Peedyweedy
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Fire este un spec pe care l-am jucat mereu si este adecvat pentru un dps bun.
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): Timpul il organizez cum vreau eu , si imi fac timp in functie de ce am de facut in acea zii.
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Am fost in Opus Dei cu fostul meu main(healer) , si acum doresc a-l face pe acesta main pentru ca imi place mai mult sa fiu dps. ( am jucat si pe blyzz in DS am 8/8 hc , pe unu dudu tank , acela a fost main-ul acolo , timp in care jucam in paralel si pe freakz cu magu , dupa care m-am lasat de blyzz ca a venit pandaria , am jucat ceva pe preist insa acum m-am cam plictisit de el)
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Pentru ca stiti ce faceti si chiar daca ar fii glume si wipeuri tampite ,jocul tot il stiti , si nu imi pierd timpul realmente alaturi de voi.
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): La calculator nu-s pasionat asa mult,eu sunt mai mult cu sportul cu altele , pc-ul e facut de un prieten insa pot filma in joc si totul merge bine constant 60 fps+ , am microfon,vorbesc , glumesc, comunic.
12.Ai citit Regulile & Sistemul DKP?: DA
13.Cateva cuvinte despre tine: Amuzant , Comunicativ , imi place wow ( de alt jocuri nu am timp ) , sunt din Bucuresti , whatevar daca intereseaza pe cineva mai mult vb in personal -. (Pe magu asta am fost activ pe freakz in patchu 4.0.6 in guilda <Brootherhood> main raider si stiu juca mage , insa imi tre o sansa pt a o arata. )
14.Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :
Single

Aoe

consider ca mag-ul este o clasa dependenta de raid , adica acel crit de la hunter/dudu + flask si food fac o mare diferenta


Gear nu prea stralucit, nici DPS. In schimb mi-a placut aplicatia si modul in care te-ai exprimat, jocul vad ca il stii iar items le vei obtine pe parcurs.

ACCEPTAT.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aragazwtf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2019 19:16)
Joined: 19 Oct 2012
Posts: 15, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 7.7
Votes: 6

 
Post Posted: 26-07-2013, 16:31:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Dani.
2.Varsta: 16.
3.Nume Ingame:Aragazwtf.
4.Clasa:Death Knight.
5.Main Spec / Offspec + ilvl:Blood 394 ilvl / Frost 380ilvl
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Aragazwtf
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum:Joc pe Dk tank cam de cand a aparut si chiar imi place sa tankez.
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Nu am un anume program insa sunt o persoana care isi oganizeaza timpu foarte bine si cred ca nu o sa existe vro problema in legatura cu activitatea mea.
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Pai nu prea am schimbat guildele unde gaseam o comunitate placuta cu un progres decent si cu oameni cu scaun la cap ramanea motivul iesiri mele din unele guilde este datorat faptului ca acestea ori s-au destramat ori au pleacat de pe acest server.
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Vreau sa ma alaturi guildei voastre deoarece am auzit ca nu se pierde timpul aiurea aici referinduma la guildele care chiar nu au treaba cu acest joc.Si datorita seriozitati.
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Da - Da - AMD Phenom 8450Triple-Core Processor,2.0GB RAM,NIVIDIA GeForce 8400
12.Ai citit Regulile & Sistemul DKP?: Da
13.Cateva cuvinte despre tine: Sunt o persoana sociabila, glumeata, consider ca ma pot adapta la orce situatie,cand fac greseli (suntem oameni e normal sa facem si niste greseli fie ele si neinsemnate)am grija sa invat din ele deci in viitor cand voi ajunge in aceeasi situatie ma voi asigura ca nu se va mai repeta greseala,pana acum nu am avut probleme cu nici un membru din alta guilda sau daca am avut am incercat in amre parte se la rezolv.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nightraider

[Enthusiast]



Status: Offline
(since 29-04-2023 12:22)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 247, Topics: 16
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 403.7
Votes: 19

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  norbi111 
Post Posted: 26-07-2013, 16:51:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aragazwtf wrote:
1.Prenume IRL: Dani.
2.Varsta: 16.
3.Nume Ingame:Aragazwtf.
4.Clasa:Death Knight.
5.Main Spec / Offspec + ilvl:Blood 394 ilvl / Frost 380ilvl
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Aragazwtf
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum:Joc pe Dk tank cam de cand a aparut si chiar imi place sa tankez.
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Nu am un anume program insa sunt o persoana care isi oganizeaza timpu foarte bine si cred ca nu o sa existe vro problema in legatura cu activitatea mea.
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Pai nu prea am schimbat guildele unde gaseam o comunitate placuta cu un progres decent si cu oameni cu scaun la cap ramanea motivul iesiri mele din unele guilde este datorat faptului ca acestea ori s-au destramat ori au pleacat de pe acest server.
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Vreau sa ma alaturi guildei voastre deoarece am auzit ca nu se pierde timpul aiurea aici referinduma la guildele care chiar nu au treaba cu acest joc.Si datorita seriozitati.
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Da - Da - AMD Phenom 8450Triple-Core Processor,2.0GB RAM,NIVIDIA GeForce 8400
12.Ai citit Regulile & Sistemul DKP?: Da
13.Cateva cuvinte despre tine: Sunt o persoana sociabila, glumeata, consider ca ma pot adapta la orce situatie,cand fac greseli (suntem oameni e normal sa facem si niste greseli fie ele si neinsemnate)am grija sa invat din ele deci in viitor cand voi ajunge in aceeasi situatie ma voi asigura ca nu se va mai repeta greseala,pana acum nu am avut probleme cu nici un membru din alta guilda sau daca am avut am incercat in amre parte se la rezolv.


Acceptat /w me

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AgamitZa

[the Drunken Master]



Status: Offline
(since 15-08-2017 20:15)
Joined: 28 Aug 2009
Posts: 50, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 61.1
Votes: 10

 
Post Posted: 30-07-2013, 19:26:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Mihai
2.Varsta: 22
3.Nume Ingame: Gargos
4.Clasa: dk
5.Main Spec / Offspec + ilvl: dps 400 / tank 397
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gargos
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: pe dps am inceput si pe el am ccontiunat, iar ca tank doar cand a fost nevoie
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): 5h/zi
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Unstoppable( pe LK), Hardcore, Sublime, Old Gang, Madness, Ascension
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Vreau sa particip laraiduri cu playeri care isi stiu locul
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): procesor i3, ram 3gb, video 1gb, internet oferit de caminul din regie, fol ts3, detin microfon
12.Ai citit Regulile & Sistemul DKP?: da
13.Cateva cuvinte despre tine: irascibil, usor de enervat si seriozitate maxima
14.Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : http://i44.tinypic.com/2dgp4t2.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 30-07-2013, 20:54:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

respins
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Victoor

[Curious & Creative]



Status: Offline
(since 16-02-2022 20:35)
Joined: 23 Jan 2013
Posts: 1315, Topics: 19
Location: United Kingdom

Reputation: 284.6
Votes: 46

 
Post Posted: 30-07-2013, 22:56:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari inchise, cica.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Victoor, 30 July 2013 20:56



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4    


The time now is 14-05-2024, 04:51:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x