User
Pass
2FA
 
 

..::Recrutari::..
Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message10921
bumbem

[deathcoi]



Status: Offline
(since 10-11-2017 09:01)
Joined: 06 May 2013
Posts: 138, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 96.9
Votes: 17

 
Post Posted: 11-09-2013, 08:41:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)



Inainte de a aplica pentru guilda:
Trebuie sa aveti contul de wow legat de cel de forum,click [url=forum.wow-freakz.com/wow-leaga-cont.html]aici[/url]
Trebuie sa cititi Regulamentul guildei,click aici
Minim ilvl pt a aplica este 395


Model cerere:
Quote:
Numele IRL :
Varsta :
Armory link :
Clasa :
Rasa :
Main spec :
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) :
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi :
Te incadrezi programului nostru de raids? :
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit si cat ai stat in ele? :
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :



La acest topic pot raspunde doar cei cu rank mai mare de class-leader!



Last edited by bumbem on 25-10-2013, 18:31:20; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ripper01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-09-2013 18:27)
Joined: 11 Sep 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

 
Post Posted: 11-09-2013, 20:27:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL :Vlad(Necrophobix)
Varsta :17
Armory link :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Necrophobix
Clasa :paladin
Rasa :blood elf
Main spec :Holy
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) :retry stiu juca binisor numai ca nu prea am gear si lag cateodata.
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi :Am ales aceasta clasa pentru ca este un pic mai grea si mai interesanta joc la haste-crit. o rotatie exacta nu am .
Te incadrezi programului nostru de raids? : da ma incadrez
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit si cat ai stat in ele? :Am fost in Light of Dawn am stat 1 an de zile si dupa am iesit pentru ca mam certat cu gm .
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :Am Ts3 , Microfon ,imi merge un pic mai greu la yoursaj in rest e ok -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pandurul

[Leader of Xpress]



Status: Offline
(since 28-12-2017 18:59)
Joined: 10 Jan 2010
Posts: 474, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 341.9
Votes: 19

 
Post Posted: 11-09-2013, 23:33:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ripper01 wrote:
Numele IRL :Vlad(Necrophobix)
Varsta :17
Armory link :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Necrophobix
Clasa :paladin
Rasa :blood elf
Main spec :Holy
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) :retry stiu juca binisor numai ca nu prea am gear si lag cateodata.
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi :Am ales aceasta clasa pentru ca este un pic mai grea si mai interesanta joc la haste-crit. o rotatie exacta nu am .
Te incadrezi programului nostru de raids? : da ma incadrez
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit si cat ai stat in ele? :Am fost in Light of Dawn am stat 1 an de zile si dupa am iesit pentru ca mam certat cu gm .
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :Am Ts3 , Microfon ,imi merge un pic mai greu la yoursaj in rest e ok -


Respins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hemoragge

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-12-2014 15:23)
Joined: 19 Aug 2013
Posts: 8, Topics: 2
Location: Italy

Reputation: 31.3
Votes: 3

 
Post Posted: 18-09-2013, 16:22:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Costin
Varsta : 16
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hemoragge
Clasa : rogue
Rasa : undead
Main spec : combat
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : subletly (joc bn pvp dar pve nu prea) , si daca ar fi cazul sa joc neaparat vad eu ce fac:D.
Screenshot cu interfata : http://i.imgur.com/bLlBmQd.jpg
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : http://i.imgur.com/7B2Qakk.jpg (mai scazue 2-3k de la dots)
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : am ales rogue ca-mi place sa fac pvp cu el deasta am si full cata - dar si pveul este foarte distractiv cu rougu si de la un timp joc doar pve
Te incadrezi programului nostru de raids? : da ma incadrez foarte bine
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit si cat ai stat in ele? : drunken badgers era pvp:D
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : 4Gb , placa video 1.5gb , ts3 am si microfon am

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pandurul

[Leader of Xpress]



Status: Offline
(since 28-12-2017 18:59)
Joined: 10 Jan 2010
Posts: 474, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 341.9
Votes: 19

 
Post Posted: 18-09-2013, 17:20:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hemoragge wrote:
Numele IRL : Costin
Varsta : 16
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hemoragge
Clasa : rogue
Rasa : undead
Main spec : combat
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : subletly (joc bn pvp dar pve nu prea) , si daca ar fi cazul sa joc neaparat vad eu ce fac:D.
Screenshot cu interfata : http://i.imgur.com/bLlBmQd.jpg
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : http://i.imgur.com/7B2Qakk.jpg (mai scazue 2-3k de la dots)
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : am ales rogue ca-mi place sa fac pvp cu el deasta am si full cata - dar si pveul este foarte distractiv cu rougu si de la un timp joc doar pve
Te incadrezi programului nostru de raids? : da ma incadrez foarte bine
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit si cat ai stat in ele? : drunken badgers era pvp:D
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : 4Gb , placa video 1.5gb , ts3 am si microfon am


Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ISREAL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2017 19:33)
Joined: 29 May 2013
Posts: 47, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 139.6
Votes: 4

 
Post Posted: 18-09-2013, 19:53:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL :Zoli(Greenway)
Varsta :17
Armory link :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Greenway
Clasa :paladin
Rasa :blood elf
Main spec :Holy
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) :stiu sa joc bine protection !! si un pic retri scot 30k dps
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi :Am ales aceasta clasa ca este cel mai imba heal la cataclysm si stiu bine si rotatia si imi place cum dau cu el -
Te incadrezi programului nostru de raids? : da ma incadrez
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit si cat ai stat in ele? :
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :Am Ts3 , Microfon

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pandurul

[Leader of Xpress]



Status: Offline
(since 28-12-2017 18:59)
Joined: 10 Jan 2010
Posts: 474, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 341.9
Votes: 19

 
Post Posted: 18-09-2013, 20:13:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ISREAL wrote:
Numele IRL :Zoli(Greenway)
Varsta :17
Armory link :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Greenway
Clasa :paladin
Rasa :blood elf
Main spec :Holy
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) :stiu sa joc bine protection !! si un pic retri scot 30k dps
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi :Am ales aceasta clasa ca este cel mai imba heal la cataclysm si stiu bine si rotatia si imi place cum dau cu el -
Te incadrezi programului nostru de raids? : da ma incadrez
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit si cat ai stat in ele? :
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :Am Ts3 , Microfon


Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Holytech

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2013 15:13)
Joined: 21 Sep 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

 
Post Posted: 21-09-2013, 17:10:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Alic
Varsta : 21
Armory link : click
Clasa : Paladin
Rasa : Blood Elf
Main spec : Retri
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Prot sau Holy, joc aceste 2 specuri de pe wotlk
Screenshot cu interfata : click
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : dps click si spells click
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Intotdeauna mi-a placut paladinul, jucam tank sau heal la inceput dar acum vreau sa joc retribution pentru ca mi se pare foarte bun. Rotatie: 3 HP burst incluzand wrath, zealotry si trinket. apoi crusader+judgement pentru HP si templare la 3HP, Exorcism cast daca nu pot da altceva. consecration, wrath si divine storm pentru aoe.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Blue World, nu sunt luat la raiduri...
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Am si TS si microfon, pc-ul nu e foarte performant dar destul cat sa pot juca wow ok.

*Mentionez ca stiu sa joc si pot sa dau mult mai bine dps dar nu ma prea ajuta gear-ul momentan. Stiu toate scripturile dar nu am avut cu cine sa fac.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HolyStrikers

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-08-2016 02:02)
Joined: 04 Jan 2013
Posts: 47, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 7.3
Votes: 8

 
Post Posted: 21-09-2013, 18:49:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Holytech wrote:
Numele IRL : Alic
Varsta : 21
Armory link : click
Clasa : Paladin
Rasa : Blood Elf
Main spec : Retri
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Prot sau Holy, joc aceste 2 specuri de pe wotlk
Screenshot cu interfata : click
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : dps click si spells click
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Intotdeauna mi-a placut paladinul, jucam tank sau heal la inceput dar acum vreau sa joc retribution pentru ca mi se pare foarte bun. Rotatie: 3 HP burst incluzand wrath, zealotry si trinket. apoi crusader+judgement pentru HP si templare la 3HP, Exorcism cast daca nu pot da altceva. consecration, wrath si divine storm pentru aoe.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Blue World, nu sunt luat la raiduri...
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Am si TS si microfon, pc-ul nu e foarte performant dar destul cat sa pot juca wow ok.

*Mentionez ca stiu sa joc si pot sa dau mult mai bine dps dar nu ma prea ajuta gear-ul momentan. Stiu toate scripturile dar nu am avut cu cine sa fac.

Respins.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Serenityc!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-01-2016 21:00)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 45, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 106.6
Votes: 4

 
Post Posted: 22-09-2013, 18:15:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Mihai
Varsta : 20
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zvy La al 2-lea trinket nu ii apare imaginea este cel luat din fl pe hc.
Clasa : Shaman
Rasa : Goblin
Main spec : Resto
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Enhancement- dau destul de ok pe el am 388 ilvl pe el dar dau peste 30k dps.
Screenshot cu interfata : http://postimg.org/image/vfnynb79n/
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : -
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Am ales aceasta clasa deoarece are un hps foarte bun plus aoe heal. Shamanul fiind unul dintre cei mai buni healeri.. Cat despre rotatie... in functie de cum se ia dmg.. Earth Shield / Riptide/ Healing Rain/ Chain Heal/Greater Healing Wave.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da.
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit si cat ai stat in ele? : Bad Company - Nu prea era progres, lume neserioasa.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Am un pc destul de ok.. rezista la 25h fara lag fara delay totul dat la medium/high. Am ts/mic.



Last edited by Serenityc! on 22-09-2013, 18:31:52; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Starzzhero

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-10-2013 07:57)
Joined: 22 Sep 2013
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.2
Votes: 1

 
Post Posted: 22-09-2013, 18:30:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Cristi
Varsta : 16
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Starzhero
Clasa : Paladin
Rasa : Blood Elf
Main spec : Retri
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : -
Screenshot cu interfata : se vede mai jos
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : http://imgur.com/YhYghda
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Am ales aceasta clasa pt. ca imi place,are un burst destul de bun dar si sustain. Nu pot spune ca am o rotatie stabila, Inquistion mereu pe mine > Templar Verdict > Crusader Strike > Judgement > Exorcism la proc > Holy Wrath , ca stats Strenght>HIT 8.13 > Expertise 20(nu merge cum trebuie deci nu ai nev. de mai mult) > Mastery > Crit > Haste
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da.
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit si cat ai stat in ele? : Bad Commpany, lipsa de progres si seriozitate
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : PC suficient de bun pt 25 , pot sta pe ts, am microfon/ casti

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pandurul

[Leader of Xpress]



Status: Offline
(since 28-12-2017 18:59)
Joined: 10 Jan 2010
Posts: 474, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 341.9
Votes: 19

 
Post Posted: 22-09-2013, 18:38:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Serenityc! wrote:
Numele IRL : Mihai
Varsta : 20
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zvy La al 2-lea trinket nu ii apare imaginea este cel luat din fl pe hc.
Clasa : Shaman
Rasa : Goblin
Main spec : Resto
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Enhancement- dau destul de ok pe el am 388 ilvl pe el dar dau peste 30k dps.
Screenshot cu interfata : http://postimg.org/image/vfnynb79n/
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : -
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Am ales aceasta clasa deoarece are un hps foarte bun plus aoe heal. Shamanul fiind unul dintre cei mai buni healeri.. Cat despre rotatie... in functie de cum se ia dmg.. Earth Shield / Riptide/ Healing Rain/ Chain Heal/Greater Healing Wave.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da.
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit si cat ai stat in ele? : Bad Company - Nu prea era progres, lume neserioasa.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Am un pc destul de ok.. rezista la 25h fara lag fara delay totul dat la medium/high. Am ts/mic.


Respins

Posturi unite automat, 22-09-2013, 19:38:56

Starzzhero wrote:
Numele IRL : Cristi
Varsta : 16
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Starzhero
Clasa : Paladin
Rasa : Blood Elf
Main spec : Retri
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : -
Screenshot cu interfata : se vede mai jos
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : http://imgur.com/YhYghda
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Am ales aceasta clasa pt. ca imi place,are un burst destul de bun dar si sustain. Nu pot spune ca am o rotatie stabila, Inquistion mereu pe mine > Templar Verdict > Crusader Strike > Judgement > Exorcism la proc > Holy Wrath , ca stats Strenght>HIT 8.13 > Expertise 20(nu merge cum trebuie deci nu ai nev. de mai mult) > Mastery > Crit > Haste
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da.
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit si cat ai stat in ele? : Bad Commpany, lipsa de progres si seriozitate
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : PC suficient de bun pt 25 , pot sta pe ts, am microfon/ casti


Acceptat



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Azulazag

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2014 20:35)
Joined: 09 Sep 2013
Posts: 21, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 40.6
Votes: 2

 
Post Posted: 28-09-2013, 20:39:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Marian
Nume Char: Bebykaa-dar ma gandesc la un rename
Char pe retail : http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Shoghun/advanced
2.Varsta : 25
3.Ocupatie : Student,lucrez in domeniul IT
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bebykaa
5.Clasa : Hunter
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 5-6 ore sau mai mult depinde de ce progress facem
7.Main Spec / Off Spec : Main Spec Surv,Off MM/BM(depinde de ce e nevoie)
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Hunterul,dupa cum bine stiti este un RDPS unic in acest joc,datorita suportului sau ridicat in raiduri.Luand in considerare ca ,celelalte spec-uri(BM/MM) au mai multe bug-uri ,am considerat ca SURV este mai echilibrat,depinde de ce fix-uri se fac si modificarile pe care le aduce serverul,sunt dispus sa fac modificari/echilibrari in talent build/spec build/pet build etc.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
Importanta gearului pentru hunter este una destul de mare,pana la 397 ILVL ,hunterul pot spune ca da un DPS relativ mic in comparatie cu alte clase(ma refer pe Wow Freakz).
Enchatinguri&Gemuri pentru Hunter:

Head: 60 agility si 35 haste
Gemuri head: Meta- 54 aglity si 3% increased critical effect / +60 agility & +35 haste
Socket (red) : 40 agility
Nech(in caz ca are socket) : 40 agility
Shoulder: 30 agility si 20 mastery(in cazul in care va fi reparat)
Socket: 40 agility
Back: 65 crit/ 20 agility --ench full agility (50 agility,cand se vor pune sockete)
Chest: +20 all stats(best) agility(40) si agility+crit(20)
Wrists: enchating 50 critical strike / +130 agility(in cazul in care ai LW)
socket: 40 agility(in caz ca are)
arma: 130 agility(cel mai bun enchating pentru two-hand
hands: 20 agility(enchating) si socketing agility/+65 mastery
waist: full socketing agility(40)
legs: 190 AP +55 crit +full socketing agility
feet: 35 agility enchat +(socketing agility full)
Gems

Delicate Queen's Garnet

Delicate Chimera's Eye

Deadly Lava Coral

Agile Shadowspirit Diamond

In mare puteti sa vedeti cam ce ,stats-uri urmaresc eu si pe charul de pe retail(specific ca,accountul momentan este frozen pana la Pandaria,apoi mai vad daca continui sa joc pe Retail....
Agility>Crit>Hit>Mastery(pe freakz) stats priority
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : De WoW ,m-am apucat de Vanilla inainte de patch-ul care includea heartsone pe un server numit TOXIC,am trecut prin toate clasele pe care le ofera jocul.Datorita perioadei in care m-am apucat 7 iunie 2005(inca mai am old screen's din joc),pot spune ca am trecut cam prin toata povestea WoW-ului,de la raid-uri Vanilla pana la Cataclysm.Am inceput sa joc pe serverul Toxic,apoi pe ChiWoWa&Addicted,RoWoW,Spidernet,Echonet,apoi am jucat pe serverul lui Juhziz(nu ii mai tin minte exact numele atm).Dupa o experienta destul de lunga pe private m-am apucat sa joc pe retail.--Am dat cleare la all WoW content(PvE).(Inainte de a juca WoW am jucat de la warcraft 2 pana in prezent cam toate jocurile oferite de Blizzard,incluzand si Diablo).Characterele mele de pe retail sunt : http://eu.battle.net/wow/en/character/jaedenar/Hntrok/simple (ca rogue) iar ca hunter : http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Shoghun/advanced si shamanul http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Nimor/advanced [Moar Dotz-pe Jaedenar fiind guilda mea de alt-uri).Pe Freakz am trecut prin toate encounterele pe care le ofera.Motivul pentru care am venit pe Freakz ,este unul destul de important,guilda in care activam pe Blizzard,toti s-au lasat de WoW s-au apucat de Guild Wars 2 ,Dota 2 ,etc.Iar multi au migrat catre alte guilde si/sau alte jocuri.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
De pe Vanilla? Ranging Alcolichs
De pe TBC ? Elite Night Stalkers si altele mai mici
De pe Wotlk ? PvE,QQ givers(destramat),I just crit in my pants(destramat),Elite Night Stalkers(discutii intre membri,pana la urma in vancata),Realness
De pe Cataclysm? EGG(guilda lu Veku),The Betrayers,HKP(pe patchul 4.0.6.)The Divinity,Realness,Light of Dawn,Deus ex Machina,Pride,Wicked si inca cateva mai mici,care nu le mai tin minte numele-in nici una din acestea nu pot zice ca nu am fost in totalitate nemultumit ,dar nu au reusit sa,intretina acel aer de buna dispozitie +implicarea unor membrii imaturi in raiduri,care a dus la ,lasarea unui gust amar in urma,pe langa altele ar fi faptul ca multi dintre ei ,de acum se considera playeri foarte buni,numai din cauza gearului pe care il detin,dar skill-ul spune cu totul altceva.Nu acuz pe toti membrii din guildele in care am fost,desigur in toate guildele sunt si playeri de calitate superioara si playeri de calitate putin mai buna,aici fac referinta la tot,skill ,gear,adaptabilitate.... WhySoSerious,AFC,Perverts,Heaven...alte guilde prin care am mai fost
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da,desigur
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ?

Iar aici sper sa prosepram in experienta PvE cat si PvP ,am vazut o buna intelegere intre membrii


Profesii pentru hunter: Engi/Mining ; JWL/LW --- ptr bonus-uri
(*)Pe orice laptop,pc ,care il detin nu imi apare nici un text(atat pe interfata originala de la WoW(unde scrii account si pass ,unde te loghezi ,la nimic,rog un GM sa ma ajute cu aceasta problema,am re-instalat WoW si Windows-ul pe toate Pc-urile mele si pe laptop ,aceeasi problema pe toate.
Am inceput sa downloadez WoW-ul de pe site-ul lor atm ,si cand termina cu downloadul ,sper sa fie ok,ceea ce am re-instalat de pe link-ul de download de la freakz,nu mi-a mers pe nici unul din pc-urile mele.Cand termina ,postez si printul cu DPS
Ptr DPS test pot fi contactat in game
Raspund si garantez pentru toate informatiile oferite,

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pandurul

[Leader of Xpress]



Status: Offline
(since 28-12-2017 18:59)
Joined: 10 Jan 2010
Posts: 474, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 341.9
Votes: 19

 
Post Posted: 28-09-2013, 20:44:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Azulazag wrote:
1.Nume Real : Marian
Nume Char: Bebykaa-dar ma gandesc la un rename
Char pe retail : http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Shoghun/advanced
2.Varsta : 25
3.Ocupatie : Student,lucrez in domeniul IT
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bebykaa
5.Clasa : Hunter
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 5-6 ore sau mai mult depinde de ce progress facem
7.Main Spec / Off Spec : Main Spec Surv,Off MM/BM(depinde de ce e nevoie)
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Hunterul,dupa cum bine stiti este un RDPS unic in acest joc,datorita suportului sau ridicat in raiduri.Luand in considerare ca ,celelalte spec-uri(BM/MM) au mai multe bug-uri ,am considerat ca SURV este mai echilibrat,depinde de ce fix-uri se fac si modificarile pe care le aduce serverul,sunt dispus sa fac modificari/echilibrari in talent build/spec build/pet build etc.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
Importanta gearului pentru hunter este una destul de mare,pana la 397 ILVL ,hunterul pot spune ca da un DPS relativ mic in comparatie cu alte clase(ma refer pe Wow Freakz).
Enchatinguri&Gemuri pentru Hunter:

Head: 60 agility si 35 haste
Gemuri head: Meta- 54 aglity si 3% increased critical effect / +60 agility & +35 haste
Socket (red) : 40 agility
Nech(in caz ca are socket) : 40 agility
Shoulder: 30 agility si 20 mastery(in cazul in care va fi reparat)
Socket: 40 agility
Back: 65 crit/ 20 agility --ench full agility (50 agility,cand se vor pune sockete)
Chest: +20 all stats(best) agility(40) si agility+crit(20)
Wrists: enchating 50 critical strike / +130 agility(in cazul in care ai LW)
socket: 40 agility(in caz ca are)
arma: 130 agility(cel mai bun enchating pentru two-hand
hands: 20 agility(enchating) si socketing agility/+65 mastery
waist: full socketing agility(40)
legs: 190 AP +55 crit +full socketing agility
feet: 35 agility enchat +(socketing agility full)
Gems

Delicate Queen's Garnet

Delicate Chimera's Eye

Deadly Lava Coral

Agile Shadowspirit Diamond

In mare puteti sa vedeti cam ce ,stats-uri urmaresc eu si pe charul de pe retail(specific ca,accountul momentan este frozen pana la Pandaria,apoi mai vad daca continui sa joc pe Retail....
Agility>Crit>Hit>Mastery(pe freakz) stats priority
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : De WoW ,m-am apucat de Vanilla inainte de patch-ul care includea heartsone pe un server numit TOXIC,am trecut prin toate clasele pe care le ofera jocul.Datorita perioadei in care m-am apucat 7 iunie 2005(inca mai am old screen's din joc),pot spune ca am trecut cam prin toata povestea WoW-ului,de la raid-uri Vanilla pana la Cataclysm.Am inceput sa joc pe serverul Toxic,apoi pe ChiWoWa&Addicted,RoWoW,Spidernet,Echonet,apoi am jucat pe serverul lui Juhziz(nu ii mai tin minte exact numele atm).Dupa o experienta destul de lunga pe private m-am apucat sa joc pe retail.--Am dat cleare la all WoW content(PvE).(Inainte de a juca WoW am jucat de la warcraft 2 pana in prezent cam toate jocurile oferite de Blizzard,incluzand si Diablo).Characterele mele de pe retail sunt : http://eu.battle.net/wow/en/character/jaedenar/Hntrok/simple (ca rogue) iar ca hunter : http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Shoghun/advanced si shamanul http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Nimor/advanced [Moar Dotz-pe Jaedenar fiind guilda mea de alt-uri).Pe Freakz am trecut prin toate encounterele pe care le ofera.Motivul pentru care am venit pe Freakz ,este unul destul de important,guilda in care activam pe Blizzard,toti s-au lasat de WoW s-au apucat de Guild Wars 2 ,Dota 2 ,etc.Iar multi au migrat catre alte guilde si/sau alte jocuri.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
De pe Vanilla? Ranging Alcolichs
De pe TBC ? Elite Night Stalkers si altele mai mici
De pe Wotlk ? PvE,QQ givers(destramat),I just crit in my pants(destramat),Elite Night Stalkers(discutii intre membri,pana la urma in vancata),Realness
De pe Cataclysm? EGG(guilda lu Veku),The Betrayers,HKP(pe patchul 4.0.6.)The Divinity,Realness,Light of Dawn,Deus ex Machina,Pride,Wicked si inca cateva mai mici,care nu le mai tin minte numele-in nici una din acestea nu pot zice ca nu am fost in totalitate nemultumit ,dar nu au reusit sa,intretina acel aer de buna dispozitie +implicarea unor membrii imaturi in raiduri,care a dus la ,lasarea unui gust amar in urma,pe langa altele ar fi faptul ca multi dintre ei ,de acum se considera playeri foarte buni,numai din cauza gearului pe care il detin,dar skill-ul spune cu totul altceva.Nu acuz pe toti membrii din guildele in care am fost,desigur in toate guildele sunt si playeri de calitate superioara si playeri de calitate putin mai buna,aici fac referinta la tot,skill ,gear,adaptabilitate.... WhySoSerious,AFC,Perverts,Heaven...alte guilde prin care am mai fost
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da,desigur
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ?

Iar aici sper sa prosepram in experienta PvE cat si PvP ,am vazut o buna intelegere intre membrii


Profesii pentru hunter: Engi/Mining ; JWL/LW --- ptr bonus-uri
(*)Pe orice laptop,pc ,care il detin nu imi apare nici un text(atat pe interfata originala de la WoW(unde scrii account si pass ,unde te loghezi ,la nimic,rog un GM sa ma ajute cu aceasta problema,am re-instalat WoW si Windows-ul pe toate Pc-urile mele si pe laptop ,aceeasi problema pe toate.
Am inceput sa downloadez WoW-ul de pe site-ul lor atm ,si cand termina cu downloadul ,sper sa fie ok,ceea ce am re-instalat de pe link-ul de download de la freakz,nu mi-a mers pe nici unul din pc-urile mele.Cand termina ,postez si printul cu DPS
Ptr DPS test pot fi contactat in game
Raspund si garantez pentru toate informatiile oferite,


Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Qwez

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2015 19:11)
Joined: 28 Sep 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 69.1
Votes: 2

 
Post Posted: 29-09-2013, 10:50:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Sebi ( Qwez )
Varsta : 14
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Qwez
Clasa : Shaman
Rasa : Orc
Main spec : Restoartion
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Enchanment acuma ma echipez pe el .
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Nu am o roatie fixa dar cam 75 % din heal il dau printr-o rotatie.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Sigurat.
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit si cat ai stat in ele? : Evo . Am stat ceva vreme nu sunt sigur cam cat dar am iesit ca am avut ceva probleme.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Am 2 microfoane. Cu lagu nu am probleme.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    


The time now is 19-09-2024, 19:22:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x