User
Pass
2FA
 
 

Cerere pWd

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Archive
Author Message689
pWd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2018 14:28)
Joined: 01 Jun 2013
Posts: 84, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 8.2
Votes: 8

Post Posted: 26-08-2013, 01:17:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: pWd
IP: 109.103.119.188
Motiv: Feed
Data/Durata: Permanent.
Pai uite, ce pot sa spun. A trecut o luna si ceva (cred) de cand am luat cont blocat. Si acum o sapt. am vb cu ceacea pe yahoo si i-am spus daca pot lua cont deblocat dupa o perioada ceva gen 1-2 luni. El mi-a spus ca "Da, poti! Dar.. cu o luna ai sanse slabe" si m-am gandit ca poate acum ar fi momentul, nu vreau sa fiu "milog" ca sa cersesc sa i-au contdeblocat dar as mai vrea doar o sansa, in care sa devedesc ca nu am vrut sa se intample asa.. Cred ca fiecare persoana merita o a 2-a sansa dupa gravitatea ei!
Am fost la curent pe forum mai in fiecare zi sa vad ce fac "tovarasi" mei pe forum/server - Nustiu, intr-un fel imi este dor de clipele in care radeam cu prieteni chiar si cu "dusmani" (nu dau nume) sa le spun asa pe sv. Dar parerea mea este ca as merita macar o a 2-a sansa pentru ca dupa mine am avut o purtare destul de buna pe sv, nu faceam problema ba chiar am facut cu o zi in urma un punct de fidelitate, phoi mama de nu eram asa de bucuros.. Dar pana la urma nu vreau sa spun ca sv era viata mea -
Dar macar stiu ca acolo eram intr-un fel apreciat pentru ce facem pe forum (cu reclamatiile) cat si pe sv cand faceam glume cu prieteni mei cu care si acum discut cu ei pe yahoo, skype etc..
Pai nu stiu sper sa ma acceptati ca un player normal nu ca unul cu cont blocat -
Bafta -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 26-08-2013, 06:48:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu s-au facut exceptii pentru altii, dc sa fi tu mai special? Plus ca nu ar fi corect fata de altii. Joaca tu cu contul tau de acum.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Paragon, 26 August 2013 04:49



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Archive  


The time now is 06-05-2024, 01:47:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x