User
Pass
2FA
 
 

Mariri / scaderi / avertismente admini
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 63, 64, 65  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message117860
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 03-12-2008, 16:42:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu ai auzit de bun simt ? Scrie mare in regulament ca admini trebuie sa mentina buna dispozitie a playerilor, sa ii faca sa se simta bine, nu sa teleporteze 1 sau 2 playeri (pe tine si pe shaggy) si voi 3 sa va distrati in timp ce ceilalti se enerveaza si ajung la concluzia ca admini isi bat joc de serverul asta si ca nu e nimic de el, ei bine eu nu va las sa va bateti joc de server pentru ca intr-un fel este si munca mea si nu numai. Aici regulamentul se aplica foarte strict, am vazut cum se aplica pe cs freakz regulamentul si trebuie sa va intre in cap ca war3 este un server respectabil.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 03-12-2008, 17:08:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mersi pt ajutor, dar nu ai cum sa ii faci sa inteleaga - . pentru voi adminii de pe war3 nu exista decat comenzi de ban,kick, llama, vot de harti si .... ? restul comenzilor ce faceti cu ele? le sanctionati cu retrogradare pt ca a indraznit cineva sa le foloseasca -. Shocker=Ceausescu si restul, ceata de securisti paraciosi -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TzuTzu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2010 10:06)
Joined: 17 May 2008
Posts: 64, Topics: 7
Location: Bucuresti...taramul viselor...

Reputation: 94.9
Votes: 8

Post Posted: 03-12-2008, 17:32:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma cati au intrat pe forum si sau plans... cati au tipat in cor ca neam batut jok de ei? u daca erai acolo vedeai cum ca in prima secunda in care incepea runda toti erau pe cutit si gata sa dea rush sa-l ia pe shag...

uite doar k idee sa ma faci sa ma simt bine ca player ce sunt ce ar fi k data viitoare ownerii sa faca asta si sa vada reactia publicului... sa teleporteze 2,3 si sa vedem daca iese vreunu sau tipa toti " si eu si eu..."

hm? imi faci pe plac? a! si inca ceva de unde ai poza postata cu "dovada"? uitete in poza bine de tot mai intai in partea din stanga jos si apoi dreapta sus... daca facea shag tamtam ca domne la teleportat si eu lam omorat inainte ca el sa faca frag p t intelegeam... dar shag a aprut aqolo s-a ascuns si am aparut si eu, lam omorat si nu sa schimbat nimik, eu nu tip el nu tipa, nimeni nu tipa, dar totusi exista pedepse si masuri drastice....

a si ink ceva "domne nu va mai certati...domne dc tre sa existe conflicte intre admini...domne eu sunt flower<3power..." ok bine bine dar dc vii si spui ca "stiu eu ce se intampla pe cs.freakz.ro stiu eu ce in ce hal merg lucrurile p`acolo..."

da vezi u k aqolo oamenii gandesc inainte sa actioneze nu au implusuri nu impart banuri nu retrogradeaza si NU isi bat joc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scrapple

[whatever it takes]



Status: Offline
(since 10-07-2012 08:46)
Joined: 26 May 2007
Posts: 1704, Topics: 27
Location: on the road to nowhere

Reputation: 94.9
Votes: 38

Post Posted: 03-12-2008, 17:44:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SiLe wrote:
mersi pt ajutor, dar nu ai cum sa ii faci sa inteleaga - . pentru voi adminii de pe war3 nu exista decat comenzi de ban,kick, llama, vot de harti si .... ? restul comenzilor ce faceti cu ele? le sanctionati cu retrogradare pt ca a indraznit cineva sa le foloseasca -. Shocker=Ceausescu si restul, ceata de securisti paraciosi -
incepe sa-mi para bine ca ai fost scazut. pa.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 03-12-2008, 18:15:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TzuTzu wrote:
ma cati au intrat pe forum si sau plans... cati au tipat in cor ca neam batut jok de ei? u daca erai acolo vedeai cum ca in prima secunda in care incepea runda toti erau pe cutit si gata sa dea rush sa-l ia pe shag...

uite doar k idee sa ma faci sa ma simt bine ca player ce sunt ce ar fi k data viitoare ownerii sa faca asta si sa vada reactia publicului... sa teleporteze 2,3 si sa vedem daca iese vreunu sau tipa toti " si eu si eu..."

hm? imi faci pe plac? a! si inca ceva de unde ai poza postata cu "dovada"? uitete in poza bine de tot mai intai in partea din stanga jos si apoi dreapta sus... daca facea shag tamtam ca domne la teleportat si eu lam omorat inainte ca el sa faca frag p t intelegeam... dar shag a aprut aqolo s-a ascuns si am aparut si eu, lam omorat si nu sa schimbat nimik, eu nu tip el nu tipa, nimeni nu tipa, dar totusi exista pedepse si masuri drastice....

a si ink ceva "domne nu va mai certati...domne dc tre sa existe conflicte intre admini...domne eu sunt flower<3power..." ok bine bine dar dc vii si spui ca "stiu eu ce se intampla pe cs.freakz.ro stiu eu ce in ce hal merg lucrurile p`acolo..."

da vezi u k aqolo oamenii gandesc inainte sa actioneze nu au implusuri nu impart banuri nu retrogradeaza si NU isi bat joc!

Pentru ca din necunostinta ta de cauza eu am intrat pe acolo si am vazut cum sta treaba, cum toti playeri injura ca la usa cortului, admini nu mai zic plus ca isi dau si comenzi intre ei, ban/kick, mie nu imi place tigania, daca voua asa va place jucati voi unde vreti asa, eu unul nu va las pe war3 sa va bateti joc de ceea ce am facut noi, de ceea ce am construit aici. Pentru ca a respecta un regulament nu e chiar asa de simplu si sa faci playerii sa il respecte.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gh0sT

[Legend]



Status: Offline
(since 05-02-2024 10:55)
Joined: 10 Jul 2007
Posts: 7977, Topics: 210
Location: Everywhere

Reputation: 146.6
Votes: 967

Post Posted: 03-12-2008, 19:13:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tzutzu, chiar nu vrei sa apelezi la lipsa gandirii cand vorbesti war3-ul de rau, asta e un sfat prietenesc.
Acum, daca ar fi sa gandim logic, ce ar fi mai probabil? Un jucator sa paraseasca server-ul pentru ca nu este si el teleportat odata cu mai-marii server-ului sau pentru ca este incomodat de distractiile altora, distractii care isi au locul pe serverele 4 fun? Sau, in alte cuvinte, pe mine ca owner ar trebui sa ma doara de tine, ca te-ai simtit bine, sau de ala care a fost nevoit sa iasa de pe server? Fa anunt public ca daca nu esti teleportat nu mai joci pe server si poate schimbam regulamentul. Pana atunci, cunoasteti toti regulile. Nu-i nici biblie, nici coran ca pe-alea nu ti le baga nimeni pe gat.


Only soft things can kill me...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TzuTzu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2010 10:06)
Joined: 17 May 2008
Posts: 64, Topics: 7
Location: Bucuresti...taramul viselor...

Reputation: 94.9
Votes: 8

Post Posted: 03-12-2008, 19:44:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asta incerc sa spun, ca nici eu nam iesit nici playerul tau incomodat na iesit, n-a fost nimeni incomodat, na postat nimeni cum ca ar fi fost incomodat cum nici eu nu am postat cum ca as vrea sa fiu/ sa fi fost teleportat...- in nici un caz nu vreau sa tranform war3 in svr 4 fun...

bagati la cap ca nu vreau nimic nu cer nimic, sunt un pic tampit de faptul ca sile a fost retrogradat pentru ca folosit o comanda benigna, comanda care la urma urmei nu a fost folosita exesiv si cu siguranta nu era folosita pentru a-ti goni playerii ghost... asa logic cum spui tu eu joc de ceva vreme p svru asta corect? daca nu ati reusit sa ma goniti q banuri q vorbe rele cu tot felul de amenintari crezi k plec ptr ca a folosit un admin o comanda lejera...

ai ma nene ne invartim in cerc, si ca sa nu iti mai zic ca probabil ai pirdut 1 admin(sile) sau poate 2 si shag care na la momentu ala erau doar ei p svr...

daca stau mai bn sa ma gandesc am uitat ca aici nimeni nu e destul de important ca sa fie lipsit de prostii din astea... gata renunt la subiect imi pare rau ca am probat ca martor si asa unii din voi sunteti tot timul omniprezenti si omnishcientzi... aveti in totdeauna pareri chiar daca nu ati fost prezenti... continuati sa va retrogradati, aruncati veterani la gunoi si dati putere pustilor de 11-12 ani ca aia sunt competenti si apti de respectarea regulamentului...

i give up... imi cer scuze daca am deranjat pe cineva, oricum mai in gluma mai in serios prefer adminul retrogradat decat robotu` programat...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 03-12-2008, 20:18:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TzuTzu wrote:
asta incerc sa spun ... n-a fost nimeni incomodat

q.e.d.


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 03-12-2008, 20:22:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta crezi tu, dar am fost prezent la greseli multe de ale lui Sile, voi nu stiti multe dar monitorizez serverul in fiecare zi cand am timp.
Am pierdut un admin ? Stii, mai spun o data, cum zicea si Gh0sT, adminii vin si pleaca, avem nevoie de admini seriosi, nu de oameni care isi bat joc si cu asta am incheiat subiectul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 03-12-2008, 20:42:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hai mersi prietene extrem - nu mi-am batut joc de nimeni si nimic. incepeti sa ma plictisiti cu discursurile astea ieftine. scoateti-mi adminul de tot, nu am nevoie de el in conditiile astea.

Code:
Pentru ca din necunostinta ta de cauza eu am intrat pe acolo si am vazut cum sta treaba, cum toti playeri injura ca la usa cortului, admini nu mai zic plus ca isi dau si comenzi intre ei, ban/kick, mie nu imi place tigania, daca voua asa va place jucati voi unde vreti asa, eu unul nu va las pe war3 sa va bateti joc de ceea ce am facut noi, de ceea ce am construit aici. Pentru ca a respecta un regulament nu e chiar asa de simplu si sa faci playerii sa il respecte.



Si te rog sa te limitezi la ceea ce cunosti, pentru ca tu nu ai jucat pe cs.freakz.ro ca sa vezi cum e cu adevarat. In prezenta mea nu s-a intamplat niciodata ce zici tu acolo.
daca s-a intamplat a fost din cauza ca nu am avut timp sa ma ocup de el in ultima vreme... stii, unii dintre noi se mai maturizeaza, se duc la munca si nu prea mai au timp de counter strike si supravegheri non-stop.... Big Brother ce esti tu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 03-12-2008, 21:57:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine ma, cum zici tu, crezi ca eu nu lucrez, crezi ca stau toata ziua acasa sa fac pe big brother ? Monitorizez ca sa vad cum isi fac admini treaba pentru ca asa cum ai spus si tu cine stie ce se intampla cand nu e nici un owner on, macar la noi admini mai respecta regulamentul, la voi se injura intre ei si isi dau ban -
Daca vrei sa ti-l scot de tot ti-l scot, nu imi este greu daca asta iti e dorinta, ti-am spus doar sa nu iti bati joc pentru ca daca ar face asta un admin pe serverul tau crede-ma nu ti-ar conveni - Lasa-ma pe mine sa fac pe Big Brother si sa imi pastrez serverul asa cum e si veziti de treburile tale.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LIQuriciu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2008 22:48)
Joined: 23 Oct 2008
Posts: 29, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 87.2
Votes: 4

Post Posted: 03-12-2008, 23:11:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De cand e serverul de cand e war3-ul, mai precis, de cand e Toni owner, a fost un server foarte ordonat, si adminii si-au vazut de treaba, majoritatea, zic asta pt ca eu cat timp am avut activitate ca admin pe serv, am avut de invatat multe, ce sa intamplat pe serv, faza cu teleportatul, e chiar de nediscutabil, nici mie nu mi-ar conveni, sa intru sa ma joc, si sa ma trezesc mort, sau sa n-apuc sa ies din baza, si sa fiu omorat. E aiurea, faci asta pe propriu server, nu acolo unde stii ca ai drepturi limitate. Nu o zic in nume de rau faþa de Sile, dar aici dau dreptate lui extrem si Toni. Numai bine.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
funkkkk!
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2009 14:12)
Joined: 10 Jun 2008
Posts: 3430, Topics: 116
Location: Curcanland

Reputation: 84.4
Votes: 39

Post Posted: 11-12-2008, 16:48:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai am vreo sansa sa primesc blood-ul inapoi ?


I'll make you an offer you can't refuse.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 26-01-2009, 11:14:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TwisteR, 1 warning pentru timeleft de 956 de minute, plus llama fara avertizarea player-ului ca la retry ia ban.

Asa cum am zis mai sus, beware, i'm watching u -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gh0sT

[Legend]



Status: Offline
(since 05-02-2024 10:55)
Joined: 10 Jul 2007
Posts: 7977, Topics: 210
Location: Everywhere

Reputation: 146.6
Votes: 967

Post Posted: 26-01-2009, 17:08:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In curand se va deschide topicul Cereri Admine (in seara asta sau maine cel mai probabil).

Dupa cum v-am obisnuit, am facut cateva mariri/scaderi si anume:

Scrapple si Kooler - Mariti la Warlord
BluEsky - Marit la General (asta inseamna ca va trebui sa intrii mai des cu adminul)
***SCORPION*** si bamboocha - Mariti la Champion
Funk - Marit la Blood Guard


Ast3rics - Scazut la Champion
Zky si Veazye - Scazuti la Grunt
Crazy Fox, Cobrex, R@mboW, SlipKnoT, -yoy-, n3xT, asp1r1na, dracoaica si ciufu#r3loaded - Accese scoase.


Un caz aparte il reprezinta Fester!. Este propus pentru marire, la 10 codati prinsi va avansa la General.


Only soft things can kill me...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 63, 64, 65  Next    


The time now is 06-05-2024, 15:11:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x