User
Pass
2FA
 
 

Important : La Shueta
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3506
Azzraell

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2013 10:10)
Joined: 14 Jul 2013
Posts: 34, Topics: 3
Location: Satu-Mare

Reputation: 44.1
Votes: 1

   
Post Posted: 20-07-2013, 04:45:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

revine el la 6...adica in 10 min max -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Voinic

[pve]



Status: Offline
(since 29-06-2019 06:57)
Joined: 01 Sep 2010
Posts: 368, Topics: 38
Location: Baia Mare

Reputation: 318.8
Votes: 13

 
Post Posted: 20-07-2013, 07:38:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

neatza -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Falls
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-08-2015 22:41)
Joined: 15 Jul 2013
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 43.4
Votes: 1

 
Post Posted: 25-07-2013, 23:54:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

weekend-ul asta eu o sa lipsesc. v-am anuntat :d poate asteptati si voi si facem raidurile de luni ca sa le prind si eu -

<< As light cannot exist without darkness, and darkness without light, some priests tap into shadow to better understand their own abilities, as well as the abilities of those who threaten them. >>
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adi014

[Holy Sfant]



Status: Offline
(since 06-12-2019 20:00)
Joined: 10 Nov 2011
Posts: 1215, Topics: 50
Location: Focsani

Reputation: 193.3
Votes: 25

 
Post Posted: 02-08-2013, 11:20:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Azra e nab voinic e pitic !!! - <3


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Falls
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-08-2015 22:41)
Joined: 15 Jul 2013
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 43.4
Votes: 1

 
Post Posted: 23-08-2013, 16:04:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am si eu o nedumerire, defapt vreau sa stiu si eu cum sunt programate raidurile la noi in guild. In functie de ce este ales acest program? Sau mai degraba in functie de cine? Nu vreau sa supar pe nimeni, nu intreb cu rautate. Doar ca in ultima vreme nu prea ne am mai strans la raiduri, si presupun ca asta ar putea fi unul din motive. Plus de asta, saptamana trecuta au fost 2 raiduri, programate nu stiu de cine, la care nu s a prezentat nici un ofiter. - Din cauza asta pierd si nu reusesc sa fac raidurile saptamanale.
Parerea mea este ca ar fi mai bine sa facem un poll, unde fiecare sa si spuna parerea. Ma voi ocupa chiar eu, daca vreti. Facem poll-ul, vedem ce voteaza membrii, vedem statisticile si apoi luam decizia cea mai buna. Corect?


Falls

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
manny0821

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-12-2013 11:33)
Joined: 30 Jan 2011
Posts: 27, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 85.2
Votes: 2

 
Post Posted: 23-08-2013, 17:03:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Falls wrote:
Am si eu o nedumerire, defapt vreau sa stiu si eu cum sunt programate raidurile la noi in guild. In functie de ce este ales acest program? Sau mai degraba in functie de cine? Nu vreau sa supar pe nimeni, nu intreb cu rautate. Doar ca in ultima vreme nu prea ne am mai strans la raiduri, si presupun ca asta ar putea fi unul din motive. Plus de asta, saptamana trecuta au fost 2 raiduri, programate nu stiu de cine, la care nu s a prezentat nici un ofiter. - Din cauza asta pierd si nu reusesc sa fac raidurile saptamanale.
Parerea mea este ca ar fi mai bine sa facem un poll, unde fiecare sa si spuna parerea. Ma voi ocupa chiar eu, daca vreti. Facem poll-ul, vedem ce voteaza membrii, vedem statisticile si apoi luam decizia cea mai buna. Corect?


Falls


1. in ultima vreme a iesit multa lume din guilda, poate ai observat, poate nu.
2. nu neam strans pentru ca s-a facut un raid vineri, pentru ca era weekend lung, si mai avea lume timp.
3. trebuie sa avem rabdare pana facem 25 sa vina lumea in guilda + ca si raiderii pot invita oameni, doar ca nuprea practica acest lucru.
4. s-au programat raidurile in fiecare zi aproape, pentru ca nu se stie cand se aduna lumea, nu ma apuc sa fac raid cu 3 oameni + ca eu 1 zi nu am intrat (Era ziua mea, scuza-ma) si azra era plecat (eu am doar 1 char, nu am 5 offchare, deci pot sa fac un singur raid de un fel), iar voi daca ati vrut sa faceti raid si erati mai multi trebuia sa il sunati, daca si noi veneam sa postam pe forum ca o saptamana nu am reusit sa facem raidurile ca nu au intrat nici macar raiderii in joc cand era programat raidu, era deja un thread lung.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Falls
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-08-2015 22:41)
Joined: 15 Jul 2013
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 43.4
Votes: 1

 
Post Posted: 23-08-2013, 17:38:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

manny0821 wrote:


1. in ultima vreme a iesit multa lume din guilda, poate ai observat, poate nu.
2. nu neam strans pentru ca s-a facut un raid vineri, pentru ca era weekend lung, si mai avea lume timp.
3. trebuie sa avem rabdare pana facem 25 sa vina lumea in guilda + ca si raiderii pot invita oameni, doar ca nuprea practica acest lucru.
4. s-au programat raidurile in fiecare zi aproape, pentru ca nu se stie cand se aduna lumea, nu ma apuc sa fac raid cu 3 oameni + ca eu 1 zi nu am intrat (Era ziua mea, scuza-ma) si azra era plecat (eu am doar 1 char, nu am 5 offchare, deci pot sa fac un singur raid de un fel), iar voi daca ati vrut sa faceti raid si erati mai multi trebuia sa il sunati, daca si noi veneam sa postam pe forum ca o saptamana nu am reusit sa facem raidurile ca nu au intrat nici macar raiderii in joc cand era programat raidu, era deja un thread lung.


Din 4 puncte, nu mi ai raspuns la intrebare.. Intrebarea mea era: In functie de ce se alege acest program al raidurilor? Adica de ce a fost pus in seara asta la 20:00, si nu a fost pus la ora 13:00 (cum era de obicei)? Tocmai asta e si ideea mea, ca nu se stie cand se aduna lumea, deci hai sa facem ceva - M ai inteles gresit, ca nu am avut vre un gand de a reprosa cuiva ceva sau lucruri de genul asta, pur si simplu vroiam sa gasim o solutie, ca sa fie mai bine decat ce este in prezent. Nu e nevoie sa ti ceri scuze, nu esti angajatul nimanui sa joci wow, joci de buna voie. Dar mi se pare absurd sa pui motd "raid ziua x, ora y" si sa nu fii macar online (si nu ma refer la tine sau la altcineva, o spun la general, ca nici macar nu stiu cine a pus motd-ul acela), si nu s a intamplat doar o data, s a intamplat de mai multe ori. :d
Si nici eu nu am 5 offchare, am doar unul. Mi se pare destul de ok sa ai un offchar. Ai putea sa-ti faci si tu unul - Si eu n am venit sa postez pe forum ca nu a fost nu stiu ce ofiter in nu stiu ce zi. Ce am spus eu era un caz mai special, ce are legatura cu starea guildei, ma rog. Am venit sa spun ca trebuie facut ceva, dupa parerea mea un poll, in care fiecare membru sa si spuna parerea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
manny0821

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-12-2013 11:33)
Joined: 30 Jan 2011
Posts: 27, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 85.2
Votes: 2

 
Post Posted: 23-08-2013, 17:44:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vineri la ora 13:00 nu sa facut raid decat 1 singura data - saptamana trecuta.
pe maine vrem sa punem la ora 13:00 10hc, un raid cu progres, si nu intra in raid doar oamenii care stiu ce inseamna progres.

am vorbit cu azra, facem un thread cu idei, cu ce putem imbunatati prezenta, dar momentan eu nu vad alta solutie decat sa facem lvl 25 la guilda si sa ne punem pe recrutari, si nu doar noi, ci si raiderii. binenteles' ii trimiteti pe forum sa faca post, si doar dupa aia se face invite.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Falls
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-08-2015 22:41)
Joined: 15 Jul 2013
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 43.4
Votes: 1

 
Post Posted: 23-08-2013, 17:55:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

facem raid, dam un reidi cec si GATA!! =)

<< As light cannot exist without darkness, and darkness without light, some priests tap into shadow to better understand their own abilities, as well as the abilities of those who threaten them. >>
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andreyutza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2014 09:35)
Joined: 16 Jul 2013
Posts: 10, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.5
Votes: 1

 
Post Posted: 23-08-2013, 17:57:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uite aici o idee. Salut numele meu este Andrei, sunt nou in guilda ( Nick ingame Soorgutzica) si as vrea sa va propun ceva....

Haideti sa facem un film cu Majordomo si sa il uploadam la ghiduri...nu stiu daca at observat dar la ghiduri la how to majordomo este scriptul explicat in scris insa nu este un video uploadat(deoarece probabil nu a facut nimeni)...deci cu alte cuvine haiddeti sa vedem scris acolo la final UN MARE "THANKS TO PARAGON UNITY".

Multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
manny0821

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-12-2013 11:33)
Joined: 30 Jan 2011
Posts: 27, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 85.2
Votes: 2

 
Post Posted: 23-08-2013, 17:58:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bossu ala e o leguma pe normal - iar pe heroic iti tre oameni care au cap -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Falls
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-08-2015 22:41)
Joined: 15 Jul 2013
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 43.4
Votes: 1

 
Post Posted: 23-08-2013, 18:00:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Andreyutza wrote:
Uite aici o idee. Salut numele meu este Andrei, sunt nou in guilda ( Nick ingame Soorgutzica) si as vrea sa va propun ceva....

Haideti sa facem un film cu Majordomo si sa il uploadam la ghiduri...nu stiu daca at observat dar la ghiduri la how to majordomo este scriptul explicat in scris insa nu este un video uploadat(deoarece probabil nu a facut nimeni)...deci cu alte cuvine haiddeti sa vedem scris acolo la final UN MARE "THANKS TO PARAGON UNITY".

Multumesc


Scriptul la Majordomo e de tot ... - e aiurea sa faci video la un script de cacao!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andreyutza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2014 09:35)
Joined: 16 Jul 2013
Posts: 10, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.5
Votes: 1

 
Post Posted: 23-08-2013, 18:08:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum doriti, eu am venit cu o idee, daca sunteti de acord si vreti....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
manny0821

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-12-2013 11:33)
Joined: 30 Jan 2011
Posts: 27, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 85.2
Votes: 2

 
Post Posted: 23-08-2013, 18:24:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa nu ne intelegi gresit, e idee buna, bossu e prea usor la gearu ce avem. pe heroic ar fi o treaba, dar acolo treubie toata lumea sa stie scriptul.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Azzraell

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2013 10:10)
Joined: 14 Jul 2013
Posts: 34, Topics: 3
Location: Satu-Mare

Reputation: 44.1
Votes: 1

   
Post Posted: 23-08-2013, 18:39:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Andreyutza wrote:
Uite aici o idee. Salut numele meu este Andrei, sunt nou in guilda ( Nick ingame Soorgutzica) si as vrea sa va propun ceva....

Haideti sa facem un film cu Majordomo si sa il uploadam la ghiduri...nu stiu daca at observat dar la ghiduri la how to majordomo este scriptul explicat in scris insa nu este un video uploadat(deoarece probabil nu a facut nimeni)...deci cu alte cuvine haiddeti sa vedem scris acolo la final UN MARE "THANKS TO PARAGON UNITY".

Multumesc


am eu filmarea cu el pe hc...doar ca aveam vreo 2 3 globalisti....am postat deja videou pe facebook group -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 17-09-2024, 09:10:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x