User
Pass
2FA
 
 

Cerere Up!! :o3

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message724
TaNky^!?

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-11-2014 16:47)
Joined: 24 Dec 2012
Posts: 242, Topics: 25
Location: Tulcea

Reputation: 138.6
Votes: 5

 
Post Posted: 01-09-2013, 10:10:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick:MadNesS
Varsta: 17
Detii steam ? : NU
Experienta ca si admin (daca Da, spuneti cat timp) : 1 an
Vechime pe serverul rko: 2 ani
Disponibilitate: 1-2 ore luni-vineri si 2-4 weekend -
Admin sau Upgrade dorit : Moderator
Sunteti de acord sa tineti redirect pentru server si sa postati dovada la Evidenta Redirect ? -a

[P.S. Sper sa mi se ierte absenta indelugata pe acest server...dar am fost si plecat+niste mici probleme...si acuma m-am reapucat..presupun ca pot fi iertat...Multumesc ca inca mi-ati mai lasat adminu si sper sa iau ranku de Moderator ca sa pot sa ma pun pe treaba din nou - ]\

Multumesc Puppy Dog Eyes -



:-"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
swoosh

[rko admin]



Status: Offline
(since 07-12-2014 10:54)
Joined: 14 May 2010
Posts: 878, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 242.7
Votes: 7

Post Posted: 01-09-2013, 10:22:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CONTRA - activitate foarte slaba!!! Pe nick-ul madness nici macar nu am gasit topic deschis la sectiunea ”Banuri date de admini”
Daca esti Viol tanky, ultimul ban dat de tine este din 17.06.2013( sper ca bine m-am uitat si nu gresesc), desi ai anuntat la ”Absente admini” in februrie 2013!
Eu zic sa mai treaca un timp sa demonstrezi ca ai revenit, apoi sa faci cerere! Oricum la vechimea ta pe server,stai slab la banuri, in consecinta, activitate slaba cum ziceam!
PS: Nu e nimic personal, doar ca nu-mi explic de ce vrei admin -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rKoSiCk

[ SicK My DucK]



Status: Offline
(since 12-07-2014 18:47)
Joined: 28 Jul 2009
Posts: 258, Topics: 3
Location: rKo.FreaKz.Ro

Reputation: 240.3
Votes: 10

 
Post Posted: 01-09-2013, 15:25:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu zic sa faci activitate pana se termina concursul cu top15 .. si atunci vedem si ce voturi primesti pe aici.. Bafta.. si spor la.. deathuri -)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
!nsane.addicted

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-03-2014 13:23)
Joined: 10 Mar 2013
Posts: 206, Topics: 10
Location: United States

Reputation: 131
Votes: 3

Post Posted: 01-09-2013, 18:45:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tocmai s-a facut curatenie printre admini,pana pe 21 septembrie fa activitate.

off: Cred ca sick si-a gasit o brazilianca , ca e al dracu de fericit -


Smile.Life's good! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zvezda

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2014 09:37)
Joined: 13 Apr 2013
Posts: 206, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 181
Votes: 5

Post Posted: 01-09-2013, 19:09:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@sick
Anunta si tu aici http://forum.wow-freakz.com/Cereri-de-admin-slot-deschise-inchise-t27559.html ca sunt inchise cererile de upgrade pana la data de cat zici tu.
Ca nici aia nu am inteles, initial era vorba ca pana la 21 septembrie acuma pana ii gata concursu, care era si ala vorba ca ii gata prin octombrie si acuma vad ca la 21 noiembrie.

A da, era sa uit, pentru killthenoob nu se aplica asta cu upgrade?


V O L K
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rKoSiCk

[ SicK My DucK]



Status: Offline
(since 12-07-2014 18:47)
Joined: 28 Jul 2009
Posts: 258, Topics: 3
Location: rKo.FreaKz.Ro

Reputation: 240.3
Votes: 10

 
Post Posted: 01-09-2013, 19:35:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pana pe 21 noiembrie.. ca p-orma vin cadourile de craciun... - .. Nu e bine sa te uiti in ograda altuia.. fiecare primeste ce dobandeste.. kill a trimis bani pt a boosta sv.. vezi? asta nu stiai.. - .. nu cred ca e frumos sa zici ca nu sunt corect fata de alti admini.. tu cum ai luat admin ? .. ca "am uitat".. incerc sa-l dau pe merit.. nu pe cereri.. dupa cum vezi.. unii nu au activitate si cand revin, direct cu gandul la upgrade sosesc.. o fi frumos fata de voi care va dati interesul fata de sv si contribuiti la reabilitare.. hmm....

P.S. : Am inchis cererile de up pentru ca fiecare are sansa sa iasa pe unul din cele 3 locuri si nu cred ca era corect ca un slot daca iesea pe 1 si mai lua si upgrade prin cerere in perioada asta sa ajunga direct la super-mod.... si daca eu sunt prezent pe unul din cele 3 locuri .. donez upgrade`ul celui ce consider eu ca a contribuit cel mai mult la reabilitarea sv si are nevoie de un grad mai mare.. sau asta poate face fiecare admin in parte daca vrea sa dea altcuiva acest premiu castigat.. asa ca vedeti sa aveti un comportament de egalitate cu toata lumea.. indiferent de grad sau de origine...si mai ales incercati sa nu va mai certati intre voi pentru ca faceti un rau serverului.. s-a vazut ca o administrare slaba dar si lasand mana libera adminilor si nesanctionandu-i duce la golirea sv.. asa ca depinde doar de noi cum ne pastram playerii fideli si in acelasi timp sv plin.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Zvezda

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2014 09:37)
Joined: 13 Apr 2013
Posts: 206, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 181
Votes: 5

Post Posted: 01-09-2013, 20:04:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca era transparenta si stia toata lumea ca omul a ajutat serverul nu si punea nimeni intrebari ca el de ce a luat si altii nu. Poate ca doar eu am avut tupeul sa scriu pe forum dar fi sigur ca multi s-ar fi gandit.
In legatura cu boostul este de apreciat ca omul a dat bani pentru el, dar ma duce cu gandul la serverele unde toate adminurile se iau pe donatii...azi maine poate are o reclamatie si o sa zici ca nu i poti da down ca a platit pentru boost si uite asa se intra intr-un cerc vicios.

Iar in legatura cu adminul meu, cand l am primit nu erau inchise cererile si era criza de admini si playeri, toata ziua se juca doar snow. Nu de aia l-am acceptat si mi-am facut treaba ca sa-mi scoti ochii ulterior.
Peace Sign


V O L K
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rKoSiCk

[ SicK My DucK]



Status: Offline
(since 12-07-2014 18:47)
Joined: 28 Jul 2009
Posts: 258, Topics: 3
Location: rKo.FreaKz.Ro

Reputation: 240.3
Votes: 10

 
Post Posted: 02-09-2013, 07:37:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CIne contribuie are parte si de tansparenta.. nu sunt obligat sa anunt aici fiecare decizie.. daca vreti transparenta.. veniti la reuniuni.. sunt baieti care calatoresc sute de kilometri ca sa vina sa bea o bere si sa cunoasca adminii si echipa de "descarcerare" a rKo`ului .. RESPECT pentru ei.. doar ei stiu ca au de castigat prin prezenta la aceste evenimente.. Am mai zis o data si ma repet.. Deviza noastra este "Play to get more friends, not frags !" .. Cine vrea sa cunoasca echipa rKo si sa afle mai multe detalii despre server + sa fie la curent cu fiecare schimbare.. trebuie sa fie prezent la reuniuni.. altfel e problema voastra ca nu aveti parte de "transparenta" ..au fost mereu facute anuturi ca ne reunim.. mai nou acum totul se organizeaza pe facebook, unde suntem aproximativ 90 de PRIETENI .. cautati grupul rKo.FreaKz.Ro . O zi buna si spor la deathuri !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by rKoSiCk, 10 October 2013 08:15



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 08-05-2024, 15:57:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x