User
Pass
2FA
 
 

Ziar

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message314
Fluffy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2014 20:57)
Joined: 28 Jan 2012
Posts: 116, Topics: 11
Location: Bucale!

Reputation: -7.1
Votes: 12

Post Posted: 25-12-2013, 21:31:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In acest topic membrii factiunii News Reporter vor posta documentare, stiri si alte lucruri care se petrec pe gta.freakz.ro. Topicul are ca scop promovarea si informarea playerilor in legatura cu serverul nostru de sa:mp.

Sign: ***.
"Eram ca doi magneti,
Da', am inteles, s-au intors polii!"
* Specii sunt regii! *

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fluffy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2014 20:57)
Joined: 28 Jan 2012
Posts: 116, Topics: 11
Location: Bucale!

Reputation: -7.1
Votes: 12

Post Posted: 25-12-2013, 23:33:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Munca si dariure

Astazi am vorbit cu unul din oamenii legii care actioneaza in zona Los Santosului, numele acestei persoane este Speeder.

- Buna ziua domnule ofiter!
- Buna ziua.
- Imi puteti spune va rog cum decurge o zii in cadrul acestei profesii?
- In general, ziua este liniste, seara in schimb, spiritele incep sa se agite.
- Ne permiteti va rugam sa va insotim in timpul turei pe care o faceti in aceasta seara?
- Desigur.

Am plecat alaturi de domnul ofiter, pe drum acesta a intalnit un membru al mafiei din oras, ofiterului i s-a parut suspicios asa ca a solicitat un control. Suspectul a refuzat, imediat incercand sa fuga. Acesta nu a apucat sa faca vreo miscare, domnul politist imediat scotand arma si oprindul. Membrul mafiei avea asupra sa 4 grame de Marijuana, 3,6 grame de Acid Lisergic Dietilamid, 17 grame de trimetoxifeniletilamina si 9 grame de ciuperci halucinogene.

image hosting

Am mers inapoi la birou pentru a face un raport in legatura cu intamplarea prezentata mai sus urmand sa ramanem acolo pana cand se vor ivi noi evenimente care necesita interventia politiei.


screen capture windows

Peste cateva ore de liniste, ofiterul Speeder a primit un telefon la birou prin care era informat ca un transfer de droguri urma sa fie facut. Speeder s-a echipat si intr-o secunda a ajuns in locul cu pricina, ne-a avertizat in legatura cu pericolul la care suntem expusi, apoi a intrat in cladirea care a fost indicata de catre informatori. Acolo, prinsi in flagrant, a gasit doi suspecti pe care domnul politist i-a somat cu arma, ca apoi sa ii imobilizeze.

how do i print screen


upload a picture



In urma acestei seri petrecute alaturi de Speeder, am inteles cu adevarat ce inseamna sa fii politist si sa te daruiesti meseriei tale.


Sign: ***.
"Eram ca doi magneti,
Da', am inteles, s-au intors polii!"
* Specii sunt regii! *

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 15-05-2024, 01:47:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x