User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]Reclamatie red - Sound_Identity (last part)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message480
Sound_Identity
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-10-2013 21:05)
Joined: 08 Jan 2010
Posts: 7, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: -134.2
Votes: 12

Post Posted: 12-10-2013, 14:36:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreo 3 sau 4 oameni au postat in topic-ul anterior, fara sa inteleaga unul motivul pentru care am reclamat. Pe bune, chiar nu se poate discuta cu nimeni pe site-ul asta?

Chiar nu vedeti imaginea de ansamblu, chiar atat de limitati sunteti?

E ultima oara cand va mai explic, e clar ca din moment ce toti nu depasiti 15 ani e inutila orice discutie rationala. Ala care m-a luat ca daca m-as fi comportat civilizat s-ar fi rezolvat ceva. Prietene, ia nu mai ingurgita materie fecala ca e cam batator la ochi! - E evident ca nu s-ar fi rezolvat nimic in nicio situatie, pentru ca sunteti toti tovarasi intre voi si va doare fix in 14 de orice ar zice oricine.

Ce vot, fratilor, ce vot? Cum puteti sa credeti ca reclamatia a fost pentru vot cand ala imi da *** cand are chef si imi inchide gura cand are chef? Eu cu asta am avut problema. Ati inteles? Chiar refuzati sa ganditi, chiar nu cititi ce scriu, doar ce vreti voi? Eu va spun ca ala imi da GAG si *** cum are chef, iar voi imi spuneti ca votul a fost corect si nu va fi sanctionat? Scuzati-ma, dar chiar aveti probleme in a intelege mesajul unui text? Sunteti atat de incapabili? Va spun clar ca am problema cu excesul de zel de care a dat dovada, ma mai face si narod, el si desteptu' de leutzu, dar nu, voi va luati strict de votul hartii. Cum sa fi atat de incuiat?

Pentru ultima oara, PROBLEMA NU A FOST VOTUL, PROBLEMA A FOST GAG-UL SI ***-UL! Cu ce drept ma sanctioneaza cand si cum are el chef?

Nu-mi mai bat capul cu voi, e evident ca nu voi ajunge nicaieri. Daca nici Trotinel nu mai apare pe server, e clar. Cand a realizat cu ce oameni are de-a face, e evident ca si-a cam luat talpasita.

GAG SI ***, NU VOT !

O viata minunata, tuturor! Red, continua la fel ca pana acum! Cineva ti-a adresat 2 cuvinte, da-i un gag la fraier! Daca-si permite sa mai intre, arde-l, da-i un *** sau un ban nenorocitului!

Asa trebuie sa se comporte un admin. BINE BAIETII !!! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ramonramon

[Black-WidoW]



Status: Offline
(since 05-11-2020 18:24)
Joined: 02 Feb 2010
Posts: 1181, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 135.8
Votes: 19

   
Post Posted: 12-10-2013, 15:04:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai pretentii ca cineva sa-ti inteleaga rabufinrea rezultata in urma votului?Ti-am specificat ca ti s-a intamplat ce ti s-a intamplat din cauza rabufnirii tale, din cauza atitudinii tale, pentru ca ai comentat aiurea frate.Nu puteai sa fii putin civilizat? Chiar tu ai specificat ca de aici a plecat totul.NU E VORBA DE VOT ci de faptul ca-ti arunci degetele pe tastatura, debitand aberatii printr-un limbaj vulgar de unde adminul aflat in cauza a reactionat.Tu, prieten al vietii, invata mai intai sa-i intelegi pe altii, macar pe mine catusi de putin si o scoatem la capat intr-un fel sau altul.Te-am pupat Patroane!

Ramon
https://www.facebook.com/FreakzWars
http://www.youtube.com/user/RomaniaFreakz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 12-10-2013, 19:09:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sound eu cred ca tu ai si probleme cu capu,dar grave rau.***-ul a fost dat cu acceptu nostru pt ca esti lipsit de educatie total.pe tine vad ca te-a privat viata de orice sansa de a fi om.condoleante


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by 001, 12 October 2013 17:09



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 08-05-2024, 19:11:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x