User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie AdiccteD

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message766
[Z]VasiJupanu[M]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2014 20:40)
Joined: 26 Jul 2013
Posts: 28, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 46.5
Votes: 2

Post Posted: 16-09-2013, 23:00:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nick-ul meu : x;VasiJupanu;x
2. Nick-ul celui reclamat : AddicteD
3. IP-ul reclamatului : nu cred ca mai conteaza doar are n2, si il cunoastei totusi respect reclamtia : 86.124.228.89
4. Motiv : ABUZ DE ADMIN
5. Dovada : http://postimg.org/image/gcanjpl0z/
http://postimg.org/image/ixi0vivhp/

Esti n2 si faci misto de mine ma bucur,dupa ce ca am stat cu contul blocat 2 luni aproape si ti-a parut extrem de bine,ma iei la misto acuma ca si cum nar fi deajuns ce sa intamplat.Nu l-am vazut pe zm acela care era afk cautam human,TU CA ADMIN ESTI OBLIGAT SA DAI SLAY/KICK/BAN pentru cei care nu ataca stau pe LOC ! si tu imi zici mie dece nu il infectezi pe ala si il lasi sa omoare zm NU L-AM VAZUT PE HUMAN SI NU ERAM OBLIGAT EU SA IL ATAC PE ALA CINE O FI FOST ALA DAR TU AI GASIT UN MOTIV AIUREA CARE NU EXISTA SAMI DAI SLAP/SLAY/KICK !! se poate vifica ca mi-ai dat si kick CEACEA SCIPIO va rog sa va uitati nu am mai facut print cu kick erau multi pe srv si au vazut ca mia dat kick ! Ma mai si ameninti ca imi dai BAN !

Ceacea,Scipio va rog sa lasati post.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 16-09-2013, 23:04:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gura ! Te uitai la jrr si el la tine ca vroia sa vada daca il infectezi , un zombie afk fiind intre voi .. apoi ai plecat si ti-ai vazut de treaba ta ... Te-am intrebat de vreo 3 ori inainte de primul print care l-ai pus si nu te-ai obosit sa raspunzi , nici dupa ce ti-am dat slap ... apoi a urmat slay/kick ... Te durea gura sa dai o explicatie , este?

All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
[Z]VasiJupanu[M]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2014 20:40)
Joined: 26 Jul 2013
Posts: 28, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 46.5
Votes: 2

Post Posted: 16-09-2013, 23:08:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

teLOVEsc wrote:
Gura ! Te uitai la jrr si el la tine ca vroia sa vada daca il infectezi , un zombie afk fiind intre voi .. apoi ai plecat si ti-ai vazut de treaba ta ... Te-am intrebat de vreo 3 ori inainte de primul print care l-ai pus si nu te-ai obosit sa raspunzi , nici dupa ce ti-am dat slap ... apoi a urmat slay/kick ... Te durea gura sa dai o explicatie , este?


Imi pare rau ca nu primesti atentie de la parinti nu sunt obligat sa iti raspund mi-am vazut de joc degeaba incerci sa te scoti ca nu o sa iti mearga de data aceasta se vede si in prind cum un player spune nu e afk se misca ! TU erai obligat sai dai la zm ala afk slay/kick ! vi cu scuze jalnice ,Vedem ce spune CEACEA SI SCIPIO !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 16-09-2013, 23:20:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[Z]VasiJupanu[M] wrote:
Vedem ce spune CEACEA SI SCIPIO !
Corect : ce SPUN

Ideea e ca tu ai cam cautat reclamatia asta facuta fara niciun rost Thinking Pentru un kick faci atata gat de n-am vazut ... Si din moment ce eu am vazut ca l-ai lasat pe jrr sa omoare acel zombie afk , ti-am cerut o explicatie , ca daca aveam demo te ardeam in secunda 2 ... dar cum se si vede ca nu prea ai habar cu ce se mananca limba romana , acum inteleg de ce n-ai raspuns ... Ti-a fost frica sa nu mai masacrezi gramatica aia Loser


All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
[Z]VasiJupanu[M]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2014 20:40)
Joined: 26 Jul 2013
Posts: 28, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 46.5
Votes: 2

Post Posted: 16-09-2013, 23:27:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

teLOVEsc wrote:
[Z]VasiJupanu[M] wrote:
Vedem ce spune CEACEA SI SCIPIO !
Corect : ce SPUN

Ideea e ca tu ai cam cautat reclamatia asta facuta fara niciun rost Thinking Pentru un kick faci atata gat de n-am vazut ... Si din moment ce eu am vazut ca l-ai lasat pe jrr sa omoare acel zombie afk , ti-am cerut o explicatie , ca daca aveam demo te ardeam in secunda 2 ... dar cum se si vede ca nu prea ai habar cu ce se mananca limba romana , acum inteleg de ce n-ai raspuns ... Ti-a fost frica sa nu mai masacrezi gramatica aia Loser


Ai facut abuz de admin nu aveai dreptul sami dai slay/kick fara sa fac nimik. Sau nu ai citit regulamentul cand ai luat admin ?Te bati singur "Si din moment ce eu am vazut ca l-ai lasat pe jrr sa omoare acel zombie afk , ti-am cerut o explicatie"ERAI OBLIGAT SA II DAI SLAY LA ZM AFK ! Iarasi vi cu o scuza jalnica,chiar imi pare rau pentru tine,insa acuma nu te mai poti scoate ai facut abuz de admin si sa nu uitam faptul ca tu ca admin nu ai facut nimik pentru zm ala afk,Si pe mapa care a fost dadeai slay la care nu ataca,Ma MAI SI AMENINTI CA IMI DAI BAN ! frumos.Vedem ce zic CEACEA SI SCIPIO despre asta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 17-09-2013, 06:22:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci stai sa inteleg, Vasi nu a atacat humanul si statea si se uita la el, cam la asta se rezuma tot?
Quote:
nu sunt obligat sa iti raspund mi-am vazut de joc

Asta ii cumva o marturisire ca tu cu intentie nu ai atacat humanul?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 17-09-2013, 07:26:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci ... Vasi era zombie , jrr era om ... Iar un zombie afk afk intre ei ... Vasi s-a uitat la jrr fara a avea vreo intentie de a-l oprii sa omoare acel zombie afk , apoi i-am cerut explicatie ... A dat-o pe durul si s-a facut ca nu vede , am recurs la acele comenzi .. Simplu ca buna ziua

All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mr.Dizzy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-07-2014 19:45)
Joined: 08 Nov 2011
Posts: 309, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 219.9
Votes: 8

Post Posted: 17-09-2013, 08:41:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta nu e abuz, chiar cred ca a fost baiat cuminte...
Daca iti facea demo puteai primi ban;



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 17-09-2013, 09:58:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci daca ii adevarat ce zice Addicted, atunci el a actionat corect, ca a folosit mai multe comenzi pe tine ca sa te trezesti la realitate, ii una, dar norocul a fost de partea ta, ca luai cel putin 10 ore ban pentru tentativa de alianta, mai ales daca avea demo.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AMG

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 09-09-2023 16:07)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 32411, Topics: 621
Location: N/A

Reputation: 5782
Votes: 1014

 
Post Posted: 17-09-2013, 12:01:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paragon wrote:
Deci stai sa inteleg, Vasi nu a atacat humanul si statea si se uita la el, cam la asta se rezuma tot?
Quote:
nu sunt obligat sa iti raspund mi-am vazut de joc

Asta ii cumva o marturisire ca tu cu intentie nu ai atacat humanul?


+

[Z]VasiJupanu[M] wrote:
NU L-AM VAZUT PE HUMAN SI NU ERAM OBLIGAT EU SA IL ATAC PE ALA CINE O FI FOST ALA


Are u serious? Cum sa nu fii obligat sa-l ataci, treaba asta tinde sa duca spre alianta, ca il lasi sa faca credite si nu-l infectezi.

@ "Reclamatie" de-a-.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AMG, 17 September 2013 10:38



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 22-09-2024, 00:48:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x