User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Xtreme Runner

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1785
catea
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 21:13)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 1901, Topics: 80
Location: cotet

Reputation: -56
Votes: 200

   
Post Posted: 03-10-2013, 09:41:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nick- catea
Admin reclamat- xtreme runner
ora- 10.30
Motiv - da gag pe degeaba -

Dovada - http://postimg.org/image/krmewb901/


Deci eu m-am saturat sa imi primesc gag ca fac reclama la serverul MR4 !

Acum sper sa nu aud ca cv de genul '' a gresit '' sau '' nu a fost atent'' VEDETI CHIAR VOI IN DOVADA CA I-am SPUS SA VADA IP SI EL A ZIS CA NU II PASA ! ASTA ASA CASA NU VENITI CU POSTURI DE GENUL ASTA

Acum... eu mi-am luat gag ca am fct reclama la serveru mr4 si nu e prima oara... mai facusem o reclamatie lui extreme dar sa inchis fara un raspuns sau o pedeapsa ,sa vad acum ce decizie iau ownerii , app daca eu iau gag pt aia uitati aici ce face domnu xtreme

http://postimg.org/image/v2bufhozl/

http://postimg.org/image/kvftsbl51/

Abia astept sa vad ce decizie iau ownerii ! La ultima reclamatie sa zicem ca a fost o gresala si te-au iertat dar acum? M-am saturat ca adminii sa dea gag FARA SA VERIFICE + CA DACA LE ZICI ,O SA ZICA CA NU LE PASA ( asa facuse si iulian si acum xtreme)


bp.freakz.ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xTrEmE_RuNNeR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-08-2015 23:30)
Joined: 11 Apr 2013
Posts: 49, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 111.6
Votes: 13

Post Posted: 03-10-2013, 09:49:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stii ce imi place la tn? Iti place FOARTE mult sa te iei in gura cu adminii. Toti playeri joaca frumos, linistiti fara probleme, numai tu faci urat si comentezi.
Special ai luat IP-ul (ala in numere, nu litere) ca stiai ca nu o sa bag de seama ca e de la mr4. Eu unu nu folosesc IP-ul cu numere, si nici u nu il folosesti.
Cauti mereu un motiv de cearta si iti bati joc de adminii de pe server.
Acum.... De ce sa verific ce IP ai zis? E un IP care nu il cunosc, simplu, ai luat gag si mi-am facut treaba.
Acum te rog sa nu mai sari in sus si sa nu mai cauti motive de cearta.
Numai tu ai facut nush cate reclamatii.

Am aici si o poza unde ai zis IP-ul si ti-am dat gag. http://i.imgur.com/GxoYu3F.png

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
catea
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 21:13)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 1901, Topics: 80
Location: cotet

Reputation: -56
Votes: 200

   
Post Posted: 03-10-2013, 09:52:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xTrEmE_RuNNeR wrote:
Stii ce imi place la tn? Iti place FOARTE mult sa te iei in gura cu adminii. Toti playeri joaca frumos, linistiti fara probleme, numai tu faci urat si comentezi.
Special ai luat IP-ul (ala in numere, nu litere) ca stiai ca nu o sa bag de seama ca e de la mr4. Eu unu nu folosesc IP-ul cu numere, si nici u nu il folosesti.
Cauti mereu un motiv de cearta si iti bati joc de adminii de pe server.
Acum.... De ce sa verific ce IP ai zis? E un IP care nu il cunosc, simplu, ai luat gag si mi-am facut treaba.
Acum te rog sa nu mai sari in sus si sa nu mai cauti motive de cearta.
Numai tu ai facut nush cate reclamatii.


''Acum.... De ce sa verific ce IP ai zis? E un IP care nu il cunosc, simplu, ai luat gag si mi-am facut treaba.''

F bine... perfect ! walker acum sper ca vezi ce treaba fac adminii tai , dau ban/gag dupa nume , nu verifica ip sau cv sa fie siguri -


Stii care e problema? Mi-ai dat gag , nu te-am amenintat cu nimik , nu te-am zis ca iti fac reclam sau cv , te-am zis doar sa VERIFICI IP CA E DATORIA TA , iar tu ai zis ''nu ma intereseaza...'' pai asta e atitudine de admin ? - -


bp.freakz.ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xTrEmE_RuNNeR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-08-2015 23:30)
Joined: 11 Apr 2013
Posts: 49, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 111.6
Votes: 13

Post Posted: 03-10-2013, 09:55:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu nu meriti nici macar sa se vorbeasca cu tn. Imi aduc aminte ca vorbeam frumos cu tn si u ma lu-ai la misto. Dupa ce ca eu incerc sa vorbesc frumos cu tn tu ma iei la misto? Zii mersi ca te bag in seama.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
catea
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 21:13)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 1901, Topics: 80
Location: cotet

Reputation: -56
Votes: 200

   
Post Posted: 03-10-2013, 09:59:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xTrEmE_RuNNeR wrote:
Tu nu meriti nici macar sa se vorbeasca cu tn. Imi aduc aminte ca vorbeam frumos cu tn si u ma lu-ai la misto. Dupa ce ca eu incerc sa vorbesc frumos cu tn tu ma iei la misto? Zii mersi ca te bag in seama.


Mane toti gresim ! Stii care e problema ta? nu iti recunosti vina

1. Am facut reclama la serveru mr4
2. Tu mi-ai dat gag

3. Te-am zis ''xtreme verifica ip ''
4. Tu ai zis '' nu-mi pasa al cui e ip''

Pai asta e atitudine de admin? eu nu am zis ca ito fac reclam sau cv , te-am zis frumos SA VERIFICI IP !
Il verificai , vedeai al cui e , imi scoateai gagu si totul era bine mersi ... dar nu.... tu ai luat in gura '' nu ma intereseaza ''


bp.freakz.ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xTrEmE_RuNNeR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-08-2015 23:30)
Joined: 11 Apr 2013
Posts: 49, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 111.6
Votes: 13

Post Posted: 03-10-2013, 10:04:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi-ai zis frumos "xtreme verifica ip"? Stai ca am o poza despre ce am zis chiar aici.

http://i.imgur.com/p2xJ1N4.png

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
catea
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 21:13)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 1901, Topics: 80
Location: cotet

Reputation: -56
Votes: 200

   
Post Posted: 03-10-2013, 10:08:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xTrEmE_RuNNeR wrote:
Mi-ai zis frumos "xtreme verifica ip"? Stai ca am o poza despre ce am zis chiar aici.

http://i.imgur.com/p2xJ1N4.png



Pai da ... ce nu am vb frumos sau cum? Am zis sa verifici IP , iar tu lai luat pe ''nu-mi pasa'' in brate

Chiar nush de ce incerci sa te aperi , intelegeam f bine , ca ai gresit imi scoteai gagu si gata ... dar nu... tu trebuie sa fi ''smeker'' si sa nu faci ce iti spune omu

Sa-ti spun cv , mai multi admini de pe server mi-au gresit cu cate cv , dar siau cerut scuze si sunt prieten cu ei
Tu ai gresit , dar chiar cand tise demonstreaza ca ai gresit , tot o tii una si buna pe a ta


bp.freakz.ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xTrEmE_RuNNeR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-08-2015 23:30)
Joined: 11 Apr 2013
Posts: 49, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 111.6
Votes: 13

Post Posted: 03-10-2013, 10:17:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi sa demonstrat ca ce? Cum tu ma provocat sa iti dau gag ca sa ai motiv de cearta? Eu cand gresesc, imi cer scuze ca nu sunt perfect, dar in fata ta nu am gresit cu nimic. Si nu mai incerca sa pari un inger ca nu esti. Am auzit ca ieri ti-ai luat un slay dupa 0 si ai inceput sa turbezi pe server. Chiar nu te inteleg, ai venit pe server sa cauti motive de cearta?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
catea
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 21:13)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 1901, Topics: 80
Location: cotet

Reputation: -56
Votes: 200

   
Post Posted: 03-10-2013, 10:22:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xTrEmE_RuNNeR wrote:
Mi sa demonstrat ca ce? Cum tu ma provocat sa iti dau gag ca sa ai motiv de cearta? Eu cand gresesc, imi cer scuze ca nu sunt perfect, dar in fata ta nu am gresit cu nimic. Si nu mai incerca sa pari un inger ca nu esti. Am auzit ca ieri ti-ai luat un slay dupa 0 si ai inceput sa turbezi pe server. Chiar nu te inteleg, ai venit pe server sa cauti motive de cearta?



Stai asa cu ce te-am provocat - - ? hai ca asta e buna rau ! Eu fac reclama pozitiva la server si imi iau gag ! Buna asta , cu ce te-am provocat - ?

Walker uite sa vezi si tu ca pt Xtreme RECLAMA POZITIVA LA SERVER , e provocare ptr el

Auzi nici nush dc ma pun la mintea ta ... te lasa sa vb singur , faptele arata ce faci tu pe server

Nu mai postez nik astept decizia ownerului cu privire la ''halucinatiile'' tale


bp.freakz.ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xTrEmE_RuNNeR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-08-2015 23:30)
Joined: 11 Apr 2013
Posts: 49, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 111.6
Votes: 13

Post Posted: 03-10-2013, 10:26:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chiar imi place de tn cand faci asa. Cum zici u. Sa asteptam deciziu Ownerului la-.. "Halucinatiile" mele.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bymby

[Creep]



Status: Offline
(since 01-10-2014 19:59)
Joined: 11 Jun 2012
Posts: 847, Topics: 37
Location: Ploiesti

Reputation: 60.8
Votes: 25

Post Posted: 03-10-2013, 14:06:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sincer parerea mea e sa down extrem/ban permanent catea,,peste tot numai reclamatii catea..mai facem si noi economie de topicuri...invit si restul adminilor sa imi sustina ideea/sau nu!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iulian21

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-01-2018 06:53)
Joined: 30 Oct 2011
Posts: 1369, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 300.7
Votes: 42

Post Posted: 03-10-2013, 14:14:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bymby wrote:
sincer parerea mea e sa down extrem/ban permanent catea,,peste tot numai reclamatii catea..mai facem si noi economie de topicuri...invit si restul adminilor sa imi sustina ideea/sau nu!!



permanent catea da +1.......................dar down extrem pt ce???......eram pe sv cand sa intamplat ( askie la cum te stiu io pe tn playeru asta zbura de mult dupa sv daca erai in locu nostru )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cariinnaa Aka 47*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-11-2013 19:36)
Joined: 28 Aug 2013
Posts: 880, Topics: 9
Location: Imperiul Lianelor

Reputation: 30.8
Votes: 47

 
Post Posted: 03-10-2013, 15:44:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bymby wrote:
sincer parerea mea e sa down extrem/ban permanent catea,,peste tot numai reclamatii catea..mai facem si noi economie de topicuri...invit si restul adminilor sa imi sustina ideea/sau nu!!

+1
Catea face reclamatii mai tuturor adminilor, nu inteleg de ce, doar pentru ca el e cam figurant si se ia in gura cu toti adminii (+ ca ii mai si insulta/injura uneori). N-oi fi eu o experta, dar parerea mea e ca ar trebuie ca, Catea sa o ia mai usor cu reclamatiile si sa fie mai ingaduitor, si atunci nu o sa mai aiba probleme..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
walk3r
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2015 17:19)
Joined: 09 Feb 2012
Posts: 2801, Topics: 146
Location: Pe FreakZ

Reputation: 116.3
Votes: 229

       
Post Posted: 03-10-2013, 16:05:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Daca ar fi sa o luam logic , reclamatia nu e facuta degeaba pentru ca , pana la urma urmei a luat gag degeaba , totusi nu toti stam sa verificam IP-ul sv-ului dar admini ar trebui sa stie acest IP pe derost.
2.Nu ii putem interzice unui player sa faca reclamatie , reclamatia o face daca se simte nedreptatit,daca e fara rost se da TC , daca nu se, iau masuri.
3.Catea , poate si adminii sunt neatenti dar si tu incearca sa nu ii mai iei la misto sau sa ii provoci la cearta ca pana la urma toti avem o limita.Incearca sa iti vezi de jocul tau pentru a evita orice confilct ( acum vorbesc la general ).Atat timp cat tu deranjezi admini , eu le dau mana libera la comenzi -
4.VALABIL PENTRU TOTI ADMINI : Incercati sa aveti o atitudine cat mai buna cu playeri , explicati-le de ce au primit comenzi de gag/slay/kick etc , nu va dati mari zei in fata lor !


@ xTrEmE_RuNNeR Data viitoare fi mai atent , nu mai aplica comenzi degeaba.Detii gradul de BaRoN si ar trebui sa ai putina experienta.
La urmatoarea abatere voi trece la sanctiuni !
T.C



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by walk3r, 03 October 2013 14:08



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 20-04-2024, 11:38:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x