User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 22, 23, 24  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message61020
gaMess

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2015 19:31)
Joined: 29 Nov 2011
Posts: 143, Topics: 11
Location: Bucuresti

Reputation: 173.4
Votes: 7

   
Post Posted: 25-11-2013, 21:03:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Adrian
Varsta : 23
Cateva lucruri despre tine : liber profesionist , Hoby ice skate , Muncitor Instalatii Sanitare --> Lucrari Propri
Nume caracter : Gaamess
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gaamess
Clasa : Shaman
Rasa : Trol
Main spec : Resto ilvl 398
Offspec : Elemental ilvl 400 --> Dupa cum stie toate Lumea Elementalu nu scoate DPS in pve
Screenshot cu interfata : http://www.download-strike.com/wiw.jpg "Clasic"
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : Nu este cazul
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Am jucat 3.3.5 si 4.06 Paladin , imi doream o schimbare si am ales Elemental , Dar se pare ca aici nu scoate dps , asa ca am ales sa joc heal , Rotatie o fac un functie de caz ex: Healing Rain , Chain heal AOE - Single target ex : Healing surge . riptide Ca dot la CD si greater healing wave cu DOT de la Riptide
Te incadrezi programului nostru de raids? : DA
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : EVO / Hall of Legends , Nu Fac Progres
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :

Laptop ThinkPad T520i business class http://www.download-strike.com/lenovo.jpg
Tip memorie: DDR3
Rami : 4 GB
Frecventa: 1333MHz
Capacitate HDD: 500GB
Viteza de rotatie: 7200rpm
Audio: Boxe stereo
Camera web: HD-720p webcam + mic dual
Procesor : i3

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
razvan1234567

[Lovingfire e Mirific]



Status: Offline
(since 03-02-2022 22:18)
Joined: 20 Dec 2010
Posts: 473, Topics: 25
Location: United Kingdom

Reputation: 286.8
Votes: 29

 
Post Posted: 25-11-2013, 21:47:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dc nu tiai legat contu cu cel din joc? si esti si clicker... enought said




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-11-2013, 21:55:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gaMess wrote:
Numele IRL : Adrian
Varsta : 23
Cateva lucruri despre tine : liber profesionist , Hoby ice skate , Muncitor Instalatii Sanitare --> Lucrari Propri
Nume caracter : Gaamess
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gaamess
Clasa : Shaman
Rasa : Trol
Main spec : Resto ilvl 398
Offspec : Elemental ilvl 400 --> Dupa cum stie toate Lumea Elementalu nu scoate DPS in pve
Screenshot cu interfata : http://www.download-strike.com/wiw.jpg "Clasic"
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : Nu este cazul
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Am jucat 3.3.5 si 4.06 Paladin , imi doream o schimbare si am ales Elemental , Dar se pare ca aici nu scoate dps , asa ca am ales sa joc heal , Rotatie o fac un functie de caz ex: Healing Rain , Chain heal AOE - Single target ex : Healing surge . riptide Ca dot la CD si greater healing wave cu DOT de la Riptide
Te incadrezi programului nostru de raids? : DA
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : EVO / Hall of Legends , Nu Fac Progres
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :

Laptop ThinkPad T520i business class http://www.download-strike.com/lenovo.jpg
Tip memorie: DDR3
Rami : 4 GB
Frecventa: 1333MHz
Capacitate HDD: 500GB
Viteza de rotatie: 7200rpm
Audio: Boxe stereo
Camera web: HD-720p webcam + mic dual
Procesor : i3

leaga-ti contu` de forum si mai vorbim.



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
gaMess

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2015 19:31)
Joined: 29 Nov 2011
Posts: 143, Topics: 11
Location: Bucuresti

Reputation: 173.4
Votes: 7

   
Post Posted: 26-11-2013, 06:36:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
gaMess wrote:
Numele IRL : Adrian
Varsta : 23
Cateva lucruri despre tine : liber profesionist , Hoby ice skate , Muncitor Instalatii Sanitare --> Lucrari Propri
Nume caracter : Gaamess
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gaamess
Clasa : Shaman
Rasa : Trol
Main spec : Resto ilvl 398
Offspec : Elemental ilvl 400 --> Dupa cum stie toate Lumea Elementalu nu scoate DPS in pve
Screenshot cu interfata : http://www.download-strike.com/wiw.jpg "Clasic"
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : Nu este cazul
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Am jucat 3.3.5 si 4.06 Paladin , imi doream o schimbare si am ales Elemental , Dar se pare ca aici nu scoate dps , asa ca am ales sa joc heal , Rotatie o fac un functie de caz ex: Healing Rain , Chain heal AOE - Single target ex : Healing surge . riptide Ca dot la CD si greater healing wave cu DOT de la Riptide
Te incadrezi programului nostru de raids? : DA
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : EVO / Hall of Legends , Nu Fac Progres
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :

Laptop ThinkPad T520i business class http://www.download-strike.com/lenovo.jpg
Tip memorie: DDR3
Rami : 4 GB
Frecventa: 1333MHz
Capacitate HDD: 500GB
Viteza de rotatie: 7200rpm
Audio: Boxe stereo
Camera web: HD-720p webcam + mic dual
Procesor : i3

leaga-ti contu` de forum si mai vorbim.


Done

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 26-11-2013, 12:59:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dai /w un ofiter ingame Septembers/Snupeeh/Imbah/Inthya


,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
KickBack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-12-2013 19:26)
Joined: 27 Nov 2013
Posts: 15, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.5
Votes: 1

Post Posted: 27-11-2013, 10:28:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jucatori noi acceptati ? sunt destul de activ si sociabil, dornic sa invat... asta daca aveti si conturi low lvl cu care as putea sa fac lucruri, ca sa stau doar pe char nu prea ma ajuta cu nimic...
Am jucat hunter in Vanilla si TBC pe official apoi in Cata am jucat DK ptr cateva luni, as vrea sa joc ceva malee aici

ms frumos, spor la treaba indiferent de raspuns

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharpenclaws

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2014 09:49)
Joined: 18 Nov 2012
Posts: 158, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 130
Votes: 10

Post Posted: 29-11-2013, 00:17:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

KickBack wrote:
jucatori noi acceptati ? sunt destul de activ si sociabil, dornic sa invat... asta daca aveti si conturi low lvl cu care as putea sa fac lucruri, ca sa stau doar pe char nu prea ma ajuta cu nimic...
Am jucat hunter in Vanilla si TBC pe official apoi in Cata am jucat DK ptr cateva luni, as vrea sa joc ceva malee aici

ms frumos, spor la treaba indiferent de raspuns


Ba da,intra sa-ti dau invite

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KickBack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-12-2013 19:26)
Joined: 27 Nov 2013
Posts: 15, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.5
Votes: 1

Post Posted: 29-11-2013, 08:35:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)



o sa mai incerc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 29-11-2013, 09:42:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

KickBack wrote:


o sa mai incerc


Probabil oamenii erau pe off-chare . Da-i /who Allstar Randoms si intreaba daca e vreun officer online.






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raimond Cosmin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2013 15:38)
Joined: 29 Nov 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33.1
Votes: 1

Post Posted: 29-11-2013, 23:59:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL: Cosmin Raimond
Varsta : 28
Cateva lucruri despre tine : Lucrez la o firma de transport adica mai pe scurt stau intr-o duba si ma plimb prin toata Romania. As dori sa-mi acordati 5 minute din timpul vostru pretios si sa-mi cititi aplicatia pana la capat. Momentan nu am character pe freakz dar as dori sa ma reapuc de wow, am postat la guilda ,,Allstar Randoms'' pentru ca am vazut ca, chiar va intereseaza intr-un fel sa ascultati povestile oamenilor care unii nu au character unii sunt low gear si alte chesti de genu. M-am apucat de wow pe Molten.wow acolo am jucat toata expansiunea Wotlk cand a aparut Cataclysm m-am mutat pe blizz unde am jucat priest si pala, nu stiu de ce aceste doua clase m-au atras de la prima vedere <3 bineinteles am avut full progres pe amandoua clase 10/25, cand a aparut MoP am avut niste probleme si am decis sa ma las de wow pentru o perioada.
Nume caracter :
Armory link : Sincer nu imi mai amintesc cum ma chema pe blizzard ca v-as fii dat link la cele doua charactere.
Clasa : Aici alegeti voi ce voi juca daca voi fi acceptat, pot juca pala retry/holy si priest shadow/holy, discipline nu prea ma atrage dar pot juca si asta daca doriti.
Rasa : Depinde de ce vreti sa joc.
Main spec : Daca voi fi acceptat veti imi veti alege main spec/off spec eu as vrea sa joc Paladin MS retry/ OS holy
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul)
Screenshot cu interfata : Joc la interfata normala dar pe voi cred ca va intereseaza bind, am bind pe majoritatea spell-urilor dar mai dau si cateva cu clicku.
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells:
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi
Paladin:
-Retribution: Nu cred ca exista o anumita rotatie depinde de procuri, inquistation se tine pe tot encounteru activ, Templar la 3 HP, Exorcism la proc, Judgement,Crusader la cd. Stats Strenght->Hit cap 8,00->Expertise cap 20->Mastery -> Un echilibru intre Crit si Haste cam 12 crit si 12 haste.
-Holy: La healer nu exista rotatie depinde de situatie, beacon pe tank, judgement la 1 minut, holy shock la cd (sansa de a se procui Infusion of Light). Stats Intellect->Spirit(cat considera fiecare ca are nevoie pentru a nu ii se duce mana foarte rapid)->Haste->Crit->Mastery.
Te incadrezi programului nostru de raids : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit : -
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Am un calculator destul decent 60 fps la raid de 25 @Blizz. Am ts3, momentan nu am pentru ca prefer sa ascult de raid leader. Hardware :4gb ram, procesor i3,1gb placa video.

P.S: Va rog frumos sa ma iertati pentru toate greselile gramaticale am avut o zi grea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharpenclaws

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2014 09:49)
Joined: 18 Nov 2012
Posts: 158, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 130
Votes: 10

Post Posted: 30-11-2013, 00:15:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raimond Cosmin wrote:
Numele IRL: Cosmin Raimond
Varsta : 28
Cateva lucruri despre tine : Lucrez la o firma de transport adica mai pe scurt stau intr-o duba si ma plimb prin toata Romania. As dori sa-mi acordati 5 minute din timpul vostru pretios si sa-mi cititi aplicatia pana la capat. Momentan nu am character pe freakz dar as dori sa ma reapuc de wow, am postat la guilda ,,Allstar Randoms'' pentru ca am vazut ca, chiar va intereseaza intr-un fel sa ascultati povestile oamenilor care unii nu au character unii sunt low gear si alte chesti de genu. M-am apucat de wow pe Molten.wow acolo am jucat toata expansiunea Wotlk cand a aparut Cataclysm m-am mutat pe blizz unde am jucat priest si pala, nu stiu de ce aceste doua clase m-au atras de la prima vedere <3 bineinteles am avut full progres pe amandoua clase 10/25, cand a aparut MoP am avut niste probleme si am decis sa ma las de wow pentru o perioada.
Nume caracter :
Armory link : Sincer nu imi mai amintesc cum ma chema pe blizzard ca v-as fii dat link la cele doua charactere.
Clasa : Aici alegeti voi ce voi juca daca voi fi acceptat, pot juca pala retry/holy si priest shadow/holy, discipline nu prea ma atrage dar pot juca si asta daca doriti.
Rasa : Depinde de ce vreti sa joc.
Main spec : Daca voi fi acceptat veti imi veti alege main spec/off spec eu as vrea sa joc Paladin MS retry/ OS holy
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul)
Screenshot cu interfata : Joc la interfata normala dar pe voi cred ca va intereseaza bind, am bind pe majoritatea spell-urilor dar mai dau si cateva cu clicku.
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells:
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi
Paladin:
-Retribution: Nu cred ca exista o anumita rotatie depinde de procuri, inquistation se tine pe tot encounteru activ, Templar la 3 HP, Exorcism la proc, Judgement,Crusader la cd. Stats Strenght->Hit cap 8,00->Expertise cap 20->Mastery -> Un echilibru intre Crit si Haste cam 12 crit si 12 haste.
-Holy: La healer nu exista rotatie depinde de situatie, beacon pe tank, judgement la 1 minut, holy shock la cd (sansa de a se procui Infusion of Light). Stats Intellect->Spirit(cat considera fiecare ca are nevoie pentru a nu ii se duce mana foarte rapid)->Haste->Crit->Mastery.
Te incadrezi programului nostru de raids : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit : -
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Am un calculator destul decent 60 fps la raid de 25 @Blizz. Am ts3, momentan nu am pentru ca prefer sa ascult de raid leader. Hardware :4gb ram, procesor i3,1gb placa video.

P.S: Va rog frumos sa ma iertati pentru toate greselile gramaticale am avut o zi grea.


RespinsSorry,oricat de mult mi-ar placea aplicatia ta,si oricat de bun ai fi pe alt server nu pot sa te iau sa te gearez de la 0.Imi pare rau -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KickBack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-12-2013 19:26)
Joined: 27 Nov 2013
Posts: 15, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.5
Votes: 1

Post Posted: 30-11-2013, 07:44:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WtbtongueFTW wrote:


Probabil oamenii erau pe off-chare . Da-i /who Allstar Randoms si intreaba daca e vreun officer online.


am facut treaba asta si ieri seara pe la 8, era ON Imbah dar nu a raspuns probabil era in raid sau ceva de genu

as vrea sa stiu cam intre ce ore pot contacta ofiterii ca nu`mi place sa stau sa stresez lumea

bafta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharpenclaws

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2014 09:49)
Joined: 18 Nov 2012
Posts: 158, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 130
Votes: 10

Post Posted: 30-11-2013, 15:07:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

KickBack wrote:
WtbtongueFTW wrote:


Probabil oamenii erau pe off-chare . Da-i /who Allstar Randoms si intreaba daca e vreun officer online.


am facut treaba asta si ieri seara pe la 8, era ON Imbah dar nu a raspuns probabil era in raid sau ceva de genu

as vrea sa stiu cam intre ce ore pot contacta ofiterii ca nu`mi place sa stau sa stresez lumea

bafta


Cred ca n-ai inteles sarcasmul...Nu mai posta aici te rog.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KickBack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-12-2013 19:26)
Joined: 27 Nov 2013
Posts: 15, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.5
Votes: 1

Post Posted: 30-11-2013, 16:51:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

puteai sa spui asta de la inceput nu sa suferi de tine atat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
danny1205

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2018 15:59)
Joined: 03 Apr 2012
Posts: 64, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 4

 
Post Posted: 30-11-2013, 18:13:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Dan
Varsta : 21
Cateva lucruri despre tine : Imi plac distractiile, fotbalul si momentan sunt la facultate
Nume caracter : Dobricul
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dobricul
Clasa : Hunter
Rasa : Troll
Main spec :Survival
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Markmanship pentru pvp
Screenshot cu interfata : http://i.imgur.com/oakdAxX.jpg
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : http://i.imgur.com/7gouq7j.jpg
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Am ales hunterul ca fiind range, ca stats folosesc crit change pentru ca haste nu prea e nevoie la hunter pe sv iar ca rotatie pun tot timpul black arrow la cd, serpent sting si apoi cobra shot urmand de explozive shot iar cand am prea mult focus spamez arcane shot
Te incadrezi programului nostru de raids? : da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Blue World, am parasit guilda pentru ca s-a destramat
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :ts3 da, microfon nu, iar hardware:procesor intel dual core 2.2gh, 2 g ram , placa video 1 g ddr2, hard 320gb



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 22, 23, 24  Next    


The time now is 04-05-2024, 22:38:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x