User
Pass
2FA
 
 

Decizie.
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message939
Vad_Sunete

[Gentleman.]



Status: Offline
(since 04-03-2016 16:27)
Joined: 24 Apr 2013
Posts: 3309, Topics: 76
Location: Pe scaun.

Reputation: 379
Votes: 109

 
Post Posted: 07-10-2013, 19:31:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai, eu m-am hotarat, sa renunt la admin, daca se va continua in felul asta. Am pierdut unul dintre cei mai buni admini, doar pentru ca un copil nu e in stare sa verifice, inainte sa dea un pika si ban. Sunt curios, ce faceati voi in locul lui hey, daca va dadea unu, pika si ban fara motiv. Ce faceati il salutati? Nu, cu siguranta nu.

BmW, eu zic sa te gandesti mai bine, la ce ai de facut, deoarece dupa cum ai vazut, asa cum eram, era perfect. Absolut nicio reclamatie (in afara de cele inutile), nu a fost semnalata si aproape nicio cerere unban nu a fost acceptata ( desigur, doar cele de neprezentare ss unde este undeva si logic ). Acesta, indraznesc sa spun, ca a fost apogeul serverului. Toata lumea era in regula, nu se facea nicio greseala. ASA NE-AM DESTABILIZAT.

Deci BmW, daca nu te gandesti mult mai bine, la situatia lui hey, eu renunt la admin, si te las sa te descurci cu restu "adminasilor" ( mici exceptii ).
Acum, probabil va ve-ti gandii ca ii iau apararea, pentru ca sunt prieten cu el. Ei bine, nu este asa deoarece eu de multe ori am tinut cu dreptatea, indiferent de cine era "vinovat" si cine nu.



Portofoliu | Playlist


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sebi.

[Like a Boss]



Status: Offline
(since 09-02-2014 15:08)
Joined: 06 Apr 2013
Posts: 3780, Topics: 34
Location: Furien.Freakz.Ro

Reputation: 31.9
Votes: 102

Post Posted: 07-10-2013, 19:40:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer sa fiu , eu iau aceeasi decizie pt a renunta la admin pt. nedreptate , voiam sa propun acelasi lucru ca hey sa se inchida cererile pt . admin pt. ca era perfect inainte. Si vezi ca o parte dintre admini sunt niste copii care nu stiu comenzile , nu au ban-list , nici cont pe forum nu cred ca au si nu cred ca vrei sa ramai cu ei.

Nu vr sa par sentimental dar cum am spus eu sunt de acord sa-mi cedez adminul pt dreptate .

Pt. o comparatie uite-te la ban-listuri si comparale cu a celor noi sau a celor care nu-si dau interesul

Heyhey a fct 50 ore in 3 zile ( OBSEDAT ) dar si-a dat silinta pt sv nu ca altii stau si o freaca .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soul's Hunter

[Shobyx]



Status: Offline
(since 14-08-2016 06:17)
Joined: 18 Jun 2013
Posts: 2613, Topics: 178
Location: <=<= There

Reputation: 577.4
Votes: 492

        stefan_ilp438 
Post Posted: 07-10-2013, 19:46:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt de acord. Nu e de vina heyhey , ca un .....
foloseste aiurea comenzile. Heyhey este un admin de treaba, nu cred ca ai luat o decizie potrivita. El ajuta sevarul . Este un admin capabil, care nu ar fi trebui sa ia remove din cauza lui -Dew-. Eu cred ca hehey a procedat corect, deoarece a fost vina lui -dew-, el ia dat primu pika.
Bmw sper sa iti schimbi decizia si sa ii dai inapoi rankul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sp1dd1

[ Street Workout! ]



Status: Offline
(since 12-11-2017 06:57)
Joined: 19 Jan 2013
Posts: 10303, Topics: 170
Location: Bucureºti.

Reputation: 906
Votes: 114

           
Post Posted: 07-10-2013, 19:53:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vai, tu ti cu dreptatea Puppy Dog Eyes ce sila mi-e cand va vad asa ipocriti.
Ce vrei tu acum? sa ii dea inapoi adminul lui heyhey ca sa nu pleci tu, nu? santaj... oricum, dupa parerea mea poti sa pleci.
Eu mi-am reluat activitatea, incurand o sa incep sa donez,iar asa ca servarul va fi bine si sa nu uitam ca e si Quin, facem fata, mai sunt si adminii noi care sunt "micii elevi".
Salut, ai luat o decizie foarte buna, crede-ma. -




Profil | PlayList

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
heyhey

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 27-07-2016 10:50)
Joined: 08 Jun 2013
Posts: 2248, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 118
Votes: 93

Post Posted: 07-10-2013, 20:03:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sp1dd1 wrote:
Vai, tu ti cu dreptatea Puppy Dog Eyes ce sila mi-e cand va vad asa ipocriti.
Ce vrei tu acum? sa ii dea inapoi adminul lui heyhey ca sa nu pleci tu, nu? santaj... oricum, dupa parerea mea poti sa pleci.
Eu mi-am reluat activitatea, incurand o sa incep sa donez,iar asa ca servarul va fi bine si sa nu uitam ca e si Quin, facem fata, mai sunt si adminii noi care sunt "micii elevi".
Salut, ai luat o decizie foarte buna, crede-ma. -

Imi primul rand tin sa multumesc adevaratilor mei prieteni. **RESPECT**
In al 2 rand nu ma mir dc dark nare nici 1 prieten pe sv - pai ba fratele meu tu ai tupeu sa comentezi? cu inactivitatea ta? TRebuia sa te pasca remove`ul de mult tata... Si daca e vorba de donat? care e faza bmw imi lasa mesaj pe mess ca ai nevoie de 5 6 e si a 2 zi am luat cartele si am donat -
A luat cea mai buna decizie? sa te pastreze pe tn e una buna? ma indoiesc.. Se vede din cati prieteni ai reusit sa`ti faci dintre admini.. adik 0 copilashule.. mai bn stai in banka ta daca esti paralel si nu mai comenta.. -
Iaute tu la el e tare in gura acum - cand am zis de ext/pika lui znemo te simteai cu musca pe tichie.. nu mai stiai ce sa minti. . norocul tau ca ala nu ti`o facut recl..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sp1dd1

[ Street Workout! ]



Status: Offline
(since 12-11-2017 06:57)
Joined: 19 Jan 2013
Posts: 10303, Topics: 170
Location: Bucureºti.

Reputation: 906
Votes: 114

           
Post Posted: 07-10-2013, 20:11:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai daca ii dadeam pika/exterminate imi facea, nu-i logic?
Nu-mi fac prieteni cu doua fete, am facut greseala asta odata, m-am invatat minte. Radem, glumim dar prieteni in adevaratul sens nu am pe sv, mici exceptii in legatura cu unii.
Mi-am reluat activitatea spre nefericirea ta.




Profil | PlayList

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Vad_Sunete

[Gentleman.]



Status: Offline
(since 04-03-2016 16:27)
Joined: 24 Apr 2013
Posts: 3309, Topics: 76
Location: Pe scaun.

Reputation: 379
Votes: 109

 
Post Posted: 07-10-2013, 20:13:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai asta nu ai inteles tu copilash. Si Quin pleaca -. Iti reiei activitatea? Ca sa ce? Ca sa pleci iarasi, cum ai mai facut?
Donezi? Bafta, nu cred ca m-ar interesa pe mine asta. Nu e iprocrizime, doar asa este cel mai corect. Sa nu mai spunem ca si tu ai facut, multe multe greseli, dar BmW a trecut cu vederea de fiecare data dintr-un motiv sau altul. Ok, "iti reiei activitatea" ( ca era si mare inainte ), dar sa vedem cum te descurci tu 24/24. Nu cred ca vei sta atat -.

Tu te-ai gasit sa comentezi? Surprise Tu care ai dat un pika, ca ti-a dat unu slay? Surprise. Chiar il rog pe BmW, sa se uite in fisierul "Pika", sa vedem -. Cum am zis te crezi prea smecher, dar din pacate doar te crezi. Sunt curios ce faceai tu, daca cineva iti dadea pika =]]. Vrei sa-mi spui ca nu ii ziceai nimic? Pot sa bag mana in foc, ca o lua mult mai rau pe "cocoasa", cel care isi permitea sa iti dea TIE pika Surprise.

Nu santajez absolut pe nimeni. Este spre binele serverului. Cum am zis, a fost un asa zis apogeu al serverului. Unde toata lumea era multumita, fara reclamatii sau ban-uri date din prostie ( doar cele date de cei cum ii numesti tu "micii elevi" ).

Tie sila cand vezi ipocrizie? Hmm, atunci iti sfatuiesc sa nu te uiti in oglinda pana iti trece chestia asta, ca dai naibii in hepatita sau mai stiu eu ce. Te intreb acum: ai vreun prieten pe server-ul asta? Dar prieten adevarat cu pupinc*risti ca Smoker sau Kiss.

Hai te pup, ca ma duc sa invat la istorie. -



Portofoliu | Playlist


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
heyhey

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 27-07-2016 10:50)
Joined: 08 Jun 2013
Posts: 2248, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 118
Votes: 93

Post Posted: 07-10-2013, 20:14:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sp1dd1 wrote:
Pai daca ii dadeam pika/exterminate imi facea, nu-i logic?
Nu-mi fac prieteni cu doua fete, am facut greseala asta odata, m-am invatat minte. Radem, glumim dar prieteni in adevaratul sens nu am pe sv, mici exceptii in legatura cu unii.
Mi-am reluat activitatea spre nefericirea ta.

Ma eu na`m nik cu tn.. nu inteleg dc ar fii spre nefericirea mea.. sa revii pe sv.. mai degraba o bucurie ca o sa ajuti sv iar. -
Nu stiu in ce moment ma`m indepartat asa tare de tn... si nici nu vr sa aflu ti`ai exprimat pararea.. acum gta.. cu posturile aiurea. Salut



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sebi.

[Like a Boss]



Status: Offline
(since 09-02-2014 15:08)
Joined: 06 Apr 2013
Posts: 3780, Topics: 34
Location: Furien.Freakz.Ro

Reputation: 31.9
Votes: 102

Post Posted: 07-10-2013, 20:23:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dark , u ne vb noua de ipocrizie ? Dar la cuvintele de mai sus ne demonstrezi inca odata ca u esti singurul ipocrit cu tot cu aerele tale de șef . Nu știu de ce ai devenit asa de la un timp și ni-ci nu-mi pasa.
ON: Pana la luarea deciziei v-oi incerca sa nu mai comentez

OFf: Scuzați offtopicul.

Edit : Reficul , nu i-am tinut partea lui dew , i-am spus ca trebuia sa intrebe și daca spunea cv ce hey nu ar fi spus si eu i-as fi dat ban.





Last edited by sebi. on 07-10-2013, 20:38:05; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sp1dd1

[ Street Workout! ]



Status: Offline
(since 12-11-2017 06:57)
Joined: 19 Jan 2013
Posts: 10303, Topics: 170
Location: Bucureºti.

Reputation: 906
Votes: 114

           
Post Posted: 07-10-2013, 20:32:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oricum nu rezolvat nimic cu topicul asta.
Remove pentru heyhey a fost deja acordat -, iar bmw nu-i poate da admin cand vrea el pentru ca nu doar el dicteaza.
Sunete a cerut remove, bmw vine si ii da, eventual o sa mai vorbeasca cu el pe mess.
Quin imi pare rau ca si tu te-ai bagat in bisericuta lor, oricum, cu tine n-am nimic asa ca n-am ce zice de rau, tu poti ramane la parerea actuala.
Putati sa va pupati in fund reciproc in continuare, eu nu ma mai bag, mi-am spus punctul de vedere si mi-l sustin.
Salut.




Profil | PlayList

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Italianul

[^NeW GeNeRaTioN^]



Status: Offline
(since 11-11-2013 14:17)
Joined: 27 Aug 2011
Posts: 994, Topics: 47
Location: Romania

Reputation: 35.2
Votes: 13

Post Posted: 07-10-2013, 20:32:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer nu va inteleg! E sfarsit de lume ca hey a luat o luna remove??? cred ca amandoi au gresit! Quin parca ii dadeai dreptate lui Dew ca a dat pika pt ca a crezut ca ii este furat numele lui Hey, acum o intorci?? Amandoi au gresit si amandoi platesc! nu sta totul in-trunu' dintre cei doi!(deW-heyhey) il asteptati o luna si gata..macar demonstrati ca stati ca admin pentru server nu ca va faceti trenulet si daca unu e afara sunt toti! mai ganditi-va!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sp1dd1

[ Street Workout! ]



Status: Offline
(since 12-11-2017 06:57)
Joined: 19 Jan 2013
Posts: 10303, Topics: 170
Location: Bucureºti.

Reputation: 906
Votes: 114

           
Post Posted: 07-10-2013, 20:36:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inca ceva - sunete are comportament ireporsabil, dar warnurile le-a luat...
ReficuL, obisnuiestete cu genu' asta de persoane c-o sa mai dai.
Acum chiar ca n-o sa mai postez decat daca o sa fiu atacat de un nou smecher natural.




Profil | PlayList

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
xandreyx

[SuleymaN!]



Status: Offline
(since 19-07-2021 08:14)
Joined: 14 Dec 2012
Posts: 1318, Topics: 91
Location: Sibiu

Reputation: 1002.7
Votes: 115

     
Post Posted: 07-10-2013, 21:02:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WoW WoW WoW...
Nb...
a Si nu`s ce sa zik... nu cred ca e apocalipsa ca a luat heyhey rmw adminu se recupereaza usor ce`i 1 luna.. pt un dement ca el 1 luna e cat o zi ca el sta non`stop ... si nu are notiunea timpului parerea mea...

Posturi unite automat, 07-10-2013, 22:02:49

heyhey wrote:
sp1dd1 wrote:
Pai daca ii dadeam pika/exterminate imi facea, nu-i logic?
Nu-mi fac prieteni cu doua fete, am facut greseala asta odata, m-am invatat minte. Radem, glumim dar prieteni in adevaratul sens nu am pe sv, mici exceptii in legatura cu unii.
Mi-am reluat activitatea spre nefericirea ta.

Ma eu na`m nik cu tn.. nu inteleg dc ar fii spre nefericirea mea.. sa revii pe sv.. mai degraba o bucurie ca o sa ajuti sv iar. -
Nu stiu in ce moment ma`m indepartat asa tare de tn... si nici nu vr sa aflu ti`ai exprimat pararea.. acum gta.. cu posturile aiurea. Salut

Telenovela continue ... -
1)Cred si sper ca unu din acele mici exceptii sunt eu repet sper -
2)si eu sunt bucuros ca a revenit asta cu wall`u
3)nu cred ca exista "relatii" asa de bune intre admini cu mici exceptii
4) Nb iara...-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sp1dd1

[ Street Workout! ]



Status: Offline
(since 12-11-2017 06:57)
Joined: 19 Jan 2013
Posts: 10303, Topics: 170
Location: Bucureºti.

Reputation: 906
Votes: 114

           
Post Posted: 07-10-2013, 21:21:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Noapte buna andreiut si-ti dau dreptate in absolut tot ce ai spus. -



Profil | PlayList

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
heyhey

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 27-07-2016 10:50)
Joined: 08 Jun 2013
Posts: 2248, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 118
Votes: 93

Post Posted: 07-10-2013, 22:08:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda.. nu po`ti sa te abti sa faci 1 post in + a? tipic tie.. -
Salut all..si nb



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by BmW750i, 08 October 2013 11:51



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 02-05-2024, 15:09:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x