User
Pass
2FA
 
 

PRIORITATI
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message10001
Tianna

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-06-2014 20:39)
Joined: 17 Jul 2011
Posts: 305, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: -66.7
Votes: 19

 
Post Posted: 02-08-2013, 12:11:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:
Spinner wrote:
zohll nu te supara dar daca dupa atatea luni de zile tot primesc poly prin grounding , shadow priestul ma tine in combat prin pereti cu aparitiile , riptide ma tine in combat 20 de secunde cat tine bufful. sa nu imi zici ca astea sunt buguri extrem de greu de reparat . ca pur si simplu nu te cred . ce as face eu in locu vostru , as sorta topicurile si as face niste prioritati , dupa dificultatea de reparat .


dai delete la char si recover, poate ai spellurile bugguite. Riptide pe mine ma tine in combat cat primu tick(castul in sine). Despre grounding totem nu stiu ce sa spun ca fac mai mult pve si nu prea il folosesc, dar in mod normal ar trebuii sa se distruga dupa primu spell absorbit sau reflected.

ontopic: spre deosebire de alte servere private, aici se fac fixurile cu viteza luminii si uneori chiar imi fac griji de viata sociala a celor care se ocupa de ele.

Eu zic sa punem mana de la mana si sa cumparam o naveta de bere si vreo 2 pungi de cafea si sa le trimitem staffului freakz in semn de multumire pentru tot ce au facut pana in prezent si mai intentioneaza sa faca in continuare.


Sau mai bine punem mana de la mana sa te ajutam sa iti dezlipesti buzele de pe curu "staffului".

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 02-08-2013, 14:36:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tianna daca esti atat de nemultumita de munca staffului freakz.. de ce mai stai aici? poti sa intri frumos pe wowstatus si ai acolo un numar nelimitat de servere private de wow mai mult sau mai putin populate cu diferite versiuni.

Daca tu consideri pupincurism faptul ca cineva mai si apreciaza munca celor din jur, nici nu vreau sa stiu ce realizari profesionale N-ai parte -

Eu in clipa aceasta joc pe 3 servere diferite de wow cu 3 patchuri diferite (pandaria, cataclysm, lich king) si iti spun ca aici este singurul loc unde chiar se face cunoscuta prezenta GM-ilor.

Esti liber sa testezi pe propria piele inainte sa deschizi gura si sa arunci cu noroi. Acest sfat este pentru toti cei care comenteaza aiurea pe forum!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
El Mahiko

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-09-2013 18:14)
Joined: 29 Jul 2013
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.2
Votes: 1

Post Posted: 02-08-2013, 20:24:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:


de cand joci aici?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tianna

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-06-2014 20:39)
Joined: 17 Jul 2011
Posts: 305, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: -66.7
Votes: 19

 
Post Posted: 04-08-2013, 20:22:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:
realizari profesionale

joc pe 3 servere diferite de wow cu 3 patchuri diferite


Realizatulee.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 05-08-2013, 09:42:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tianna wrote:
gamer4life wrote:
realizari profesionale

joc pe 3 servere diferite de wow cu 3 patchuri diferite


Realizatulee.


NU lucrez la macdonalds, NU stau cu parintii, am terminat 2 facultati de ceva timp, deci as putea sa spun ca sunt mai realizat ca tine.

Posturi unite automat, 05-08-2013, 10:42:45

El Mahiko wrote:
gamer4life wrote:


de cand joci aici?



..din vanila si am jucat atat pe official cat si pe un numar nelimitat de servere de pve si pvp si uneori am fost martor cand acestea au fost inchise (ex : rowow => aveam 3 mil gold cand s-a anuntat ca se inchide serverul intr-o saptamana -( )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tianna

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-06-2014 20:39)
Joined: 17 Jul 2011
Posts: 305, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: -66.7
Votes: 19

 
Post Posted: 05-08-2013, 11:33:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:

NU stau cu parintii, am terminat 2 facultati de ceva timp.


Nu e prima data cand zici pe un forum de wow, unde 80% din populatie are 14 ani, ca NU STAI CU PARINTII si ca ai terminat 7 facultati. Eu tot ce vad la tine e ca din 100 de posturi, 80 sunt cretinitati si 20 sunt pupincurisme.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 05-08-2013, 12:24:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tianna wrote:
gamer4life wrote:

NU stau cu parintii, am terminat 2 facultati de ceva timp.


Nu e prima data cand zici pe un forum de wow, unde 80% din populatie are 14 ani, ca NU STAI CU PARINTII si ca ai terminat 7 facultati. Eu tot ce vad la tine e ca din 100 de posturi, 80 sunt cretinitati si 20 sunt pupincurisme.


Ai auzit vreodata de psihologie inversa?! Tu vezi in toti cei din jurul tau ceea ce esti tu defapt.

ps: Fiecare este liber sa creada ce vrea despre cine vrea, iar eu nu simt nevoia sa dovedesc nimic nimanui. Si ...din moment ce esti la curent ce scriu eu in topicuri ..sa inteleg ca vrei un autograf?!

Ti se pare pupincurism pentru ca mai exista si oameni recunoscatori? Esti liber sa te duci sa joci pe ce server vrei tu.. si atunci cand nu ai sa ai unde sa te plangi, poate ai sa ajungi la concluzia ca serverul respectiv cu evade la mobi si 2 instante ca este cel mai reusit server de wow.
Ce vezi tu si majoritatea ca fiind prioritati in fixuri, nu sunt exact ce 90 % din server

Ex de "prioritati in fixuri" cerute de cei ca tine " vrem rated BG, vrem rated bg" in 20 - 30 de topicuri. A fost introdus in cele din urma rated bg, dupa 2 saptamani a devenit uitat (inutil)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tianna

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-06-2014 20:39)
Joined: 17 Jul 2011
Posts: 305, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: -66.7
Votes: 19

 
Post Posted: 05-08-2013, 13:49:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci cei ca tine, care joaca wow pe easy mode, sti 10 scripturi, apesti 1-2-3, sunt multumiti cu:
[FIXED] Dismount inside buildings
[FIXED] Invisible Wall in Stormwind/Orgrimmar [Dismount], ca fiind cele mai importante fixuri din ultima jumatate de an.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 05-08-2013, 14:12:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tianna wrote:
Deci cei ca tine, care joaca wow pe easy mode, sti 10 scripturi, apesti 1-2-3, sunt multumiti cu:
[FIXED] Dismount inside buildings
[FIXED] Invisible Wall in Stormwind/Orgrimmar [Dismount], ca fiind cele mai importante fixuri din ultima jumatate de an.


Are u stupid or what? Nu te uiti pe prima pagina a siteului? S-au bagat bg-uri, s-au bagat bosi. Ultima jumatate a anului? Au trecut 6 luni numai de cand s-a bagat 4.3.4 deci nu inteleg unde vrei sa ajungi? TOT ce este in rubrica de fixuri s-a reparat in aceasta jumatate de an.

Si in caz ca nu stiai (probabil ai lipsit de la scoala, gradinita , cresa, etc ) anul are 12 luni, jumate de an sunt 6 luni si de 6 luni s-a deschis 4.3.4.
Daca ai intra mai des in wow poate ai observa aceste fixuri live,dar daca esti prea bussy sa dai duel in durotar sau pe dummy, atunci imi pare rau pentru tine.

PVP -ul pe freakz este o cauza pierduta. In 3v3 nu da nimeni join de 5v5 nici nu vorbesc iar in bg-uri cam 90 % sunt jucatori pve care intra sa mai piarda vremea pana la urmatorul raid.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magicqtz

[Do Nothing and Win]



Status: Offline
(since 10-04-2020 14:57)
Joined: 26 May 2012
Posts: 1361, Topics: 94
Location: Romania

Reputation: 111.9
Votes: 50

 
Post Posted: 05-08-2013, 16:33:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:
Tianna wrote:
Deci cei ca tine, care joaca wow pe easy mode, sti 10 scripturi, apesti 1-2-3, sunt multumiti cu:
[FIXED] Dismount inside buildings
[FIXED] Invisible Wall in Stormwind/Orgrimmar [Dismount], ca fiind cele mai importante fixuri din ultima jumatate de an.


Are u stupid or what? Nu te uiti pe prima pagina a siteului? S-au bagat bg-uri, s-au bagat bosi. Ultima jumatate a anului? Au trecut 6 luni numai de cand s-a bagat 4.3.4 deci nu inteleg unde vrei sa ajungi? TOT ce este in rubrica de fixuri s-a reparat in aceasta jumatate de an.

Si in caz ca nu stiai (probabil ai lipsit de la scoala, gradinita , cresa, etc ) anul are 12 luni, jumate de an sunt 6 luni si de 6 luni s-a deschis 4.3.4.
Daca ai intra mai des in wow poate ai observa aceste fixuri live,dar daca esti prea bussy sa dai duel in durotar sau pe dummy, atunci imi pare rau pentru tine.

PVP -ul pe freakz este o cauza pierduta. In 3v3 nu da nimeni join de 5v5 nici nu vorbesc iar in bg-uri cam 90 % sunt jucatori pve care intra sa mai piarda vremea pana la urmatorul raid.


PvP e mort din cauza claselor bubuite..
On Topic: SUNTETI prea frustrati BAH astia care va plangeti de situatie, ca va iau la palme, zici ca sunteti lipiti, freakzu e mama voastra, lasati wow pt catva timp ca nu muriti, jucati altceva,sau jucati pe Blizz, luativa un part-time pe vara si va platiti pe urma, jucati pe alte serv ca sunt destule..

In primul rand serveru e mort din cauza mentalitatii pe care o au majoritatea..creiere fumate


https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/sylvanas/mostfckedup
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
allecs10

[( . Y . ) ---> <3]



Status: Offline
(since 27-11-2016 18:12)
Joined: 18 Jul 2011
Posts: 233, Topics: 19
Location: Onesti

Reputation: 304.7
Votes: 9

 
Post Posted: 05-08-2013, 23:04:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DOAMNE FERESTE! Parca e Freakz ultimul server de pe pamant - . PE unii ii inteleg ca nu le convine situatia, pentru ca au donat si nu au chef sa se duca pe alt server privat si sa o ia de la capat sau sa doneze iar. Dar daca nu ai bagat nici un ban, poti sa iti strangi jucariile si sa pleci unde vezi cu ochii. Eu asta am facut.

Ieri am intrat iar sa vad cum e pe Freakz si am facut prostia sa dau duel cu Frost Mage: 30k Frostfirebolt, 3x25k Ice Lance + Damage de la Clone, Orb si un Cone of Cold si eram mort. Nu a castat nimic, dar pur si simplu m-a pulverizat. Logic ca mi s-a luat tot cheful si am iesit.

Eu prefer PvP, nu pentru ca fac gear usor sau ce rahat s-a mai mancat pe aici, ci pentru ca pot intra, face cateva arene si iesi. Daca nu am un partener stabil de arene pot sa nu intru o saptamana in WoW, ca nu e nici o tragedie. Dar intr-o guilda PvE daca nu intri 2 zile, iti iei kick. Si in plus nu trebuie sa stau 5 ore in WoW sa wipez in DS pana imi ies peri albi.


Munca te elibereazã
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 06-08-2013, 09:36:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Magicqtz wrote:
gamer4life wrote:
---///wall of text///---


PvP e mort din cauza claselor bubuite..
On Topic: SUNTETI prea frustrati BAH astia care va plangeti de situatie, ca va iau la palme, zici ca sunteti lipiti, freakzu e mama voastra, lasati wow pt catva timp ca nu muriti, jucati altceva,sau jucati pe Blizz, luativa un part-time pe vara si va platiti pe urma, jucati pe alte serv ca sunt destule..

In primul rand serveru e mort din cauza mentalitatii pe care o au majoritatea..creiere fumate


"PvP e mort din cauza claselor bubuite" poti sa vii cu exemple sau e ceva de genu " ma bate rogue in arena de nu stiu cum ma cheama, clar e bugguit." Mor din doua speluri, clar am rezil bugguit" sau" mi-a dat crit de 30 k pe 4 k rezil sigur face dmg exploit".

Este usor sa spui ca sunt clasele bubuite, dar daca nu vii cu exemple, nu faci calcule pe formule, esti doar un ofticat. Cat de greu este sa iei formula de pe net la spell (sau de pe spell finder la freakz" ) si sa verifici daca spelu tau da la fel de mult?

Nimeni nu face fixuri pe impresii! Tre sa vii cu dovezi nene, sa arati " uite ca asta trebuie sa mearga asa si merge altfel, etc"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magicqtz

[Do Nothing and Win]



Status: Offline
(since 10-04-2020 14:57)
Joined: 26 May 2012
Posts: 1361, Topics: 94
Location: Romania

Reputation: 111.9
Votes: 50

 
Post Posted: 06-08-2013, 10:35:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:
Magicqtz wrote:
gamer4life wrote:
---///wall of text///---


PvP e mort din cauza claselor bubuite..
On Topic: SUNTETI prea frustrati BAH astia care va plangeti de situatie, ca va iau la palme, zici ca sunteti lipiti, freakzu e mama voastra, lasati wow pt catva timp ca nu muriti, jucati altceva,sau jucati pe Blizz, luativa un part-time pe vara si va platiti pe urma, jucati pe alte serv ca sunt destule..

In primul rand serveru e mort din cauza mentalitatii pe care o au majoritatea..creiere fumate


"PvP e mort din cauza claselor bubuite" poti sa vii cu exemple sau e ceva de genu " ma bate rogue in arena de nu stiu cum ma cheama, clar e bugguit." Mor din doua speluri, clar am rezil bugguit" sau" mi-a dat crit de 30 k pe 4 k rezil sigur face dmg exploit".

Este usor sa spui ca sunt clasele bubuite, dar daca nu vii cu exemple, nu faci calcule pe formule, esti doar un ofticat. Cat de greu este sa iei formula de pe net la spell (sau de pe spell finder la freakz" ) si sa verifici daca spelu tau da la fel de mult?

Nimeni nu face fixuri pe impresii! Tre sa vii cu dovezi nene, sa arati " uite ca asta trebuie sa mearga asa si merge altfel, etc"


Sunt un player si da imi e usor sa zic ca sunt clasele bubuite, nu am o treaba cu fixurile, cum se fac etc..si nici nu imi pasa, daca Freakzu vrea sa ma tina sa joc la ei pe server o fac, daca nu, nu. E foarte simplu cum sta treaba, ei detin serverul nu eu, ei sunt responsabili de fixuri si ce vor sa faca. Intelegi ma cap de lemn, ca ai niste raspunsuri in tine de nici u nu stii ce vrei.
Ofticat? - . Eu nici nu joc pe freakz, de vreo 4 luni nu mai joc

" poti sa vii cu exemple sau e ceva de genu " ma bate rogue in arena de nu stiu cum ma cheama, clar e bugguit." Mor din doua speluri, clar am rezil bugguit" sau" mi-a dat crit de 30 k pe 4 k rezil sigur face dmg exploit".
Invata sa raspunzi si u adecvat, nu ma intereseaza frustrarile altora ca ii bate rouge in 1 sec sau alte lucruri


https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/sylvanas/mostfckedup
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 06-08-2013, 11:48:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Magicqtz eu cam joc toate clasele si pana acum nu am vazut ceva bubuit la o clasa care sa ma impiedice sa o joc adecvat.

Eu ma gandeam ca poate tu stii ceva ce nu stim noi, adica daca este vreun bug ceva sa zicem ca poate fi considerat exploit, mai mult ca sigur acesta va fi reparat in 24 de ore maxim.

..dar chestii de genu " clasele sunt bubuite ca este server privat" sunt chestii absurde. Clasele au fost bubuite la inceput iar acum sunt destule clase care merg OK (plus minus cateva mici chichite)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 06-08-2013, 22:57:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:
nu am vazut ceva bubuit la o clasa care sa ma impiedice sa o joc adecvat.



Deloc... rogue da mult damage si cu CC devine foarte OP.
Frost mages numai castez lance si te omor.de doi ori deep freeze si gata..
Unholy dk- runic corruption si altele chestii care il fac OP..

Ce o sa zicem - nui nici un bug..tot merge OK..si haide sa facem la spell ''Ice lance'' damage la 500000 pe full resil,cam tot nu i sa fie bug..
Deci frate imi pare ca rau stii clase.

mai intra din cind in cind la bug section..mai uita la PVP movies/guides de la cata..poate o sa vezi buggs.

Clar lucru ca formule nu putem toti sa gasim,asta e prioritate la GMs..ei stiu chestii aceste.

Abtineti de raspunsuri gen de - ''totul lucreaza OK'' ca nu e drept.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Nexflame, 07 August 2013 14:39



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    


The time now is 21-09-2024, 10:39:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x