User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 72, 73, 74  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message160592
muadib27

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2016 15:31)
Joined: 22 Oct 2013
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 42.2
Votes: 1

 
Post Posted: 23-10-2013, 11:19:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Prenume: ralu
2. Varsta (minim 16): 26
3. Localitate: constanta
4. Nume In - Game: rraalluu
5. Clasa / Rasa: mage -worrgen
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Rraalluu
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): 393
8. Profesii: herbalism /tailoring
9. Microfon + ts3: ts3 da - microfon (defect)
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 5gb+radeon 6850+e8400
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? - e singurul spec care scoate dps pe freakz acceptabil
12. La ce stats joci (explica de ce)!: crit si haste , pt maximizarea dpsului
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: pyroblast combustion, living bomb ps ->(fireball spam)
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? le stiu pe toate
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? niciunu
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): equinox , inculti,lipsa de respect total
17. Cate ore joci wow pe zi? depinde de zi si de stare..si evident de activitate
18. La ce ora te culci de obicei? 00:00- 01:00
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: http://postimg.org/image/h4kg1htst/
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask):
21. Cu ce te ocupi zilnic?: personal
22. De ce Unstoppable? progress
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? m-a indemanat fullspeedsex sa fac o aplicatie (ne cunoastem)
24. Descrie-te in 2,3 randuri: sofisticata, cine vrea sa ma stie... ma cunoaste in timp cine nu ,nus un ambalaj nu caut o eticheta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yustin

[The Dictator]



Status: Offline
(since 07-09-2020 05:56)
Joined: 26 Nov 2011
Posts: 4343, Topics: 39
Location: Oltenita

Reputation: 558.8
Votes: 31

Post Posted: 23-10-2013, 12:38:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

muadib27 wrote:
1. Prenume: ralu
2. Varsta (minim 16): 26
3. Localitate: constanta
4. Nume In - Game: rraalluu
5. Clasa / Rasa: mage -worrgen
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rraalluu
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): 393
8. Profesii: herbalism /tailoring
9. Microfon + ts3: ts3 da - microfon (defect)
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 5gb+radeon 6850+e8400
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? - e singurul spec care scoate dps pe freakz acceptabil
12. La ce stats joci (explica de ce)!: crit si haste , pt maximizarea dpsului
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: pyroblast combustion, living bomb ps ->(fireball spam)
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? le stiu pe toate
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? niciunu
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): equinox , inculti,lipsa de respect total
17. Cate ore joci wow pe zi? depinde de zi si de stare..si evident de activitate
18. La ce ora te culci de obicei? 00:00- 01:00
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: http://postimg.org/image/h4kg1htst/
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask):
21. Cu ce te ocupi zilnic?: personal
22. De ce Unstoppable? progress
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? m-a indemanat fullspeedsex sa fac o aplicatie (ne cunoastem)
24. Descrie-te in 2,3 randuri: sofisticata, cine vrea sa ma stie... ma cunoaste in timp cine nu ,nus un ambalaj nu caut o eticheta!


Daca e adevarat ca esti prieten cu fullspeed,o sa gasim un loc si pentru tine.Cauta-ma pe Adar sa discutam


Unstoppable vs. Spine of Deathwing 25h

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vlad_nicu99

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2014 06:31)
Joined: 12 Sep 2013
Posts: 57, Topics: 13
Location: Italy

Reputation: 74.9
Votes: 4

 
Post Posted: 23-10-2013, 22:41:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Prenume: Vlad
2. Varsta (minim 16): 19
3. Localitate: Galati
4. Nume In - Game: Gonzal
5. Clasa / Rasa: Mage Fire (Human)
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gonzal
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Dk Blod deocamdata e pvp am cateva iteme pve pe el incerc sa il imbrac cu timpul
8. Profesii: Tailorin si Engineering
9. Microfon + ts3: da
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 4gb ram placa video 512 procesor 2.10GHz
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? deoarece stiu ca e cel mai bun pentru mage si imi si place
12. La ce stats joci (explica de ce)!: 17.23haste deoarece nam nevoie de mai mult pentru ca imi da buful din raid 5% si 5% setul , 17% hit pentru a nu da mis si 33.69 crt
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Combustion Firebal si Pyroblast(al 4lea e living bomb)
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Zon Heroic
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Zon Heroic
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Brother of Arms era pvp mai mult
17. Cate ore joci wow pe zi? de obicei 6 ore cand nu muncesc iar cand muncesc stau dupa ora 7 pana pe la ora 11.30
18. La ce ora te culci de obicei? 12 ,1 cel tarziu
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada:http://tinypic.com/view.php?pic=14t7yms&&s=5#.UmgytHDxrrc
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): http://tinypic.com/view.php?pic=o0j82&&s=5#.UmgzKnDxrrc
21. Cu ce te ocupi zilnic?: lucrez pe masina
22. De ce Unstoppable? Este o guilda bine pusa la punct printre cele mai bune de pe server si cred ca am facut o alegere buna alegandu-va pe voi. Love Struck
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? caut guilda si amicul meu Wtp mia sugerat sa fac cerere aici
24. Descrie-te in 2,3 randuri:sunt un tip sociabil ,descurcaret si nu renunt niciodata la ceea ce imi propun

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
razervlad

[The Godfather]



Status: Offline
(since 26-06-2020 19:12)
Joined: 24 Dec 2011
Posts: 594, Topics: 66
Location: propriu barlog

Reputation: 176.6
Votes: 21

 
Post Posted: 23-10-2013, 23:04:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vlad_nicu99 wrote:
1. Prenume: Vlad
2. Varsta (minim 16): 19
3. Localitate: Galati
4. Nume In - Game: Gonzal
5. Clasa / Rasa: Mage Fire (Human)
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gonzal
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Dk Blod deocamdata e pvp am cateva iteme pve pe el incerc sa il imbrac cu timpul
8. Profesii: Tailorin si Engineering
9. Microfon + ts3: da
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 4gb ram placa video 512 procesor 2.10GHz
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? deoarece stiu ca e cel mai bun pentru mage si imi si place
12. La ce stats joci (explica de ce)!: 17.23haste deoarece nam nevoie de mai mult pentru ca imi da buful din raid 5% si 5% setul , 17% hit pentru a nu da mis si 33.69 crt
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Combustion Firebal si Pyroblast(al 4lea e living bomb)
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Zon Heroic
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Zon Heroic
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Brother of Arms era pvp mai mult
17. Cate ore joci wow pe zi? de obicei 6 ore cand nu muncesc iar cand muncesc stau dupa ora 7 pana pe la ora 11.30
18. La ce ora te culci de obicei? 12 ,1 cel tarziu
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada:http://tinypic.com/view.php?pic=14t7yms&&s=5#.UmgytHDxrrc
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): http://tinypic.com/view.php?pic=o0j82&&s=5#.UmgzKnDxrrc
21. Cu ce te ocupi zilnic?: lucrez pe masina
22. De ce Unstoppable? Este o guilda bine pusa la punct printre cele mai bune de pe server si cred ca am facut o alegere buna alegandu-va pe voi. Love Struck
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? caut guilda si amicul meu Wtp mia sugerat sa fac cerere aici
24. Descrie-te in 2,3 randuri:sunt un tip sociabil ,descurcaret si nu renunt niciodata la ceea ce imi propun



Respins Testat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yustin

[The Dictator]



Status: Offline
(since 07-09-2020 05:56)
Joined: 26 Nov 2011
Posts: 4343, Topics: 39
Location: Oltenita

Reputation: 558.8
Votes: 31

Post Posted: 23-10-2013, 23:06:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vlad_nicu99 wrote:
1. Prenume: Vlad
2. Varsta (minim 16): 19
3. Localitate: Galati
4. Nume In - Game: Gonzal
5. Clasa / Rasa: Mage Fire (Human)
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gonzal
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Dk Blod deocamdata e pvp am cateva iteme pve pe el incerc sa il imbrac cu timpul
8. Profesii: Tailorin si Engineering
9. Microfon + ts3: da
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 4gb ram placa video 512 procesor 2.10GHz
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? deoarece stiu ca e cel mai bun pentru mage si imi si place
12. La ce stats joci (explica de ce)!: 17.23haste deoarece nam nevoie de mai mult pentru ca imi da buful din raid 5% si 5% setul , 17% hit pentru a nu da mis si 33.69 crt
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Combustion Firebal si Pyroblast(al 4lea e living bomb)
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Zon Heroic
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Zon Heroic
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Brother of Arms era pvp mai mult
17. Cate ore joci wow pe zi? de obicei 6 ore cand nu muncesc iar cand muncesc stau dupa ora 7 pana pe la ora 11.30
18. La ce ora te culci de obicei? 12 ,1 cel tarziu
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada:http://tinypic.com/view.php?pic=14t7yms&&s=5#.UmgytHDxrrc
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): http://tinypic.com/view.php?pic=o0j82&&s=5#.UmgzKnDxrrc
21. Cu ce te ocupi zilnic?: lucrez pe masina
22. De ce Unstoppable? Este o guilda bine pusa la punct printre cele mai bune de pe server si cred ca am facut o alegere buna alegandu-va pe voi. Love Struck
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? caut guilda si amicul meu Wtp mia sugerat sa fac cerere aici
24. Descrie-te in 2,3 randuri:sunt un tip sociabil ,descurcaret si nu renunt niciodata la ceea ce imi propun


Respins ! Mai fa ilvl


Unstoppable vs. Spine of Deathwing 25h

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Seemigodd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2022 03:10)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 68, Topics: 21
Location: Zion

Reputation: 371.8
Votes: 10

Post Posted: 25-10-2013, 19:10:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Prenume: Florin
2. Varsta : 25 ani
3. Localitate: Bucuresti
4. Nume In - Game: Dontmatter
5. Clasa / Rasa: Shaman / Draenei
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dontmatter
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Restro 398 / Enha 398
8. Profesii: Alchemy / Enchanting
9. Microfon + ts3:
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 3gb / ati radeon 6570 1gb / 3000 mhz intel
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? :pentru ca il joc de ceva timp si m-am obisnuit asa
12. La ce stats joci (explica de ce)!: critical (personal am observat ca pe acest status scot mai mult heal decat pe mastery)
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: healing rain(pt aoe heal) , greater healing wave , riptide + unleash elements(urmat de greater healing wave)
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Stiu script la toti bossi din ds
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Warlord Zon`ozz pentru ca am facut o pauza de aproximativ vreo 3 luni inainte sa il bage si am revenit de cam o luna si imi treb un pic sa ma mai acomodez cu scriptul
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Madness am dat leave sa zicem ceva conflicte cu conducerea -
17. Cate ore joci wow pe zi? Depinde de dispozitia si de timpul din ziua respectiva sau zicem 3-4-5 ore pe zii
18. La ce ora te culci de obicei? 3-4 dimineata
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada:http://postimg.org/image/h0cipgsu5/
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): daca folosesc ca main spec heal am considerat ca nu e nevoie dar la cere o sa pun si poza , dau in jur de 30k
21. Cu ce te ocupi zilnic?: deocamdata nici un job , liber profesionist
22. De ce Unstoppable? Fiind una din cele mai bune guilde de la alianta doresc sa pot sa fac toate raidurile saptamanal
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? Consider ca nu sunt chiar asa un random player care nu poate face fata unei guilde cu pretentii mari
24. Descrie-te in 2,3 randuri: descurcaret , sociabil , ofer respect si doresc respect

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yustin

[The Dictator]



Status: Offline
(since 07-09-2020 05:56)
Joined: 26 Nov 2011
Posts: 4343, Topics: 39
Location: Oltenita

Reputation: 558.8
Votes: 31

Post Posted: 26-10-2013, 00:58:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Seemigodd wrote:
1. Prenume: Florin
2. Varsta : 25 ani
3. Localitate: Bucuresti
4. Nume In - Game: Dontmatter
5. Clasa / Rasa: Shaman / Draenei
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dontmatter
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Restro 398 / Enha 398
8. Profesii: Alchemy / Enchanting
9. Microfon + ts3:
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 3gb / ati radeon 6570 1gb / 3000 mhz intel
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? :pentru ca il joc de ceva timp si m-am obisnuit asa
12. La ce stats joci (explica de ce)!: critical (personal am observat ca pe acest status scot mai mult heal decat pe mastery)
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: healing rain(pt aoe heal) , greater healing wave , riptide + unleash elements(urmat de greater healing wave)
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Stiu script la toti bossi din ds
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Warlord Zon`ozz pentru ca am facut o pauza de aproximativ vreo 3 luni inainte sa il bage si am revenit de cam o luna si imi treb un pic sa ma mai acomodez cu scriptul
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Madness am dat leave sa zicem ceva conflicte cu conducerea -
17. Cate ore joci wow pe zi? Depinde de dispozitia si de timpul din ziua respectiva sau zicem 3-4-5 ore pe zii
18. La ce ora te culci de obicei? 3-4 dimineata
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada:http://postimg.org/image/h0cipgsu5/
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): daca folosesc ca main spec heal am considerat ca nu e nevoie dar la cere o sa pun si poza , dau in jur de 30k
21. Cu ce te ocupi zilnic?: deocamdata nici un job , liber profesionist
22. De ce Unstoppable? Fiind una din cele mai bune guilde de la alianta doresc sa pot sa fac toate raidurile saptamanal
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? Consider ca nu sunt chiar asa un random player care nu poate face fata unei guilde cu pretentii mari
24. Descrie-te in 2,3 randuri: descurcaret , sociabil , ofer respect si doresc respect


Leaga conturile


Unstoppable vs. Spine of Deathwing 25h

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Seemigodd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2022 03:10)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 68, Topics: 21
Location: Zion

Reputation: 371.8
Votes: 10

Post Posted: 26-10-2013, 01:07:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

done -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ArcaneGirl

[Queen]



Status: Offline
(since 26-12-2018 22:57)
Joined: 11 Nov 2011
Posts: 140, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 155.5
Votes: 16

Post Posted: 26-10-2013, 11:44:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Seemigodd wrote:
1. Prenume: Florin
2. Varsta : 25 ani
3. Localitate: Bucuresti
4. Nume In - Game: Dontmatter
5. Clasa / Rasa: Shaman / Draenei
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dontmatter
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Restro 398 / Enha 398
8. Profesii: Alchemy / Enchanting
9. Microfon + ts3:
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 3gb / ati radeon 6570 1gb / 3000 mhz intel
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? :pentru ca il joc de ceva timp si m-am obisnuit asa
12. La ce stats joci (explica de ce)!: critical (personal am observat ca pe acest status scot mai mult heal decat pe mastery)
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: healing rain(pt aoe heal) , greater healing wave , riptide + unleash elements(urmat de greater healing wave)
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Stiu script la toti bossi din ds
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Warlord Zon`ozz pentru ca am facut o pauza de aproximativ vreo 3 luni inainte sa il bage si am revenit de cam o luna si imi treb un pic sa ma mai acomodez cu scriptul
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Madness am dat leave sa zicem ceva conflicte cu conducerea -
17. Cate ore joci wow pe zi? Depinde de dispozitia si de timpul din ziua respectiva sau zicem 3-4-5 ore pe zii
18. La ce ora te culci de obicei? 3-4 dimineata
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada:http://postimg.org/image/h0cipgsu5/
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): daca folosesc ca main spec heal am considerat ca nu e nevoie dar la cere o sa pun si poza , dau in jur de 30k
21. Cu ce te ocupi zilnic?: deocamdata nici un job , liber profesionist
22. De ce Unstoppable? Fiind una din cele mai bune guilde de la alianta doresc sa pot sa fac toate raidurile saptamanal
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? Consider ca nu sunt chiar asa un random player care nu poate face fata unei guilde cu pretentii mari
24. Descrie-te in 2,3 randuri: descurcaret , sociabil , ofer respect si doresc respect


Ai 50 de zile jucate pe mag, dar faci cerere pt shaman?


Cand am un Ciocan in mana toate lucrurile mi se par Cuie!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Seemigodd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2022 03:10)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 68, Topics: 21
Location: Zion

Reputation: 371.8
Votes: 10

Post Posted: 26-10-2013, 13:03:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mageul a fost primul meu char de pe lick king (nici nu am gear pve calumea pe el am 381) , shamanu l-am facut pe versiunea 4.0.6 , am mai multe zile jucate pe mage pentru ca dp ce termin de facut raidurile pe shaman intru si ma joc pvp pe mage
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yustin

[The Dictator]



Status: Offline
(since 07-09-2020 05:56)
Joined: 26 Nov 2011
Posts: 4343, Topics: 39
Location: Oltenita

Reputation: 558.8
Votes: 31

Post Posted: 26-10-2013, 15:47:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Seemigodd wrote:
mageul a fost primul meu char de pe lick king (nici nu am gear pve calumea pe el am 381) , shamanu l-am facut pe versiunea 4.0.6 , am mai multe zile jucate pe mage pentru ca dp ce termin de facut raidurile pe shaman intru si ma joc pvp pe mage


OK, Cauta-ne pe Adar/Gogonel/Arcanegirl pentru intrebari suplimentare.


Unstoppable vs. Spine of Deathwing 25h

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ArcaneGirl

[Queen]



Status: Offline
(since 26-12-2018 22:57)
Joined: 11 Nov 2011
Posts: 140, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 155.5
Votes: 16

Post Posted: 26-10-2013, 17:38:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Seemigodd wrote:
1. Prenume: Florin
2. Varsta : 25 ani
3. Localitate: Bucuresti
4. Nume In - Game: Dontmatter
5. Clasa / Rasa: Shaman / Draenei
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dontmatter
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Restro 398 / Enha 398
8. Profesii: Alchemy / Enchanting
9. Microfon + ts3:
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 3gb / ati radeon 6570 1gb / 3000 mhz intel
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? :pentru ca il joc de ceva timp si m-am obisnuit asa
12. La ce stats joci (explica de ce)!: critical (personal am observat ca pe acest status scot mai mult heal decat pe mastery)
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: healing rain(pt aoe heal) , greater healing wave , riptide + unleash elements(urmat de greater healing wave)
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Stiu script la toti bossi din ds
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Warlord Zon`ozz pentru ca am facut o pauza de aproximativ vreo 3 luni inainte sa il bage si am revenit de cam o luna si imi treb un pic sa ma mai acomodez cu scriptul
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Madness am dat leave sa zicem ceva conflicte cu conducerea -
17. Cate ore joci wow pe zi? Depinde de dispozitia si de timpul din ziua respectiva sau zicem 3-4-5 ore pe zii
18. La ce ora te culci de obicei? 3-4 dimineata
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada:http://postimg.org/image/h0cipgsu5/
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): daca folosesc ca main spec heal am considerat ca nu e nevoie dar la cere o sa pun si poza , dau in jur de 30k
21. Cu ce te ocupi zilnic?: deocamdata nici un job , liber profesionist
22. De ce Unstoppable? Fiind una din cele mai bune guilde de la alianta doresc sa pot sa fac toate raidurile saptamanal
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? Consider ca nu sunt chiar asa un random player care nu poate face fata unei guilde cu pretentii mari
24. Descrie-te in 2,3 randuri: descurcaret , sociabil , ofer respect si doresc respect


Acceptat.


Cand am un Ciocan in mana toate lucrurile mi se par Cuie!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darrethreck

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2014 20:20)
Joined: 27 Oct 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -5
Votes: 2

 
Post Posted: 27-10-2013, 16:23:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Prenume: Iulian
2. Varsta : 19
3. Localitate: Iasi
4. Nume In - Game: Darrethreck
5. Clasa / Rasa: Death Knight / Night Elf
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Darrethreck
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Unholy(395) / Blood(390)
8. Profesii: Enginnering / Alchemy
9. Microfon + ts3: Da
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 2gb + 9600 GT Force + 3Ghz dual core
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca e mult mai accesibil din mai multe puncte de vedere
12. La ce stats joci (explica de ce)!: la mastery joc(deoarece imi da mai mult dmg nu prea consider ca am nevoie de haste asa de mult. bine pot sa joc si la haste daca vreau sa am cd coutdown mai mic si pt un regen mai bun dar.. nu-mi prea place.
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Scourge Strike + Death Coil + Dark Transformation
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Stiu script la toti bossi
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Nici-unul toti mi se par usori atata timp cat stii scriptul
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Am fost intr-o guilda dar nu mai stiu cum se numea cred ca s-a desfiintat
17. Cate ore joci wow pe zi? De la 6 seara pana cand adorm pentru ca sunt cu scl si am pregatiri.
18. La ce ora te culci de obicei? in timpul saptamanii pe la 1. in weekend pe la 3
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada:IMG: http://i1242.photobucket.com/albums/gg531/Iulian_Tanasache/Untitled_zps6782ed62.png
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): IMG: http://i1242.photobucket.com/albums/gg531/Iulian_Tanasache/12_zpsb91e2257.png
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Scoala + Prietena
22. De ce Unstoppable? Fiind una din cele mai bune guilde de la alianta imi doresc sa fac si eu parte din ea.
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? Consider ca nu sunt chiar asa un random player care nu poate face fata unei guilde cu pretentii mari
24. Descrie-te in 2,3 randuri: respect atat timp cat sunt respectat. invat rapid anumite lucuri(script bossi) sunt sociabil.
__________________________

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ArcaneGirl

[Queen]



Status: Offline
(since 26-12-2018 22:57)
Joined: 11 Nov 2011
Posts: 140, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 155.5
Votes: 16

Post Posted: 27-10-2013, 16:54:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Darrethreck wrote:
1. Prenume: Iulian
2. Varsta : 19
3. Localitate: Iasi
4. Nume In - Game: Darrethreck
5. Clasa / Rasa: Death Knight / Night Elf
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Darrethreck
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Unholy(395) / Blood(390)
8. Profesii: Enginnering / Alchemy
9. Microfon + ts3: Da
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 2gb + 9600 GT Force + 3Ghz dual core
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca e mult mai accesibil din mai multe puncte de vedere
12. La ce stats joci (explica de ce)!: la mastery joc(deoarece imi da mai mult dmg nu prea consider ca am nevoie de haste asa de mult. bine pot sa joc si la haste daca vreau sa am cd coutdown mai mic si pt un regen mai bun dar.. nu-mi prea place.
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Scourge Strike + Death Coil + Dark Transformation
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Stiu script la toti bossi
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Nici-unul toti mi se par usori atata timp cat stii scriptul
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Am fost intr-o guilda dar nu mai stiu cum se numea cred ca s-a desfiintat
17. Cate ore joci wow pe zi? De la 6 seara pana cand adorm pentru ca sunt cu scl si am pregatiri.
18. La ce ora te culci de obicei? in timpul saptamanii pe la 1. in weekend pe la 3
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada:
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask):
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Scoala + Prietena
22. De ce Unstoppable? Fiind una din cele mai bune guilde de la alianta imi doresc sa fac si eu parte din ea.
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? Consider ca nu sunt chiar asa un random player care nu poate face fata unei guilde cu pretentii mari
24. Descrie-te in 2,3 randuri: respect atat timp cat sunt respectat. invat rapid anumite lucuri(script bossi) sunt sociabil.
__________________________

O sa vorbim in joc


Cand am un Ciocan in mana toate lucrurile mi se par Cuie!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rikymaru94

[:: A leGenD AlivE::]



Status: Offline
(since 10-12-2019 12:35)
Joined: 22 Jun 2012
Posts: 662, Topics: 125
Location: FoCsAnI Geles

Reputation: 485.3
Votes: 69

Post Posted: 29-10-2013, 12:34:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Prenume: richard.
2. Varsta (minim 16): 19.
3. Localitate:Vrancea ,Focsani.
4. Nume In - Game: Rahun.
5. Clasa / Rasa: HUMan mage
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rahun(sper sa se vada gearu pve,nu cel pvp,in orice caz sunt biss pe ambele).
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): fire 406.
8. Profesii: tailoring,alchemy.
9. Microfon + ts3: Ambele.
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 2 Gb ram ddr2 Placa video 1 Gb 64 de bitz.
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? Specul Fire este cel mai potrivit pentru pve in contentul de pe 4.3.4 .Dupa parerea mea un mage fire bun in ds ar trebui sa iasa macar cu un 45k dps indiferent de boss.SPecul fire m-i se pare distractiv desi nici cel arcane nu e de neglijat , insa din pacate arcane nu da randament pe patchu asta,poate pe pandaria =D
12. La ce stats joci (explica de ce)!: Magu fireIn primul rand trebue sa "Umplem magu cu intel " - intelectul ne confera spel power si crit ceea ce ne ajuta foarte mult.In al doilea rand Critical.Ca Mag fire sunt dependent de crituri pentru a m-i se activa hot streak .HAste cade pe locu 3 fiind necesar sa fac un cap de 15% care in raid e foare usor de atins. Ultimu stats ca prioritate dupa parerea mea este mastery ,desi este pe ultimu loc pe clasamentu facut de mine ,mastery nu este de neglijat.DEsigur fiecare mag are propiul lui still deci spec si statsurile depinde doar de el. Deci ca o sinteza statsurile sunt cam asa INTELECT>CRIT>HASTE>MASTERY
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: 1 Combustion 2 Living bomb 3 Firebal
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? MOmentan stiu toate scripturile.Sper sa raman asa si de acum inainte -
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Pe 4.3.4 bosii sunt destul de usori probleme mari nu am intalnit.Pe 4.0.6 insa valiona si odds mi-au dat mari batai de cap =)
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): La ally Unstoppable este prima guilda caruia vreau sa am alatur ,eu sunt recent transferat de la hoarda unde am jucat circa 3 ani.Nu sunt persoana care sa schimbe dez guildele in 3 ani de zile am fost doar in cateva guilde si anume Light of daw am iesit dupa o cearta cu gm ,din lod m-am dus in Divinity unde am jucat aproape 1 an jumate.Divinity a fost guilda in care mi-a placut cu adevarat sa merg la raiduri.Din pacate Dibinity a deventi inactiva si am plecat majoritatea membrilor in Revengers.Aici am stat o perioada mai scurta de timp ,pentru ca m-am mutat la ally.
17. Cate ore joci wow pe zi? Depinde de zi daca am raiduri stau cat e nevoe, in rest cam 1 ,2,3 ... ore
18. La ce ora te culci de obicei? Cand imi este somn - nu am o ora la care tre sa ma culc .
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: http://imageshack.us/photo/my-images/809/q25l.jpg/
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask):
flasku este de la ach cu 80 intel nu cel cu 300.
21. [color=yellow]Cu ce te ocupi zilnic?:
Am terminat scoala in vara si m-am angajat,iar acum muncesc la un magazin de mobila .
22. De ce Unstoppable? Pentru ca este o guilde de top la ally .Si pe primu loc la guilde achive ceea ce inseamna ca are membrii care joaca cu adevarat pentru renumle guildei
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? Pentru ca imi cunosc clasa si sunt un player cu experiente pe freakz.
24. Descrie-te in 2,3 randuri:Sunt un player competitiv in toate privintele ,dps ,pvp,achive si tot ce tine de depasirea celorlalti cred ca asta e scopul jocului sa iti depasesti propriile limite ,sa te distrezi si sa te relaxezi cand te joci ,nu sa stai incordat .Cea mai buna atitudine in viata cred ca este sa te simti bine oricine este de unde vii cati bani ai nu MEREU SA TE SIMTI BINE PENTRU CEEA CE ESTY.



""Îmi cunosc limitele. Dar pur ºi simplu le ignor."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 72, 73, 74  Next    


The time now is 24-09-2024, 22:39:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x