User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 22, 23, 24  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message64458
Sharpenclaws

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2014 09:49)
Joined: 18 Nov 2012
Posts: 158, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 130
Votes: 10

Post Posted: 10-11-2013, 17:19:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

heatless wrote:
Numele IRL : Andrei
Varsta : 19
Cateva lucruri despre tine : Nu stiu ce sa zic despre mine, joc wow,poker in timul liber si momentan sunt la liceu..pek
Nume caracter : heatless
Armory link : Click
Clasa : warrior
Rasa :troll
Main spec : arms
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : nu am offspek
Screenshot cu interfata : Click
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :click - dummy ma bate, insa la bosi e altceva... pot dovedi in joc..
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : charge-mortalstrike-rent-slam-colosous smash-mortal strike-slam-op(daca nu am rage) daca nu inca un mortal strike, iar collosous smash la cooldown... mortal strike-slam...
Te incadrezi programului nostru de raids? : DA
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? :Reckoning,long story..
Screenshot cu interfata : Click
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :i3, 4 gb rami , ts3 da ...


RespinsVezi ca se vede la char list Cuzko@HKP,data viitoare fa-ti caracterul de pe un cont diferit daca vrei sa-ti iasa manevra,plus de asta am cerut recount la 5milioane nu 3milioane.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AndiAndi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2013 16:23)
Joined: 01 Aug 2013
Posts: 10, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 41.3
Votes: 1

 
Post Posted: 10-11-2013, 21:50:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL :Andi
Varsta :17
Cateva lucruri despre tine :Sociabil
Nume caracter :Concubinding
Armory link :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Concubinding
Clasa :Priest
Rasa :Blood Elf
Main spec :Discipline
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) :Shadow,Destul de bine
Screenshot cu interfata :http://tinypic.com/r/2uojupx/5
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :Healer
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi :Disci>Holy STATS : Spirit (1.7k-2k)>Haste(10.80-12)>Mastery>Crit Rotatia in general e cam asa :Shield,Penance-----POM(la Cd) POM cand se i-a dmg AOE.. Nu e cine stie ce.
Te incadrezi programului nostru de raids? -a
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? :Minahonda,s-a spart
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) -a/Da/Procesor 2.5,4gb ram,1gb video

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharpenclaws

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2014 09:49)
Joined: 18 Nov 2012
Posts: 158, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 130
Votes: 10

Post Posted: 10-11-2013, 23:25:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AndiAndi wrote:
Numele IRL :Andi
Varsta :17
Cateva lucruri despre tine :Sociabil
Nume caracter :Concubinding
Armory link :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Concubinding
Clasa :Priest
Rasa :Blood Elf
Main spec :Discipline
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) :Shadow,Destul de bine
Screenshot cu interfata :http://tinypic.com/r/2uojupx/5
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :Healer
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi :Disci>Holy STATS : Spirit (1.7k-2k)>Haste(10.80-12)>Mastery>Crit Rotatia in general e cam asa :Shield,Penance-----POM(la Cd) POM cand se i-a dmg AOE.. Nu e cine stie ce.
Te incadrezi programului nostru de raids? -a
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? :Minahonda,s-a spart
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) -a/Da/Procesor 2.5,4gb ram,1gb video



RespinsAi mai fost o data si ai luat kick.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-11-2013, 15:56:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

STATUS RECRUTARI:

TANKS

    • Warrior protection(low);
    • Death Knight Blood(low);
    • Paladin Protection(low).

DPS

    • Druid Feral/Balance(low/mid);
    • Hunter Survival/BeastMastery/Marksman;(high/low/low)
    • Mage fire/Mage arcane;(high/low)
    • Paladin Retribution;(mid)
    • Priest shadow;(low)
    • Rogue;(closed)
    • Shaman Enhancement/Elemental;(closed/closed)
    • Warlock Affliction/Destruction/Demonology;(low/low/low)
    • Warrior Arms/Furry;(mid/low)

HEALERS

    • Shaman Restoration;(high)
    • Priest Holy/Disci;(low/high)
    • Paladin Holy;(mid)
    • Druid Restoration;(low)



,,Angel Among demons"



Last edited by Snoppy on 16-11-2013, 19:32:10; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Yix

[Psychopath]



Status: Offline
(since 17-09-2018 15:08)
Joined: 28 Jul 2013
Posts: 272, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 99.7
Votes: 10

 
Post Posted: 13-11-2013, 22:10:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acel status de low se referã la cât de interesați sunteți in a recrutare o clasa cu un special anume? Low fiind cel mai mic si high cel mai mare banuiesc?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arrchangel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2016 10:32)
Joined: 12 Feb 2013
Posts: 64, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 225.7
Votes: 11

 
Post Posted: 13-11-2013, 23:08:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Capitanul Evidenta strikes again!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-11-2013, 10:23:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Yix wrote:
Acel status de low se referã la cât de interesați sunteți in a recrutare o clasa cu un special anume? Low fiind cel mai mic si high cel mai mare banuiesc?

Daca citeai primul post, stiai:

Ce inseamna prioritatile low/mid/high/closed? ( Low: avem prea putini / Mid: inca ne mai trebuiesc / High: se fac exceptii / Closed: e full )



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
windfurious

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-09-2014 17:19)
Joined: 15 Nov 2013
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 44.3
Votes: 1

 
Post Posted: 15-11-2013, 21:26:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Mogosanu Adrian
Varsta : 14
Cateva lucruri despre tine : Sunt un om intelegator, cu bun simt in ciuda varstei mele, calm.
Nume caracter : Windfurious
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Windfurious
Clasa : Shaman
Rasa : Orc
Main spec : Enhancement
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Heal inca nu Gearat, 385 ilvl
Screenshot cu interfata : http://i44.tinypic.com/33cnses.jpg
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : http://i42.tinypic.com/mm5roo.jpg
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Am ales aceasta clasa deoarece mi se pare interesanta si nu foarte grea de jucat. Agility>>>>>>>>Hit>>>>>>Expertise>>>>>>Mastery>>>>>>>Crit. ROTATIE: Stormstrike>>>>>>Flame Shock>>>>>>Unleash Elements>>>>>>>Fire Nova>>>>>>Lava Lash
Te incadrezi programului nostru de raids? : DA
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : BLUE WORLD, am parasit aceasta guilda deoarece a fost desfintata, majoritatea oamenilor din ea au intrat la voi in guilda.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :Intel Core i5-2450M NVIDIA GeForce 610M. Am TS3, Microfon.
4GB DDR3 Memory

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
razvan1234567

[Lovingfire e Mirific]



Status: Offline
(since 03-02-2022 22:18)
Joined: 20 Dec 2010
Posts: 473, Topics: 25
Location: United Kingdom

Reputation: 286.8
Votes: 29

 
Post Posted: 15-11-2013, 22:03:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cam slab dps avand in vedere ca ai si trinket donat de sustain mai mare.... + ca ai niste spelluri aiurea puse.. 1 2 3 alea nu prea isi au rostul mai bine pui rotatia acolo si cu 4 si 5 daca e nevoie ca e mai usor sa o dai decat cu f q e si shift ca modifier.... ma rog nus ofiter sa iti zic da sau nu tiam dat doar niste sfaturi




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
windfurious

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-09-2014 17:19)
Joined: 15 Nov 2013
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 44.3
Votes: 1

 
Post Posted: 16-11-2013, 07:30:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trinketul donat il am de putin timp si inca nu sunt obisnuit cu el, in raid scot mai mult. Mersi de sfaturi, o sa tin cont de ele!!!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lordemperor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2015 12:42)
Joined: 29 Mar 2012
Posts: 29, Topics: 10
Location: Bucuresti

Reputation: 22
Votes: 5

 
Post Posted: 16-11-2013, 13:58:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Bogdan
Varsta : 19
Cateva lucruri despre tine : Student in anul I , imi place wow si pun pasiune in ceea ce fac
Nume caracter : Bogye
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bogye
Clasa : Hunter
Rasa : Orc
Main spec : Survival
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : -
Screenshot cu interfata : http://tinypic.com/view.php?pic=vffvi1&&s=5#.UodbJtI2aIV
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : http://tinypic.com/view.php?pic=28cq6xd&&s=5#.UodbgNI2aIU
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Hunterul m-a atras de cand s-a implementat Cataclysm fiind un dps de top. Specul pe care l-am ales acum imi ofera un dps sustinut si foarte multa mobilitate.Acest speck are foarte multe variante de a-l juca...poti juca la mastery sau haste dar eu am ales sa joc la crit(am facut multe teste si am observat diferente foarte mari de dps intre crit si mastery) haste am adaugat atat cat imi permite sa trag cobra shot la 1.4 sec(2460/37%) in rest m-am axat mai mult pe crit unde in raid cu full buff flask+mancare ajung undeva la 48% iar mastery l-am lasat la urma...am undeva la 13.40. Rotatia mea este urmatoarea SS-ES-BA-1XCS-1XAS-(dupa care vine procul L&L unde folosesc ES-AS-ES).Profesiile mele sunt Enginering si Tailoring(mi se par cele mai viabile pentru hunter survival). Gems am ales pentru toate sloturile 50 agil pentru crit si atack power.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Inspiration/We Play Naked/The Betrayers (primele 2 au fost pe 4.0.6 unde ambele s-au destramat) iar ultima "The Betrayers" am decis sa o parasesc din cauza unor probleme cu dkp.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Detin ts3+microfon/Procesor I3 2.4Gh 4gb Ram DDR3 iar placa video nvidia geforce 512mb 9400gt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
windfurious

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-09-2014 17:19)
Joined: 15 Nov 2013
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 44.3
Votes: 1

 
Post Posted: 16-11-2013, 14:47:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharpenclaws

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2014 09:49)
Joined: 18 Nov 2012
Posts: 158, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 130
Votes: 10

Post Posted: 16-11-2013, 19:11:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lordemperor wrote:
Numele IRL : Bogdan
Varsta : 19
Cateva lucruri despre tine : Student in anul I , imi place wow si pun pasiune in ceea ce fac
Nume caracter : Bogye
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bogye
Clasa : Hunter
Rasa : Orc
Main spec : Survival
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : -
Screenshot cu interfata : http://tinypic.com/view.php?pic=vffvi1&&s=5#.UodbJtI2aIV
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : http://tinypic.com/view.php?pic=28cq6xd&&s=5#.UodbgNI2aIU
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Hunterul m-a atras de cand s-a implementat Cataclysm fiind un dps de top. Specul pe care l-am ales acum imi ofera un dps sustinut si foarte multa mobilitate.Acest speck are foarte multe variante de a-l juca...poti juca la mastery sau haste dar eu am ales sa joc la crit(am facut multe teste si am observat diferente foarte mari de dps intre crit si mastery) haste am adaugat atat cat imi permite sa trag cobra shot la 1.4 sec(2460/37%) in rest m-am axat mai mult pe crit unde in raid cu full buff flask+mancare ajung undeva la 48% iar mastery l-am lasat la urma...am undeva la 13.40. Rotatia mea este urmatoarea SS-ES-BA-1XCS-1XAS-(dupa care vine procul L&L unde folosesc ES-AS-ES).Profesiile mele sunt Enginering si Tailoring(mi se par cele mai viabile pentru hunter survival). Gems am ales pentru toate sloturile 50 agil pentru crit si atack power.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Inspiration/We Play Naked/The Betrayers (primele 2 au fost pe 4.0.6 unde ambele s-au destramat) iar ultima "The Betrayers" am decis sa o parasesc din cauza unor probleme cu dkp.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Detin ts3+microfon/Procesor I3 2.4Gh 4gb Ram DDR3 iar placa video nvidia geforce 512mb 9400gt



RespinsNu mai recrutam hunteri.

Posturi unite automat, 16-11-2013, 19:11:09

windfurious wrote:
Numele IRL : Mogosanu Adrian
Varsta : 14
Cateva lucruri despre tine : Sunt un om intelegator, cu bun simt in ciuda varstei mele, calm.
Nume caracter : Windfurious
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Windfurious
Clasa : Shaman
Rasa : Orc
Main spec : Enhancement
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Heal inca nu Gearat, 385 ilvl
Screenshot cu interfata : http://i44.tinypic.com/33cnses.jpg
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : http://i42.tinypic.com/mm5roo.jpg
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Am ales aceasta clasa deoarece mi se pare interesanta si nu foarte grea de jucat. Agility>>>>>>>>Hit>>>>>>Expertise>>>>>>Mastery>>>>>>>Crit. ROTATIE: Stormstrike>>>>>>Flame Shock>>>>>>Unleash Elements>>>>>>>Fire Nova>>>>>>Lava Lash
Te incadrezi programului nostru de raids? : DA
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : BLUE WORLD, am parasit aceasta guilda deoarece a fost desfintata, majoritatea oamenilor din ea au intrat la voi in guilda.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :Intel Core i5-2450M NVIDIA GeForce 610M. Am TS3, Microfon.
4GB DDR3 Memory


RespinsDPS-ul tau este foarte slab.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iulian01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-10-2014 11:23)
Joined: 18 Feb 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 54.1
Votes: 2

Post Posted: 18-11-2013, 17:49:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele : Iulian
Varsta : 17
Cateva lucruri despre tine : Prind repede is on zi de zi de la 16
Nume caracter : Damagex
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Damagex
Clasa : Damagex
Rasa : Orc
Main spec : Ench
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : imi fac un war arms
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy : dau 28k +
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Am zis sa imi fac ceva nou
Te incadrezi programului nostru de raids? : da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : pai leam parasit pentru ca nu mai avea activitate
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :am ts 3 microfon de toate

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-11-2013, 18:36:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iulian01 wrote:
Numele : Iulian
Varsta : 17
Cateva lucruri despre tine : Prind repede is on zi de zi de la 16
Nume caracter : Damagex
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Damagex
Clasa : Damagex
Rasa : Orc
Main spec : Ench
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : imi fac un war arms
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy : dau 28k +
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Am zis sa imi fac ceva nou
Te incadrezi programului nostru de raids? : da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : pai leam parasit pentru ca nu mai avea activitate
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :am ts 3 microfon de toate

rejected. Invata sa faci o aplicatie.



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 22, 23, 24  Next    


The time now is 08-10-2024, 14:05:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x