User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 402, 403, 404 ... 666, 667, 668  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message974745
Antofel
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-10-2013 18:40)
Joined: 07 May 2013
Posts: 553, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: -100.7
Votes: 10

Post Posted: 10-09-2013, 10:34:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iulica09 wrote:
Tovarasu nostru many iar a uitat de unde a plecat .-)))
\
Nom nom nom... Lasa-l ca e batut de soarta saracul. Nu trebuie sa ne luam si noi de el ca face vreun stop cardiac si cine mai joaca pe imba duba du bestfreaksmageevar Sweetygirl...


 
Staff message (Raster):
 
+1






→Fùck ў๏u I'м FαmØuS

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-09-2013, 11:13:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iar dati atentie la fetitele dulci?
https://youtube.com/watch?v=3GJX6SS_NUQ:


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
manysh

[The Game]



Status: Offline
(since 16-09-2019 15:54)
Joined: 10 Aug 2010
Posts: 1600, Topics: 78
Location: Heaven

Reputation: 247.7
Votes: 45

   
Post Posted: 10-09-2013, 11:36:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Antofel wrote:
iulica09 wrote:
Tovarasu nostru many iar a uitat de unde a plecat .-)))
\
Nom nom nom... Lasa-l ca e batut de soarta saracul. Nu trebuie sa ne luam si noi de el ca face vreun stop cardiac si cine mai joaca pe imba duba du bestfreaksmageevar Sweetygirl...



nu stiu care este treaba voastra,cu ce am facut eu...cand eu eram in guilda aia nu era inca plina de papagali cum e acuma.(voi aveati 11 ani pe vremea aia sa nu uitam asta)

ASA CA CIOCU MIC SI JOC DE GLEZNE, nu mai vreau sa imi activati casutza si sa planga iar radical -


ps:radical eu macar am avut fetite dulci....tu ai doar prin poze si on-line so sad -

hot ia masuri si nu fii si tu ca ei.peace -

casutza: Empyrium,Raster,Pyrinush imi cer scuze si sper sa nu imi dati warn...chiar nu vreau sa postez,dar acesti indivizi datorita frustrarilor pe care le au ca eu sunt mai bun si guilda noastra e mai buna sufera si fac flame! va pup ! -


 
Staff message (Raster):
 
+1



"Prea mulþi oameni supraestimeazã ceea ce nu sunt ºi subestimeazã ceea ce sunt!"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-09-2013, 11:43:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

manysh wrote:

nu stiu care este treaba voastra,cu ce am facut eu...cand eu eram in guilda aia nu era inca plina de papagali cum e acuma.(voi aveati 11 ani pe vremea aia sa nu uitam asta)

ASA CA CIOCU MIC SI JOC DE GLEZNE, nu mai vreau sa imi activati casutza si sa planga iar radical -


ps:radical eu macar am avut fetite dulci....tu ai doar prin poze si on-line so sad -

hot ia masuri si nu fii si tu ca ei.peace -

casutza: Empyrium,Raster imi cer scuze si sper sa nu imi dati warn...chiar nu vreau sa postez,dar acesti indivizi datorita frustrarilor pe care le au ca eu sunt mai bun si guilda noastra e mai buna sufera si fac flame! va pup ! -

Scopul si durata vizitei? Ai gresit etajul, la subsol cu tine.
Ai report pentru motive evidente.
Baga cate scuze vrei tu, ai venit cu insulte pe un topic unde posteaza doar membrii guildei.



Last edited by Radical on 10-09-2013, 11:49:40; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-11-2022 18:32)
Joined: 11 Jul 2010
Posts: 132, Topics: 13
Location: Spain

Reputation: 314.3
Votes: 13

 
Post Posted: 10-09-2013, 11:45:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&&v=rv8C1wjbsKw


I`m not crazy !! My reality is just diferent than yours !




Last edited by Raka on 11-09-2013, 21:05:14; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 10-09-2013, 11:50:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Allybetrayer wrote:
manysh wrote:

nu stiu care este treaba voastra,cu ce am facut eu...cand eu eram in guilda aia nu era inca plina de papagali cum e acuma.(voi aveati 11 ani pe vremea aia sa nu uitam asta)

ASA CA CIOCU MIC SI JOC DE GLEZNE, nu mai vreau sa imi activati casutza si sa planga iar radical ;)


ps:radical eu macar am avut fetite dulci....tu ai doar prin poze si on-line so sad :(

hot ia masuri si nu fii si tu ca ei.peace :*

casutza: Empyrium,Raster imi cer scuze si sper sa nu imi dati warn...chiar nu vreau sa postez,dar acesti indivizi datorita frustrarilor pe care le au ca eu sunt mai bun si guilda noastra e mai buna sufera si fac flame! va pup ! :*

Scopul si durata vizitei? Ai gresit etajul, la subsol cu tine.
Ai report pentru motive evidente.
Also ai dreptate cand erai in guilda asta, erai singurul papagal :*.


Faci report degeaba, are dreptate omul, te astepti dupa ce il insulti sa stea sa se uite la voi ?

La fel ati facut si voi pe forum la ascension. Asteptati-va warnurile




Fixes will be live only after a server restart !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-09-2013, 11:55:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pirinush wrote:
Allybetrayer wrote:
manysh wrote:

nu stiu care este treaba voastra,cu ce am facut eu...cand eu eram in guilda aia nu era inca plina de papagali cum e acuma.(voi aveati 11 ani pe vremea aia sa nu uitam asta)

ASA CA CIOCU MIC SI JOC DE GLEZNE, nu mai vreau sa imi activati casutza si sa planga iar radical -


ps:radical eu macar am avut fetite dulci....tu ai doar prin poze si on-line so sad -

hot ia masuri si nu fii si tu ca ei.peace -

casutza: Empyrium,Raster imi cer scuze si sper sa nu imi dati warn...chiar nu vreau sa postez,dar acesti indivizi datorita frustrarilor pe care le au ca eu sunt mai bun si guilda noastra e mai buna sufera si fac flame! va pup ! -

Scopul si durata vizitei? Ai gresit etajul, la subsol cu tine.
Ai report pentru motive evidente.
Also ai dreptate cand erai in guilda asta, erai singurul papagal -.


Faci report degeaba, are dreptate omul, te astepti dupa ce il insulti sa stea sa se uite la voi ?

La fel ati facut si voi pe forum la ascension. Asteptati-va warnurile

Cu ce l.am insultat?
El a venit pe un topic unde nu are dreptul sa posteze (1)
El a venit cu insulte la adresa tuturor membrilor din guilda ( Guilda plina de papagali ) (2)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-11-2022 18:32)
Joined: 11 Jul 2010
Posts: 132, Topics: 13
Location: Spain

Reputation: 314.3
Votes: 13

 
Post Posted: 10-09-2013, 11:56:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baa da mult mai tine povestea asta !

I`m not crazy !! My reality is just diferent than yours !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 10-09-2013, 12:02:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Well ca sa iti raspund la intrebare

Prima insulta

Antofel wrote:
Nom nom nom... Lasa-l ca e batut de soarta saracul. Nu trebuie sa ne luam si noi de el ca face vreun stop cardiac si cine mai joaca pe imba duba du bestfreaksmageevar Sweetygirl...


A doua insulta

Allybetrayer wrote:
Iar dati atentie la fetitele dulci?


Cum voua nu va place sa va zica "papagali" nici lor nu le place sa le ziceti "fetitze" (last time i checked they were boys).

+ acelasi lucru l-ai facut si tu aici @forum Ascension:

Quote:
Tocmai tu vorbesti de orgoliu ? din cate guilde ai dat leave pana acum ?
Hai ca deja mii se face scarba cand citesc mizeria asta, bafta cu guilda, nu imi mai activa casuta ca postez iar si dupa te plangi ca " tu nu vrei circ ", cand defapt esti circarul "shaf".


Fiecare are dreptul sa se apere daca este provocat, altfel ne apucam toti sa injuram persoanele pe care nu le suportam pe forum la Guilds si dupaia le dam Report cand posteaza, pe motiv ca nu sunt membrii din guilda. E corect asa?




Fixes will be live only after a server restart !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-09-2013, 12:15:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pirinush wrote:
Well ca sa iti raspund la intrebare


A doua insulta

Allybetrayer wrote:
Iar dati atentie la fetitele dulci?


Cum voua nu va place sa va zica "papagali" nici lor nu le place sa le ziceti "fetitze" (last time i checked they were boys).

+ acelasi lucru l-ai facut si tu aici @forum Ascension:

Quote:
Tocmai tu vorbesti de orgoliu ? din cate guilde ai dat leave pana acum ?
Hai ca deja mii se face scarba cand citesc mizeria asta, bafta cu guilda, nu imi mai activa casuta ca postez iar si dupa te plangi ca " tu nu vrei circ ", cand defapt esti circarul "shaf".


Fiecare are dreptul sa se apere daca este provocat, altfel ne apucam toti sa injuram persoanele pe care nu le suportam pe forum la Guilds si dupaia le dam Report cand posteaza, pe motiv ca nu sunt membrii din guilda. E corect asa?

1- Sweetygirl - fetita dulce, deci nu am insultat pe nimeni okei? english *** my life.
2- Cand m.am dus la ei pe forum m.am dus pentru ca mii s.a activat casuta si am raspuns acelei persoane care mi.a activat.o+ ca nu le.am insultat guilda, am vorbit strict cu aceea persoana.
Eu nu cred ca i.am activat casuta domnului si nici nu l.am insultat, doar daca nu ii place sa il strig pe nume SWEETYGIRL - FETITA DULCE.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Antofel
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-10-2013 18:40)
Joined: 07 May 2013
Posts: 553, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: -100.7
Votes: 10

Post Posted: 10-09-2013, 12:24:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=27Y2JBqtLxg:



Posturi unite automat, 10-09-2013, 13:24:13

Pirinush wrote:
Well ca sa iti raspund la intrebare

Prima insulta

Antofel wrote:
Nom nom nom... Lasa-l ca e batut de soarta saracul. Nu trebuie sa ne luam si noi de el ca face vreun stop cardiac si cine mai joaca pe imba duba du bestfreaksmageevar Sweetygirl...


A doua insulta

Allybetrayer wrote:
Iar dati atentie la fetitele dulci?


Cum voua nu va place sa va zica "papagali" nici lor nu le place sa le ziceti "fetitze" (last time i checked they were boys).

+ acelasi lucru l-ai facut si tu aici @forum Ascension:

Quote:
Tocmai tu vorbesti de orgoliu ? din cate guilde ai dat leave pana acum ?
Hai ca deja mii se face scarba cand citesc mizeria asta, bafta cu guilda, nu imi mai activa casuta ca postez iar si dupa te plangi ca " tu nu vrei circ ", cand defapt esti circarul "shaf".


Fiecare are dreptul sa se apere daca este provocat, altfel ne apucam toti sa injuram persoanele pe care nu le suportam pe forum la Guilds si dupaia le dam Report cand posteaza, pe motiv ca nu sunt membrii din guilda. E corect asa?

Te rog frumos sa nu imi activezi casuta pentru acest individ. Inteles ? Ai ajuns aparatorul lui many ? Ce ori sa plans many ca vrea si el un Gm de partea lui ca a auzit ca a intrat Empyrium in Madness ? Nu cred ca acest individ merita atentia Gm-ilor , doar in cazul unui ban sau al unui mute... Multumesc sper sa fie ultima data cand imi activezi casuta .





→Fùck ў๏u I'м FαmØuS

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marecroco

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-10-2013 13:54)
Joined: 27 Aug 2013
Posts: 29, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 37
Votes: 1

 
Post Posted: 10-09-2013, 13:28:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

manysh wrote:
Antofel wrote:
iulica09 wrote:
Tovarasu nostru many iar a uitat de unde a plecat .-)))
\
Nom nom nom... Lasa-l ca e batut de soarta saracul. Nu trebuie sa ne luam si noi de el ca face vreun stop cardiac si cine mai joaca pe imba duba du bestfreaksmageevar Sweetygirl...



nu stiu care este treaba voastra,cu ce am facut eu...cand eu eram in guilda aia nu era inca plina de papagali cum e acuma.(voi aveati 11 ani pe vremea aia sa nu uitam asta)

ASA CA CIOCU MIC SI JOC DE GLEZNE, nu mai vreau sa imi activati casutza si sa planga iar radical -


ps:radical eu macar am avut fetite dulci....tu ai doar prin poze si on-line so sad -

hot ia masuri si nu fii si tu ca ei.peace -

casutza: Empyrium,Raster,Pyrinush imi cer scuze si sper sa nu imi dati warn...chiar nu vreau sa postez,dar acesti indivizi datorita frustrarilor pe care le au ca eu sunt mai bun si guilda noastra e mai buna sufera si fac flame! va pup ! -

Ma bucur ca ai avut tu fetite dar sincer nu cred ca intereseaza pe nimeni ce ai facut sau ce nu ai facut
Daca tu esti asa de bun si guilda ta e mai buna atunci nu cred ca este necesar sa te mai iei de madness atata timp cat eu sunt in Madness nu o sa iti permit sa zici ceva de guild sau de cei ce fac parte din el.
Urmatoare data cand postezi te rog sa te gandesti mai mult la ce scrii.Ascension e o guilda ca toate celelalte nu aveti nimic special asa ca va rog opritiva sa va auto laudati,venind de la tine aceste cuvinte nimeni nu o sa le ia in serios sincer pt ca tu esti in guild si e normal sa o sustii asculta si tu ce zic ceilalti playeri.....si noi nu facem flame....sincer sa fiu pana sa imi zica cei de aici ca ascension e guild pve credeam ca sunteti un alt guild pvp random.
Pace
PS:Radical nu plange in momentu asta tu plangi......Si go post in your own forum plz
Si dupa ce /w miai dat se pare ca frustat esti tu -)))

Posturi unite automat, 10-09-2013, 14:28:10

EPIC https://youtube.com/watch?v=yzI00jEaJ4Q:




Cry me rivers baby!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adikuu

[DeadMANwAlking]



Status: Offline
(since 06-07-2022 16:38)
Joined: 21 Sep 2011
Posts: 632, Topics: 37
Location: Bucuresti(Berceni)

Reputation: 281.1
Votes: 37

     
Post Posted: 10-09-2013, 13:31:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=0mVck88W01I:

!!!!go check this !!! si gata cu cearta si cu suferinta,baiatu e un caz mai special si atat!!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nero

[hectic]



Status: Offline
(since 08-12-2022 15:26)
Joined: 24 May 2011
Posts: 1893, Topics: 87
Location: Deadman Wonderland

Reputation: 559.4
Votes: 71

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-09-2013, 15:06:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Apel catre membrii actuali si fosti ai acestei ghilde , acordati un moment din timpul vostru si uitati-va peste topicul de recrutari sau cel de discutii incepand cu pagina 1 . O sa decoperiti sau redescoperiti Madness si ce oameni sau m-ai perindat pe aici, asa cum a fost asa cum este ( din pacate prea putine bucati din perioada wotlk-ului ) fara certuri sau alte rahaturi ^_^ .
PS: also DIS : -)


" you are "


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adikuu

[DeadMANwAlking]



Status: Offline
(since 06-07-2022 16:38)
Joined: 21 Sep 2011
Posts: 632, Topics: 37
Location: Bucuresti(Berceni)

Reputation: 281.1
Votes: 37

     
Post Posted: 10-09-2013, 15:21:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

te bate romana !!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 402, 403, 404 ... 666, 667, 668  Next    


The time now is 28-04-2024, 19:26:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x