User
Pass
2FA
 
 

Horror Game - Be Aware!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message671
Cariinnaa Aka 47*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-11-2013 19:36)
Joined: 28 Aug 2013
Posts: 880, Topics: 9
Location: Imperiul Lianelor

Reputation: 30.8
Votes: 47

 
Post Posted: 12-10-2013, 21:12:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)


Numele : Nosferatu:The Wrath of Malachi

Aparitie : Prin 2003 parca, FPS (First Person Shooter), horror, vampire. (Astea-s tag-uri)

Cerinte de sistem pe-aici :
Windows 98/2000/XP
Pentium III 733MHz Processor
128MB RAM
350MB Hard Disk Space
4X CD-ROM Drive
DirectX 8.1
DirectX Compatible Sound Card
Direct-3D Compatible 16MB VRAM Video Card


Storyline : La inceputul jocului nu prea ai nicio idee de ce se intampla, doar ca ceva iti pare in neregula.
Armele de inceput sunt pumnii, si o sabie care era in valiza ta. (De ce ai tine o sabie in valiza?! Ma rog.. Nevermind).
Obiectivu' jocului e sa cauti prin tot castelul ca sa-ti salvezi membrii familiei si prietenii de familie intr-o anumita perioada de timp. (1h 30m ; 22:30 - 00:00).Daca nu ii salvezi, o sa moara pe rand. Daca incepi de la capat iarasi, totu' e generat random.Pe masura ce inaintezi in storyline, jocu' devine tot mai horror. Vi-l recomand, mai ales celor slabi de inger. -
Banuiesc ca multi stiti jocu'. Dar eu tot l-am postat. Asa, ca sunt a naibii.-
Aveti aici un dement care se face ca joaca : >>LinK YouTuBe<<

Si cateva screen-uri cu niste personaje :

Lord Malachi

The Count

Succubus Moraie

Rebecca

Daca chiar doriti sa-l jucati, eu l-am uploadat aici pentru voi (sper ca nu fac reclama) : LinK DoWnLoaD

Asta e cam toata prezentarea. Vi-l recomand, eu l-am terminat (Habar n-am cum am reusit). E un joc horror de nota 10!


Lumea e cu totu' pe invers.. Silly !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by lOl ^_*, 10 November 2014 21:29



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 12:07:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x