User
Pass
2FA
 
 

sanctiune lovingfire (2)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message429
vladoo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 24 Aug 2011
Posts: 25, Topics: 13
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 43.9
Votes: 2

   
Post Posted: 05-10-2013, 14:24:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele suspectului: Lovingfire
Data/ora: 05 octombrie 11:30
Detalii: A ninjat un item din FL in favoarea unui alt caracter de-al lui. A dat la roll Mantle of the fiery protector, am dat roll, iar el nu mi-a dat itemul, mentionand ca il va lua pe un alt caracter, apoi mi-a dat kick. Pe wisp s-a facut ca ploua. Jucatorii care dau iteme din BH altor insi care n-au fost in raid primesc zilnic mute pentru lucrul asta (cu exceptia cazurilor in care itemul e dat gratis, nefiind cine sa-l ia). Consider ca e un caz similar, in conditiile in care eu aveam nevoie de itemul respectiv pentru offspec.
Screenshot: http://postimg.org/gallery/a84d9nuk/
Realm: Genesis

Vad ca celalalt thread pe care l-am deschis a fost inchis aiurea. Sa inteleg ca e voie ca un caracter care nu a fost in raid sa ia loot desi nu a participat la encounter? Despre asta era vorba, nu despre ninja. Daca Lovingfire ar fi vandut itemul unui jucator de pe lfg, care nu a fost in raid, ar fi primit mute. Daca l-a dat unui offchar de-al lui care nu a fost in raid (deci vorbim de acelasi exploit) nu primeste mute? Poate imi explici de ce exploitul respectiv e sanctionabil in primul caz si nu e sanctionabil in al doilea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
razvan1234567

[Lovingfire e Mirific]



Status: Offline
(since 03-02-2022 22:18)
Joined: 20 Dec 2010
Posts: 473, Topics: 25
Location: United Kingdom

Reputation: 286.8
Votes: 29

 
Post Posted: 07-10-2013, 10:36:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A fost raid cu global. Cand te duci in raid cu globalul iti asumi responsabilitatea ca o sa fi ninjat. Iar pt asta nu se da mute sau ban. Niciodatã nu sa dat si nici nu o sa se dea pt ca altfel 3/4 din playeri de pe global ar lua ban sau mute. O zi buna imi aștept Sentința




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wednesday

[Black Velvet]



Status: Offline
(since 01-09-2021 14:44)
Joined: 03 Apr 2012
Posts: 4597, Topics: 58
Location: Romania

Reputation: 1156.3
Votes: 71

 
Post Posted: 07-10-2013, 11:44:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu pedepsim aºa ceva.

This fire's burning, burning me, to bring you back to life...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Empyrium, 07 October 2013 09:44



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 20-04-2024, 15:16:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x