User
Pass
2FA
 
 

Sugestii

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message407
cHozeN.

[○]



Status: Offline
(since 01-10-2019 01:02)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 1979, Topics: 189
Location: Iasi

Reputation: 125.8
Votes: 64

       
Post Posted: 27-11-2013, 18:10:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: cHozeN
Propunere: Sa adaugati comanda /sellgun pentru a putea face arme cu mats.
Sa adaugati comanda /give (bani/mats etc.) [nume] [cantitate]
Ar fi mai bine ca comanda /help sa fie cum era inainte.. te puteai ajuta mult mai mult de ea, iar daca nu doriti sa o adaugati pe cea veche macar modificati la asta si adaugati si comenzile care nu sunt chiar atat de necesare.
Ar trebuii sa axati serverul doar pe un anumit tip de limba, ori in momentul de fata 60 la suta din cuvintele de pe server sunt in engleza iar celelante 40 la suta sunt in romana, de exemplu la cronometer "bezina" scrie in romana si "vehicle" in engleza... La fel si cu multe alte cuvinte din gm.
Sa adaugati AFK Mode.
La comanda /leaders sa modificati sa apara ///_____Leaders_____//// adica asa cum apare la /admins si /helpers, totusi ar trebuii sa fie cat de cat ordonat si asemanator.
M-am mai gandit si la un job nou, jobul se numeste gropar si tot ceea ce trebuie sa faci la acest job este sa aduni niste cp-uri in cimitirul din los santos, si tot asa pana la un numar de cp-uri adunate iar apoi sa te duci in biserica si sa iti ridici salariul, eu doar am spus asa pe scurt cam despre ce e vorba, jobul mai poate fi imbunatatit de voi.

Voi mai revenii si cu alte sugetii zilele ce urmeaza.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
madalindx
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2013 21:12)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 353, Topics: 20
Location: Tulcea

Reputation: 89.7
Votes: 7

 
Post Posted: 27-11-2013, 20:40:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am realizat aproape toate sugestiile tale.Se vor pune la urmatorul restart.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by madalindx, 27 November 2013 18:40



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 11:07:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x