User
Pass
2FA
 
 

RECRUTARI
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message15497
darkboy96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2016 17:40)
Joined: 21 Nov 2013
Posts: 28, Topics: 5
Location: Constanta

Reputation: 95.4
Votes: 5

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-11-2013, 20:00:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real Life:
1. Nume: Erol Dinca
2. Varsta: 18
3. Spune-ne cate ceva despre tine (cu ce te ocupi, cum iti petreci timpul liber, etc): Liceu(Italia),BMX,Chitara,filme,xbox,bere -

In game:
1. Nume char: Teequila
2. Clasa: Death Knight
3. Spec / item level: Blood(374) Frost(369)
4. Armory link (cu itemele pve): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Teequila
5. Screenshot cu Character Info & /played: http://it.tinypic.com/r/51zhbb/5
6. Teamspeak 3 + Microfon funcional: Da:).
7. Screenshot Recount DPS 5M @ Dummy (in caz de dps): -
8. Guild-uri anterioare si de ce ai ales sa pleci: Madness,nu am "ales" sa plec,am luat o pauza de cca. 8-9 luni.
9. De ce vrei in guild-ul nostru? Cu ce crezi ca ne poti fi de folos?: Pentru ca anuntul vostru m-a atras intr-un mod placut:) Denota respect si intelegere.
10. Esti de acord cu regulile guildului si poti respecta programul de raid-uri?: Da.
11. Alte mentiuni: Momentan nu cunosc scripturile pe patchu' asta dar la voi invata a.s.a.p. -


“The truth is rarely pure and never simple.”

-Teequila
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Canzela

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-11-2013 09:50)
Joined: 31 Mar 2013
Posts: 29, Topics: 1
Location: Tg.mures

Reputation: 21
Votes: 3

Post Posted: 21-11-2013, 20:10:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

teequila respins nu ai gear inca ...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkboy96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2016 17:40)
Joined: 21 Nov 2013
Posts: 28, Topics: 5
Location: Constanta

Reputation: 95.4
Votes: 5

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-11-2013, 20:13:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mersi de raspuns.

O intrebare totusi,pe la ce average ilvl as putea sa refac aplicatia?- Asta daca e permis acest lucru.


“The truth is rarely pure and never simple.”

-Teequila
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Canzela

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-11-2013 09:50)
Joined: 31 Mar 2013
Posts: 29, Topics: 1
Location: Tg.mures

Reputation: 21
Votes: 3

Post Posted: 21-11-2013, 20:51:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La 395
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
galax

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-05-2015 13:41)
Joined: 06 Aug 2013
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 40.9
Votes: 2

 
Post Posted: 21-11-2013, 23:32:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume:Vlad
varsta:13 ani
Spune-ne cate ceva despre tine (cu ce te ocupi, cum iti petreci timpul liber, etc):imi plece wow sunt la scoala in cls a 7 imi petrec timpu liber jucanduma wow sau sa ies afara
nume char:chitrosuu
Clasa:roug
Spec / item level:combat/393
Armory link (cu itemele pve):http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Exodus&&cn=Chitrosuu
Screenshot cu Character Info & /played:
Teamspeak 3 + Microfon funcional:da
Screenshot Recount DPS 5M @ Dummy (in caz de dps):
Guild-uri anterioare si de ce ai ales sa pleci:sw program sa despartit
De ce vrei in guild-ul nostru? Cu ce crezi ca ne poti fi de folos?: sunt oameni care stiu script avand in vedere ce iteme au/pot sa va ajut la raiduri
Esti de acord cu regulile guildului si poti respecta programul de raid-uri?:da
Alte mentiuni:nu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bunk

[Sake!]



Status: Offline
(since 26-03-2019 15:09)
Joined: 11 Dec 2010
Posts: 414, Topics: 76
Location: Romania

Reputation: 109.4
Votes: 31

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-11-2013, 23:37:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

galax wrote:
Nume:Vlad
varsta:13 ani
Spune-ne cate ceva despre tine (cu ce te ocupi, cum iti petreci timpul liber, etc):imi plece wow sunt la scoala in cls a 7 imi petrec timpu liber jucanduma wow sau sa ies afara
nume char:chitrosuu
Clasa:roug
Spec / item level:combat/393
Armory link (cu itemele pve):http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Exodus&&cn=Chitrosuu
Screenshot cu Character Info & /played:
Teamspeak 3 + Microfon funcional:da
Screenshot Recount DPS 5M @ Dummy (in caz de dps):
Guild-uri anterioare si de ce ai ales sa pleci:sw program sa despartit
De ce vrei in guild-ul nostru? Cu ce crezi ca ne poti fi de folos?: sunt oameni care stiu script avand in vedere ce iteme au/pot sa va ajut la raiduri
Esti de acord cu regulile guildului si poti respecta programul de raid-uri?:da
Alte mentiuni:nu


Respins, cerere incompleta



“Everything has been figured out, except how to live”

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denp31

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2013 16:14)
Joined: 24 Nov 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: France

Reputation: 33.1
Votes: 1

Post Posted: 24-11-2013, 09:56:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ingame name:Foxreed
Varsta:15 ani
Nr mediu de ore in wow pe zi sau saptamana: 9/zi
Ora de plecat la munca / la nani:-
Clasa, main & offspec:Druid feral dps
Meserii:LW/Skinning
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Foxreed
Link la ss cu interfata ta:-
Motivul pentru care vrei la noi:Ca sunteti o guild puternica si faceti intodeauna raid.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowphyre

[Ōtsutsuki Clan]



Status: Offline
(since 21-04-2019 04:32)
Joined: 31 Aug 2013
Posts: 683, Topics: 155
Location: Romania

Reputation: 1814.2
Votes: 174

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-11-2013, 15:04:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Denp31 wrote:
Ingame name:Foxreed
Varsta:15 ani
Nr mediu de ore in wow pe zi sau saptamana: 9/zi
Ora de plecat la munca / la nani:-
Clasa, main & offspec:Druid feral dps
Meserii:LW/Skinning
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Foxreed
Link la ss cu interfata ta:-
Motivul pentru care vrei la noi:Ca sunteti o guild puternica si faceti intodeauna raid.


RESPINS.Aplicatie incompleta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-11-2013, 17:59:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu faceti aplicatia calumea nu se va lua in considerare. Veti primi Respins de fiecare data.


Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dutu1986

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-11-2013 19:33)
Joined: 22 Oct 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 32
Votes: 1

Post Posted: 26-11-2013, 20:34:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real Life:
1. Nume:andrei
2. Varsta:28
3. Spune-ne cate ceva despre tine (cu ce te ocupi, cum iti petreci timpul liber, etc):liber profesionist ..

In game:
1. Nume char:Dutzzu
2. Clasa:Paladin
3. Spec / item level:holy -401
4. Armory link (cu itemele pve):http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dutzzu
5. Screenshot cu Character Info & /played:3+ore pe zi
6. Teamspeak 3 + Microfon funcional:da
7. Screenshot Recount DPS 5M @ Dummy (in caz de dps):-
8. Guild-uri anterioare si de ce ai ales sa pleci:we pee in moonwells...inactivitate in ultima vreme
9. De ce vrei in guild-ul nostru? Cu ce crezi ca ne poti fi de folos?:vreau in guild ptr progres...si o sa va fiu de folos cu healul meu -
10. Esti de acord cu regulile guildului si poti respecta programul de raid-uri?:da
11. Alte mentiuni:V

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowphyre

[Ōtsutsuki Clan]



Status: Offline
(since 21-04-2019 04:32)
Joined: 31 Aug 2013
Posts: 683, Topics: 155
Location: Romania

Reputation: 1814.2
Votes: 174

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 26-11-2013, 20:41:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dutu1986 wrote:
Real Life:
1. Nume:andrei
2. Varsta:28
3. Spune-ne cate ceva despre tine (cu ce te ocupi, cum iti petreci timpul liber, etc):liber profesionist ..

In game:
1. Nume char:Dutzzu
2. Clasa:Paladin
3. Spec / item level:holy -401
4. Armory link (cu itemele pve):http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dutzzu
5. Screenshot cu Character Info & /played:3+ore pe zi
6. Teamspeak 3 + Microfon funcional:da
7. Screenshot Recount DPS 5M @ Dummy (in caz de dps):-
8. Guild-uri anterioare si de ce ai ales sa pleci:we pee in moonwells...inactivitate in ultima vreme
9. De ce vrei in guild-ul nostru? Cu ce crezi ca ne poti fi de folos?:vreau in guild ptr progres...si o sa va fiu de folos cu healul meu -
10. Esti de acord cu regulile guildului si poti respecta programul de raid-uri?:da
11. Alte mentiuni:V


Accepted!/w un officer din guilda(lwccftw,dragonspy,riskanu,shadowphyre,bestclass)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vita-de-vie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2014 18:32)
Joined: 06 Oct 2013
Posts: 40, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 47.8
Votes: 3

 
Post Posted: 27-11-2013, 20:05:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real Life:
1. Nume:Eduard
2. Varsta: 15
3. Spune-ne cate ceva despre tine (cu ce te ocupi, cum iti petreci timpul liber, etc): Sunt sociabil, ma adaptez repede intr-o comunitate noua, sunt elev olimpic la mate - imi place sa joc wow de distractie REAL LIFE >VIRTUAL LIFE, adica daca sunt chemat undeva afara daca nu e ceva important pe wow(raid, event and more shit like that) prefer sa ies afara.

In game:
1. Nume char: Daphnezz dar ma gandesc la un rename, numele e de la randomise.
2. Clasa: Paladin
3. Spec / item level: Retribution 389 dar cresc rapid.
4. Armory link (cu itemele pve):http: Daphnezz
5. Screenshot cu Character Info & /played: Click
6. Teamspeak 3 + Microfon funcional: Da/Da, dar prefer sa ascult.
7. Screenshot Recount DPS 5M @ Dummy (in caz de dps): Click
8. Guild-uri anterioare si de ce ai ales sa pleci: Pai joc la hoarda Main Char am fost in mai multe guilde The Betrayers;Heaven;Reckoning atm, dar am prea mult timp liber, far raid si dupa stau toata saptamana ca prostu si vreau sa-mi fac al doilea ,,main char" voi ajunge la orice raid.
9. De ce vrei in guild-ul nostru? Cu ce crezi ca ne poti fi de folos?: Vreau in guild pentru ca sunteti o guilda serioasa cu progres, nu. Nu prea stiu cu ce pot sa va fiu de folos, nu prea imi trece prin minte, voi fii dps la raid -
10. Esti de acord cu regulile guildului si poti respecta programul de raid-uri?: Da
11. Alte mentiuni: Nu imi place shaorma. Nu plang dupa loc la raid, stiu ca nu am gear de hc dar la normale pot merge.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-11-2013, 20:09:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vita-de-vie wrote:
Real Life:
1. Nume:Eduard
2. Varsta: 15
3. Spune-ne cate ceva despre tine (cu ce te ocupi, cum iti petreci timpul liber, etc): Sunt sociabil, ma adaptez repede intr-o comunitate noua, sunt elev olimpic la mate - imi place sa joc wow de distractie REAL LIFE >VIRTUAL LIFE, adica daca sunt chemat undeva afara daca nu e ceva important pe wow(raid, event and more shit like that) prefer sa ies afara.

In game:
1. Nume char: Daphnezz dar ma gandesc la un rename, numele e de la randomise.
2. Clasa: Paladin
3. Spec / item level: Retribution 389 dar cresc rapid.
4. Armory link (cu itemele pve):http: Daphnezz
5. Screenshot cu Character Info & /played: Click
6. Teamspeak 3 + Microfon funcional: Da/Da, dar prefer sa ascult.
7. Screenshot Recount DPS 5M @ Dummy (in caz de dps): Click
8. Guild-uri anterioare si de ce ai ales sa pleci: Pai joc la hoarda Main Char am fost in mai multe guilde The Betrayers;Heaven;Reckoning atm, dar am prea mult timp liber, far raid si dupa stau toata saptamana ca prostu si vreau sa-mi fac al doilea ,,main char" voi ajunge la orice raid.
9. De ce vrei in guild-ul nostru? Cu ce crezi ca ne poti fi de folos?: Vreau in guild pentru ca sunteti o guilda serioasa cu progres, nu. Nu prea stiu cu ce pot sa va fiu de folos, nu prea imi trece prin minte, voi fii dps la raid -
10. Esti de acord cu regulile guildului si poti respecta programul de raid-uri?: Da
11. Alte mentiuni: Nu imi place shaorma. Nu plang dupa loc la raid, stiu ca nu am gear de hc dar la normale pot merge.


Respins.



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
verde73

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-03-2014 12:52)
Joined: 27 Nov 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 42
Votes: 1

 
Post Posted: 28-11-2013, 15:06:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real Life:
1. Nume: Mihai
2. Varsta: 18
3. Spune-ne cate ceva despre tine (cu ce te ocupi, cum iti petreci timpul liber, etc): elev,clasa a 12-a

In game:
1. Nume char: Hailin
2. Clasa: Rogue
3. Spec / item level: Combat/395
4. Armory link (cu itemele pve): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hailin
5. Screenshot cu Character Info & /played: http://i.imgur.com/UcI9S4n.jpg
6. Teamspeak 3 + Microfon funcional: Da
7. Screenshot Recount DPS 5M @ Dummy (in caz de dps): http://i.imgur.com/3gFBrQM.jpg
8. Guild-uri anterioare si de ce ai ales sa pleci: Opus Dei. Am ales sa plec deoarece ei sunt prea perfectionisti si nu am avut niciodata loc sa fac un ds 25h cu ei.
9. De ce vrei in guild-ul nostru? Cu ce crezi ca ne poti fi de folos?: Am facut un raid cu mai multi din guilda asta si mi s-au parut niste oameni foarte de treaba. Pot fi de folos deoarece stiu scripturile la toti bossii si dau dps cat de cat ok.
10. Esti de acord cu regulile guildului si poti respecta programul de raid-uri?: Da
11. Alte mentiuni:-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowphyre

[Ōtsutsuki Clan]



Status: Offline
(since 21-04-2019 04:32)
Joined: 31 Aug 2013
Posts: 683, Topics: 155
Location: Romania

Reputation: 1814.2
Votes: 174

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-11-2013, 15:12:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

verde73 wrote:
Real Life:
1. Nume: Mihai
2. Varsta: 18
3. Spune-ne cate ceva despre tine (cu ce te ocupi, cum iti petreci timpul liber, etc): elev,clasa a 12-a

In game:
1. Nume char: Hailin
2. Clasa: Rogue
3. Spec / item level: Combat/395
4. Armory link (cu itemele pve): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hailin
5. Screenshot cu Character Info & /played: http://i.imgur.com/UcI9S4n.jpg
6. Teamspeak 3 + Microfon funcional: Da
7. Screenshot Recount DPS 5M @ Dummy (in caz de dps): http://i.imgur.com/3gFBrQM.jpg
8. Guild-uri anterioare si de ce ai ales sa pleci: Opus Dei. Am ales sa plec deoarece ei sunt prea perfectionisti si nu am avut niciodata loc sa fac un ds 25h cu ei.
9. De ce vrei in guild-ul nostru? Cu ce crezi ca ne poti fi de folos?: Am facut un raid cu mai multi din guilda asta si mi s-au parut niste oameni foarte de treaba. Pot fi de folos deoarece stiu scripturile la toti bossii si dau dps cat de cat ok.
10. Esti de acord cu regulile guildului si poti respecta programul de raid-uri?: Da
11. Alte mentiuni:-


Accepted.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    


The time now is 29-09-2024, 00:40:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x