User
Pass
2FA
 
 

..::Discutii,Spam,Off-topic::..
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 57, 58, 59  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message82283
pandurul

[Leader of Xpress]



Status: Offline
(since 28-12-2017 18:59)
Joined: 10 Jan 2010
Posts: 474, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 341.9
Votes: 19

 
Post Posted: 18-08-2013, 23:56:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cautam al 4-lea Second Gm:
Model cerere:
-Nume IRL:
-Nick:
-Varsta:
-Ocupatie:
-Rank actual:
-Cat timp ai de cand esti in inspiration:
-Teamspeak 3 / microfon*:
-De ce doresti Second Gm:



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Inace cu virgula

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2018 22:49)
Joined: 17 May 2013
Posts: 34, Topics: 4
Location: Italy

Reputation: 217.7
Votes: 23

 
Post Posted: 19-08-2013, 02:07:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-Nume IRL: Costin
-Nick: Inace
-Varsta: 16
-Ocupatie: Elev , Petreceri
-Rank actual: Membru
-Cat timp ai de cand esti in inspiration: Aproape 4 luni
-Teamspeak 3 / microfon*: da / da
-De ce doresti Second Gm: Sa fac propriu meu raid si mai multe chesti cu care pot ajuta membri

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 20-08-2013, 09:42:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pandurul wrote:
Cautam al 4-lea Second Gm:
Model cerere:
-Nume IRL:
-Nick:
-Varsta:
-Ocupatie:
-Rank actual:
-Cat timp ai de cand esti in inspiration:
-Teamspeak 3 / microfon*:
-De ce doresti Second Gm:


Dupa activitatea de pe TS si din guilda (raiduri organizate, etc) sunt numai 2 persoane, posibil 3 calificate pentru aceasta functie: Avramu si Puff si posibil Skyrous (daca se ia in calcul si prezenta la raidurile de 25 hc). Restul persoanelor din guilda, fara suparare, mai au de mancat! Eu recomand promote la toti 3. Macar un gm sa fie online in permanenta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pandurul

[Leader of Xpress]



Status: Offline
(since 28-12-2017 18:59)
Joined: 10 Jan 2010
Posts: 474, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 341.9
Votes: 19

 
Post Posted: 20-08-2013, 10:49:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:

Dupa activitatea de pe TS si din guilda (raiduri organizate, etc) sunt numai 2 persoane, posibil 3 calificate pentru aceasta functie: Avramu si Puff si posibil Skyrous (daca se ia in calcul si prezenta la raidurile de 25 hc). Restul persoanelor din guilda, fara suparare, mai au de mancat! Eu recomand promote la toti 3. Macar un gm sa fie online in permanenta.


Si eu sunt de acord , dar mai trebuie asteptat sa vedem ...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 20-08-2013, 11:02:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pandurul wrote:
gamer4life wrote:

Dupa activitatea de pe TS si din guilda (raiduri organizate, etc) sunt numai 2 persoane, posibil 3 calificate pentru aceasta functie: Avramu si Puff si posibil Skyrous (daca se ia in calcul si prezenta la raidurile de 25 hc). Restul persoanelor din guilda, fara suparare, mai au de mancat! Eu recomand promote la toti 3. Macar un gm sa fie online in permanenta.


Si eu sunt de acord , dar mai trebuie asteptat sa vedem ...


Auzi..nu mai bine dezactivati topicurile inutile (de 4.0.6/ achievmenturi etc)..iar cu privire la topicul de "blacklist" mi se pare cam aiurea. E totusi un joc, iar dusmanii de ieri poti sa fie prietenii de maine asa ca este putin cam absurd sa porti pica cuiva doar pentru ca a avut o zi naspa sau era mai prost?! 70 % din cei care joaca wow pe freakz inca nu au descoperit femeia asa ca iti dai seama de unde vine toata frustrarea -..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bumbem

[deathcoi]



Status: Offline
(since 10-11-2017 09:01)
Joined: 06 May 2013
Posts: 138, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 96.9
Votes: 17

 
Post Posted: 20-08-2013, 12:29:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

off topic: gyugyka tu chiar te plictisesti la munca -)
on topic: avramu chiar ar merita gm...si stiu ca el isi doreste asta iar in legatura cu puf si skyrous nu prea cred ca vor fiindca skyrous mi-a spus ca nu ii pasa iar puf daca isi dorea putea sa aiba de cand sa format guilda...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pandurul

[Leader of Xpress]



Status: Offline
(since 28-12-2017 18:59)
Joined: 10 Jan 2010
Posts: 474, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 341.9
Votes: 19

 
Post Posted: 20-08-2013, 12:40:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bumbem wrote:
off topic: gyugyka tu chiar te plictisesti la munca -)
on topic: avramu chiar ar merita gm...si stiu ca el isi doreste asta iar in legatura cu puf si skyrous nu prea cred ca vor fiindca skyrous mi-a spus ca nu ii pasa iar puf daca isi dorea putea sa aiba de cand sa format guilda...


mda .. ai dreptate



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bumbem

[deathcoi]



Status: Offline
(since 10-11-2017 09:01)
Joined: 06 May 2013
Posts: 138, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 96.9
Votes: 17

 
Post Posted: 20-08-2013, 12:48:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oricum e cam dangerous sal lasam pe avramu 2nd gm - ajungem ca the divinity -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pandurul

[Leader of Xpress]



Status: Offline
(since 28-12-2017 18:59)
Joined: 10 Jan 2010
Posts: 474, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 341.9
Votes: 19

 
Post Posted: 20-08-2013, 12:49:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bumbem wrote:
oricum e cam dangerous sal lasam pe avramu 2nd gm - ajungem ca the divinity -

- la asta m-am gandit si eu



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 20-08-2013, 14:57:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bumbem wrote:
off topic: gyugyka tu chiar te plictisesti la munca -)
on topic: avramu chiar ar merita gm...si stiu ca el isi doreste asta iar in legatura cu puf si skyrous nu prea cred ca vor fiindca skyrous mi-a spus ca nu ii pasa iar puf daca isi dorea putea sa aiba de cand sa format guilda...


Tu nu prea cunosti oamenii, nu-i asa? Stii, ce spune skyrous e cam acelas lucru pe care il spunem toti de ziua noastra "nu vreau sa fiu sarbatorit de ziua mea, nu vreau nici un cadou ,etc" si gandim ceva de genu" daca nu vii macar cu o sticla de vin sa mor de te mai cinstesc" sau "daca nu imi dai macar un mesaj in care sa imi spui la multi ani, de azi inainte nu te mai recunosc" -). Stii, cand primesti ceva ce nu ai cerut tu in mod special, te simti mai apreciat.

Ii cunosc pe toti 3 intr-o oarecare masura si stiu ca toti 3 merita si sunt capabili. Te asigur ca parerea mea este obiectiva, iar in cazul in care v-a fi promovat numai unul din ei, ceilalti doi vor fi extrem de nemultumiti

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bumbem

[deathcoi]



Status: Offline
(since 10-11-2017 09:01)
Joined: 06 May 2013
Posts: 138, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 96.9
Votes: 17

 
Post Posted: 20-08-2013, 15:35:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:
bumbem wrote:
off topic: gyugyka tu chiar te plictisesti la munca -)
on topic: avramu chiar ar merita gm...si stiu ca el isi doreste asta iar in legatura cu puf si skyrous nu prea cred ca vor fiindca skyrous mi-a spus ca nu ii pasa iar puf daca isi dorea putea sa aiba de cand sa format guilda...


Tu nu prea cunosti oamenii, nu-i asa? Stii, ce spune skyrous e cam acelas lucru pe care il spunem toti de ziua noastra "nu vreau sa fiu sarbatorit de ziua mea, nu vreau nici un cadou ,etc" si gandim ceva de genu" daca nu vii macar cu o sticla de vin sa mor de te mai cinstesc" sau "daca nu imi dai macar un mesaj in care sa imi spui la multi ani, de azi inainte nu te mai recunosc" -). Stii, cand primesti ceva ce nu ai cerut tu in mod special, te simti mai apreciat.

Ii cunosc pe toti 3 intr-o oarecare masura si stiu ca toti 3 merita si sunt capabili. Te asigur ca parerea mea este obiectiva, iar in cazul in care v-a fi promovat numai unul din ei, ceilalti doi vor fi extrem de nemultumiti

asta e adevarat dar o solutie la ce zici tu ar fii ca eu si mariix sa primim demote pt ca nu poti face o guilda cu 1 gm si 6 2nd gm.... eu chiar nu m-as supara daca as primii demote dar sincer sa fiu eu cred ca rankurile de class leader is cam useless... pt ca nu cred ca cineva care intra intro guilda buna are nev de alt cnv sa-i explice clasa asa ca mai bn ar mai face un rank de officer in locul celui de class-leader....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 20-08-2013, 15:43:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bumbem wrote:
gamer4life wrote:
bumbem wrote:
off topic: gyugyka tu chiar te plictisesti la munca -)
on topic: avramu chiar ar merita gm...si stiu ca el isi doreste asta iar in legatura cu puf si skyrous nu prea cred ca vor fiindca skyrous mi-a spus ca nu ii pasa iar puf daca isi dorea putea sa aiba de cand sa format guilda...


Tu nu prea cunosti oamenii, nu-i asa? Stii, ce spune skyrous e cam acelas lucru pe care il spunem toti de ziua noastra "nu vreau sa fiu sarbatorit de ziua mea, nu vreau nici un cadou ,etc" si gandim ceva de genu" daca nu vii macar cu o sticla de vin sa mor de te mai cinstesc" sau "daca nu imi dai macar un mesaj in care sa imi spui la multi ani, de azi inainte nu te mai recunosc" -). Stii, cand primesti ceva ce nu ai cerut tu in mod special, te simti mai apreciat.

Ii cunosc pe toti 3 intr-o oarecare masura si stiu ca toti 3 merita si sunt capabili. Te asigur ca parerea mea este obiectiva, iar in cazul in care v-a fi promovat numai unul din ei, ceilalti doi vor fi extrem de nemultumiti

asta e adevarat dar o solutie la ce zici tu ar fii ca eu si mariix sa primim demote pt ca nu poti face o guilda cu 1 gm si 6 2nd gm.... eu chiar nu m-as supara daca as primii demote dar sincer sa fiu eu cred ca rankurile de class leader is cam useless... pt ca nu cred ca cineva care intra intro guilda buna are nev de alt cnv sa-i explice clasa asa ca mai bn ar mai face un rank de officer in locul celui de class-leader....


Ti-as spune eu ceva legat de rankurile de la noi:))) In primul rand class leaderii de la noi sunt doar ofiter rank 2 fara nici un fel de putere sau autoritate.

Un class leader ar trebuii sa raspunda pentru cei din clasa sa, sa dea invite, kick si promote numai la cei din propria clasa pentru ca ma indoiesc ca un shaman sau un druid poate sa evalueze corect un mag sau un warlock. Ilvl-ul la noi nu inseamna nimic atata timp cat pe server exista posibilitatea de donatii.
Second gm nu ar trebuii sa faca decat 2 lucruri. Sa puna dkp si sa coordoneze raidurile.

Daca ar fi dupa mine as modifica toate rankurile ca nimeni sa nu mai fie ofiter doar cu numele.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skyrous

[Boredrom Addicted]



Status: Offline
(since 05-07-2015 21:00)
Joined: 01 Aug 2011
Posts: 121, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 93.4
Votes: 6

   
Post Posted: 20-08-2013, 15:52:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce frumos mã , piviți-l pe ãsta , ce idei democratice are -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bumbem

[deathcoi]



Status: Offline
(since 10-11-2017 09:01)
Joined: 06 May 2013
Posts: 138, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 96.9
Votes: 17

 
Post Posted: 20-08-2013, 16:02:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- da gyugyuka dar stii ca pe noi pakman ne tine sub papuc - ...adica nu putem da kick...asa ca ma indoiesc ca ar lasa class leader sa dea kick eu mam gandit la multe cu troyer dar sa intra pak sa putem discuta si cu el....
p.s. sper ca diseara sa faceti 2 raid de 10h insteed of 25h try...ar fii mult mai bn ... oameni sunt



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tulfuz

[20 CM RECORDS]



Status: Offline
(since 01-02-2014 08:31)
Joined: 25 Apr 2012
Posts: 82, Topics: 1
Location: Unde vreau ca e o tara libera

Reputation: 70.8
Votes: 6

 
Post Posted: 20-08-2013, 16:20:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bumbem wrote:
- da gyugyuka dar stii ca pe noi pakman ne tine sub papuc - ...adica nu putem da kick...asa ca ma indoiesc ca ar lasa class leader sa dea kick eu mam gandit la multe cu troyer dar sa intra pak sa putem discuta si cu el....
p.s. sper ca diseara sa faceti 2 raid de 10h insteed of 25h try...ar fii mult mai bn ... oameni sunt


Adica nici acum un SGM din InspiratioN nu poate da gkick?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 57, 58, 59  Next    


The time now is 01-10-2024, 06:23:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x