User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Nsk Iulian

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1648
catea
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 21:13)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 1901, Topics: 80
Location: cotet

Reputation: -56
Votes: 200

   
Post Posted: 21-09-2013, 10:39:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick- Catea
Admin reclamat - Nsk Iulian
Ora- 11.33
Motiv- da gag pe degeaba si il bate adminul -

Dovada - http://postimg.org/image/l1ng8uv4h/

http://postimg.org/image/54qx7alpp/

http://postimg.org/image/pb3lxnw4t/

As vrea sa spun ca ieri datea gag pentru '' FPS BOOSTER E4 ON'', si imi datu-se mie voteban ca i-am spus'' dc iai dat gag ptr FPS BOOSTER E4 ON''

As vrea sa stiu din acele 3 poze unde e gresala - unde am injurat/facut reclama, sau cv
Am o rugaminte, nu sariti toti ca disperatii cu apararea ca e 'pretenasul vostru'' si sa ziceti ''ca ma cred eu sef, ca fac reguli etc''

Vorbim strict despre fapta care a facut-o iulian azi


bp.freakz.ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iulian21

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-01-2018 06:53)
Joined: 30 Oct 2011
Posts: 1369, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 300.7
Votes: 42

Post Posted: 21-09-2013, 10:58:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu am ce sa comentez referitor la reclamatie....am impresia ca majoritatea adminilor stiu ce figurant esti nu o sa mai postez in topic doar daca owneru ma trage la raspundere...... dar sa sti ca atata timp cat o sa am admin pe acest server cum ai comentat aiurea cum te ARD
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
catea
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 21:13)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 1901, Topics: 80
Location: cotet

Reputation: -56
Votes: 200

   
Post Posted: 21-09-2013, 11:00:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iulian21 wrote:
nu am ce sa comentez referitor la reclamatie....am impresia ca majoritatea adminilor stiu ce figurant esti nu o sa mai postez in topic doar daca owneru ma trage la raspundere...... dar sa sti ca atata timp cat o sa am admin pe acest server cum ai comentat aiurea cum te ARD


EXACT CUM AM BANUIT -

Acum iei chestii de genul ''ce figurant esti bla bla'' tu trebuie sa raspunzi pentru fapta ta , nu ca ce fac eu ieri alaltaieri sau acum 1 saptamana
Asa ca lasa vrajelile si nu mai schimba subiectul.

Oricum se vede ca nu-ti pasa de server , cica ''nu-mi pasa al cui e ip''

Tu daca ai avea o firma privata X , iar angajatii tai ar spune clientiilor '' sa mai treceti la firma noastra X'' tu ii pedepsesti cati fac tie reclama ?Tu ai dat gagu ca ai pica pe mn nu ca as fi gresit eu cu cv , iar asta se numeste gag aiurea care se pedepseste cu warn


bp.freakz.ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
windows7

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2015 12:36)
Joined: 03 Jun 2012
Posts: 92, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 111.4
Votes: 19

Post Posted: 21-09-2013, 13:29:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum se face...ca toti adminii au ceva cu tine?.....
Adica inteleg hai unul,hai si al 2-lea....dar nici in halul asta!-
Maine,poimaine ne vedem toti pe lista de "admini reclamati" --
PS:Probabil ca acum ma injuri!-


Eu sunt Windows 7.
Eu nu iert.
Eu nu uit.
Asteptati-ma ca vin! -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
catea
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 21:13)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 1901, Topics: 80
Location: cotet

Reputation: -56
Votes: 200

   
Post Posted: 21-09-2013, 13:53:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

windows7 wrote:
Cum se face...ca toti adminii au ceva cu tine?.....
Adica inteleg hai unul,hai si al 2-lea....dar nici in halul asta!-
Maine,poimaine ne vedem toti pe lista de "admini reclamati" --
PS:Probabil ca acum ma injuri!-


Ce legatura are asta cu subiectul? Daca vrei sa faci offtopic dute frate la JOCURI PE FORUM

App ai vazut cumva doveziile mele, sau ai citit cum sa intamplat, cv? pentru ati da cu parerea?
Adica eu i-au gag ca am facut reclama la MR4 , si tot eu gresesc? dc? ca fac reclama la serverul vostru -

Deci n-am mai vazut asa cv, pai am vazut ca serverul e facut sa zica singur '' Noul Ip ar serverul BLA BLA'' asta inseamna ca ar trebuii sa dea gag l SERVER in sine

Abia astept decizia ownerului cu privire la comportamentul lui iulian, si ar fi bn sa vada si cum esti tu Windows , cum iti bagi nasu unde nu-ti fierbe oala


bp.freakz.ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bymby

[Creep]



Status: Offline
(since 01-10-2014 19:59)
Joined: 11 Jun 2012
Posts: 847, Topics: 37
Location: Ploiesti

Reputation: 60.8
Votes: 25

Post Posted: 21-09-2013, 17:08:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iulian21 wrote:
nu am ce sa comentez referitor la reclamatie....am impresia ca majoritatea adminilor stiu ce figurant esti nu o sa mai postez in topic doar daca owneru ma trage la raspundere...... dar sa sti ca atata timp cat o sa am admin pe acest server cum ai comentat aiurea cum te ARD

de acord!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
catea
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 21:13)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 1901, Topics: 80
Location: cotet

Reputation: -56
Votes: 200

   
Post Posted: 21-09-2013, 17:17:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bymby wrote:
iulian21 wrote:
nu am ce sa comentez referitor la reclamatie....am impresia ca majoritatea adminilor stiu ce figurant esti nu o sa mai postez in topic doar daca owneru ma trage la raspundere...... dar sa sti ca atata timp cat o sa am admin pe acest server cum ai comentat aiurea cum te ARD

de acord!!!


Te-ai trezit si tu ? Raised eyebrow

De acord cu ce? ca ma arde cand comentez? Daca ai cv de spus ,spune despre fapta care a facut-o nu sa te trezesti asa... odata la o luna sa spui la cv ''de acord''

Doamne deci chiar nesimtzirea asta merge pan la capat... asa va fi mereu aici... pe relatii/prietenii
Omul asta mi-a dat GAG CA AM FACUT RECLAMA LA SERVERUL MR4.FREAKZ.RO iar voi sunteti de acord cu asta? Voi realizati ce spuneti acolo?

Walkere , rezolva odata pentru totdeauna problema asta cu relatiile , o sa se ajunga sa se dea DESTROY LA PLAYERI din orce chestie... eu am primit GAG SI NU AM FACUT NIMIK RAU , din contra, am facut reclama la server

Apropo Sa nu mai spun ca o dati la intors si imi bagati pe gat ca sunt eu nush cum ca fac nush ce...ca daca vati face treaba cum trebuie nici eu nu as face atatea reclamatii

Eu acuma acuz ca da GAG PE DEGEABA , iar voi imi ziceti mie ca sunt nush cum.... pai ori vorbim de gagu aiurea ori vorbim de persoana mea ca prea mult va pasa de mine , dfe in fiecare reclamatie numai de mn ziceti, nu judecati deloc faptele celui acuzat


bp.freakz.ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
windows7

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2015 12:36)
Joined: 03 Jun 2012
Posts: 92, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 111.4
Votes: 19

Post Posted: 21-09-2013, 18:57:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dar numai adminii gresesc cu tine?
OARE de ce....numai TU faci reclamatii(in ultima vreme deschis destule) ?....
OARE de ce numai tu esti nemultumit de admini?
OARE de ce nu asculti si "sari la gatul" altui player si admin si spui ca e pe relatii?...
OARE de ce nu te poti intelege cu adminii?...suntem asa...de rai si avem ceva cu tine?
(Cred ca am destul de multi "OARE" pentru un topic)....
Stiu ca ti se pare aiurea ca ma bag....dar...esti dubios....pentru ca tu crezi ca numai tu ai un cuvant de spus si crezi ca numai tu ai dreptate.
NU vreau sa fie sau sa o interpretezi ca o amenintare,dar daca nu iti bagi mintile in cap TU...ti le bagam noi!
"Daca vrei sa ii schimbi pe altii,schimba-te tu primul" -...poate citatul asta te face sa te gandesti de doua ori...-


Eu sunt Windows 7.
Eu nu iert.
Eu nu uit.
Asteptati-ma ca vin! -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
catea
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 21:13)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 1901, Topics: 80
Location: cotet

Reputation: -56
Votes: 200

   
Post Posted: 21-09-2013, 19:12:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

windows7 wrote:
Dar numai adminii gresesc cu tine?
OARE de ce....numai TU faci reclamatii(in ultima vreme deschis destule) ?....
OARE de ce numai tu esti nemultumit de admini?
OARE de ce nu asculti si "sari la gatul" altui player si admin si spui ca e pe relatii?...
OARE de ce nu te poti intelege cu adminii?...suntem asa...de rai si avem ceva cu tine?
(Cred ca am destul de multi "OARE" pentru un topic)....
Stiu ca ti se pare aiurea ca ma bag....dar...esti dubios....pentru ca tu crezi ca numai tu ai un cuvant de spus si crezi ca numai tu ai dreptate.
NU vreau sa fie sau sa o interpretezi ca o amenintare,dar daca nu iti bagi mintile in cap TU...ti le bagam noi!
"Daca vrei sa ii schimbi pe altii,schimba-te tu primul" -...poate citatul asta te face sa te gandesti de doua ori...-


nici nu am stat sa citesc tot ce ai scris , pentru ca mi-am dat seama din primele 2 randuri ca ce ai scris nu are legatura cu reclamatia

Deci sa nu mai incercati sa schimba-ti subiectul ca asta nu suport , ceea ce ai zis tu windows mio ziceai prin pm sau la discutii , aici dak vr saia spui cv iti dai cu parerea la fapta lui iulian nu imi spui citate ca sa ma schimb eu , astea le vb la pm , nu aici daca mai postezi cv posteaza despre fapta lui iulian

Si sa-ti pun si eu cateva intrebari

Oare de ce te bagi in reclamatie si nu vb despre subiect?
Oare de ce am ceva doar cu anumiti admini?
Oare de ce cu unii ma inteleg si cu unii nu?
Oare de ce crezi ca nu te suport pe tn?(Ptr ca te bagi aiurea in reclamatii fara sa vb despre fapta celui acuzat)

Reclamatia am facut-o pentru fapta lui iulian, pe mn ma doare in cot ca nu ma inteleg cu voi , asta este RECLAMATIE PENTRU FAPTA LUI IULIAN, altfel se numea cv de genul''CATEA NU SE INTELEGE CU ADMINII SI SE ATACA RECIPROC''

Deci te rog lasa vrajelile si nu mai schimba subiectul

Walker cand revine vreau sa vada FAPTA PE CARE A FACUT-O IULIAN , nu sa vada povestiile tale


bp.freakz.ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bull-et

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 15-02-2014 08:09)
Joined: 20 Mar 2012
Posts: 2351, Topics: 5
Location: Bacau

Reputation: 33.6
Votes: 9

Post Posted: 27-09-2013, 19:41:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ip-ul este al sv nostru , ai grija pe viitor.
TC!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by bull-et, 27 September 2013 17:19



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-03-2024, 08:28:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x