User
Pass
2FA
 
 

DW Image Show Pro and Flash TextFX Giveaway

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Programming / Scripting / Database
Author Message794
boogiesbc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-04-2010 18:57)
Joined: 22 Sep 2007
Posts: 80, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: 112
Votes: 4

Post Posted: 30-03-2009, 19:20:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)



Adica se dau pe moca, mai exact cate 2 licente de la respectivele programe (Premii totale de peste 320$). Cei darnici sunt ExtendStudio. Pentru a intra in concurs trebuie sa va plimbati pe siteul lor si sa raspundeti printr-un comentariu la intrebarea "Ce extensii/pluginuri de Dreamweaver/Flash v-ar fi folositoare in munca voastra zilnica?" (raspunsul in engleza si, eventual, in articol, nu aici)

Detalii aici

Am pus si pe alte 2 siteuri pe care umbla WebDeveri ca poate fericesc pe cativa dintre voi cu niste licente.

Sa nu-mi ziceti ca fac reclama la siteul meu ca nu am nevoie iar pt concurs eu nu primesc nimic, sunt doar un intermediar care va da benevol 4 licente

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Programming / Scripting / Database  


The time now is 28-04-2024, 22:06:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x