User
Pass
2FA
 
 

Recrutari [ 5.4.8 ]
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 30, 31, 32  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message73558
matrxxx

[Old Deus]



Status: Offline
(since 01-05-2019 17:34)
Joined: 03 May 2013
Posts: 395, Topics: 44
Location: Equinox

Reputation: 602.5
Votes: 26

   
Post Posted: 15-08-2013, 08:37:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*** wrote:
Nume In-Game : Xaander
Varsta: 16
Ora de culcare aprox` : pe la 12-1
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Pala retri si off holy
Ilvl : 393
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xaander
Profesii (Sa fie full) : Alchemy si Herbalism
De cat timp joci wow + /played : joc de 2 ani si played 21 de zile
Experienta cu clasa curenta : 1 an
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : bwd am avut tot pe n si pe hc ods malo chima si magmaw si bot full n si pe h halfus
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea :SublimE ... prea putini in guild.. nu se puteau face raiduri de 25 ... nu eram bagat in seama deloc
De ce Equinox :guild cu reguli , progres frumos, playeri de treaba, tot ce se poate de la un guild .

Respins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
selky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-02-2018 18:40)
Joined: 29 May 2013
Posts: 48, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 95.7
Votes: 2

 
Post Posted: 15-08-2013, 08:59:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tarziu mufa, e deja in guild
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adikuu

[DeadMANwAlking]



Status: Offline
(since 06-07-2022 16:38)
Joined: 21 Sep 2011
Posts: 632, Topics: 37
Location: Bucuresti(Berceni)

Reputation: 281.1
Votes: 37

     
Post Posted: 15-08-2013, 08:59:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game :fancydrood
Varsta:24
Ora de culcare aprox` :2:00
Clasa & Spec (Ms`+Off`) :Druid balance(fara off spec)
Ilvl :391
Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fancydrood

Printscreen interfata :http://img17.imageshack.us/img17/4458/wzbe.jpg
Profesii (Sa fie full) :pe acest char nu am meserii(am vro 5 of-chare cu meserii full)
De cat timp joci wow + /played :4 ani/aproape 2 ani pe freakz
Experienta cu clasa curenta :4 ani
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? :full 4.0.6 /4.3.4 full normal hc doar 2 bosi(abia m-am reapucat de wow)
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea :sunt inca in Anger Management,ies din lipsa de activitate din aceasta guida(in trecut Sublime,Crushers)
De ce Equinox :incerc sa ma reintegrez in "lumea" wow



Last edited by adikuu on 15-08-2013, 11:31:11; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
trixxxye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2013 18:37)
Joined: 19 Feb 2012
Posts: 10, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 60.3
Votes: 2

 
Post Posted: 15-08-2013, 11:20:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat! /w Littlebuff ingame!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
w33dbebe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-03-2014 07:39)
Joined: 27 Aug 2011
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 61.1
Votes: 2

 
Post Posted: 15-08-2013, 17:23:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : SVF
Varsta: 31
Ora de culcare aprox` : 12- 1 noaptea
Clasa & Spec (Ms`+Off`) :combat
Ilvl : 392
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Svf
Profesii (Sa fie full) : enchantin si herbalism dar vr sa inocuisc herbalism cu tailor pt enchant pe back
De cat timp joci wow + /played : 18 zile
Experienta cu clasa curenta : 2 ani
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : pe 4.0.6 progress tot pe n si pe heroic maloriak, magmaw , chimaeron si ods.. twilight full. si pe 4.3.4 full progress full fara zoz pe hc
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Opus Dei am iesit ca nu prea aveam loc la riaduri au rogi mai bine imbracat, adica donati
De ce Equinox : Am auzit ca este OK - si vreau sa-mi fac prieteni noi.....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
florynro

[Play4Fun]



Status: Offline
(since 25-08-2018 14:20)
Joined: 20 Apr 2013
Posts: 331, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 201.5
Votes: 12

 
Post Posted: 15-08-2013, 17:32:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

w33dbebe wrote:
Nume In-Game : SVF
Varsta: 31
Ora de culcare aprox` : 12- 1 noaptea
Clasa & Spec (Ms`+Off`) :combat
Ilvl : 392
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Svf
Profesii (Sa fie full) : enchantin si herbalism dar vr sa inocuisc herbalism cu tailor pt enchant pe back
De cat timp joci wow + /played : 18 zile
Experienta cu clasa curenta : 2 ani
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : pe 4.0.6 progress tot pe n si pe heroic maloriak, magmaw , chimaeron si ods.. twilight full. si pe 4.3.4 full progress full fara zoz pe hc
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Opus Dei am iesit ca nu prea aveam loc la riaduri au rogi mai bine imbracat, adica donati
De ce Equinox : Am auzit ca este OK - si vreau sa-mi fac prieteni noi.....


Acceptat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
terente=D

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-08-2013 10:11)
Joined: 16 Aug 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31
Votes: 1

Post Posted: 16-08-2013, 12:10:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hops wrote:
IMG: http://s17.postimg.org/bpesn7wov/header_1.png


-> Inainte sa aplici trebuie sa stii:



-Suntem o guilda PvE in primul rand; facem si PvP in timpul liber.
-Cautam doar playeri activi si seriosi, care isi cunosc clasa foarte bine (main spec`+ off spec`).
-Nu cautam playeri "zmeii" care nu stiu sa se adapteze la diferite situatii.
-Recrutam doar main chars, nu mai aplica daca esti offchar.
-Guilda noastra se bazeaza pe reguli de bun simt in primul rand + altele care le aflii in-game; daca crezi ca regulile sunt prea "aspre" pentru tine, nu te mai obosii sa aplici.
-Respectul se castiga "vrei respect? castigal si respecta la randu tau."



Nume In-Game : Arahan
Varsta: 17
Ora de culcare aprox` : 1-2
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Rogue Combat-Subtlety
Ilvl : 389
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Arahan
Printscreen interfata :
Profesii (Sa fie full) : Inca n-am..vreau sa fac engineering
De cat timp joci wow + /played : 7 luni
Experienta cu clasa curenta : 2 luni
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : Pe un warlock la hoarda facusem DS 10hc tot infara de Zon'Ozz ca nu era scriptat,joc de cand s-a bagat 4.3.4,pe 25hc doar yor si morchock
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : nu m-am bagat in guilde serioase
De ce Equinox :
pentru ca e AWESOME!!

Recrutam:Tanki , Helari DPS

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
florynro

[Play4Fun]



Status: Offline
(since 25-08-2018 14:20)
Joined: 20 Apr 2013
Posts: 331, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 201.5
Votes: 12

 
Post Posted: 16-08-2013, 12:16:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

terente=D wrote:
Hops wrote:



-> Inainte sa aplici trebuie sa stii:



-Suntem o guilda PvE in primul rand; facem si PvP in timpul liber.
-Cautam doar playeri activi si seriosi, care isi cunosc clasa foarte bine (main spec`+ off spec`).
-Nu cautam playeri "zmeii" care nu stiu sa se adapteze la diferite situatii.
-Recrutam doar main chars, nu mai aplica daca esti offchar.
-Guilda noastra se bazeaza pe reguli de bun simt in primul rand + altele care le aflii in-game; daca crezi ca regulile sunt prea "aspre" pentru tine, nu te mai obosii sa aplici.
-Respectul se castiga "vrei respect? castigal si respecta la randu tau."



Nume In-Game : Arahan
Varsta: 17
Ora de culcare aprox` : 1-2
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Rogue Combat-Subtlety
Ilvl : 389
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Arahan
Printscreen interfata :
Profesii (Sa fie full) : Inca n-am..vreau sa fac engineering
De cat timp joci wow + /played : 7 luni
Experienta cu clasa curenta : 2 luni
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : Pe un warlock la hoarda facusem DS 10hc tot infara de Zon'Ozz ca nu era scriptat,joc de cand s-a bagat 4.3.4,pe 25hc doar yor si morchock
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : nu m-am bagat in guilde serioase
De ce Equinox :
pentru ca e AWESOME!!

Recrutam:Tanki , Helari DPS


leagati contul de pe forum cu cel din joc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
matrxxx

[Old Deus]



Status: Offline
(since 01-05-2019 17:34)
Joined: 03 May 2013
Posts: 395, Topics: 44
Location: Equinox

Reputation: 602.5
Votes: 26

   
Post Posted: 16-08-2013, 18:19:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

terente=D wrote:
Hops wrote:



-> Inainte sa aplici trebuie sa stii:



-Suntem o guilda PvE in primul rand; facem si PvP in timpul liber.
-Cautam doar playeri activi si seriosi, care isi cunosc clasa foarte bine (main spec`+ off spec`).
-Nu cautam playeri "zmeii" care nu stiu sa se adapteze la diferite situatii.
-Recrutam doar main chars, nu mai aplica daca esti offchar.
-Guilda noastra se bazeaza pe reguli de bun simt in primul rand + altele care le aflii in-game; daca crezi ca regulile sunt prea "aspre" pentru tine, nu te mai obosii sa aplici.
-Respectul se castiga "vrei respect? castigal si respecta la randu tau."



Nume In-Game : Arahan
Varsta: 17
Ora de culcare aprox` : 1-2
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Rogue Combat-Subtlety
Ilvl : 389
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Arahan
Printscreen interfata :
Profesii (Sa fie full) : Inca n-am..vreau sa fac engineering
De cat timp joci wow + /played : 7 luni
Experienta cu clasa curenta : 2 luni
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : Pe un warlock la hoarda facusem DS 10hc tot infara de Zon'Ozz ca nu era scriptat,joc de cand s-a bagat 4.3.4,pe 25hc doar yor si morchock
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : nu m-am bagat in guilde serioase
De ce Equinox :
pentru ca e AWESOME!!

Recrutam:Tanki , Helari DPS

RESPINS
ori faci aplicatie cum se face ori nu mai faci de loc
Contul de pe forum trebuie neaparat legat cu cel din joc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
os1891

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2013 14:38)
Joined: 16 Jan 2013
Posts: 56, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 5
Votes: 10

Post Posted: 17-08-2013, 13:57:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Osgiliath
Varsta:22
Ora de culcare aprox` :Nu am o ora exacta.Am sute de try-uri la raidurile de progres.Sunt dispus sa stau daca vine vorba de asta.
Clasa & Spec (Ms`+Off`) :Warrior Main Spec Protection/Off-Spec Fury
Ilvl :400 ilvl Tank/398 ilvl Fury
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Osgiliath
Printscreen interfata :
Profesii (Sa fie full) : Blacksmithing,Leatherworking,Cooking,Fishing,Archaeology,First Aid (tot ce se poate).
De cat timp joci wow + /played : Joc WoW de 7 ani.Doar Warrior.Ori imi place foarte mult Warrior ori probabil ca-s prea noob sa invat alta clasa.Una din doua.
239 de zile,4 ore,51 de minute cu acest char.192 de zile,7 ore la acest lvl.LvL 85.
Experienta cu clasa curenta : Daca va referiti la progresul pe care l-am avut in trecut,cum am spus joc de pe 2.3.0.De cand a fost implementat prima data Zul Aman.Jucam atunci pe un fun server numit WoW Beez asa ca nu a fost prea greu sa am full progres in ciuda faptului ca eram praf pulbere la toate capitolele.M-am mutat la scurt timp de pe acel server pe Dekadence Romania.Era un server blizzlike si am facut si acolo full progres cu toate ca mai invatasem pe parcurs.Deja se implementase 2.4.3 si il aveam deja pe Illidan in Black Temple.Am avut si acolo repet full progres,Serpentshrine Caverns,Hyjal Summit,Sunwell Plateau,The Eye(Tempest Keep),Black Temple,Zul'Aman.Am jucat o perioada buna pe TBC unde mi-am mai invatat clasa.Dupa un timp a venit si Wrath of the Lich King.Si sincer am spus ca ma las de WoW.Asa ca am ratat primul patch(Naxxramas) daca nu ma insel 3.0.3.M-am intors dupa vreo 3 luni ca ardea sufletul,m-am intors pe Echonet Romania.Serverul a mers bine o perioada dar din pacate s-a desfiintat la scurt timp.Apoi m-am mutat pe Spidernet.Romania.Am jucat si acolo vreun an daca nu ma insel.Hardcore Pve-ing.Am reusit sa am si acolo full progres.Jucam in guilda SSSC(South Seas Surfing Club,condusa de Andux).Apoi dupa o perioada cand lucrurile au cam incetinit,la insistentele unui prieten am venit pe Freakz.Usor,usor mi-am gasit o guilda buna (Nvidia) si am avut full progres cu ei.Ruby Sanctum,Icecrown Citadel,Trial of Crusaders,Obsidian Sanctum,Onyxia's Lair etc etc.Din pacate guilda s-a spart.Jumatate dintre noi am plecat in Wanted Assassins,cealalta jumatate au ramas.Si cu aceasta guilda am avut full progres cu exceptia Lich King 25 HC.La insistentele gm-ului care era un ratat,s-a spart si guilda asta si m-am dus in Airwalk.Acelasi lucru ca in Nvidia(sper sa nu mint).Ironic si aceasta guilda s-a spart si am venit la alianta.Am intrat in Madness unde si cu ei am avut full progres cu exceptia Lich King 25 HC.Sa rezum lucrurile putin ca vreau sa evit un Wall of text.A fost implementat 4.0.6,Cataclysm patch pe care am avut full progres privind toate raidurile.Pe 4.3.4 acelasi lucru.Ultima mea guilda este We Pee in Moonwells,guilda din care am iesit ieri.Spankdat care e o tipa super ok mi-a dat inv,eu am intrat in speranta ca ma voi integra.Dar cand am vazut mentalitatea care predomina acolo,m-am lasat pagubas si acum fac aplicatie la voi.Sa nu se inteleaga ca am ceva cu ei.Din contra,oamenii sunt foarte ok.Doar ca nu intru eu in acel peisaj.
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? :Am jucat si pe Blizz vreo 3 luni,Pe Mists of Pandaria dar nu imi place.Nu mi se pare normal ca un duel sa se termine in doua secunde.Motiv pentru care am tirat-o.Progresul pe care l-am avut in trecut,am spus mai sus.Nu mai scriu incaodata.
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea :We Pee in Moonwells.Am scris motivul mai sus.
De ce Equinox : Ca sa fiu sincer.Am fost in mai multe guilde.Unele frumoase au dat disband(cum ar fi Dark Legion).Am avut full progres cu baietii dar lucrurile au luat-o razna.Si eu cu inca 15 oameni am fost nevoiti sa plecam."Nevoiti"(nu voi intra in detalii daca e ok cu voi).Alte guilde au fost de toate jena ca sa o spun mai pe scurt.Equinox fiindca aveti full progres si pareti a fi o comunitate restransa,lipsita de mentalitatea de "global".In cazul unui accept(Multumesc),in cazul unui refux tot Multumesc si Take care!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
florynro

[Play4Fun]



Status: Offline
(since 25-08-2018 14:20)
Joined: 20 Apr 2013
Posts: 331, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 201.5
Votes: 12

 
Post Posted: 17-08-2013, 14:09:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

os1891 wrote:
Nume In-Game : Osgiliath
Varsta:22
Ora de culcare aprox` :Nu am o ora exacta.Am sute de try-uri la raidurile de progres.Sunt dispus sa stau daca vine vorba de asta.
Clasa & Spec (Ms`+Off`) :Warrior Main Spec Protection/Off-Spec Fury
Ilvl :400 ilvl Tank/398 ilvl Fury
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Osgiliath
Printscreen interfata :
Profesii (Sa fie full) : Blacksmithing,Leatherworking,Cooking,Fishing,Archaeology,First Aid (tot ce se poate).
De cat timp joci wow + /played : Joc WoW de 7 ani.Doar Warrior.Ori imi place foarte mult Warrior ori probabil ca-s prea noob sa invat alta clasa.Una din doua.
239 de zile,4 ore,51 de minute cu acest char.192 de zile,7 ore la acest lvl.LvL 85.
Experienta cu clasa curenta : Daca va referiti la progresul pe care l-am avut in trecut,cum am spus joc de pe 2.3.0.De cand a fost implementat prima data Zul Aman.Jucam atunci pe un fun server numit WoW Beez asa ca nu a fost prea greu sa am full progres in ciuda faptului ca eram praf pulbere la toate capitolele.M-am mutat la scurt timp de pe acel server pe Dekadence Romania.Era un server blizzlike si am facut si acolo full progres cu toate ca mai invatasem pe parcurs.Deja se implementase 2.4.3 si il aveam deja pe Illidan in Black Temple.Am avut si acolo repet full progres,Serpentshrine Caverns,Hyjal Summit,Sunwell Plateau,The Eye(Tempest Keep),Black Temple,Zul'Aman.Am jucat o perioada buna pe TBC unde mi-am mai invatat clasa.Dupa un timp a venit si Wrath of the Lich King.Si sincer am spus ca ma las de WoW.Asa ca am ratat primul patch(Naxxramas) daca nu ma insel 3.0.3.M-am intors dupa vreo 3 luni ca ardea sufletul,m-am intors pe Echonet Romania.Serverul a mers bine o perioada dar din pacate s-a desfiintat la scurt timp.Apoi m-am mutat pe Spidernet.Romania.Am jucat si acolo vreun an daca nu ma insel.Hardcore Pve-ing.Am reusit sa am si acolo full progres.Jucam in guilda SSSC(South Seas Surfing Club,condusa de Andux).Apoi dupa o perioada cand lucrurile au cam incetinit,la insistentele unui prieten am venit pe Freakz.Usor,usor mi-am gasit o guilda buna (Nvidia) si am avut full progres cu ei.Ruby Sanctum,Icecrown Citadel,Trial of Crusaders,Obsidian Sanctum,Onyxia's Lair etc etc.Din pacate guilda s-a spart.Jumatate dintre noi am plecat in Wanted Assassins,cealalta jumatate au ramas.Si cu aceasta guilda am avut full progres cu exceptia Lich King 25 HC.La insistentele gm-ului care era un ratat,s-a spart si guilda asta si m-am dus in Airwalk.Acelasi lucru ca in Nvidia(sper sa nu mint).Ironic si aceasta guilda s-a spart si am venit la alianta.Am intrat in Madness unde si cu ei am avut full progres cu exceptia Lich King 25 HC.Sa rezum lucrurile putin ca vreau sa evit un Wall of text.A fost implementat 4.0.6,Cataclysm patch pe care am avut full progres privind toate raidurile.Pe 4.3.4 acelasi lucru.Ultima mea guilda este We Pee in Moonwells,guilda din care am iesit ieri.Spankdat care e o tipa super ok mi-a dat inv,eu am intrat in speranta ca ma voi integra.Dar cand am vazut mentalitatea care predomina acolo,m-am lasat pagubas si acum fac aplicatie la voi.Sa nu se inteleaga ca am ceva cu ei.Din contra,oamenii sunt foarte ok.Doar ca nu intru eu in acel peisaj.
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? :Am jucat si pe Blizz vreo 3 luni,Pe Mists of Pandaria dar nu imi place.Nu mi se pare normal ca un duel sa se termine in doua secunde.Motiv pentru care am tirat-o.Progresul pe care l-am avut in trecut,am spus mai sus.Nu mai scriu incaodata.
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea :We Pee in Moonwells.Am scris motivul mai sus.
De ce Equinox : Ca sa fiu sincer.Am fost in mai multe guilde.Unele frumoase au dat disband(cum ar fi Dark Legion).Am avut full progres cu baietii dar lucrurile au luat-o razna.Si eu cu inca 15 oameni am fost nevoiti sa plecam."Nevoiti"(nu voi intra in detalii daca e ok cu voi).Alte guilde au fost de toate jena ca sa o spun mai pe scurt.Equinox fiindca aveti full progres si pareti a fi o comunitate restransa,lipsita de mentalitatea de "global".In cazul unui accept(Multumesc),in cazul unui refux tot Multumesc si Take care!



da w gnomage

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thenomak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-12-2013 15:03)
Joined: 17 Aug 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 38
Votes: 1

 
Post Posted: 17-08-2013, 18:54:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game: Daedric
Varsta: 24
Ora de culcare: n-am ora de culcare
Clasa&Spec(Ms+OS): Destro lock main
Ilvl: 396
Profesii (Sa fie full) : Inscription+Herbalism
De cat timp joci wow + /played : joc WoW de cand au aparut servere private pe WOW clasic -
Experienta cu clasa curenta : am 2 ani
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Eternal Champions am iesit din ea pentru ca m-au ninjat
De ce Equinox : am vazut ca fac recrutari si stiu ca este o guilda buna si stabila

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
turbo1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 15:02)
Joined: 27 Jul 2013
Posts: 8, Topics: 1
Location: United Kingdom

Reputation: 31.7
Votes: 1

Post Posted: 17-08-2013, 19:24:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : turbo
Varsta: 20
Ora de culcare aprox` : 3 dimineata
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : mage fire off frost
Ilvl : 393
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Turbo
Profesii (Sa fie full) :tailoring
De cat timp joci wow + /played :8d freakz
Experienta cu clasa curenta : joc pe mage de pe 3.3.5
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : 4.0.6 full progres pe 4.3.4 toti bosi pe normal
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : fallen angels alliance care s-a destramat
De ce Equinox :deoarece caut o guilda buna si stabila

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
florynro

[Play4Fun]



Status: Offline
(since 25-08-2018 14:20)
Joined: 20 Apr 2013
Posts: 331, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 201.5
Votes: 12

 
Post Posted: 17-08-2013, 19:26:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

turbo si daedric acceptati
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
florynro

[Play4Fun]



Status: Offline
(since 25-08-2018 14:20)
Joined: 20 Apr 2013
Posts: 331, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 201.5
Votes: 12

 
Post Posted: 18-08-2013, 12:08:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MODEL :



Nume In-Game :
Varsta:
Ora de culcare aprox` :
Clasa & Spec (Ms`+Off`) :
Ilvl :
Link Armory :
Printscreen interfata :
Profesii (Sa fie full) :
De cat timp joci wow + /played :
Experienta cu clasa curenta :
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? :
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea :
De ce Equinox :

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 30, 31, 32  Next    


The time now is 17-09-2024, 08:59:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x