User
Pass
2FA
 
 

:((
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1405
heyhey

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 27-07-2016 10:50)
Joined: 08 Jun 2013
Posts: 2248, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 118
Votes: 93

Post Posted: 28-09-2013, 09:13:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

madalin21 wrote:
kiss* wrote:
-) ce tot atata daka eram in locul tau im-i era si rusine sa mai zic ceva tu crezi ca te va mai ierta ma cineva daka un pleyer joaca cu aim si ia ban permanent pai un admin halal de tine ma ne-ai facut de ras asteptam decizia lui bmw eu cred ca va fi remove si ban permanent crezi daka ai recunoscut vei fi iertat te inseli amarnic daka ar face toti admini ca tine ar fi un haus total si nu te-ai gandit daka te iarta bmw va face si alt admin la fel ca tine si mai vreai si up hmm .
hm.. am intrat cu aim imi este rusine de unii playeri nu fata de toti vrei sa tii enumar? (bmw darklord teo xandrey sunete soul --astia cei mai buni prieten i heyhey nu s=a dovedit te treaba in acest moment) stiu deja care este raspunsul lui bmw DAR VREAU SA SPUN:TOT XP MEU SE VA DUCE ASA 1KK LA DARKLORD A1KK LA TEO SI 700K LA XANDREY DOAR DACA VREA BMW:)

- - - esti penal - deci morr.. - Si cum ma rog vr sa le dai xp`u tau lor? - -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
madalin21
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-10-2013 18:12)
Joined: 09 Sep 2013
Posts: 120, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: -6.3
Votes: 4

Post Posted: 28-09-2013, 09:50:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

heyhey wrote:
madalin21 wrote:
kiss* wrote:
-) ce tot atata daka eram in locul tau im-i era si rusine sa mai zic ceva tu crezi ca te va mai ierta ma cineva daka un pleyer joaca cu aim si ia ban permanent pai un admin halal de tine ma ne-ai facut de ras asteptam decizia lui bmw eu cred ca va fi remove si ban permanent crezi daka ai recunoscut vei fi iertat te inseli amarnic daka ar face toti admini ca tine ar fi un haus total si nu te-ai gandit daka te iarta bmw va face si alt admin la fel ca tine si mai vreai si up hmm .
hm.. am intrat cu aim imi este rusine de unii playeri nu fata de toti vrei sa tii enumar? (bmw darklord teo xandrey sunete soul --astia cei mai buni prieten i heyhey nu s=a dovedit te treaba in acest moment) stiu deja care este raspunsul lui bmw DAR VREAU SA SPUN:TOT XP MEU SE VA DUCE ASA 1KK LA DARKLORD A1KK LA TEO SI 700K LA XANDREY DOAR DACA VREA BMW:)

- - - esti penal - deci morr.. - Si cum ma rog vr sa le dai xp`u tau lor? - -
sa le dea bmw -


YOU Look At MEeee BANNNNNNNNNNNN
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
heyhey

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 27-07-2016 10:50)
Joined: 08 Jun 2013
Posts: 2248, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 118
Votes: 93

Post Posted: 28-09-2013, 11:33:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

madalin21 wrote:
heyhey wrote:
madalin21 wrote:
kiss* wrote:
-) ce tot atata daka eram in locul tau im-i era si rusine sa mai zic ceva tu crezi ca te va mai ierta ma cineva daka un pleyer joaca cu aim si ia ban permanent pai un admin halal de tine ma ne-ai facut de ras asteptam decizia lui bmw eu cred ca va fi remove si ban permanent crezi daka ai recunoscut vei fi iertat te inseli amarnic daka ar face toti admini ca tine ar fi un haus total si nu te-ai gandit daka te iarta bmw va face si alt admin la fel ca tine si mai vreai si up hmm .
hm.. am intrat cu aim imi este rusine de unii playeri nu fata de toti vrei sa tii enumar? (bmw darklord teo xandrey sunete soul --astia cei mai buni prieten i heyhey nu s=a dovedit te treaba in acest moment) stiu deja care este raspunsul lui bmw DAR VREAU SA SPUN:TOT XP MEU SE VA DUCE ASA 1KK LA DARKLORD A1KK LA TEO SI 700K LA XANDREY DOAR DACA VREA BMW:)

- - - esti penal - deci morr.. - Si cum ma rog vr sa le dai xp`u tau lor? - -
sa le dea bmw -

Asa va fii cum spui tu - -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Italianul

[^NeW GeNeRaTioN^]



Status: Offline
(since 11-11-2013 14:17)
Joined: 27 Aug 2011
Posts: 994, Topics: 47
Location: Romania

Reputation: 35.2
Votes: 13

Post Posted: 28-09-2013, 12:58:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adica xp-ul ala facut cu cod -) sper ca vei primi ban si ca nu te voi mai vedea vrodata pe server! astfel de exemplare ca tine nu au ce cauta pe server! Te pup, pa pa! -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BmW750i

[FURIEN.FREAKZ.RO]



Status: Offline
(since 16-02-2015 21:04)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 3772, Topics: 75
Location: Galati

Reputation: 1216.6
Votes: 126

 
Post Posted: 28-09-2013, 18:52:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Remove
@Ban Permanent.

T/C

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by BmW750i, 28 September 2013 16:52



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 28-06-2024, 02:15:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password