User
Pass
2FA
 
 

Clase
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message2299
katy_naritza

[Creep]



Status: Offline
(since 02-01-2022 12:01)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 912, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 193.4
Votes: 59

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-10-2013, 19:17:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pms wrote:
Wow pentru el : Face un char -> Il oboseste prin bg-uri pana il face full ruthless -> Face alt char -> Il oboseste si pe asta prin bg-uri pana il face full ruthless si tot asa

Si zice astfel : "Am o problema relativ mare [...]" - no comment just /facepalm.

Cum dracu sa nu te plictisesti , plus ca nu ai niciunul full ruthless din cate se vede la WoW characters pe armory . Ai cateva iteme ici colo + vici.

Ca sa terminam discutia . Tine-te de o clasa care iti place ca sa fii bun si vezi ca exista Arene.

Doamne, posturile tale dau cancer oricui le citeste...esti atata de bun la orice incat ai tupeul sa'i critici pe toti, tu cu magu ala al tau cu care abia stii sa joci in **** mea...da nu te mai baga degeaba in seama in toate topicurile ca esti degeaba...
Ontopic: am 2 solutii pentru tine -
1. Incearca warlock, spriest...nu sunt deloc plictisitoare
2. Am patit si eu asa...si am luat o pauza de ceva vreme....crede'ma ca functioneaza -
bafta ^_^





Fixed!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 12-10-2013, 23:18:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

katy_naritza wrote:
pms wrote:
Wow pentru el : Face un char -> Il oboseste prin bg-uri pana il face full ruthless -> Face alt char -> Il oboseste si pe asta prin bg-uri pana il face full ruthless si tot asa

Si zice astfel : "Am o problema relativ mare [...]" - no comment just /facepalm.

Cum dracu sa nu te plictisesti , plus ca nu ai niciunul full ruthless din cate se vede la WoW characters pe armory . Ai cateva iteme ici colo + vici.

Ca sa terminam discutia . Tine-te de o clasa care iti place ca sa fii bun si vezi ca exista Arene.

Doamne, posturile tale dau cancer oricui le citeste...esti atata de bun la orice incat ai tupeul sa'i critici pe toti, tu cu magu ala al tau cu care abia stii sa joci in **** mea...da nu te mai baga degeaba in seama in toate topicurile ca esti degeaba...
Ontopic: am 2 solutii pentru tine -
1. Incearca warlock, spriest...nu sunt deloc plictisitoare
2. Am patit si eu asa...si am luat o pauza de ceva vreme....crede'ma ca functioneaza -
bafta ^_^


Sa redefinim : Am tras o concluzie la modul cel mai simplu din ce a spus . Nu esti de acord -> DEZBATE , nu veni cu "hate-uri" pe aici. Nu ai capacitatea sa dezbati o tema? Nu e problema noastra . E doar problema ta.
Plus ca ,ce treaba are charul meu ingame cu problema lui ? Direct nu cred ca se raporteaza , dar bag de seama ca esti un mic hater .


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkworld81
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-06-2017 09:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 792, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 164.4
Votes: 32

 
Post Posted: 12-10-2013, 23:41:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Warlock , daca vrei sa inveti cu lock nu o sa te plictisesti .
Daca e prea greu locku joaca clasa de ratoni gen dferal.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Al3xS3x

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2016 17:59)
Joined: 11 Jul 2013
Posts: 188, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: 119.5
Votes: 5

Post Posted: 13-10-2013, 10:29:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Puteti inchide, deja incepe lumea sa se certe. Am sa fac un destro warlock, imi place la el ca e greu si cand bati pe cineva simti o satisfactie.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 24-09-2024, 17:21:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x