User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 251, 252, 253  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message291421
Manyftw

[Account disabled]



Status: Offline
(since 09-09-2013 11:27)
Joined: 26 Aug 2013
Posts: 102, Topics: 5
Location: Heaven

Reputation: -44.8
Votes: 6

Post Posted: 08-09-2013, 10:18:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ceDrik21 wrote:
Imi anunt incetarea activitati a wow'ului pentru o perioada nedeterminata , am de rezolvat niste chestii personale.


ok mosule.bafta oltene - -


"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dazz1

[Falcon Punch]



Status: Offline
(since 04-01-2019 09:23)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 547, Topics: 211
Location: Romania

Reputation: 175.3
Votes: 16

 
Post Posted: 08-09-2013, 11:24:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se duce cu calul la targ -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jag

[Creep]



Status: Offline
(since 02-05-2020 20:18)
Joined: 29 Dec 2010
Posts: 894, Topics: 14
Location: Vitan

Reputation: 154.5
Votes: 18

   
Post Posted: 08-09-2013, 11:49:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

trebuie sa imi oferi rank-ul lui sylene mie ca asa e frumos...ii tin eu locul cald -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Manyftw

[Account disabled]



Status: Offline
(since 09-09-2013 11:27)
Joined: 26 Aug 2013
Posts: 102, Topics: 5
Location: Heaven

Reputation: -44.8
Votes: 6

Post Posted: 08-09-2013, 12:24:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jag wrote:


sau NU! .. -


"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Calarasu

[Roaga'te la toteme]



Status: Offline
(since 23-06-2016 16:49)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 226, Topics: 26
Location: Colosseum

Reputation: 82.3
Votes: 30

   
Post Posted: 08-09-2013, 12:49:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Empyrium te-ai dus in Madness sa iti manjesti reputatia de GM? Stiam ca GM'ii sunt neutri si nu se apuca sa spele rufele in public, si sa dea share la discutii private , sa dea din casa nu?


Discutia noastra pe privat :



Si ce se aude prin Dwarven :





Poate ne explici si noua playerilor de pe Freakz treaba asta , ca sa stim daca mai avem incredere in tine si mai putem vorbi cu GM'ii , eu nu m-am dus sa povestesc la un guild ce am vb cu tine .



PS: Fetita, nu mai baga persoane care nu au treaba cu cancanu asta in jocurile voastre ale tale, Many , Radical, 1000 de nume care nu le cunoastem , si telenuvele ce s-au petrecut acu 1000 de ani. Daca latra Many dai ban , warn ce vrei tu , eu nu's Many , pot vorbi frumos, sau pot sa te injur chiar daca esti ce esti.

Sper ca am fost clar, eu ti-am cerut sfat playerii din guilda mea , nu pentru circul vostru.


 
Staff message (Wednesday):
 
"Fetiþa" sã-i spui prietenei tale, nu mie. În ce guild mã aflu cu playchar, e treaba mea, nu a ta, playchar e playchar ºi nu am discutat cu ei acolo ce mi-ai zis tu mie pe gm, din contrã, te-am ºi îndrumat spre X care poate sã te ajute.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-09-2013, 13:05:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Calarasu wrote:

Mai imi activezi mult casuta? Si de cand pana cand tragi tu gmii la raspundere?
Calarasu wrote:
La ce pnm mai veniti sa faceti o treaba cand sunteti planificati din timp sa iesiti? ( asta e pt mai multe persoane ) Orgoliul vostru care e?

Tocmai tu vorbesti de orgoliu ? din cate guilde ai dat leave pana acum ?
Hai ca deja mii se face scarba cand citesc mizeria asta, bafta cu guilda, nu imi mai activa casuta ca postez iar si dupa te plangi ca " tu nu vrei circ ", cand defapt esti circarul "shaf".



Last edited by Radical on 08-09-2013, 13:07:31; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Manyftw

[Account disabled]



Status: Offline
(since 09-09-2013 11:27)
Joined: 26 Aug 2013
Posts: 102, Topics: 5
Location: Heaven

Reputation: -44.8
Votes: 6

Post Posted: 08-09-2013, 13:10:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=dI0a4BskN20:



MAKE LOVE NOT WAR ! -)



Allybetrayer wrote:


care e treaba ta aici? vrei autografe ? hai go camping zonzonel 25h. 2 luni salut

te mai prind ca postezi aici , iar iti iau papagali aia colorati si ii duc la expozitie cu tine in frunte micule r(ege) cioaba !


"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 08-09-2013, 13:18:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Calarasu wrote:
@ Empyrium te-ai dus in Madness sa iti manjesti reputatia de GM? Stiam ca GM'ii sunt neutri si nu se apuca sa spele rufele in public, si sa dea share la discutii private , sa dea din casa nu?


Discutia noastra pe privat :



Si ce se aude prin Dwarven :





Poate ne explici si noua playerilor de pe Freakz treaba asta , ca sa stim daca mai avem incredere in tine si mai putem vorbi cu GM'ii , eu nu m-am dus sa povestesc la un guild ce am vb cu tine .



PS: Fetita, nu mai baga persoane care nu au treaba cu cancanu asta in jocurile voastre ale tale, Many , Radical, 1000 de nume care nu le cunoastem , si telenuvele ce s-au petrecut acu 1000 de ani. Daca latra Many dai ban , warn ce vrei tu , eu nu's Many , pot vorbi frumos, sau pot sa te injur chiar daca esti ce esti.

Sper ca am fost clar, eu ti-am cerut sfat playerii din guilda mea , nu pentru circul vostru.


Daca ai vreo problema cu forumul ii zici la Many si imi zice pe yahoo si il rezolv, ca si pana acuma, nu va primi unban pe cont.

Posturi unite automat, 08-09-2013, 14:18:13

Allybetrayer wrote:
Calarasu wrote:

Mai imi activezi mult casuta? Si de cand pana cand tragi tu gmii la raspundere?
Calarasu wrote:
La ce pnm mai veniti sa faceti o treaba cand sunteti planificati din timp sa iesiti? ( asta e pt mai multe persoane ) Orgoliul vostru care e?

Tocmai tu vorbesti de orgoliu ? din cate guilde ai dat leave pana acum ?
Hai ca deja mii se face scarba cand citesc mizeria asta, bafta cu guilda, nu imi mai activa casuta ca postez iar si dupa te plangi ca " tu nu vrei circ ", cand defapt esti circarul "shaf".


Nu mai posta aici daca nu vrei warn.

De azi daca mai aveti ceva probleme veniti la mine nu o mai implicati pe Empyrium in razboiul vostru




Fixes will be live only after a server restart !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Manyftw

[Account disabled]



Status: Offline
(since 09-09-2013 11:27)
Joined: 26 Aug 2013
Posts: 102, Topics: 5
Location: Heaven

Reputation: -44.8
Votes: 6

Post Posted: 08-09-2013, 13:27:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mie imi place ce rpd dai tu warn cand se ataca papagali aia...dar cand pe forumul nostru intra un individ pe nume justandrw de acolo din guilda aia si posteaza aici fara nici o jena si nu ia nici un warn ...poti makar Empyrium sa te uiti aici http://forum.wow-freakz.com/Discutii-t230404-795.html si sa imi spui si mie dc s-a sters de gm acel post facut de individul Justandrew la care am dat eu:

Andrew92 wrote:
Povestea lui cand pierde?
( acest post a fost sters de un gm ) la pagina respectiva...si pt ce a postat mai jos nu a luat nici un warn,eu cand am postat stii tu unde imd ai aparut in secunda 2 ai dat 4 warnuri.


oare el nu merita tot 4 warnuri ? -

ps: jucam moca si fiecare face ce vrea , nimeni nu face ceea ce e corect -


"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wednesday

[Black Velvet]



Status: Offline
(since 01-09-2021 14:44)
Joined: 03 Apr 2012
Posts: 4597, Topics: 58
Location: Romania

Reputation: 1156.3
Votes: 71

 
Post Posted: 08-09-2013, 13:35:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Manyftw wrote:
mie imi place ce rpd dai tu warn cand se ataca papagali aia...dar cand pe forumul nostru intra un individ pe nume justandrw de acolo din guilda aia si posteaza aici fara nici o jena si nu ia nici un warn ...poti makar Empyrium sa te uiti aici http://forum.wow-freakz.com/Discutii-t230404-795.html si sa imi spui si mie dc s-a sters de gm acel post facut de individul Justandrew la care am dat eu:

Andrew92 wrote:
Povestea lui cand pierde?
( acest post a fost sters de un gm ) la pagina respectiva...si pt ce a postat mai jos nu a luat nici un warn,eu cand am postat stii tu unde imd ai aparut in secunda 2 ai dat 4 warnuri.


oare el nu merita tot 4 warnuri ? -

ps: jucam moca si fiecare face ce vrea , nimeni nu face ceea ce e corect -


ªi-a luat ºi el, np. Cât despre postul ºters, I dunno, nu am mai stat pe report zone câteva zile bune.


This fire's burning, burning me, to bring you back to life...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Calarasu

[Roaga'te la toteme]



Status: Offline
(since 23-06-2016 16:49)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 226, Topics: 26
Location: Colosseum

Reputation: 82.3
Votes: 30

   
Post Posted: 08-09-2013, 13:40:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Allybetrayer wrote:
Calarasu wrote:

Mai imi activezi mult casuta? Si de cand pana cand tragi tu gmii la raspundere?
Calarasu wrote:
La ce pnm mai veniti sa faceti o treaba cand sunteti planificati din timp sa iesiti? ( asta e pt mai multe persoane ) Orgoliul vostru care e?

Tocmai tu vorbesti de orgoliu ? din cate guilde ai dat leave pana acum ?
Hai ca deja mii se face scarba cand citesc mizeria asta, bafta cu guilda, nu imi mai activa casuta ca postez iar si dupa te plangi ca " tu nu vrei circ ", cand defapt esti circarul "shaf".




Tu vorbesti ma? Drept tu? Oricare altu sa vorbeasca da nu tu , toate lumea a plecat din cauza ta de acolo , nu iti mai aduci aminte de cat i-ai mintit pe oamenii aia care au fost langa tine?
Ai uitat cand iti dadea aia papucii si tu plangeai si nu mai mancai pe acasa ca ultimul om? Ai iutat cand ai pus'o sa minta o guilda intreaga? Ai uitat cand o prosteai pe fatza pe Laura si relatia voastra? Si saraca era cu dovada in fata? Esti cam scurt de minte pustiule.

Da am iesit din 2 guilde si am iesit din cauza oamenilor de 2 bani ca voi nu din orgoliu. Cunosti povestile la fel de bine ca mine asa ca nu veni sa imi arunci mie dastea cand una din povesti e facuta de tine.


Si btw ma iau de cine vreau nu cred ca trebuie sa te intreb pe tine ceva sau sa iti cer permisia , tu termina'ti scoala aia pe care stai de 1000 de ani si dupa sa vi sa ma intrebi de sanatate pe mine, ce ai uitat cand vb cu tine pe TS si nu mai aveai tupeu sa zici nimic , daca intru pe TSu peste tine iar te pierzi ca o femeie. Tu stai chill si intra in baza de date pe la Shokeru asa cum te laudai sa iti dai un mount ceva ca poate nu ai viteza cu actualul ca sa zbori de la noi de pe forum.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Si empyrium hai sa nu vb de prietene sau prieteni , rude si alceva , eu nu m-am luat de persoane dragi tie, daca ai ceva de zis sau vrei sa te iei de cineva te iei de mine si atat . Nu ai vorbit printre ei dar a ajuns la cine trebuia -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 08-09-2013, 13:54:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Manyftw wrote:
mie imi place ce rpd dai tu warn cand se ataca papagali aia...dar cand pe forumul nostru intra un individ pe nume justandrw de acolo din guilda aia si posteaza aici fara nici o jena si nu ia nici un warn ...poti makar Empyrium sa te uiti aici http://forum.wow-freakz.com/Discutii-t230404-795.html si sa imi spui si mie dc s-a sters de gm acel post facut de individul Justandrew la care am dat eu:

Andrew92 wrote:
Povestea lui cand pierde?
( acest post a fost sters de un gm ) la pagina respectiva...si pt ce a postat mai jos nu a luat nici un warn,eu cand am postat stii tu unde imd ai aparut in secunda 2 ai dat 4 warnuri.


oare el nu merita tot 4 warnuri ? ;)

ps: jucam moca si fiecare face ce vrea , nimeni nu face ceea ce e corect ;)


Isi poate da delete singur la post Many

De azi daca mai aveti ceva probleme veniti la mine nu o mai implicati pe Empyrium in razboiul vostru




Fixes will be live only after a server restart !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Manyftw

[Account disabled]



Status: Offline
(since 09-09-2013 11:27)
Joined: 26 Aug 2013
Posts: 102, Topics: 5
Location: Heaven

Reputation: -44.8
Votes: 6

Post Posted: 08-09-2013, 13:55:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Calarasu wrote:
Allybetrayer wrote:
Calarasu wrote:

Mai imi activezi mult casuta? Si de cand pana cand tragi tu gmii la raspundere?
Calarasu wrote:
La ce pnm mai veniti sa faceti o treaba cand sunteti planificati din timp sa iesiti? ( asta e pt mai multe persoane ) Orgoliul vostru care e?

Tocmai tu vorbesti de orgoliu ? din cate guilde ai dat leave pana acum ?
Hai ca deja mii se face scarba cand citesc mizeria asta, bafta cu guilda, nu imi mai activa casuta ca postez iar si dupa te plangi ca " tu nu vrei circ ", cand defapt esti circarul "shaf".


nu mai scrie despre acel individ...este prea mic intr-o lume prea mare pt el.inca sufera ca am plecat de acolo din cauza lui si a minciunilor pe care le-a zis si care continua si dupa 3 luni( traieste in trecut pustiulica asta de 1.50cm)....inca sufera ca mi-a dat 2 binduri si acuma se lauda pe la toata lumea ca "m-a invatat mage" pe mine si pe altii...ca altceva nu are ce sa faca decat sa minta, asa a facut tot timpul!

apare una ca andra si iar ii da papuci virtuali la respectiva si viata e frumoasa minciuna continua si el se crede mare zeu in wow...bineinteles viata lui e wow`ul si relatiile on-line...dar nu ai ce sa ceri de la un om ca el sau niste oamenii ca aia de acolo toti 15 ani mari smardoi in fata pc`ului si daca ii vezi in real life le dai o palma se duc la mami...dar asta a ajuns guilda aia ...plina de papagali colorati nu ai ce face asta e ...baietii grei aia care stiu sa joace,care au relatii in real life cu femei frumoase sunt in ASCENSION...


ps: cand ajuti un om il ajuti de placere cand ii dai un sfat ceva tot de placere....nu sa te lauzi pe la colturi ca tu "ai fost mare zeu" esti un nimic si tu si toata guilda aia ...si stii dc a ajuns un nimic? din cauza ta piciule!-


primo te rog eu gata fratioare ajunge ca ii vezi imd la stirile de la ora 5 spanzurati de colivie`

peace...make love not war !


https://youtube.com/watch?v=eVze5ubKecQ:



"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."



Last edited by Manyftw on 08-09-2013, 13:57:52; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rea

[tu dã bi dã best]



Status: Offline
(since 23-01-2018 15:18)
Joined: 16 May 2011
Posts: 2299, Topics: 41
Location: sector 2 bucuresti

Reputation: 275.1
Votes: 67

   
Post Posted: 08-09-2013, 13:56:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Hai ca deja mii se face scarba


auzi la ala - romana cu garrosh -

p.s. eu am voie sa postez aici - deci no warm me! BICAZ ai hev a ciar in dis ghild -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Manyftw

[Account disabled]



Status: Offline
(since 09-09-2013 11:27)
Joined: 26 Aug 2013
Posts: 102, Topics: 5
Location: Heaven

Reputation: -44.8
Votes: 6

Post Posted: 08-09-2013, 14:19:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rea wrote:
Quote:
Hai ca deja mii se face scarba


auzi la ala - romana cu garrosh -

p.s. eu am voie sa postez aici - deci no warm me! BICAZ ai hev a ciar in dis ghild -


e grele cu romana asta....ce sa faci daca face faculta 1000 de ani -))


"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 251, 252, 253  Next    


The time now is 27-09-2024, 06:21:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x