User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Unban Mouz'

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message877
Mouz'

[Forever young !]



Status: Offline
(since 02-02-2022 18:17)
Joined: 05 May 2010
Posts: 11033, Topics: 173
Location: Balta Alba Titan !

Reputation: 1219.5
Votes: 144

     
Post Posted: 20-11-2013, 18:34:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul : Mouz'
Data + ora : 18/11/2013 ora nu mai stiu
Harta : Inferno
Admini online : twister , quarz , pamflet
Adminul : Pamflet
Motivul : Plin de el. Aveam numele Futankamon , mi l-a schimbat si am zis "ba esti nebun?" sau ceva de genu , nu l-am injurat nu i-am zis nimic. M-a banat 120 de minute . In regula , ne-am certat unpic pe forum...e copil il inteleg dar nu cred ca cearta noastra de pe forum trebuie sa rezulte intr-un ban permanent. Asa mi se lauda prin pm , ca am ban pe toate war-urile ca i s-a sculat lui ciucurelu.
Dovada :Poza
Ip-ul: 188.215.101.173

also , n-am zis nimic la fazele cu reputatia , si mesajele private.Nu-mi trebuie reputatia , o tot strangeam acolo de cativa ani chiar degeaba. Mi se rupe Mi-am facut-o cu mana mea. Stiti cum e vorba aia "Nu te pune cu prostul , el are mintea odihnita"...trebuia sa ma astept. Dar nu cred ca are dreptul sa-mi dea ban permanent pentru ca asa vreau muschii lui.

O zi buna .


Equipment

MSI B75A-G43
Intel Core i5 3570k 3.4GHz
Cooler Master Hyper T4
MSI GeForce GTX 1660 6GB OC ARMOR EDITION 192bit
HyperX Fury Black 4GB DDR3 1866 MHz CL10 x2

Peripherals

Zowie EC1-A
HyperX Cloud II
Steelseries QcK+ PUBG

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
freakz*pamflet

[Boier!]



Status: Offline
(since 31-08-2018 01:11)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 5932, Topics: 280
Location: Locaþie

Reputation: -217
Votes: 391

       
Post Posted: 20-11-2013, 19:02:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu primesti nici un unban din partea mea.
dute pe alte servere unde poti suferi in fata monitorului cat doresti.
tare sunt curios "adultule" cati anisori ai ....baiatule de cartier -



P.S. sper sa nu fie considerat offtopic sau vreo ofensa.

//edit
daca vrei dovada ca asa "vreau" muschii mei uite aici, inainte sa faci cererea de unban trebuia sa citesti regulamentul.
pentru tine daca nu te descurci :
Code:
1. Limbajul indecent/vulgar/obscen este pedepsit cu llama/gag/ban 30-120 minute, sau chiar permanent
2. Nu intrati pe server cu nick-uri vulgare sau nick-uri care batjocoresc anumiti jucatori/admini. pedeapsa: ban 30-120 minute, sau chiar permanent
7. Deranjarea adminilor poate atrage dupa sine kick/ban pe o perioada stabilita de adminul in cauza


//edit again
Degeaba apelezi la x,y,z ca nu ma intereseaza.



Last edited by freakz*pamflet on 20-11-2013, 19:12:56; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mouz'

[Forever young !]



Status: Offline
(since 02-02-2022 18:17)
Joined: 05 May 2010
Posts: 11033, Topics: 173
Location: Balta Alba Titan !

Reputation: 1219.5
Votes: 144

     
Post Posted: 20-11-2013, 19:10:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred ca are vreo relevanta varsta mea. Atata timp cat eu nici n-am intrat pe war5/6/7 si am ban ca esti tu la ciclu si ai toane.

@ganja , poate-l lamuresti tu pe baietasu asta.

Also , nu doresc nimic din partea ta. Altu' cu acces la unban , nu esti singurul admin de pe serverele astea.

edit : Arata-mi si mie o dovada cu limbajul ala al meu indecent. ban-ul a venit doar dupa o remarca. Nick-ul ala l-ai considerat tu foarte vulgar drept urmare l-ai si schimbat. In regula , am zis ceva , nu era o ofensa oricum..nu-mi sta in caracter si m-ai banat. Permanent , si pe toate serverele. Ceea ce pot sa pun pariu si sa ma bat cu pumnu in piept ca nu ai voie. Nici nu trebuie sa citesc regulamentul.Ar fi o aberatie si o prosteala colosala daca ar fi asa. Iar daca chiar e asa eu nu mai calc pe vreoun server de la voi in veci. Si pot , ca mai am un ip -

LE: cat despre " daca nu te descruci". Prietene , sunt in comunitatea asta , si pe cea din urma , de dinainte sa ai tu floci la oute.


 
Staff message (Pato):
 
Atentie la limbaj, data viitoare primesti warn.



Equipment

MSI B75A-G43
Intel Core i5 3570k 3.4GHz
Cooler Master Hyper T4
MSI GeForce GTX 1660 6GB OC ARMOR EDITION 192bit
HyperX Fury Black 4GB DDR3 1866 MHz CL10 x2

Peripherals

Zowie EC1-A
HyperX Cloud II
Steelseries QcK+ PUBG

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 20-11-2013, 20:36:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mouz ' asta nu iti da dreptul sa vorbesti asa totusi,o sa ma gandesc serios daca iti dau unban sau nu.
Conteaza ca toti care sunt in aceasta comunitate sa aiba un comportament echilibrat,adica sa ne putem intelege unul cu altul,pentru ca asta este o comunitate pana la urma.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 20 November 2013 18:37



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 05-05-2024, 09:10:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x