User
Pass
2FA
 
 

Cerere unban |RiDDicK|

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message624
|RiDDicK|

[Account disabled]



Status: Offline
(since 23-11-2013 16:32)
Joined: 12 Oct 2013
Posts: 26, Topics: 8
Location: Satu Mare

Reputation: 31.2
Votes: 1

 
Post Posted: 25-10-2013, 13:32:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: |RiDDicK|
Adminului care a dat ban: (optional) AddicteD
Ip-ul tau/SteamID: IP dinamic
Data si Ora banului: in jurul orei 14, 25/10/2013
Motivul: Pentru ca am pus lm pe unu sa il scot, sa nu stau baricadat (din cauza lui LA LA).

PS: Pana cand am ban?


You're not afraid of the Dark, are you?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 25-10-2013, 13:35:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai ban 5 ore , 5 ore mai mult pentru nesimtire . Nu scoti pe altul din locul lui ca vrei tu sa iesi , respecti regulile . Iti puteai cumpara teleport si ieseai fara probleme

http://photobase.ro/di-KLKR.png
http://photobase.ro/di-M1NA.png


All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
|RiDDicK|

[Account disabled]



Status: Offline
(since 23-11-2013 16:32)
Joined: 12 Oct 2013
Posts: 26, Topics: 8
Location: Satu Mare

Reputation: 31.2
Votes: 1

 
Post Posted: 25-10-2013, 13:49:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun am inteles, dar : 1 la mana eu nu cumpar teleport pe mape mici (irosesc credite degeaba)
2 nu am fost nesimtit, ci doar ti-am spus scurt, sec si la obiect (dar la tine tot timpul asa ceva inseamna nesimtire)
3 pentru slay-ul de ieri nu mi s-a parut corect ce ai facut, adica imi dai slay pentru ca l-am infectat pe armano ala mai rpd ca tine...si pe urma direct slay si cica si pentru nesimtire...adica atunci cand esti tu pe server nimeni nu are voie sa infecteze pe nimeni, nimeni nu are voie sa omoare pe nimeni, poi ce facem AddicteD...nu zic sa nu adminezi corect, dar nici in halul asta, tu mai mult ii alungi de pe server. Eu recunosc ca nu am respectat regulile tot timpul, dar tu exagerezi tot timpul cu slay/kick si "uneori" cu ban-urile pe care le dai.

Posturi unite automat, 25-10-2013, 14:49:09

Aaa...scuze am uitat sa postez printurile cu slay-ul de ieri.
Aici sunt :


Nu am putut sa fac o ultima poza in care tu AddicteD imi raspunzi ca pentru nesimtire ca am dat restart la PC. Daca nu is bune pozele sa stii ca datile urmatoare cand esti pe server fac demo la absolut orice.


You're not afraid of the Dark, are you?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 25-10-2013, 14:49:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu cred ca altfel a stat treaba ieri draga bo$$ ... Era fitza cu laser in fata si mãtãluțã l-ai tras sa-l infecteze alt zombie , e nevoie sa postez eu print-urile necesare sau o lasi asa si termini cu mancatul asta de ce nu trebuie ?

All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
|RiDDicK|

[Account disabled]



Status: Offline
(since 23-11-2013 16:32)
Joined: 12 Oct 2013
Posts: 26, Topics: 8
Location: Satu Mare

Reputation: 31.2
Votes: 1

 
Post Posted: 25-10-2013, 15:06:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AddicteD acuma de ce le intorci ca la Haga? Nu pentru treaba aia am zis...ci atunci cand am jucat pe inferno, odata mi-ai dat slay cica pentru ca ma las infectat cand defapt nu aveam lm si fugeam pe mapa, si al 2lea slay a fost cand tu ai spart LM acolo la tunelul ala din cutii de langa teleport, tu ai spart LM la armaro si eu am sarit repede sa-l infectez si urmatoarea reactie a ta a fost din prima slay fara nici o ezitare. Faza cu Fitza a trecut asa ca nu ai de ce sa te mai legi de ea.

You're not afraid of the Dark, are you?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ZM_Fitzos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-08-2020 18:56)
Joined: 15 Jul 2012
Posts: 480, Topics: 47
Location: Pe aici pe colo

Reputation: 711.7
Votes: 43

Post Posted: 25-10-2013, 15:09:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu e nevoie sa postezi ca spun eu ca ma tras si ma luat altu in locu lui sunt multi dinastia care trag aiurea
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 25-10-2013, 15:17:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

|RiDDicK| wrote:
AddicteD acuma de ce le intorci ca la Haga? Nu pentru treaba aia am zis...ci atunci cand am jucat pe inferno, odata mi-ai dat slay cica pentru ca ma las infectat cand defapt nu aveam lm si fugeam pe mapa, si al 2lea slay a fost cand tu ai spart LM acolo la tunelul ala din cutii de langa teleport, tu ai spart LM la armaro si eu am sarit repede sa-l infectez si urmatoarea reactie a ta a fost din prima slay fara nici o ezitare. Faza cu Fitza a trecut asa ca nu ai de ce sa te mai legi de ea.


Ba esti nebun !? Dezgropam mortii acum ? Hai sa te lamuresc si cu faza de pe inferno , tu cand nu ai laser te lasi infectat nu !? Zi merci ca nu am avut demo on sa-ti trag un ban , sa te inveti minte ... Dar ma dezgusta faptul ca faci pe mielul cu mine , dupa ce-au trecut 3 zile ...

http://photobase.ro/di-JNOE.png
http://photobase.ro/di-9GRL.png

Asa ca du-te nene tare si canta la alta masa cu "povestile" astea , cum ca am ceva cu tine , sau ca iti dau slay/ban degeaba ... Eu nu dau degeaba si n-am dat degeaba din proprie intentie niciodata si nici n-am s-o fac ..


All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
|RiDDicK|

[Account disabled]



Status: Offline
(since 23-11-2013 16:32)
Joined: 12 Oct 2013
Posts: 26, Topics: 8
Location: Satu Mare

Reputation: 31.2
Votes: 1

 
Post Posted: 25-10-2013, 15:30:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu din nou eviti sa vorbesti de al 2lea slay...Asta nu imi place la tine, eu vorbesc de una si tu de alta...ti-am lasat pozele mai sus unde ti-am scris clar "iara ma?" , adica asta inseamna ca am mai primit un slay (cel pe care l-am primit in pozele de mai sus de la tine, fara dovada concreta)...iar despre al 2lea slay ti-am povestit destul de amanuntit mai sus de ultimul tau reply...citeste cu atentie si aduti bine aminte ca stiu eu ce vorbesc

You're not afraid of the Dark, are you?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 25-10-2013, 15:50:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fitza ti-a confirmat ce a avut sa-ti confirme, o treaba ii rezolvata, aia cu slay-ul de ieri, cam banala, dar ce ai spus tu acolo in poza aia postata de Addicted cam isi da omul seama ca ai facut-o cu intentie, iar banul ii meritat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Paragon, 25 October 2013 13:50



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 22-09-2024, 04:27:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x