User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 25, 26, 27  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message60457
4ndr4

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-01-2014 22:33)
Joined: 27 Feb 2012
Posts: 38, Topics: 1
Location: Resita

Reputation: -3
Votes: 8

Post Posted: 17-10-2013, 17:22:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Denim Ce zici sa nu te mai frece grija ce fac eu si sa-ti vezi de guilda si treaba ta ?Ar fi o idee nu ?Ce vbesc eu pe say e treaba mea si nu e pentru amuzamentul altora -

PS: Scuze ca am postat aici nu l-am gasit pe denim in joc -



Last edited by 4ndr4 on 17-10-2013, 17:31:49; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 17-10-2013, 17:27:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

myhay25 wrote:
neffy wrote:


Sa inteleg ca-i ok sa fi "a treia parte" .. nu gresesti cu nimic..

In fine nu conteaza , daca vrei intelegi ceva din postul asta. Nu iti scriu ca un membru H K P , iti scriu ca si un player de pe freakz.(asta e o aberatie... o data ce esti intr-un guild , numele tau este asociat cu guildul tau... si nu cred ca aveti regula nr 1 - Faceti reclama altor guilde / sau cine are cei mai multi h8teri primeste +dkp)

Imi cer scuze ca am postat aici, neavand dreptul. Sa aveti o zi buna.(anyway daca considerati ca merit warn aveti buton de report , il accept cu placere daca totusi ai inteles cum sta treba )


aia sunt doar fanii - warn pt ce? nu ai incalcat nici o regula ... eu zic doar sa ne oprim


True story ..Mereu o sa existe h8teri , mie sincer imi place lucrul asta -


 
Staff message (Raster):
 
+1 Stii de ce, nu o mai fa, ramai mai destept.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Muteli

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-10-2019 14:04)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 316, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 264.8
Votes: 18

 
Post Posted: 17-10-2013, 19:02:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

baietii gresiti topicul , va ajut eu CLICK ME

Bafta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 17-10-2013, 21:12:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Muteli wrote:
baietii gresiti topicul , va ajut eu CLICK ME

Bafta


cum am spus mai sus .. - si eu te iubesc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alezeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2019 16:55)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 403, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 196.5
Votes: 23

 
Post Posted: 17-10-2013, 21:44:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

4ndr4 wrote:
@Denim Ce zici sa nu te mai frece grija ce fac eu si sa-ti vezi de guilda si treaba ta ?Ar fi o idee nu ?Ce vbesc eu pe say e treaba mea si nu e pentru amuzamentul altora -

PS: Scuze ca am postat aici nu l-am gasit pe denim in joc -




Daca este treaba ta si ai ceva personal de spus foloseste /w printul respectiv putea sa fie facut de oricine era pe langa tine.....(nu vad in discutia respectiva sa apara numele lui denim sau sa il provoace pe yusei....nu poti compara acest print cu discutia lui Nyv )

Toti playeri care nu sunt din guild LOD au report si daca aveti ceva de vb cu denim vb in game sau pm..incetati sa imi provocati guilda la flame (sincer si personal nu imi pasa de h k p sau de orice guild de pe freakz)
Print ul respectiv al lui nefy aduce injuri la adresa guildui Light of Dawn as ruga un admin sa intervina obiectiv pt situatia respectiva.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rofly

[why me ?]



Status: Offline
(since 04-12-2021 22:00)
Joined: 30 Jan 2010
Posts: 1501, Topics: 193
Location: Bucuresti

Reputation: 205.3
Votes: 106

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-10-2013, 23:29:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alezeus wrote:
4ndr4 wrote:
@Denim Ce zici sa nu te mai frece grija ce fac eu si sa-ti vezi de guilda si treaba ta ?Ar fi o idee nu ?Ce vbesc eu pe say e treaba mea si nu e pentru amuzamentul altora -

PS: Scuze ca am postat aici nu l-am gasit pe denim in joc -




Daca este treaba ta si ai ceva personal de spus foloseste /w printul respectiv putea sa fie facut de oricine era pe langa tine.....(nu vad in discutia respectiva sa apara numele lui denim sau sa il provoace pe yusei....nu poti compara acest print cu discutia lui Nyv )

Toti playeri care nu sunt din guild LOD au report si daca aveti ceva de vb cu denim vb in game sau pm..incetati sa imi provocati guilda la flame (sincer si personal nu imi pasa de h k p sau de orice guild de pe freakz)
Print ul respectiv al lui nefy aduce injuri la adresa guildui Light of Dawn as ruga un admin sa intervina obiectiv pt situatia respectiva.



Aproape imi cer scuze pentru ca vam activat casutele DAR ---->>> Print ul respectiv al lui nefy aduce injuri la adresa guildui Light of Dawn as ruga un admin sa intervina obiectiv pt situatia respectiva.

Unde te crezi ma nene de ai pretentii sa se autosesizeze astia ? -

Acuma sa continuam cu flame : http://www.wowhead.com/item=78403 o gramada de dastea ce pica acuma ....



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
alezeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2019 16:55)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 403, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 196.5
Votes: 23

 
Post Posted: 17-10-2013, 23:37:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rofly wrote:
alezeus wrote:
4ndr4 wrote:
@Denim Ce zici sa nu te mai frece grija ce fac eu si sa-ti vezi de guilda si treaba ta ?Ar fi o idee nu ?Ce vbesc eu pe say e treaba mea si nu e pentru amuzamentul altora -

PS: Scuze ca am postat aici nu l-am gasit pe denim in joc -




Daca este treaba ta si ai ceva personal de spus foloseste /w printul respectiv putea sa fie facut de oricine era pe langa tine.....(nu vad in discutia respectiva sa apara numele lui denim sau sa il provoace pe yusei....nu poti compara acest print cu discutia lui Nyv )

Toti playeri care nu sunt din guild LOD au report si daca aveti ceva de vb cu denim vb in game sau pm..incetati sa imi provocati guilda la flame (sincer si personal nu imi pasa de h k p sau de orice guild de pe freakz)
Print ul respectiv al lui nefy aduce injuri la adresa guildui Light of Dawn as ruga un admin sa intervina obiectiv pt situatia respectiva.



Aproape imi cer scuze pentru ca vam activat casutele DAR ---->>> Print ul respectiv al lui nefy aduce injuri la adresa guildui Light of Dawn as ruga un admin sa intervina obiectiv pt situatia respectiva.

Unde te crezi ma nene de ai pretentii sa se autosesizeze astia ? -

Acuma sa continuam cu flame : http://www.wowhead.com/item=78403 o gramada de dastea ce pica acuma ....



Consider normal sa intervina un admin pt situatia respectiva. Tu intelegi mai greu esti mai special



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Muteli

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-10-2019 14:04)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 316, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 264.8
Votes: 18

 
Post Posted: 18-10-2013, 02:02:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

neffy wrote:
Muteli wrote:
baietii gresiti topicul , va ajut eu CLICK ME

Bafta


cum am spus mai sus .. - si eu te iubesc.


daca ai mai invata sa joci am putea sa avem o relatie foarte frumoasa , poate adoptam si un copil -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 18-10-2013, 14:36:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=eThSo670cas:




Retired

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihai25

[Winter is here!]



Status: Offline
(since 13-11-2022 10:56)
Joined: 03 Jun 2011
Posts: 4113, Topics: 328
Location: The North

Reputation: 1728.9
Votes: 153

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-10-2013, 15:04:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Occuthar - end game boss diseara raid de progress
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
yusei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-11-2013 18:13)
Joined: 17 Jul 2013
Posts: 41, Topics: 5
Location: Spain

Reputation: -159.5
Votes: 7

 
Post Posted: 18-10-2013, 16:11:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

neffy wrote:
Denim wrote:


When you see it -)




@Denim incearca sa-ti amintesti ce a postat Nyv @ Discutii despre Creepawayx , ei bine la noi a fost pedepsit pentru chatul in cauza , dar se vede ca a postat degeaba , va asteptati de la noi sa luam masuri intrucat intre guilde sa nu iasa scandal dar voi nu faceti acelasi lucru .

Nu-mi pasa cine esti in LOD , dar vezi-ti de treaba -


Ca sa fie clar nu am nimic cu nici un player si cu nici o guilda.Ce i-am zis lui @Elfitamov a fost o gluma pe care voi s-ar pare ca nu ati inteles-o.O cunosc pe elfita de ceva timp si imi place s-o tachinez de asta am zis ce am zis.
Cat despre ce am vorbit cu @Neffy este doar 50% adevarat.Eu respect guilda HKP, deoarece a fost cea mai buna guilda in care am fost , nu datorita faptului ca ei sunt cei care apar pe prima pagina, ci pentru ca sunt niste oameni super ok acolo, din toate punctele de vedere.



Gaming is more then just a game...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
noriena

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-04-2014 05:54)
Joined: 18 Aug 2011
Posts: 44, Topics: 2
Location: Italy

Reputation: 69.2
Votes: 2

 
Post Posted: 18-10-2013, 20:46:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hey, nu o sa pot intra maine si probabil nici poimaine - So bafta la raiduri -
PS: ALex stim toti ca Rofly e special dar nu atat de special incat sa il compari cu un copil cu Sindormul Down -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alezeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2019 16:55)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 403, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 196.5
Votes: 23

 
Post Posted: 18-10-2013, 20:52:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

yusei wrote:
neffy wrote:
Denim wrote:


When you see it -)




@Denim incearca sa-ti amintesti ce a postat Nyv @ Discutii despre Creepawayx , ei bine la noi a fost pedepsit pentru chatul in cauza , dar se vede ca a postat degeaba , va asteptati de la noi sa luam masuri intrucat intre guilde sa nu iasa scandal dar voi nu faceti acelasi lucru .

Nu-mi pasa cine esti in LOD , dar vezi-ti de treaba -


Ca sa fie clar nu am nimic cu nici un player si cu nici o guilda.Ce i-am zis lui @Elfitamov a fost o gluma pe care voi s-ar pare ca nu ati inteles-o.O cunosc pe elfita de ceva timp si imi place s-o tachinez de asta am zis ce am zis.
Cat despre ce am vorbit cu @Neffy este doar 50% adevarat.Eu respect guilda HKP, deoarece a fost cea mai buna guilda in care am fost , nu datorita faptului ca ei sunt cei care apar pe prima pagina, ci pentru ca sunt niste oameni super ok acolo, din toate punctele de vedere.



Si ca sa iti fie si mai clar nu imi pasa este treaba ta ..poti sa le faci si statuie ..banere reclama tricouri ce vrei tu dar nu in sub forum LOD



IN ACEST TOPIC POSTEAZA DOAR PLAYERI DIN GUILDUL LOD.






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rofly

[why me ?]



Status: Offline
(since 04-12-2021 22:00)
Joined: 30 Jan 2010
Posts: 1501, Topics: 193
Location: Bucuresti

Reputation: 205.3
Votes: 106

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-10-2013, 23:12:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Glume de Prastieiena .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Muteli

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-10-2019 14:04)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 316, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 264.8
Votes: 18

 
Post Posted: 18-10-2013, 23:58:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rofly wrote:
Glume de Prastieiena .


Pic de imaginatie nu ai , de aia ai picat la romana ....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 25, 26, 27  Next    


The time now is 08-05-2024, 21:28:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x