User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]Reclamatie Freakz*Ark@n

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro -> Unban request / Complaints
Author Message859
valiyyy

[Freak]



Status: Offline
(since 07-08-2019 17:08)
Joined: 09 Apr 2010
Posts: 1118, Topics: 57
Location: Romania

Reputation: 214.2
Votes: 21

Post Posted: 04-11-2013, 01:02:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Bianca
Ora: 00:20
Harta: fy_snow
Admin reclamat: Freakz*Ark@n (parca asa avea numele)


Sunt prietena lui Legion si mi-a lasat mie contul lui de steam si de forum. Am intrat sa joc azi(04.11.2013) ora 00:20 si adminul Ark@n(asa cred ca avea numele) mi-a dat ban pe nedrept pentru ca nu i-am spus cati ani am. Din ce mi-a explicat prietenul meu despre regulamente nu cred ca este foarte corect ce a facut adminul de fata. Nu am jucat cu nici un cod, nu am injurat ci am refuzat sa ii raspund la intrebari. A inceput sa imi dea comenzi sa ma invart in cerc si apoi a inceput sa imi schimbe numele in "Bianca fitoasa""Bianca-cea-cu-bani" si alte nume de genul acesta. Nu mi se pare normal ca el sa abuzeze de admin doar pentru a se baga in seama si sa faca ce vrea.


Nu fii rau, nu scoate pistolul..ca ma pufneste rasul!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
arkan1980

[Freakz * Ark@n]



Status: Offline
(since 17-05-2019 12:26)
Joined: 12 Mar 2012
Posts: 1501, Topics: 91
Location: B/\N/\T

Reputation: 565.2
Votes: 57

     
Post Posted: 04-11-2013, 01:22:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

valiyyy wrote:
Nick: Bianca
Ora: 00:20
Harta: fy_snow
Admin reclamat: Freakz*Ark@n (parca asa avea numele)


Sunt prietena lui Legion si mi-a lasat mie contul lui de steam si de forum. Am intrat sa joc azi(04.11.2013) ora 00:20 si adminul Ark@n(asa cred ca avea numele) mi-a dat ban pe nedrept pentru ca nu i-am spus cati ani am. Din ce mi-a explicat prietenul meu despre regulamente nu cred ca este foarte corect ce a facut adminul de fata. Nu am jucat cu nici un cod, nu am injurat ci am refuzat sa ii raspund la intrebari. A inceput sa imi dea comenzi sa ma invart in cerc si apoi a inceput sa imi schimbe numele in "Bianca fitoasa""Bianca-cea-cu-bani" si alte nume de genul acesta. Nu mi se pare normal ca el sa abuzeze de admin doar pentru a se baga in seama si sa faca ce vrea.


Poti sa fi prietena ,nevasta sau amanta lui Legion insa ai omis sa spui de jignirile tale puerile.Daca ai figuri in cap si nu ai capacitatea sa schimbi 2 vorbe, atunci nu regret ca te-am banat -

Cauta-ma cand esti dispusa sa comunici ca un om matur!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by arkan1980, 03 November 2013 23:23



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro -> Unban request / Complaints  


The time now is 27-04-2024, 23:37:31
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x