User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 72, 73, 74  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message160575
ArcaneGirl

[Queen]



Status: Offline
(since 26-12-2018 22:57)
Joined: 11 Nov 2011
Posts: 140, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 155.5
Votes: 16

Post Posted: 29-10-2013, 13:05:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rikymaru94 wrote:
1. Prenume: richard.
2. Varsta (minim 16): 19.
3. Localitate:Vrancea ,Focsani.
4. Nume In - Game: Rahun.
5. Clasa / Rasa: HUMan mage
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rahun(sper sa se vada gearu pve,nu cel pvp,in orice caz sunt biss pe ambele).
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): fire 406.
8. Profesii: tailoring,alchemy.
9. Microfon + ts3: Ambele.
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 2 Gb ram ddr2 Placa video 1 Gb 64 de bitz.
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? Specul Fire este cel mai potrivit pentru pve in contentul de pe 4.3.4 .Dupa parerea mea un mage fire bun in ds ar trebui sa iasa macar cu un 45k dps indiferent de boss.SPecul fire m-i se pare distractiv desi nici cel arcane nu e de neglijat , insa din pacate arcane nu da randament pe patchu asta,poate pe pandaria =D
12. La ce stats joci (explica de ce)!: Magu fireIn primul rand trebue sa "Umplem magu cu intel " - intelectul ne confera spel power si crit ceea ce ne ajuta foarte mult.In al doilea rand Critical.Ca Mag fire sunt dependent de crituri pentru a m-i se activa hot streak .HAste cade pe locu 3 fiind necesar sa fac un cap de 15% care in raid e foare usor de atins. Ultimu stats ca prioritate dupa parerea mea este mastery ,desi este pe ultimu loc pe clasamentu facut de mine ,mastery nu este de neglijat.DEsigur fiecare mag are propiul lui still deci spec si statsurile depinde doar de el. Deci ca o sinteza statsurile sunt cam asa INTELECT>CRIT>HASTE>MASTERY
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: 1 Combustion 2 Living bomb 3 Firebal
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? MOmentan stiu toate scripturile.Sper sa raman asa si de acum inainte -
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Pe 4.3.4 bosii sunt destul de usori probleme mari nu am intalnit.Pe 4.0.6 insa valiona si odds mi-au dat mari batai de cap =)
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): La ally Unstoppable este prima guilda caruia vreau sa am alatur ,eu sunt recent transferat de la hoarda unde am jucat circa 3 ani.Nu sunt persoana care sa schimbe dez guildele in 3 ani de zile am fost doar in cateva guilde si anume Light of daw am iesit dupa o cearta cu gm ,din lod m-am dus in Divinity unde am jucat aproape 1 an jumate.Divinity a fost guilda in care mi-a placut cu adevarat sa merg la raiduri.Din pacate Dibinity a deventi inactiva si am plecat majoritatea membrilor in Revengers.Aici am stat o perioada mai scurta de timp ,pentru ca m-am mutat la ally.
17. Cate ore joci wow pe zi? Depinde de zi daca am raiduri stau cat e nevoe, in rest cam 1 ,2,3 ... ore
18. La ce ora te culci de obicei? Cand imi este somn - nu am o ora la care tre sa ma culc .
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: http://imageshack.us/photo/my-images/809/q25l.jpg/
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask):
flasku este de la ach cu 80 intel nu cel cu 300.
21. [color=yellow]Cu ce te ocupi zilnic?:
Am terminat scoala in vara si m-am angajat,iar acum muncesc la un magazin de mobila .
22. De ce Unstoppable? Pentru ca este o guilde de top la ally .Si pe primu loc la guilde achive ceea ce inseamna ca are membrii care joaca cu adevarat pentru renumle guildei
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? Pentru ca imi cunosc clasa si sunt un player cu experiente pe freakz.
24. Descrie-te in 2,3 randuri:Sunt un player competitiv in toate privintele ,dps ,pvp,achive si tot ce tine de depasirea celorlalti cred ca asta e scopul jocului sa iti depasesti propriile limite ,sa te distrezi si sa te relaxezi cand te joci ,nu sa stai incordat .Cea mai buna atitudine in viata cred ca este sa te simti bine oricine este de unde vii cati bani ai nu MEREU SA TE SIMTI BINE PENTRU CEEA CE ESTY.






Acceptat


Cand am un Ciocan in mana toate lucrurile mi se par Cuie!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yustin

[The Dictator]



Status: Offline
(since 07-09-2020 05:56)
Joined: 26 Nov 2011
Posts: 4343, Topics: 39
Location: Oltenita

Reputation: 558.8
Votes: 31

Post Posted: 30-10-2013, 01:26:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam in special:

1x Rogue
2x Hunter
1x Warlock
1x Shadow Priest/Disci
1x Druid Balance/Resto/Feral
1x Dk Blood(URGENT)/Unholy/Frost

Minim 400 ilvl - Full Achiv Hc @ Ds - Peste 20 days played - Minim 16 anisori


Avem 2 raiduri de 25hc fara wipe si 6,7 de 10hc!

Atunci cand faci cererea: Nu incerca glume proaste , compleaza toate intrebarile altfel vei primi respins direct, nu face pe desteptul,si nu incerca sa pari interesant.



1. Prenume:
2. Varsta (minim 16):
3. Localitate:
4. Nume In - Game:
5. Clasa / Rasa:
6. Link armory:
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL):
8. Profesii:
9. Microfon + ts3:
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor):
11. De ce ai ales specul pe care joci acum?
12. La ce stats joci (explica de ce)!:
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale:
14. La ce bossi nu sti script in acest moment?
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)?
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave):
17. Cate ore joci wow pe zi?
18. La ce ora te culci de obicei?
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada:
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask):
21. Cu ce te ocupi zilnic?:
22. De ce Unstoppable?
23. De ce crezi ca vei fi acceptat?
24. Descrie-te in 2,3 randuri:


Unstoppable vs. Spine of Deathwing 25h

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Firstw123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-04-2016 08:06)
Joined: 04 Nov 2013
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0.5
Votes: 5

Post Posted: 05-11-2013, 07:49:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Prenume: Robert
2. Varsta (minim 16): 17
3. Localitate:
4. Nume In - Game: Firstkiss
5. Clasa / Rasa: N-elf / Rogue
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Firstkiss
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Combat 400 ILvL
8. Profesii: Enchanting / Tailoring
9. Microfon + ts3: Da
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): Amd semprom 140 / 2gb ram / 512 nvidia
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece este cel mai bun speck pentru Freakz si cel mai usor de jucat .
12. La ce stats joci (explica de ce)!: Haste / Mastery . 17% spell hit pentru poison,Expertise 19 deoarece nu se merita pe freakz full expertise(26) full haste cat se poate iar dupa mastery .
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Sinister Strike,Revealing Strike, Envenom,Adrenaline rush, Blade flurry,Slice and Dice.
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Stiu toate scripturile in acest moment .
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Zon ozz hc . Pana m-am acomodat cu Dmg primit si cu Aoe deoarece stateam pe boss si trebuia sa folosesc blade flurry sa dau dmg si pe claw . Dupa ce am prins ideea ,a fost usor .
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Madness , nu prea prindeam loc la raid ...
17. Cate ore joci wow pe zi? Depinde ,mai mult seara , ca am scoala pana la 17 .
18. La ce ora te culci de obicei? Undeva in jur de 12-1
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: IMG: http://i.imgur.com/UeOQhT8.jpg
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): IMG: http://i.imgur.com/xCXX2kV.jpg . Fara focu (tricksu) si fara rupture , fara buffs . In raid pot scoate mai mult .
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Scoala ...
22. De ce Unstoppable? Deoarece e o guilda serioase, oameni de treaba .
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? Deoarece imi cunosc destul de bine clasa , si o sa incerc sa ajut guilda cat pot de mult .
24. Descrie-te in 2,3 randuri: Pai ce sa spun despre mine, Prietenos, sunt sociabil , stiu s'a ma integrez intr-un colectiv destul de usor . Imi place sportul , in special fotbalul .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yustin

[The Dictator]



Status: Offline
(since 07-09-2020 05:56)
Joined: 26 Nov 2011
Posts: 4343, Topics: 39
Location: Oltenita

Reputation: 558.8
Votes: 31

Post Posted: 05-11-2013, 14:11:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Firstw123 wrote:
1. Prenume: Robert
2. Varsta (minim 16): 17
3. Localitate:
4. Nume In - Game: Firstkiss
5. Clasa / Rasa: N-elf / Rogue
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Firstkiss
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Combat 400 ILvL
8. Profesii: Enchanting / Tailoring
9. Microfon + ts3: Da
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): Amd semprom 140 / 2gb ram / 512 nvidia
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece este cel mai bun speck pentru Freakz si cel mai usor de jucat .
12. La ce stats joci (explica de ce)!: Haste / Mastery . 17% spell hit pentru poison,Expertise 19 deoarece nu se merita pe freakz full expertise(26) full haste cat se poate iar dupa mastery .
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Sinister Strike,Revealing Strike, Envenom,Adrenaline rush, Blade flurry,Slice and Dice.
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Stiu toate scripturile in acest moment .
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Zon ozz hc . Pana m-am acomodat cu Dmg primit si cu Aoe deoarece stateam pe boss si trebuia sa folosesc blade flurry sa dau dmg si pe claw . Dupa ce am prins ideea ,a fost usor .
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Madness , nu prea prindeam loc la raid ...
17. Cate ore joci wow pe zi? Depinde ,mai mult seara , ca am scoala pana la 17 .
18. La ce ora te culci de obicei? Undeva in jur de 12-1
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada:
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): . Fara focu (tricksu) si fara rupture , fara buffs . In raid pot scoate mai mult .
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Scoala ...
22. De ce Unstoppable? Deoarece e o guilda serioase, oameni de treaba .
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? Deoarece imi cunosc destul de bine clasa , si o sa incerc sa ajut guilda cat pot de mult .
24. Descrie-te in 2,3 randuri: Pai ce sa spun despre mine, Prietenos, sunt sociabil , stiu s'a ma integrez intr-un colectiv destul de usor . Imi place sportul , in special fotbalul .


Respins !


Unstoppable vs. Spine of Deathwing 25h

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
supremstyle

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2016 19:30)
Joined: 17 Sep 2012
Posts: 28, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 81
Votes: 5

 
Post Posted: 06-11-2013, 00:13:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Prenume: Gheorghita
2. Varsta (minim 16): 16 ani
3. Localitate: Bucuresti

4. Nume In - Game: Hrothgarrhp
5. Clasa / Rasa: Human/Warlock
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hrothgarrhp
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Demonology(403)/Destruction (402)

8. Profesii: Tailoring ; Enchanting.
9. Microfon + ts3: Da!
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor):
3GB Ram,Placa video de 1 gb , Procesor Amd dual core 5500++

11. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pentru ca face jocul mai frumos.
12. La ce stats joci (explica de ce)!:
Intellect>Hate(1999)>mastery>critica
Pentru ca asa se joaca un warlock Demonology.
intellect>haste>mastery>critica
Pentru ca asa se joaca un warlock Destruction.
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Metamorphosis ; Incinerate ; Demon Soul.

14. La ce bossi nu sti script in acest moment?
Stiu scriptul la toti bossi.
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)?
Niciun boss nu mi-a creat probleme.
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave):
Deatwish (s-a destramat) , Opus Dey , Gms and Donors , Madness , etc..
17. Cate ore joci wow pe zi?
4-5 ore pe zi.
18. La ce ora te culci de obicei?
12-1 Noaptea!
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada:Nu prea folosesc macro sau bind - , is cliker..
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): http://imageshack.us/f/69/nv4y.jpg/
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Elev
22. De ce Unstoppable? : Pentru ca este o gulida buna si vreau sa fac performanta alaturi de ea.
23. De ce crezi ca vei fi acceptat?
Depinde de ce vor crede of ofiteri de mine..
24. Descrie-te in 2,3 randuri: Sunt un baiat bun, prietenos , social , amabil care adora fotbalul
si sunt inteligent.

PS:Daca is aceptat ies din We Pee..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yustin

[The Dictator]



Status: Offline
(since 07-09-2020 05:56)
Joined: 26 Nov 2011
Posts: 4343, Topics: 39
Location: Oltenita

Reputation: 558.8
Votes: 31

Post Posted: 06-11-2013, 11:24:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

supremstyle wrote:
1. Prenume: Gheorghita
2. Varsta (minim 16): 16 ani
3. Localitate: Bucuresti

4. Nume In - Game: Hrothgarrhp
5. Clasa / Rasa: Human/Warlock
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hrothgarrhp
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Demonology(403)/Destruction (402)

8. Profesii: Tailoring ; Enchanting.
9. Microfon + ts3: Da!
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor):
3GB Ram,Placa video de 1 gb , Procesor Amd dual core 5500++

11. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pentru ca face jocul mai frumos.
12. La ce stats joci (explica de ce)!:
Intellect>Hate(1999)>mastery>critica
Pentru ca asa se joaca un warlock Demonology.
intellect>haste>mastery>critica
Pentru ca asa se joaca un warlock Destruction.
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Metamorphosis ; Incinerate ; Demon Soul.

14. La ce bossi nu sti script in acest moment?
Stiu scriptul la toti bossi.
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)?
Niciun boss nu mi-a creat probleme.
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave):
Deatwish (s-a destramat) , Opus Dey , Gms and Donors , Madness , etc..
17. Cate ore joci wow pe zi?
4-5 ore pe zi.
18. La ce ora te culci de obicei?
12-1 Noaptea!
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada:Nu prea folosesc macro sau bind - , is cliker..
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): http://imageshack.us/f/69/nv4y.jpg/
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Elev
22. De ce Unstoppable? : Pentru ca este o gulida buna si vreau sa fac performanta alaturi de ea.
23. De ce crezi ca vei fi acceptat?
Depinde de ce vor crede of ofiteri de mine..
24. Descrie-te in 2,3 randuri: Sunt un baiat bun, prietenos , social , amabil care adora fotbalul
si sunt inteligent.

PS:Daca is aceptat ies din We Pee..


Go la puscarie!


Unstoppable vs. Spine of Deathwing 25h



Last edited by Yustin on 10-11-2013, 14:34:36; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkrogue10

[Guild Master]



Status: Offline
(since 25-12-2016 19:38)
Joined: 24 Apr 2013
Posts: 73, Topics: 26
Location: Moinesti

Reputation: -24.1
Votes: 7

     
Post Posted: 07-11-2013, 15:50:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Prenume: Andrei
2. Varsta (minim 16):17
3. Localitate: Bacau Moinesti
4. Nume In - Game: Bloodyzdk
5. Clasa / Rasa: Worgen/dk
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bloodyzdk
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Unholy 402/Blood 401 Am tankat zonozzul de foarte multe ori
8. Profesii: Bs/Mining
9. Microfon + ts3: Da am
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 8Gb Ram,1Gb Video,2,6Ghz dual core.
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece mi se pare cel mai bun pentru aceasta clasa iar clasa mea preferata este dk-ul.
12. La ce stats joci (explica de ce)!: Haste-Deoarece imi ofera rune regen si imi metin foarte bine dps-ul/Mastery increase shadow damage adica increase la scourge strike death coil ceea ce este imba mai ales daca joci cu ghurtalak.
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Scourge strike ,Death Coil ,Festering strile.
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Stiu la toti bossi script
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Zonozz mai de mult dar acum nu mai am nici o problema singura problema la zonozz erau membri raidului.
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Inca nam iesit din Opus Dei dar vreau sa ies deoarece am fost la un raid unde sa facut doar yor bine a fost a 4-a grupa inteleg dar sa faci doar yor fara morchok cand jumate de raid au full gear nu mai au ce lua este ceva ciudat.
17. Cate ore joci wow pe zi? 4-5(vineri Sambata duminica)2-3(in timpul saptamanii)
18. La ce ora te culci de obicei? 11:00-12:00
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: http://img96.imageshack.us/img96/4452/f7wo.jpg
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): http://img24.imageshack.us/img24/9311/5qi0.jpg Daca nu se intelege prea bine mai fac un screen.(36k dps) am avut si momente mai bune acum depinde de procuri.
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Liceul
22. De ce Unstoppable? Cea mai buna gilda de pe freakz dupa parerea mea si cred ca sunteti capabili sa faceti toate raidurile programate cu zonozz
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? Nu inteleg de ce nu as fi acceptat odata ce stiu sami joc foarte bine clasa lucrez foarte bine in echipa si nu prea fac greseli.
24. Descrie-te in 2,3 randuri:Calm ,serios ,ador munca in echipa si pot lucra in conditii de stres.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Yustin

[The Dictator]



Status: Offline
(since 07-09-2020 05:56)
Joined: 26 Nov 2011
Posts: 4343, Topics: 39
Location: Oltenita

Reputation: 558.8
Votes: 31

Post Posted: 07-11-2013, 16:27:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

darkrogue10 wrote:
1. Prenume: Andrei
2. Varsta (minim 16):17
3. Localitate: Bacau Moinesti
4. Nume In - Game: Bloodyzdk
5. Clasa / Rasa: Worgen/dk
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bloodyzdk
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Unholy 402/Blood 401 Am tankat zonozzul de foarte multe ori
8. Profesii: Bs/Mining
9. Microfon + ts3: Da am
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 8Gb Ram,1Gb Video,2,6Ghz dual core.
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece mi se pare cel mai bun pentru aceasta clasa iar clasa mea preferata este dk-ul.
12. La ce stats joci (explica de ce)!: Haste-Deoarece imi ofera rune regen si imi metin foarte bine dps-ul/Mastery increase shadow damage adica increase la scourge strike death coil ceea ce este imba mai ales daca joci cu ghurtalak.
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Scourge strike ,Death Coil ,Festering strile.
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Stiu la toti bossi script
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Zonozz mai de mult dar acum nu mai am nici o problema singura problema la zonozz erau membri raidului.
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Inca nam iesit din Opus Dei dar vreau sa ies deoarece am fost la un raid unde sa facut doar yor bine a fost a 4-a grupa inteleg dar sa faci doar yor fara morchok cand jumate de raid au full gear nu mai au ce lua este ceva ciudat.
17. Cate ore joci wow pe zi? 4-5(vineri Sambata duminica)2-3(in timpul saptamanii)
18. La ce ora te culci de obicei? 11:00-12:00
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: http://img96.imageshack.us/img96/4452/f7wo.jpg
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): http://img24.imageshack.us/img24/9311/5qi0.jpg Daca nu se intelege prea bine mai fac un screen.(36k dps) am avut si momente mai bune acum depinde de procuri.
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Liceul
22. De ce Unstoppable? Cea mai buna gilda de pe freakz dupa parerea mea si cred ca sunteti capabili sa faceti toate raidurile programate cu zonozz
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? Nu inteleg de ce nu as fi acceptat odata ce stiu sami joc foarte bine clasa lucrez foarte bine in echipa si nu prea fac greseli.
24. Descrie-te in 2,3 randuri:Calm ,serios ,ador munca in echipa si pot lucra in conditii de stres.


Cauta-ma pe Adar pentru test!


Unstoppable vs. Spine of Deathwing 25h

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexxMar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-02-2014 13:16)
Joined: 02 Nov 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: Giurgiu

Reputation: 37.1
Votes: 1

 
Post Posted: 09-11-2013, 12:15:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Prenume:Alexandru
2. Varsta (minim 16): 17
3. Localitate: Giurgiu
4. Nume In - Game: Vvanted
5. Clasa / Rasa: Paladin / human
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Vvanted
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Retri 398 / Retri 403 (pvp)
8. Profesii: mining+engi dar vreau sa imi cresc jwc
9. Microfon + ts3: Da pot acest lucru
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 2gb Ram,Video 512 , 2.6Ghz dual core
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pala retri scoate un dps foarte mare pe 4.3 si este foarte usor de jucat.
12. La ce stats joci (explica de ce)!:Deci pe langa Strenght cele 2 sts-uri importante pentru clasa mea sunt: Mastery si Crit pentru ca imi ofera damage si un critical strike mai mare asta face ca dps sa fie si el automat mai mare.
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Crusade Strike , Templar's verdict , Wings
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Stiu toate scripturile in acest moment.
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Warlord Zon' ooz, pentru ca nu am facut de prea multe ori pe hc dar am invatat si acum vreau sa vad daca reusesc cu niste playeri capabili.
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave):Am fost AscensioN, am iesit dupa o cearta cu un officer,Am fost Opus Dei am iesit dupa 2 zile pentru ca am observat ca nu acolo imi era locul... , dupa am intrat in Equinox in care sunt si acum dar nu imi prea mai place pentru ca nu se mai face nimic, nu este activitate nu este ordine... (motivul pentru care si ies)
17. Cate ore joci wow pe zi? joc 4-5 ore pe zii depinde daca am ceva de facut.
18. La ce ora te culci de obicei? Nu am Ora de culcare^.^
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: http://imageshack.us/photo/my-images/28/nlpl.jpg/ (Am binduri pe aproape toate spells dar nush dc nu se vad dar oricum le stiu pe dinafara chiar daca nu se vad Hot keys si am vrut sa va arat ca nu este bifat hide HK, dar le stiu).
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): http://imageshack.us/photo/my-images/689/1cgj.jpg/
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Sunt inca la liceu -
22. De ce Unstoppable? Pentru ca vreau sa ma tin de pve si Cred ca in Unstoppable o sa imi gasesc un loc... micutz -
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? Poate pentru ca am mare nevoie de voi si eu la randul meu va vor rasplatii cu activitatea mea la orice fel de raiduri. Nu fac greseli de random si stiu sa joc clasa mea destul de bine.
24. Descrie-te in 2,3 randuri: Sunt o fire vesela foarte sociabila usor de abordat care ca ori ce om, imi place sa ies cu prietenii la o bere , un suc, imi place foarte mult sa joc fotbal sa ies cu fetele.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
razervlad

[The Godfather]



Status: Offline
(since 26-06-2020 19:12)
Joined: 24 Dec 2011
Posts: 594, Topics: 66
Location: propriu barlog

Reputation: 176.6
Votes: 21

 
Post Posted: 09-11-2013, 15:22:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alexxMar wrote:
1. Prenume:Alexandru
2. Varsta (minim 16): 17
3. Localitate: Giurgiu
4. Nume In - Game: Vvanted
5. Clasa / Rasa: Paladin / human
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Vvanted
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Retri 398 / Retri 403 (pvp)
8. Profesii: mining+engi dar vreau sa imi cresc jwc
9. Microfon + ts3: Da pot acest lucru
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 2gb Ram,Video 512 , 2.6Ghz dual core
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pala retri scoate un dps foarte mare pe 4.3 si este foarte usor de jucat.
12. La ce stats joci (explica de ce)!:Deci pe langa Strenght cele 2 sts-uri importante pentru clasa mea sunt: Mastery si Crit pentru ca imi ofera damage si un critical strike mai mare asta face ca dps sa fie si el automat mai mare.
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Crusade Strike , Templar's verdict , Wings
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Stiu toate scripturile in acest moment.
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Warlord Zon' ooz, pentru ca nu am facut de prea multe ori pe hc dar am invatat si acum vreau sa vad daca reusesc cu niste playeri capabili.
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave):Am fost AscensioN, am iesit dupa o cearta cu un officer,Am fost Opus Dei am iesit dupa 2 zile pentru ca am observat ca nu acolo imi era locul... , dupa am intrat in Equinox in care sunt si acum dar nu imi prea mai place pentru ca nu se mai face nimic, nu este activitate nu este ordine... (motivul pentru care si ies)
17. Cate ore joci wow pe zi? joc 4-5 ore pe zii depinde daca am ceva de facut.
18. La ce ora te culci de obicei? Nu am Ora de culcare^.^
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: http://imageshack.us/photo/my-images/28/nlpl.jpg/ (Am binduri pe aproape toate spells dar nush dc nu se vad dar oricum le stiu pe dinafara chiar daca nu se vad Hot keys si am vrut sa va arat ca nu este bifat hide HK, dar le stiu).
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): http://imageshack.us/photo/my-images/689/1cgj.jpg/
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Sunt inca la liceu -
22. De ce Unstoppable? Pentru ca vreau sa ma tin de pve si Cred ca in Unstoppable o sa imi gasesc un loc... micutz -
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? Poate pentru ca am mare nevoie de voi si eu la randul meu va vor rasplatii cu activitatea mea la orice fel de raiduri. Nu fac greseli de random si stiu sa joc clasa mea destul de bine.
24. Descrie-te in 2,3 randuri: Sunt o fire vesela foarte sociabila usor de abordat care ca ori ce om, imi place sa ies cu prietenii la o bere , un suc, imi place foarte mult sa joc fotbal sa ies cu fetele.


Respins!!! din 2 motive:
1 Nu am nevoie de off chare in guilda
2 Chiar daca ai fi main char pe contul aceasta de vede cand ti-ai facut cont pe forum (2/11/2013 Serios?)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yustin

[The Dictator]



Status: Offline
(since 07-09-2020 05:56)
Joined: 26 Nov 2011
Posts: 4343, Topics: 39
Location: Oltenita

Reputation: 558.8
Votes: 31

Post Posted: 09-11-2013, 16:47:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+ ca 32k dps e ceva jenant...
+ ca mai injurat si pe mine si pe guilda Unstoppable de prea multe ori


Unstoppable vs. Spine of Deathwing 25h

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kapcom

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-04-2019 06:18)
Joined: 09 Nov 2013
Posts: 32, Topics: 9
Location: Germany

Reputation: 36.4
Votes: 6

   
Post Posted: 09-11-2013, 20:29:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Prenume: Alexandru
2. Varsta (minim 16): 17
3. Localitate: Bacau
4. Nume In - Game: Kapcom
5. Clasa / Rasa: Shaman / Draenei
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kapcom
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): resto (401)/ enha ( 382)
8. Profesii: enchanting
9. Microfon + ts3: microfon defect,o sa imi cumpar altul cat mai curand
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 3gb ; ati radeon hd 4600 ; 2 core & 2.2ghz
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? deoarece imi place sa dau heal
12. La ce stats joci (explica de ce)!:haste, care ar trebui sa ofere mai multe "ticks" la riptide, healing rain, dar cum am observat ca nu merge, am facut un echilibru intre haste si mastery care e al 2 lea cel mai important stats
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: healing rain, riptide, spirit link
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? cunosc script la toti bossii actuali scriptati
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? nu am intampinat probleme (ignorand bugurile)
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave):Equinox- oameni neseriosi, Toxic reloaded- inca sunt in ea
17. Cate ore joci wow pe zi? 2-3 (seara)
18. La ce ora te culci de obicei? 12 - 1 (noaptea)
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: http://i.imgur.com/m3kpCxf.jpg
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask):
21. Cu ce te ocupi zilnic?: scoala
22. De ce Unstoppable? recomandarea unu bun prieten cu care joc wow freakz
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? nu sunt motive sa nu fiu acceptat
24. Descrie-te in 2,3 randuri: sunt serios, nu vorbesc decat cand trebuie, nu-mi plac persoanele cu gura mare

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yustin

[The Dictator]



Status: Offline
(since 07-09-2020 05:56)
Joined: 26 Nov 2011
Posts: 4343, Topics: 39
Location: Oltenita

Reputation: 558.8
Votes: 31

Post Posted: 09-11-2013, 21:05:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kapcom wrote:
1. Prenume: Alexandru
2. Varsta (minim 16): 17
3. Localitate: Bacau
4. Nume In - Game: Kapcom
5. Clasa / Rasa: Shaman / Draenei
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kapcom
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): resto (401)/ enha ( 382)
8. Profesii: enchanting
9. Microfon + ts3: microfon defect,o sa imi cumpar altul cat mai curand
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 3gb ; ati radeon hd 4600 ; 2 core & 2.2ghz
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? deoarece imi place sa dau heal
12. La ce stats joci (explica de ce)!:haste, care ar trebui sa ofere mai multe "ticks" la riptide, healing rain, dar cum am observat ca nu merge, am facut un echilibru intre haste si mastery care e al 2 lea cel mai important stats
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: healing rain, riptide, spirit link
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? cunosc script la toti bossii actuali scriptati
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? nu am intampinat probleme (ignorand bugurile)
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave):Equinox- oameni neseriosi, Toxic reloaded- inca sunt in ea
17. Cate ore joci wow pe zi? 2-3 (seara)
18. La ce ora te culci de obicei? 12 - 1 (noaptea)
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: http://i.imgur.com/m3kpCxf.jpg
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask):
21. Cu ce te ocupi zilnic?: scoala
22. De ce Unstoppable? recomandarea unu bun prieten cu care joc wow freakz
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? nu sunt motive sa nu fiu acceptat
24. Descrie-te in 2,3 randuri: sunt serios, nu vorbesc decat cand trebuie, nu-mi plac persoanele cu gura mare


Respins !


Unstoppable vs. Spine of Deathwing 25h

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yustin

[The Dictator]



Status: Offline
(since 07-09-2020 05:56)
Joined: 26 Nov 2011
Posts: 4343, Topics: 39
Location: Oltenita

Reputation: 558.8
Votes: 31

Post Posted: 13-11-2013, 01:16:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam in special:

1x Warrior
2x Hunter
1x Warlock
1x Shadow Priest/Disci
1x Druid Balance/Resto/Feral
1x Dk Blood(URGENT)/Unholy/Frost

Minim 400 ilvl - Full Achiv Hc @ Ds - Peste 20 days played - Minim 16 anisori


Avem 2 raiduri de 25hc fara wipe si 6,7 de 10hc!

Atunci cand faci cererea: Nu incerca glume proaste , completeaza toate intrebarile altfel vei primi respins direct, nu face pe desteptul,si nu incerca sa pari interesant.



1. Prenume:
2. Varsta (minim 16):
3. Localitate:
4. Nume In - Game:
5. Clasa / Rasa:
6. Link armory:
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL):
8. Profesii:
9. Microfon + ts3:
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor):
11. De ce ai ales specul pe care joci acum?
12. La ce stats joci (explica de ce)!:
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale:
14. La ce bossi nu sti script in acest moment?
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)?
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave):
17. Cate ore joci wow pe zi?
18. La ce ora te culci de obicei?
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada:
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask):
21. Cu ce te ocupi zilnic?:
22. De ce Unstoppable?
23. De ce crezi ca vei fi acceptat?
24. Descrie-te in 2,3 randuri:


Unstoppable vs. Spine of Deathwing 25h

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
N e l l y
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2014 10:02)
Joined: 21 Nov 2012
Posts: 392, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: -31.5
Votes: 13

Post Posted: 19-11-2013, 13:27:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Prenume: John
2. Varsta (minim 16): 23
3. Localitate: Bacau
4. Nume In - Game: Johnnsnow
5. Clasa / Rasa: Death Knight / Gnome
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Johnnsnow
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Unholy 394
8. Profesii: Engineering
9. Microfon + ts3: da
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 4Gb ; ati radeon hd 5470 ; i3 2.2
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? frost e inutil, iar tank nu joc
12. La ce stats joci (explica de ce)!:Haste si mastery (haste pentru rune si mastery pentru shadow dmg)
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Festering Strike, Scourge Strike, Death Coil
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Ultraxion
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? idk
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): None
17. Cate ore joci wow pe zi? 2-4
18. La ce ora te culci de obicei? 12 - 2
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada:
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): Petul nu da claw pe dummy, la fel si gargoyle nu ataca deloc (dps ~ 30 ca n-am cine stie ce gear)
21. Cu ce te ocupi zilnic? Student la Automatica, calculatoare si electronica in Craiova si la Geodezie in Turnu Severin
22. De ce Unstoppable? no reason
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? ?
24. Descrie-te in 2,3 randuri: OP!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 72, 73, 74  Next    


The time now is 24-09-2024, 20:25:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x