User
Pass
2FA
 
 

Am si eu o problema cu contu de off chare de ieri dupa restart.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message671
Grati11

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2019 15:33)
Joined: 30 Nov 2010
Posts: 30, Topics: 6
Location: Belgium

Reputation: 55.8
Votes: 5

   
Post Posted: 03-11-2013, 12:49:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna ziua.am si eu o problema cu contu de off chare de ieri dupa restart.ieri dupa ce a fost restartu eram in raid cu guilda si nu am mai putut intra inapoi.imi scria ca parola nu e buna.si eu contu acela nu l am dat la nimeni niciodata sau nu am avut pana atunci probleme cu el...daca il dadeam la cineva era vina mea..dar nu l am dat la nimeni niciodata..va rog frumos sa ma ajutati si sa imi explicati de ce s a intamplat asta.multumesc
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Raggamuffeen

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-08-2014 00:46)
Joined: 21 Oct 2013
Posts: 21, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 45.2
Votes: 2

Post Posted: 03-11-2013, 16:05:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Grati11 wrote:
Buna ziua.am si eu o problema cu contu de off chare de ieri dupa restart.ieri dupa ce a fost restartu eram in raid cu guilda si nu am mai putut intra inapoi.imi scria ca parola nu e buna.si eu contu acela nu l am dat la nimeni niciodata sau nu am avut pana atunci probleme cu el...daca il dadeam la cineva era vina mea..dar nu l am dat la nimeni niciodata..va rog frumos sa ma ajutati si sa imi explicati de ce s a intamplat asta.multumesc


Hai c-ai zis-o -)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raster

[ACNA]



Status: Offline
(since 02-09-2016 09:51)
Joined: 24 Feb 2011
Posts: 5377, Topics: 210
Location: In my mind palace

Reputation: 765.4
Votes: 81

     
Post Posted: 03-11-2013, 17:20:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu avem noi de unde sa stim exact de ce s-a intamplat asta, dar iti pot spune sigur ca nu are legatura cu serverul nostru ci are legatura cu tine.
Daca tu zici ca nu ai dat contul acela niciodata la nimeni, eu te cred, dar poate aveai parola scrisa pe vreo bucatica de hartie ce o tineai pe langa tastatura si cand a fost ultima oara prietenul ala la tine, probabil ti-a furat hartia si acum si contul.
Daca inca ai acces la mailul pe care ai facut contul, poti sa il recuperezi.



воронья
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 30-09-2024, 21:32:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password