User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie future

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message380
eufully3

[Creep]



Status: Offline
(since 01-05-2015 21:40)
Joined: 27 Mar 2013
Posts: 515, Topics: 26
Location: Spain

Reputation: -95.1
Votes: 34

Post Posted: 26-12-2013, 11:03:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau in joc: Maidanez
Nick-ul persoanei reclamate: future
Poze: http://postimg.org/gallery/3khrh2ow/351d4bea/
Descriere incident: Asa mai pe scurt si rezumat 23/12/2013 , suntem la dm si ma ameninta cu ban ca folosesc /weed cand tocmai un coleg din gangul lui foloseste /weed si nui zice nimic , si este foarte ''smecher'' in acelasi timp dupa cum priviti in poze. Dar cine este el sa imi zica mie ca iau ban ca folosesc la DM /weed ?. daca imi zice Catana,k1d0or.,deablos,alexunder,bonjovi si ceilalti admini cu autoritate si au dreptul,da atunci ascultam , dar el nu are nici un drept.
26/12/2013 future ma jigneste imi zice microbule ... Cand eu nu lam jignit din nici un punct de vedere si dupa ce mia zis microbule imi da mute deoarece ''lam jignit'' si cu reason: ai grija limbajul microbule pai cum vine asta frate... el ma jigneste si eu cum nu am acces sai dau si eu mute,el se ascunde dupa un mute in loc sa vorbeasca si sa rezolvam frumos si dupa fiecare pe drumul lui , daca eu asi zice ''microbule'' lui catana,k1door,deablos sau la ori ce alt admin... pai eu pe putin miasi lua 60 minute mute... o zi buna in continuare, multumesc pentru atentia depusa in acest subiect si un an nou fericit va doresc la toata lumea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexandru P

[69]



Status: Offline
(since 08-04-2020 20:56)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 7522, Topics: 305
Location: Unavailable

Reputation: 892.5
Votes: 289

         
Post Posted: 26-12-2013, 11:10:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

futurE susped 24 de ore pentru amenintari, cand e non-fp faci poza si reclamatie ca orice user, nu ameninti cu ban. Mute-ul l-ai luat corect, ce-i drept putea evita sa adauge acel reason.

Contact Y!M: phhh.freakz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AlexUnder111, 26 December 2013 09:10



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-06-2024, 07:53:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x