User
Pass
2FA
 
 

Discutii Libere
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 196, 197, 198  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message188637
Maria Drag0miroiu

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 29-11-2019 09:47)
Joined: 25 Jul 2012
Posts: 1911, Topics: 61
Location: Germany

Reputation: 1255.9
Votes: 74

   
Post Posted: 06-10-2013, 20:02:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Clau daca nu iti spuneau oamenii astia sa imi dai pm ... nu te ducea "bibilica" acum sper ca e ok .... "|3()()$$"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Beowulf

[Organ de stat]



Status: Offline
(since 27-03-2020 11:23)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 3232, Topics: 219
Location: Pantelimon, Ilfov

Reputation: 478.7
Votes: 125

         
Post Posted: 06-10-2013, 20:35:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok. Sunt mediocru. Dar ma bucur ca nu sunt un copil fara viitor si nu imi traiesc viata pe cs si cel putin nu ma deranjeaza casuta deloc. Deja te vezi avion pe aici. Dar cu parere de bine iti spun ca esti frant. Si crezi ca daca imi dai respect in minus imi pasa?-- Se vede ce matur esti daca tu crezi ca eu vreau sa fac reputatie. Mai da-mi ca atat te duce capul (desi nu cred ca ai creier in el). Eu nu alerg dupa reputatie ca tine. Cred ca nu ai avut parte de copilarie. Bafta. Nu te tine sa-mi dai disrespect toata reputatia ta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 06-10-2013, 21:40:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Maria Drag0miroiu wrote:
Clau daca nu iti spuneau oamenii astia sa imi dai pm ... nu te ducea "bibilica" acum sper ca e ok .... "|3()()$$"


Ca sa vezi ca nu te duce bibilica pe tine nu pe mine , uita-te cand ti-am dat pm (la data) si uita-te cand am scris pe forum , a doua la mana ti-am dat pm si acum cateva luni , ai raspuns la fel de ostil ca si beowulf , iar pana nu a intrat moderator sa te avertizeze ai facut la fel cum ai vrut tu . Se vede clar gradul de profesionalism si colaborare care lasa de dorit .

Iar tie beowulf nu are rost sa iti mai spun ca nu sunt copil ca si tine , experienta am cu siguranta mai multa ca tine , respect din plin pe forum si pe servere , nu stau inchis doar pe un server unde ma dau "zmeu" ca si tine etc ...
Nu vii tu sa spui de la primul post ca "ne deranjezi" pleaca de aici , dezactiveaza-ti casuta . Adica nici nu ai realizat ce vreau sa spun si deja ma scoti in suturi de aici , stai asa ca nu-i asa "zmeule" .
Nu am venit de drag aici , am venit cu o problema la care vad ca "lucrati" in echipa sa o rezolvati din plin . Nu costa pe nimeni nimic sa se adapteze unor situatii .

Code:
Ok. Sunt mediocru. Dar ma bucur ca nu sunt un copil fara viitor si nu imi traiesc viata pe cs si cel putin nu ma deranjeaza casuta deloc. Deja te vezi avion pe aici. Dar cu parere de bine iti spun ca esti frant.


Nu numai ca esti mediocru , esti si taran (nu din ala care locuieste la tara) ! Pe forum sunt useri care nu neaparat joaca cs , sunt programatori , detinatori de servere , moderatori , etc . Daca eu joc si cs o fac din placere , pentru ca am timp si pentru ca imi permit !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Beowulf

[Organ de stat]



Status: Offline
(since 27-03-2020 11:23)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 3232, Topics: 219
Location: Pantelimon, Ilfov

Reputation: 478.7
Votes: 125

         
Post Posted: 06-10-2013, 22:45:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine, nu mai posta aici. Puteai sa dai un PM catre un Owner de la noi sau sa "vorbesti" pe alt ton cand i te-ai adresat lu Maria. Cu totii "ne permitem" in fata la PC sa ne luam si avion, sa ne facem si cate un Titanic. Si de respect beneficiez si eu pe forum si pe server. Daca ma uit la data inregistrarii tale pe forum iti pot garanta ca sunt mult mai vechi ca tine si mult mai cunoscut. Te rog sa iti vezi de rolul tau care il ai pe freakz si sa nu ne mai deranjezi. Si nu mai face posturi pentru 0.1 respect si nici nu mai cere respect de la altii (ca in asta consta respectul la tine). Stiu cine esti, te stiu de ceva timp si iti pot garanta ca nu faci nici cat negru sub unghie, ne cunoastem de ceva vreme. Bafta, problema ta a fost rezolvata asa ca nu mai face mizerie in sectiunea respawn.freakz.ro .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kalwin

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 26-11-2021 23:14)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 1530, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 293
Votes: 18

 
Post Posted: 06-10-2013, 23:20:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sper xa ati incetat ca incepeti sa ma iritati amandoi... ms
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
keDzOr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-04-2015 16:01)
Joined: 07 Jun 2010
Posts: 26, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 39.9
Votes: 3

 
Post Posted: 07-10-2013, 04:20:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Beowulf la tine cam toti sunt copii fara viitor sau care n-au ce manca.. dar la tine chiar niciodata nu te-ai uitat ? nu vezi cat de ingamfat esti si tot esti plin de tine.Doar prin posturile pe care le postezi demonstrezi ca esti un copil de 15 16 ani care isi traieste viata in counter-strike.Omu a venit cu o problema minora pe care tu ai transformato intr-un haos total,daca tu esti owner pe aici inseamna ca trebuie sa distribui prostia si la alti ? si se vede ce reputatie ai -25.. asa de cunoscut esti si de respectabil.In afara de aceasta sectiune ''respawn.freakz.ro'' nu ai habar cu ce se mananca celelalte sectiuni. Pentru mine esti doar un copil care se ascunde 10ore zilnic in spatele monitorului si sufera in aceasta sectiune cu dexonline deschis in alt tab .iar cu reply-ul pe care lai adresat catre persoana mea, nu ti-am mai reprosat nimic atata timp pentru ca nu am nevoie sa te vad cu suferi si te bati cu spam-ul in aceasta sectiune, si nu merita sa imi bat capul cu prostia ta pentru ca ma bati in prostia pe care o detii cu 10 puncte'n fata.


Quote:
''Lasa-l sa abereze in continuare Die.
1. Nu e serverul meu.
2. Nu ti-am facut demo ci ti-am dat ce ai zis pe mess acum vreo luna cand ti-am facut poze.
3. Joc foarte curat, poti sta spec pe mine pana lesini.
4. Tot te lauzi cu EAC si cu servere internationale dar sunt sigur ca fara Google nu stii ce e Kosova.
5. Nu mai face posturi aiurea si du-te sa iti traiesti copilaria linistit.''



1. Cand esti Owner automat m-am gandit ca detii acest server, sau macar contribui cu ceva.
2. Am observat dupa ce am lasat reply-ul ca defapt este conversatia de pe messenger de acuma o luna de zile. (Sincer ?! de fiecare data cand mi sau facut ss-uri le-am dat ,nu au fost probleme.Dar deja sa exagerat in ultimul hal, aveam 100 de ss-uri doar de la ''echipa'' ta facute in 4 zile, deja nu mai eram lasat in pace sa ma joc. Dupa fiecare ss facut, imi stricam tot cheful de joc si nu mai aveam chef de nimic.Da intradevar am gresit pentru ca am vorbit vulgar, dar din cate imi amintesc eu cam toti au regula '' MESSENGER//SKYPE// ETC nu are nici o legatura cu server-ul/forum-ul de counter-strike. (in cazul in care aici nu este aplicata aceasta regula )
3. Curat? cand am pus demo-ul cu tine toti ti-au luat apararea ca este lag loss choke. in fine sunt unii admini,daca mai sunt care mi-au dat dreptate de atatea ori cand am fost spectator pe tine si vorbeam cu ei pe say_team despre tine, Stii ce spuneau ? Ce sa ii facem frate, e Owner tot ca el ramane daca e pana la o adica. Nu ma pune sa iti dau nume ca nu are rost,
4. WTF??? ce are google cu kosova? sau cu ce discutam noi ????!
5.Iti garantez ca tu esti mult mai copil ca mine si imi pare rau pentru tine ca iti pierzi copilaria pe calculator 10/24h. Eu in schimb imi pierd timpul in fata calculatorului muncind, iar cand am timp necesar de counter-strike, mai bag si o jumatate de ora ,depinde cum imi permite munca. Macar de data asta incearca sa nu fii ironic cum esti de fel cam prin fiecare post si tot ''b0ss sa te crezi'' ca n-are rost ..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cornelox

[CraCkeD;x]



Status: Offline
(since 13-09-2017 15:56)
Joined: 25 Dec 2012
Posts: 1854, Topics: 111
Location: Slobozia Romania

Reputation: 81.8
Votes: 32

 
Post Posted: 07-10-2013, 09:45:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic sa terminati,aveti 2 ani?
@Bew:Daca vezi ca nu au cu cine sa vorbesti renunta..stiu ca nu terbuie sa te invat eu ca tu sti deja asta dar aplica !!!!
@Clau:nu nte intereseaza pe noi de casuta ta sau ce mai vrei tu... , pentru asa ceva exista moderatori pe acest forum,si sunt chiar buni,stiu ei ce sa faca,nu trebuie tu sa ne atragi atentia.

Noi dam reply ca sa nu abuzam de mesaje,dar am vazut ca mai bine dar reply post in fiecare zi(adica ai prins 10 azi ii treci intr-un post,maine prinzi 3 ii pui in alt post..)simplu si al obiect,acum va rog terminati si numai va mai aduceti aminte din istoria serverului..sau a ta.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kalwin

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 26-11-2021 23:14)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 1530, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 293
Votes: 18

 
Post Posted: 07-10-2013, 12:29:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci va rog terminati ...ii ultima data cand va rog ...inclusiv pe tine Beo !!!! Ce tot atata tam tam cand totul se poate rezolva simplu si usor fara cuvinte aruncate fara rost ...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Beowulf

[Organ de stat]



Status: Offline
(since 27-03-2020 11:23)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 3232, Topics: 219
Location: Pantelimon, Ilfov

Reputation: 478.7
Votes: 125

         
Post Posted: 07-10-2013, 18:25:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kedzor asta se trezeste mereu vorbind doar pentru ca m-a injurat cand i-am facut ss. O sa vorbesc cu Socker personal sa il baneze ca m-am saturat de el. Se baga mereu peste tot. El se astepta sa il las sa ma injure si sa nu primeasca ban, se baga unde nu-i fierbe oala mereu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
GypsieDie2

[PistoL a.k.a]



Status: Offline
(since 09-02-2016 17:29)
Joined: 01 Feb 2013
Posts: 782, Topics: 12
Location: Bucuresti

Reputation: 200.7
Votes: 19

   
Post Posted: 07-10-2013, 20:00:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Offf, terminam si noi odata?

Golaneste, sa cante ungurii "Desteapta-te romane" in tiganeste !!!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kalwin

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 26-11-2021 23:14)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 1530, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 293
Votes: 18

 
Post Posted: 08-10-2013, 05:47:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasai tete sa continue asa ca este rezolvare pt fiecare ....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
keDzOr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-04-2015 16:01)
Joined: 07 Jun 2010
Posts: 26, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 39.9
Votes: 3

 
Post Posted: 08-10-2013, 12:08:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Beowulf wrote:
kedzor asta se trezeste mereu vorbind doar pentru ca m-a injurat cand i-am facut ss. O sa vorbesc cu Socker personal sa il baneze ca m-am saturat de el. Se baga mereu peste tot. El se astepta sa il las sa ma injure si sa nu primeasca ban, se baga unde nu-i fierbe oala mereu.
Nu imi aduc aminte cand m-am trezit mereu vorbind,Da normal vorbeste cu shoker-ul PERSONAL.

Quote:
Lasai tete sa continue asa ca este rezolvare pt fiecare ....


Cand il vezi cat de arogant si de mare zeu se crede daca e owner,eu unu nu ma pot abtine, el zice de alti ca isi traiesc viata in cs,dar la el nu se uita niciodata ca pune un suflet grav pentru acest joc.Pentru el toti suntem copii fara viitor,daca ii dai peste nas cu un adevar te baneaza, daca vorbesti umpic mai dur cu el te'n jura si te baneaza.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kalwin

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 26-11-2021 23:14)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 1530, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 293
Votes: 18

 
Post Posted: 08-10-2013, 17:57:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa intelegi si tu kedzor , ii ultima data cand va rog , mai devreme pe beo acuma pe tine personal , incetati ca deja incepeti sa ma iritati pe mine , si sfidati cam mult .... ai ceva de discutat serverul are mai multi owneri nu doar unul si poti sa iti spui problema pentr a fii judecat , facem stabor -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GypsieDie2

[PistoL a.k.a]



Status: Offline
(since 09-02-2016 17:29)
Joined: 01 Feb 2013
Posts: 782, Topics: 12
Location: Bucuresti

Reputation: 200.7
Votes: 19

   
Post Posted: 08-10-2013, 22:43:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De care stabor tete? Ca in tiganie? - Pot sa fiu eu bulibasa? -))))))))

Golaneste, sa cante ungurii "Desteapta-te romane" in tiganeste !!!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
agressive_playa

[funktastic]



Status: Offline
(since 17-04-2016 11:48)
Joined: 10 Nov 2012
Posts: 2876, Topics: 79
Location: Constanta

Reputation: 575.2
Votes: 79

     
Post Posted: 14-10-2013, 23:04:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cupa freakz 2vs2

Perioada desfasurarii:
- Inscrieri: 18.10.2013
- Meciurile se vor disputa pe data de: 19:10.2013,dupa ora 16:00,

deci vineri o sa pun eu aici link de inscrieri

vreau cel putin 3-4 echipe alea sv nostru..pana acum aveam 2 -


Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 196, 197, 198  Next    


The time now is 21-09-2024, 22:35:38
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x